Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4 5 ... 148 149 150
 
lollipop 17.04.2003 u 17:22:37 profil autora
stalno hocu ovu temu otvorit, ispricat vam ovo ili ono. pa me prođe. al sad...sad moram :)
moj stari je lud. lud! :) super je on! i tako on meni da dupli cd, mendelssohnove skladbe da mu isprzim kompilaciju na jedan cd. i donesem ja to sad njemu, al sam morala izbacit jednu pjesmu jer nije stala. a on stade sukat vatru na mene da sam mu najbolju skladbu izbacila i bla bla. a kazem ja - sta ja znam sta je tebi najbolje, ja sam najkracu izbacila. ali najkrace imaju brz ritam i uglavnom neprisutnost te jedne pjesme mu je unistilo cijelu koncepciju. dobro, stari, kazi koju hoces da izbacim pa ti snimim ponovo. i pocne on pricat nesto - ima toliko drugih koje su dobile slabiju ocjenu (hm, stari, o cem pricas, kakve ocjene?) i onda on ! izvadi neki papir sa popisom pjesama i kraj svake stoji ocjena. u tom trenu umrem od smijeha i kazem da ne vjerujem da je ocjenjivao pjesme, kadli vidim da postoje dva stupca! a on kaze - pa jasno, moram dva put ocjenit da bude posteno...(ma nije bas tako reko, al ne sjecam se). i objasnjava mi svoj sistem: kraj neke pjesme vidim ocjenu 4.5 i 5-, pa ga zajebavam a u cemu je razlika? pa primijetim da je najniza ocjena 3.5 pa ga pitam, a sta, nijedna pjesma nije dobila 1. a on, gotovo uvrijedeno - pa to je mendelssohn, tu nema skladbi za jedan, to su sve odlicne stvari! eh, totalno je smijesan :)
i eto, tako....zato ja volim svog starog....
waiter in his 60s 17.04.2003 u 20:19:05 profil autora
very cute. blago tebi s takvim tatom :)
vlado 18.04.2003 u 16:17:42 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Nevjerovatno! I moj stari oznacava pjesme al nekim znakicima, krizicima, minusima, krugovima...
Pitam ga ja sta mu koji znaci, a on govori "Ih!" i odmahuje rukom...
dju 18.04.2003 u 20:58:17 profil autora
moj tata uopće nema sluha. uopće.
Filip 18.04.2003 u 23:59:13 profil autora
ni moj. :(

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
waiter in his 60s 10.05.2003 u 06:57:33 profil autora
ja sam vam, ljudi moji, jučer imo katastrofu...
pukla mi cijev od vodokotlića i počela šikljat voda!
tražim vražji glavni ventil - di je, di je - iza
veš-mašine. jedva pomaknem mašinu od 2 tone, kad
jebeni ventil se ne da zatvorit prostom rukom!
u panici prevrćem stan tražeći nekakvu alatku da stegnem
to sranje ( voda cijelo vrijeme šiklja, lavor koji sam
stavio ispod kotlića se prelijeva ), nigdje nema ničega!
promijenim lavor pa zvonim susjedima koji mi ne otvaraju
jer niko nikog ne poznaje - napokon otvori neka slavonka,
fala bogu normalna žena - odmah je skužila problem, muž
joj brzo donese alat. trčim gore, cipele u hodniku već
lagano plutaju, napokon uspijem zavrnit ventil. brzo
počnem kupit vodu spužvom, kad zvoni baba iz stana ispod
mene - šta se to kod vas događa, curi mi voda sa stropa
u kupaoni! baba je histerična, psuje mi krvavu mamicu,
zvat će policiju, zvat će rođaka policajca, zvat će sud,
zvat će televiziju! da ju nije njen dobroćudni dida odvuko
dole mislim da bi me starka pretukla na mrtvo ime...

koji dan!!!
DanMrak 10.05.2003 u 08:27:57 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
meni je jučer bio baš neki čudan dan...prokleto čudan. bilo je nekoliko interesantnih situacija...no ona na kraju je fakat bila šećer na kraju. Nakon 2 tjedna napokon se sve poklopi i ja mogu van i većina frendova može.Super....odlučil smo se za Sax...sviro je neki band, i pjevač je cjelo vrijeme, za vrijeme nastupa imo neke provale. i sad kao odsvirali su oni svoje...kad se on vraća na stage. i priča neš o dojavi bombe. ekipa ga bljedo gleda i smije se, nitko ga ne dozivljava. I DA!!! MORALI SMO VAN ,JER DOJAVA JE BILA ISTINA!!!sam nije mi jasno kud su njega poslali da to kaže... E pa sad ti idi van!

