Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 ... 147 148 149 150
 
dendrofil 14.02.2013 u 00:39:50 profil autora
poleti i leti
baš to. koliko biti odrješit u odnosima s ljudima? valjda onoliko koliko uspijevaš biti sam sa sobom. nikako ne više.
imam velikih problema s disciplinom. sve ovo što čitam zvuči prepoznato i jako istinito. jedino što ne mogu to potpuno zagovarati dok god to ne uspijem kontinuirano provoditi u praksi sa samim sobom. krenem, oduševim se, pa stanem, vjerojatno uplašen promjenom. i onda ponovim krug. kontinuitet diskontinuiteta.
na ovome sajtu iz vaših misli skupljam energiju. trenutni polet je odličan, ali mu dopustim da se prebrzo razvodni. ne želim se žaliti ko pičkica, ali počinjem osjećati koliko je zapravo teško ustrajati biti dobar prema sebi (posljedično i drugima), a ne tratiti beskrajno to mlado tijelo i um pun potencijala.

negdje sam pročitao: misery is comfortable. happiness takes effort.

idem sad u krevet i od jutra bildat effort.

i još samo ovo, to sam napisao neku noć i htio staviti na forum, ali nisam odmah jer nisam bio siguran je li dovoljno suvislo i uopće potrebno. evo ga sada ipak, od a do ž:

skačem si po glavi oko svačega. noćni sati i tišina su očito pogodni za to. kad je okolo najtiše, u glavi mi je najrazgovjetnije. tek tada shvatim koliko je uvijek buka. čak i kad se trudim kontemplirati, razložiti stvari na manje dijelove, primijećujem da mozak toliko bezglavo juri da bi ga bilo pravo umijeće usporiti na bar donekle zadovoljavajuću brzinu. da mogu ZAPRAVO razmisliti.

vjerojatno mi fali i fokusa.

mislim da je komunikacija među ljudima općenito toliko nejasna i površna da ju svakodnevni jezik taman pokriva onoliko koliko i može, a može jako malo.
želim doživjeti klik s nekim. u komunikaciji. imam ga sa eventualno sa šačicom ljudi, ali fali još, baš jako fali, osjećam to. i ovi klikovi koje imam traže puno redovitog zalijevanja, grozno mi je kad ih nakon nekog vremena vidim kako se počinju sušiti.

postoji li ikakva iole kvalitetnija komunikacija bez međusobnog klika? mora li on doći spontano ili se može nekako isprovocirati? on je kao neka klica. klik. klica za dalje.
johnnykola 14.02.2013 u 06:17:27 profil autora
sta je bilo!? reci!
tarkovski sve kaza!(:
kakvi klikovi, kakvi bakrači.
proci ce vrijeme, vidjet cete da je muzika bitna.
k''o sto zlatica jednom rece:"dobri ljudi slusaju radiohead."
aham, al'' u panjevima!!!
znate koliko sam pakaša medju njima sreo?
bukadar!!! a oni su, po pretpostavci stvari, kontemplirali svoje
lajfove. kaju, na kraju karma police kad krene ono
ghrrrrrggggggghhhhhhhrrrrrrrrrr gro ljudi ce
osjetiti bar nelagodu, jer, to je navodno zvuk kao da te dusa
napusta, da pojednostavim. i sad pregrme vasi frendici i to
i sve i onda ispadnu stanovnici ulice braće šupaka u rijeci.qqq:
a da to ne bude neko ko slusa cajke iliti, stajaznam muziku koja
niti smrdi niti mirise!?!?! ne budite smijesni, sve je bitno!!!
gabric je bio u nedjeljom u 2 i fino kaza sto morsky govori vec tisucljece, parafraziram:
"osupnite se, bre,qqq: ljudi, ljepotom. prosecnog insana zapljusne 20.000 (nebitno koliko vec) vlastitih misli u minuti. pa ako je gro tih misli odron, sta cete vi kao kompletna persona biti nego: ambis od odrona!!!"
davno napisah s nesupcima sentencu "ni ajvar ne moze na silu, valja to zeljeti osjecati, htjeti." dendrofil, sta imas na silu s nekima tamo po klix.ba landarati?qqq: ili si se nasao s frendicima do nekih godina ili se neces niti naci i to je tako. naprosto - tako.

tarkavskog bih sublimirao: "ko je (sam od sebe sretan) ni u hali nije gladan."
(((((((((((((((:

