Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 ... 144 145 146 147 148 ... 150
 
gogolj 27.08.2011 u 02:44:25 profil autora
http://www.jutarnji.hr/sportski-pr-o-akciji--na-dinam-za-kunu-/968999/

di me sve neće ovaj net odvest

Pozdrav Tovari! Pogledajte svoj Hajduk, pa moj Dinamo, pa opet svoj Hajduk, zatim nazad na moj Dinamo.Nažalost, vaš Hajduk nije kao moj Dinamo. Ali ako prestanete navijati za Hajduk i počnete navijati za Dinamo , vaš klub bi mogao biti kao moj.

Pogled gore, pogled dolje. Gdje smo? U Ligi prvaka..Što mi je u ruci? Karte za Ligu prvaka.. Pogledajte ponovo! Sve je sada stvarnost...Sve je moguće kad navijaš za Dinamo. Ja sam u Europi.. HAHAHAHA


splicki odgovor:

Pozdrav Dinamovci . Pogledajte svoj Dinamo. On zapravo i nije vaš. On je njegov. Pa pogledajte Hajduk. Pa ponovo Dinamo. On više možda i nije Dinamo. Pogled gore. Pogled dole. Gdje sam. U zoo vrtu . Šta imam u ruci? Kartu od kunu. Šta ću sa njom. Sjest Mamiću na ćunu.


:D:D:D
DanMrak 27.08.2011 u 12:04:28 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Već danima pokušavam odgovoriti na ovu anketu i stvarno ne znam. Zbunjena sam jer inače nisam neki ljubitelj TBF-a, ali sam preslušala album jer su ga oni odlučili preslušati a ja sam se tamo našla. Par pjesama mi se jako zaljepilo za uho. Jedna od tih je Veseljko. Evo slušam ju. Jbg, ne znam kaj da mislim :D
johnnykola 27.08.2011 u 12:37:14 profil autora
sta je bilo!? reci!
dobar, ante! dobar!!!:pppppppp

epilog: siscevap:

http://www.sarajevo-x.com/kultura/clanak/110826123

odron na odron!!!
jebate!!!
gogolj 02.09.2011 u 13:47:05 profil autora
gledam tako nekidan šizo presicu onog poremećenog manijaka i frajer u jednom trenutku kaže da je rak u horoskopu, iznenadilo me to i bilo me sram
daddy 02.09.2011 u 16:35:32 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
mene puno više zabrinjavaju moralne veličine koje mašu nepotpisanim prijedlozima ugovora kao nečim relevantnim. to je bio ključni dokument kojim se poziva na linč 10.9., ne direktno, ne šizo, onako fino, pokvareno.
2 nedosuđena penala i krivo dosuđeni ofsajd...vjerojatno zato dinamo ubija hajduka 4:0 u juniorima, dakle u tzv ulaznoj kategoriji.
pogledajmo gore, pogledajmo dolje.
pogledajmo dalje, puno dalje.
sjetimo se usporedbe sammir - sharbini.
prvi košta najmanje 10 miliona eura, drugi manje nego kad je prelazio iz rijeke. najskuplje prodani igrač splićna je fantazista senijad ibričić. upravo toliko je mamić pazario za ognjena vukojevića, pitbul terijera.
huška se autonomija.
nemam baš ništa protiv. dapače.
nadam se da će svima biti bolje.
gogolj 02.09.2011 u 18:12:04 profil autora
mašio si cijeli nogomet
daddy 02.09.2011 u 19:52:03 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
bojim se da ništa nisam promašio.pogotovo ako moj post gledamo u "stand alone" varijanti, nevezan uz prijašnje postove.
gogolj 03.09.2011 u 15:08:21 profil autora
dvojio sam dal da repliciram jer se raspizdim kad o ovim sranjima pričam i onda vse to odvede samo u svađu što ne želim, al reko jebiga zašto ne

mene puno više zabrinjavaju moralne veličine koje mašu nepotpisanim prijedlozima ugovora kao nečim relevantnim. to je bio ključni dokument kojim se poziva na linč 10.9., ne direktno, ne šizo, onako fino, pokvareno. .