Izmjenio - D_M_Girl u 10.05.2003 8:29:27
DanMrak 10.05.2003 u 08:34:27 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
joj, oprostite nisam vam rekla ishod...dosla je murja i pokazalo se da je dojava lazna...mogla bi trazit odstetu za psih bol..:-)
vlado 10.05.2003 u 11:36:12 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Meni je u srijedu ostao mobitel u taksiju, i frajer mi ga ne vraca... Mislim, ne da mi se nervirat oko toga. Jedino sto sam napravio jest da sam otisao na njihovo stajaliste i pozvao sve prisutne taksiste na pice u obliznju kafanu, a jedino sam njemu reko: "E, ti ne mozes..." Mislim, ocemo se zajebavat?

I jos jedan dijalog da vam ispricam, prekjucer zena i ja sjedimo, gledamo TV, i ja joj kazem: "Jebote, jel ti vidis koja je ovo susha.. Sve ode u tri..." A ona odgovara: "Fakat. A niko se ne sprema za poplavu..." Eto....
lollipop 10.05.2003 u 12:35:21 profil autora
e waiter, pa tek sam sad ovo procitala! (kako mi je promaklo?) jesus!!
a inace, vlado - ti si lud!! prva liga :)
darko 10.05.2003 u 14:35:01 profil autora
Samo kratko: Ja sam jucer, vračajući se iz Zagreba, sjeo na krivi vlak i otišao u krivom smjeru, smjeru Zaprešića. Pa onda natrag, a tak je bilo vruuuuuuuće. Baš je svirao "Mak" u sluškama, pa sam na neku foru, a da to nisam ni primijetio, završio na 3. umjesto na 2. peronu. Shit happens!
dju 10.05.2003 u 15:53:05 profil autora
meni se ne događa ništa pomena vrijedno.
hvala bogu da toj poštedi.

Izmjenio - dju u 10.05.2003 15:53:28
simon 10.05.2003 u 16:02:09 profil autora
Vec sedam dana me onako iz prikrajka boli glava, nateceni mi sinusi, alergija, suze oci, reko PROLJECE JE LJUDI!

Al ove topole me ubijaju, znate ono malo bijelo sto leti zrakom? E, to vam je moja alergija, Moram bjezat od kriticnih sektora topole, jer inace ne gine mi trokihanje.
(trokihanje = kihnuti tri put u jednom kihu, zanimljiv dozivljaj, dize covjeka na savim novu razinu...)
Filip 10.05.2003 u 17:01:21 profil autora
joj, simon! ne pričaj mi! i ja imam isti problem, a ispred zgrade ima velike topole, al ono baš velike! i kad izađem napolju, ko da pada snijeg. strashno. mrzim to!

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
waiter in his 60s 10.05.2003 u 19:42:05 profil autora
ej, simone, davno sam negdje čito o
nekoj trebi koja tvrdi da se intenzivnim
kihanjem može dovest do orgazma

so sneeze on! lol
trixy 10.05.2003 u 20:08:45 profil autora
"pozvao sve prisutne taksiste na pice u obliznju kafanu, a jedino sam njemu reko: "E, ti ne mozes..."

vlado LEGENDO!!!