šifili!♥
Rio 14.02.2013 u 11:38:10 profil autora
I''''''''''''''''ll take away your pain, let''''''''''''''''s work on you babe
[quote]zaoštrit ću, flafi, raspre radi.
naime, muzika je prokleta stvar. i ne, nije besplatno u socijalizaciji, i ne vjerujem u iskreno prijateljstvo ljudi koji u slučaju nekog benda ne gaje bar POŠTOVANJE prema nekom autoru. u prijevodu, nemam niti jedan slučaj da sam dobar s ljudima koji iskreno cijene, napajaju se, pod influencom su autora kojeg ja NE respektiram. (hejt ni ne spominjem, to je za NIŽA BIĆA.) žao mi je, to nisu male razlike i samo se onda multipliciraju i u mnogim drugim, ajmo reć banalnijim stvarima.


upravo tako!doživio sam to par puta i pokazalo se točnim. da budem malo precizniji.rođen sam 1.7 ( daddyu ne moram dalje objašnjavati što to znači) i do dan danas me ni rođena majka nije skužila,ali zato me je band skenirao. zbog toga su pipsi više od obične furke,glazbe i stila života za mene.pa kad netko ne kuži i ne respektira njih,odma mi postaje jasno, da neće ni mene shvatiti.
johnnykola 14.02.2013 u 13:30:41 profil autora
sta je bilo!? reci!
fakat, ima nas rakova ovdje bruku!!!(((:
jelena 14.02.2013 u 23:34:47 profil autora
drago mi je da imam sta citati veceras tu po forumu. muzika jeste kod i jedan od nacina komuniciranja na visem nivou i da utice na medjuljudske odnose sasvim je logicno. i podsvjesno i kod onih koji nisu to ni osvjestili. jos bih samo nadodala da su takozvana ''misljenja'' o pipsima vjerovatno samo tracarije tj nametnutost. imam i dokaz jer ovdje kod nas u bl ne da nema tih misljenja i mrzenja. zapravo svi koji ne poznaju pips muziku ne misle nista (jer ne znaju i nemaju nametnutu sliku) a ovi sto ih slusaju/cuju definitivno ne mrze niti seru o kopiranju kradji itd (takodje nije im nametnuto nije im niko rekao prepricao...).
kad vec pisem recicu i to da su pipsi bili i u mom gradu koji eto nema pojma ko su mada mi nije jasno zasto jer smo toliko blizu (na svirci je bilo 50ak ljudi mozda nesto vise). neke sam ja dovukla.. i ti koji su dosli na nevidjeno bili su ugodno iznenadjeni i opsti komentar bio je jako dobar. bila sam bas sretna zbog toga...
jebiga tako je kako je. bitno je biti nacisto sam sa sobom. iskreno i do kraja. glupo zvuci ali godinama shvatis da je tako.
ps. johnny pola te ne kuzim ali nekako mislim da te razumijem ;))
johnnykola 15.02.2013 u 08:54:08 profil autora
sta je bilo!? reci!
prevod (pojasnjenje):

tarkovski sve kaza!(:
(tarkovski je sve rekao.)
kakvi klikovi, kakvi bakrači.
(referenca na dendofrila i njegovo klikanje s ljudima.)
proci ce vrijeme, vidjet cete da je muzika bitna.
k''''o sto zlatica jednom rece:"dobri ljudi slusaju radiohead."
aham, al'''' u panjevima!!!
(da, bas je to istnia!)
znate koliko sam pakaša (šupaka - neljudi) medju njima sreo?
bukadar!!! (puno!!!) a oni su, po pretpostavci stvari, kontemplirali svoje
lajfove. kaju, na kraju karma police kad krene ono
ghrrrrrggggggghhhhhhhrrrrrrrrrr gro ljudi ce
osjetiti bar nelagodu, jer, to je navodno zvuk kao da te dusa
napusta, da pojednostavim. i sad pregrme vasi frendici (ovi sto slusaju radiohead) i to
i sve i onda ispadnu stanovnici ulice braće šupaka u rijeci.qqq:
a da to ne bude neko ko slusa cajke iliti, stajaznam muziku koja
niti smrdi niti mirise!?!?! ne budite smijesni, sve je bitno!!!
gabric je bio u nedjeljom u 2 i fino kaza sto morsky govori vec tisucljece, parafraziram:
"osupnite se, bre,qqq: ljudi, ljepotom. prosecnog insana zapljusne 20.000 (nebitno koliko vec) vlastitih misli u minuti. pa ako je gro tih misli odron, sta cete vi kao kompletna persona biti nego: ambis od odrona!!!"
(prosjecnom covjeku kroz glavu u minuti prodje 20.000 misli, pa ako su ona sranje i sam covjek ce biti kaka.)
davno napisah s nesupcima sentencu "ni ajvar ne moze na silu, valja to zeljeti osjecati, htjeti." (valja se upustiti u promisljanje, razmislajti o odnosima s ljudima, pa svejedno i pored svega ganjati "dobar put", usprkos onih koji ispadnu neljudi, inace, mislim da je sandro bio spisatelj ove recenice jer se svake godine odere praveci ajvar, guleci paprike i to.:)))) dendrofil, sta imas na silu s nekima tamo po klix.ba landarati (traziti ljude s kojima ces kliknuti)?qqq: ili si se nasao s frendicima do nekih godina ili se neces niti naci i to je tako. naprosto - tako.