prvo i prvo, mamić je brunom marićem digao tenzije do pakla i natrag i pozvao na linč 10.9., dovoljna je jedna iskra da sve plane i ode u tri pičke materine.*

ne maleš(ili kako ga manijak naziva: sotona) koji je šest dana u hr nogometu, koji nije još jedan tipični od politike instaliran uhljeb i koji tek prokužava „kako funkcinoniraju stvari“, frajer ima veliko srce i jebiga, možda ispada luzer i naivčina koji reagira vođen srcem i kojem je maminjo očitao lekciju i pokazao ko je gazda, ali neka ga, ispravan je, želi, to mi je najbitnije, bitnije od lige prvaka i šimunića u hajduku. nazivat njega moralnom veličinom koja te zabrinjava jer maše ključnim dokumentom koji poziva na linč pored živog zdravka mamića. vrh, jebote. pored maminja, čovjeka koji skuplja poene na tragediji dječaka, JA sam platio liječenje, JA, koji kupuje miši kovaču stan, JA mu kupujem JA i moja familija, koji pred milijunima gura plavu kovertu frajeru koji je svojim kostima branio ovih pet kvadrata jebene vukojebine i tako ga ponižava na najjače, JA mu pomažem, JA, koji pere lovu preko kluba za čija tri boda bi prodao mamu, koji radi za prosječnu hrvatsku plaću a kupio je četri jahte i tri bentlija organizirao svadbu mlađem mamiću za par milijuna eura na kojoj pjevaju stavros i mišo, koji je upleten u ko zna kakve krimnilane radnje i sukobe interesa ali ima političku podršku pa mu nitko ništa ne može (još), koji je jebeni rak, kako horoskopski nažalost tako i onaj što izjeda ovu jebenu vukojebinu jer nije on jedan, takvih je na stotine, stotine mamića po cijeloj vukojebini bahato nam jebu mamu, ali nisu eksponirani kao ovaj, i tebe pored njega, zabrinjava hrvoje jebeni maleš. kažem, vrh.

al ko ga jebe, prodaće sammira za 10 miliona, osvojit će nam naslova ne za narednih deset godina, za dvaest, jer smo ga razjebali i dodao je gas taj mega sposobni menedžer stoljeća, bog i batina kojem nitko ništa ne može i kojem se što je totalna tragedija ovog jebenog naroda dive hrvatine diljem lijepe naše, ono, vidi ga, koji bog niko mui ništa ne može, jedan mi lik kae ja bi mu pušija kurac kolko je moćan, i onda da mu kažem jel ikad razmislio o tome da si vlastoručno oduzme život, uvrijedio bi se vjeroajtno...zato i jesmo tu di jesmo, ne pomaže tu nikakvo nasilje, samo promjena mentaliteta koja nije moguća ni izvediva nažalost

* što se iskreno nadam neće dogodit jer bi zdravku mamiću to najviše odgovaralo, zato se nadam kontroliranoj nedivljačkoj gesti koja će ostavit poruku a istovremeno neće dati materijala za galamdžijinu pljuvačku retoriku
gogolj 03.09.2011 u 15:10:28 profil autora
.
2 nedosuđena penala i krivo dosuđeni ofsajd...vjerojatno zato dinamo ubija hajduka 4:0 u juniorima, dakle u tzv ulaznoj kategoriji. .


e, ovo je posebna priča. ko vam jebe mater jer vas bruno mamići pristovnci i ekipica kradu zašto ne počistite u svome dvorištu, zašto se ne okrenete svojoj školi nogometa, o, igrali ste očajno i sad se vadite na te nedosuđene banalne penale i ofsajde a gle kako ste igrali, o, vidi, plivate u obrani i ne možete spojit dva dodavanja i onda su vam brune mamići alibi, e tovari tovari, uvijek kmečite.