a kad smo već kod dijeljenja, ja sam već tjedan dana nadrkan totalno na sve a uopće nemam pojma zašto. upravo sam se posvađao sa svim ukućanima.
markos 10.05.2003 u 21:59:38 profil autora
Ja sam danas proveo 7 sati u automobilu da bi otisao u Italiju i kupio na kiosku stripove od zadnja dva mjeseca (Dylan Dog 200, u boji! Mladost Corto Maltesea; A4, tvrde korice, u boji! Ah, tko ce odoliti bljestavom sjaju naslovnica...). Prvi put smo isli sa frendovim autom i trebalo nam je sat vremena da izadjemo iz jebenog Trsta. Ti Talijani nisu normalni. Kako ti ljudi voze, kakve su im ulice i prometna signalizacija, to je nesto strasno. Dakle, kad budete isli u Italiju, pogotovo u velike gradove tipa Milano, Rim i slicno, NEMOJTE ici autom u centar osim ako niste sigurni da znate sto radite.
simon 10.05.2003 u 23:19:52 profil autora
A da odemo svi u Filipovo dvorište, pa jedna kolektivna alergo-kamasutra?

AAAAAPĆIIHHHAAAAA!!!!
electro cute 13.05.2003 u 11:00:00 profil autora
ja kišem u dvokihu ili trokihu.singlkih je za pičkice.
e, a jučer sam digo pozdrav cimerima. obraćam im se sa:popuši mi masnu kurčinu i odjebi debilu. ne pričam s njima.kreteni jedni debilni. uh.
vlado 13.05.2003 u 12:28:34 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Šta je? Neće da spremaju? Samo oštro...
zomri 14.05.2003 u 00:01:33 profil autora
samo tako s njima treba. ostro. zdraaaaavo, zdraaaaaaavo... hvala velika, dovidjenja! ama vozdra ba!!! :)
Tonci 14.05.2003 u 00:22:12 profil autora
"Baby I Can Forgive" od Data 80 je zaaaaaaaaaaaaaaakon
darko 17.05.2003 u 21:46:43 profil autora
Upravo sam malo svratio do Iskonovog portala... Sally nam vodi u polufinalu trilobita (350:192) na www.trilobite.iskon.hr Go on, Sally!

(Tražio sam topic na kojem se o tome govorilo, bezuspješno. Tražilicu!)

Izmjenio - darko u 17.05.2003 21:48:09
waiter in his 60s 18.05.2003 u 12:16:46 profil autora
vau, koje vodstvo!

pa s nam je nova storisupernova! lol
darko 18.05.2003 u 17:56:56 profil autora
Waitere, nadam se da ces dostojno obiljeziti jubilarni 1000.-ti post, ipak ces biti prvi u "klubu 1000". Prema nekim proracunima, to bi se moglo dogoditi za 8-9 dana. Do tada...
waiter in his 60s 18.05.2003 u 20:06:20 profil autora
što drugo reći nego...

nabih još jedan post lol


Izmjenio - waiter in his 60s u 18.05.2003 20:17:17
vlado 19.05.2003 u 14:26:48 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Jest, jest, pobjego mi je onda sa onom poezijom i dzaba sve... Nikad ga nisam uspio stici
;)
waiter in his 60s 19.05.2003 u 19:23:57 profil autora
ma ima vremena, tata, forum je još beba
dinar 21.05.2003 u 17:31:00 profil autora
Danas sam u POSTI u Cresu kupio videokazetu s crticima "A je to!"...nisam mogao izdrzati...
waiter in his 60s 21.05.2003 u 19:44:49 profil autora
sve za češke i slovačke turiste

Izmjenio - waiter in his 60s u 21.05.2003 19:45:38
zomri 21.05.2003 u 20:54:41 profil autora
prisjetio se par genijalnih skeceva legendarnih nadrealista:
-sah. igraju Sporov i Dugokontov. U offu se cuje glas reportera:"mec izmedju Sporova i Dugokontova igra se na idealnom terenu - mahagoniju...i Dugokontov jos razmislja...da li ce sada zadati neodbranjiv udarac Sporovu !!!(uzbudjenje raste)...i ne, nee (razocarano) ipak se samo pocesao iza uha......i da li je to...e5!e5!!!! da li je to moguceeeeeee!!!!!!!"

-svjetsko prvenstvo u dzeparenju po tramvajima. Discipline: slalom - svaka stanica mijenjanje tramvaja; veleslalom (zaboravio sam); spust - tricom od bascarsije do ilidze

eto...moro sam!