tarkavskog bih sublimirao: "ko je (sam od sebe sretan) ni u hali (toaletuq:) nije gladan."
(((((((((((((((:

(dodao bih jos da sam se osobno druzio s ljudima s kojima sam osnovao bend, s njim svirao pred ljudima, pisao fanzin, objavljivao zajednicke price u multiharcore caspisu ALBUM, statirao u pozoristu, radio na radiju... neki ostanu neki prodju. kad si sretan, tek tad pokazu pravo lice. paradoks!?!? o, ne, ne!:)))

šifili!♥
puki 16.02.2013 u 20:07:36 profil autora
Old rabbits die hard
Vezano za ove faq upise o "pips cv-u" i sve, skontao sam da, iako nisam zadnjih godina aktivan na "sceni" (sranje, nisam na pips gigu bio jako dugo i sada kada sam napokon zarađivačka osoba i financije mi dopuštaju, sljedeći koji bude dostupan je moj!), još uvijek mi je jedna od 7 stvari na nekoj introspektivnoj (pravi izraz sigurno) listi karakternih osobina "voli Pipse". Vrlo sam raznježen oko toga. Idem sad na pivo, isprike na patetici. Puki vas sve voli.
janakis 17.02.2013 u 00:06:06 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
to što ne ideš u crkvu svaku nedjelju, ne znači da nisi dobar vjernik :D
darknessss 04.03.2013 u 16:06:59 profil autora
danas na feru, na uvodnom predavanju iz signala i sustava koje je održao branko jeren, inače bivši ministar znanosti, slušali smo djv od pipsa :D, btw jako je zanimljivo kad veliko piše shimpoo pimpoo ispred 50ak ferovaca
johnnykola 04.03.2013 u 16:12:28 profil autora
sta je bilo!? reci!
sad ga vizavi napora i ucenja glabate, ali posle su velike šemse za zaposlenje.(((:
u naske, kad je bio ubaa fest, pipsi su svirali 50 metara od mog elektrotehnickog faksa.
naravno, tonac ih je pokopao. citao covek novine za miksetom.qqq:
gogolj 08.03.2013 u 00:55:51 profil autora
slušam kejva, fino prija. maestro. al ovo je njegova ura, ne mogu prije.
sucker 08.03.2013 u 18:48:29 profil autora
sretno ti, Edo! http://www.mvinfo.hr/izdvojeno-kolumna-opsirnije.php?ppar=6825
gogolj 08.03.2013 u 23:31:32 profil autora
jebemu kako mi je žao. nadam se da će edo pobijediti te svoje robote.
puki 14.03.2013 u 09:08:50 profil autora
Old rabbits die hard
Otišli, Draga i ja, u nepoznati grad prije nekog vremena, trbuhom za kruhom, nakon malo truda i zasukanja rukava pronašli poslove, bez poznanstava, bez veza i vezica, za razliku od situacije u rodnom kraju, ono, nitko nas ne poznaje, nikoga ne poznajemo, ali toliko (ponosan sam) je kikala esove da se pročulo za nju i zvalo ju iz ureda u kojemu sada radi u struci i za nju se planira proširenje da i ostane na stalnije.

Ja se pronašao u svom poslu, bude teško, ali sam se skontao i napredujem.

Pipsi izdaju novi, po novom singlu sudeći, najbolji do sada album.

Na 9. godišnjicu veze se ženimo za koji mjesec.

Naučio sam slagati rubikovu kocku.

Ne mogu se točno izraziti što osjećam, ali, majku mu, pobjedili smo!

Samo sam to htio podijeliti, hvala.
daddy 14.03.2013 u 09:11:17 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ubijamo svoje sjene, puki! samo nastavi tako.
morsky 14.03.2013 u 13:12:32 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
Bravo Puki i Bravo Ona pukijeva!