nego, kako je dinamo odigrao protiv lučkoga, kakva je igra bila? gledao sam jer pratim, ne protiv lučkoga nego inače, u masu dinamovih utakmica dinamo je bio jadan al je pobjedio 1:0, sammir zabio iz penala, nitko nije ne svirao penal, nitko nije pogriješio na dinamovu štetu, na koncu koga boli kurac kako su igrali, jel bilo lijepo za oko il nije, tri boda se pišu, ali ne, kakva vam je škola nogometa, kakva vam je igra, hajduci?!

da li treba crtati da je jebena liga je u startu neregularna jer glavni čovjek dinama je glavni čovjek jebenog saveza, di zaboga to još u svijetu ima, u kakvim opskurnim vukojebinama takvo što ima, drži suce u šaci, za mlađe selekcije reprezentacije ne možeš igrati bez odluke supervizora iz dinama, kad zatreba kupi brezovce i špehare i obriše pod prvoligašima od kojih većina nema ni za lopte, svake godine odsad pa nadalje prvi neka bude dinamo a drugi dinamo 2, to je dobra liga, i ja ću navijat za dinamo u europi u službi hrvatske . mala digresija kad smo već kod špehara i brezoveca: želi jakog hajduka gazda a kupuje sve što iole valja ili za čime hajduk pokaže interes, škvorci ovi oni iako prvoj ekipi dinama ne da neće prismrdit nego će biti nakon posudbe u dinamu 2 transportirani ko zna gdje i za kakvu uslugu.

naime, stvar je u tome da sam ja potpuno svjestan da nije mamić jedini krivac za ovo di se mi (hajudk) nalazimo, dapače, frajer nas koči pizdarijama koje sam nabrajao, ali hajduk je klub uništavan sustavno godinama, u mulju smo iz kojeg se nećemo izvući za još o ho ho godina, ali nek se stvari pokrenu, jebe me se za ligu prvaka i naslov prvaka, nek je klub stabilan, čist od uhljeba i pijavica koje je politika instalirala u klub i koji su godinama sisali, sisali, sisali, puno uzeli ništa dali, ne, u takvim stvarima nije nama mamić kriv, za našu školu nogometa i za to što nismo izbacili igrača još od biće mladinića, nije nam kriv što naši idu za dva milijuna vanka po ugovorima di njima ide 40 posto a klubu 60, ne, nije to mamić, nek se od svega toga očistimo pa nek budemo drugi na vijeke, al neka to bude častan i dostojan klub za koji ću s ponosom navijati, neka nas frajer krade i dalje iako ima ekipu s kojom može biti prvi i bez ikakve umješanosti ikoga, al jebiga, pohlepa, licemjerje, ma zlo, jače od čovjeka samoga, neka, budimo drugi ali KLUB
gogolj 03.09.2011 u 15:11:04 profil autora
.

pogledajmo gore, pogledajmo dolje.
pogledajmo dalje, puno dalje.
sjetimo se usporedbe sammir - sharbini.
prvi košta najmanje 10 miliona eura, drugi manje nego kad je prelazio iz rijeke. najskuplje prodani igrač splićna je fantazista senijad ibričić. upravo toliko je mamić pazario za ognjena vukojevića, pitbul terijera. .


naklonimo se maminju najvećem mamojebaču na ovim prostorima

zaboravimo andersone košte, nowotnyje, carlose, kaljelje i ostale španere...imamo pametnijih briga, di će sjedit murinjo di florentino perez