.
samo hrabro !

johnnykola 14.03.2013 u 13:29:16 profil autora
sta je bilo!? reci!
janakis 15.03.2013 u 13:32:43 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
Ne mogu se točno izraziti što osjećam, ali, majku mu, pobjedili smo!


i to 10 kola prije kraja! :D

lijepo je čuti!
janakis 15.03.2013 u 13:34:05 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
Ne mogu se točno izraziti što osjećam, ali, majku mu, pobjedili smo!


i to 10 kola prije kraja! :D

lijepo je čuti!
gogolj 15.03.2013 u 17:48:07 profil autora
Pipsi izdaju novi, po novom singlu sudeći, najbolji do sada album.


prika ne znam da li je to samo posljedica ove luckaste ushićenosti ali i ja ovdje tako osjećam. kupio sam danas slušalice nove i sad naprosto teroriziram taj singl jer ja ne znam drugačije :D

Otišli, Draga i ja, u nepoznati grad prije nekog vremena, trbuhom za kruhom, nakon malo truda i zasukanja rukava pronašli poslove, bez poznanstava, bez veza i vezica, za razliku od situacije u rodnom kraju, ono, nitko nas ne poznaje, nikoga ne poznajemo, ali toliko (ponosan sam) je kikala esove da se pročulo za nju i zvalo ju iz ureda u kojemu sada radi u struci i za nju se planira proširenje da i ostane na stalnije.

Ja se pronašao u svom poslu, bude teško, ali sam se skontao i napredujem.

Na 9. godišnjicu veze se ženimo za koji mjesec.

Naučio sam slagati rubikovu kocku.

Ne mogu se točno izraziti što osjećam, ali, majku mu, pobjedili smo!

Samo sam to htio podijeliti, hvala.


hvala tebi. :)
mario 27.03.2013 u 18:18:13 profil autora
.
"...Ulogu kćerke tumači djevojčica Nika Trenc Sato, a u soundtracku filma pojavljuju se Pips, Chips & Videoclips i Jinxi, čiji je Sara veliki fan, pa je po njihovoj pjesmi “Od danas do sutra” ovaj kratki film i dobio ime..."

Zagrebačke priče 2........vidim i Gonzo je režirao jedan od i to onaj di su Ivana Roščić i Judita Franković :)
johnnykola 05.04.2013 u 09:55:12 profil autora
sta je bilo!? reci!
cane i debilni novinar iz sarajeva:

http://www.youtube.com/watch?v=CmMLFRxeDMM#!
mario 20.04.2013 u 00:04:57 profil autora
.
matija ferlin
https://www.youtube.com/watch?v=3mUBGVGWC-I

predivno. laku noć.
daddy 20.04.2013 u 00:27:06 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
matija ferlin bit će u hbdmv spotu.
mario 20.04.2013 u 08:57:33 profil autora
.
matija ferlin bit će u hbdmv spotu.


odlično!
matija je genijalac. najbolji izbor.

znači imati ćemo još jednu nenadjebivost...
puki 20.04.2013 u 13:56:17 profil autora
Old rabbits die hard
Neki dan sam odlučio da sam najbolji.

I funkcionira.

Evo galerije kukaca sa kapima vode na glavama. Da citiram Mark Frauenfeldera, "this is the best gallery of bugs with drops of water on their heads I''ve ever seen":

http://petapixel.com/2013/04/16/incredible-macro-photos-of-insects-with-drops-of...
gogolj 25.05.2013 u 01:00:44 profil autora
zabranija sam si slušanje tizera. gotovo.

stigla pločica !!!!


aww♥

sucker 15.08.2013 u 12:58:33 profil autora
jucer sam se penjao obroncima jednog ugaslog islandskog vulkana. nedaleko od samog vrha spustila se kisa, a nalet arktickog vjetra naglo je spustio tih prosjecnih 7-8 kolovoskih stupnjeva. magla, nigdje nikoga, vidljivost pet-sest metara. put sve strmiji, tlo se pocelo pretvarati u blato, a kamenje sve skliskije. sto drugo napraviti nego rasiriti ruke i zaderati se u vjetar ''dok smo hodali po zemljiiiiii....''
sis 19.08.2013 u 09:11:18 profil autora
još možeš popraviti sve
Sanjala sam da sam opet mlada. I nije bilo nešto. Ova starost mi je bar za sad sasvim prihvatljiva.
johnnykola 19.08.2013 u 10:57:07 profil autora
sta je bilo!? reci!
vezano za san:
http://www.imdb.com/title/tt1821641/
ali je film srednja zalost.