ispred hajduka smo, po svemu, od pionira do seniora, ko mu jebe mater ko nam je na čelu kluba i kako smo prvi, ispred smo, kako god okreneš, bolje nam je nego tovarima. sori, al malo mi je bezveze to.
daddy 04.09.2011 u 02:33:50 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
nije mi se baš dalo čitat, dosadno brale.
zanimljiva koincidencija: zadnji put ste bili prvi kad je štimac poštenjačina bio šerif.
ukratko, ne laje pas zbog sela, nego zbog sebe.
gogolj 04.09.2011 u 04:04:15 profil autora
:))))))
norma.jean 06.09.2011 u 18:52:23 profil autora
get me another beer, dragon lady.
dendrofil 08.09.2011 u 00:52:42 profil autora
poleti i leti
oduševljen sam ovim sortiranjem! :))))
(da ne bude zabune, ne podnosim baš kad neki uokolo mene inzistiraju na takvom "redu". dok je unutar fotki, super je.)
sis 12.09.2011 u 22:30:34 profil autora
još možeš popraviti sve
http://www.jutarnji.hr/bandic-poklonio-boltu-dres-reala--jamajcanin-fokusiran--n...
malo mi je neugodno. što si negdje jadnik misli? očekuje li sutra dres od kajaznam l a lakersa?
daddy 13.09.2011 u 08:22:01 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
nadam se da jadnik misli ŠTO BRŽE pobjeć odavdje ;)))
sis 16.09.2011 u 19:37:25 profil autora
još možeš popraviti sve
johnnykola 03.10.2011 u 09:55:31 profil autora
sta je bilo!? reci!
DanMrak 03.10.2011 u 14:31:10 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
johnnykola 03.10.2011 u 20:21:45 profil autora
sta je bilo!? reci!
cetalj!!!
:ppp
daddy 03.10.2011 u 23:28:43 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ti malega miša, anarhija u pips trenirkama!
sis 21.10.2011 u 23:11:39 profil autora
još možeš popraviti sve
http://dalje.com/hr-hrvatska/jandrokovic-cestitao-libijcima-pobjedu-nad-represij...

fakat se sramim. ministar vanjskih poslova moje države čestita na egzekuciji bez suda, što bi rekli na pravdi boga. uopće ne ulazim u to kakav je bio gadafi, ali nazivati to pobjedom demokratskih snaga može samo kreten.
johnnykola 25.10.2011 u 11:42:04 profil autora
sta je bilo!? reci!
pored inih, u nasemu gradu i jedan pravi:
http://www.sarajevo-x.com/bih/sarajevo/clanak/111025040
:ppppppppp
daddy 12.11.2011 u 20:29:56 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
administriranje je zapravo usmjeravanje. profilacija. moraš znat što hoćeš. koje su prednosti, a što gubiš nekim potezom. deset godina to radim ovdje. forumi su skladišta frustracija, oaze malih šupaka koji mitraljiraju iza prašnjavih lcd skrinova.
ovo mjesto je nešto drugo. zato je, sigurno zato, izgubilo populizam, kvantitetu. al je dobilo kvalitetu.
ne može se tip prijaviti prije godinu i pol na forum i u svom PRVOM postu jučer ismijavati prodaji dvd-a. godinu i pol bez ijedne afirmacije, bez inputa. al je naučen da se može beljiti. to ga je ova kurcojebina naučila, to je način ponašanja.
a ja mu kažem baj baj. nemaš mjesta ovdje, nisi vrijedan ovog.
idi pa seri po meni di oćeš, ovdje nećeš.
profilacija. smjer. kvaliteta. afirmacija. input.
to je imanentno za ne više od 30 ljudi ovdje.
ostalima je internetski svemir pregolem.
johnnykola 13.11.2011 u 14:35:46 profil autora
sta je bilo!? reci!
haman isto sam i ja htjeo za djecka tamo napisati.
ali, pomislih, sta se njim gnjaviti. bilde.:ppppppppppp
opet, moram komentirati da ovo od strane daddyja napisano pogadja u sridu.
nego, htio sam o necemu drugom. sinoc sam nakratko dovlu vidio na dnevniku.
prilog sa interliber-a. cmokio neku zemskinju u celo pa onda stisnuo saku u znak
pobjede. stisnuo sam ju i ja i bio jednako ako ne i vise sretan no on.♥
DanMrak 05.12.2011 u 12:53:26 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Napisat ću ovdje jer se priča tiče ankete indirektno. Podsjetila me anketa zapravo na nju. Naime, jedan moj jako dobar drugar je svirač gitare (u jednom bendu, a i član je pratećeg benda jedne naše pop pjevačice). Taj moj drugar i ja često se pokoljemo oko Pipsa, no on u stvari voli Pipse ma koliko se on i ja svađali oko toga. E sad...njegov guitar hero je godinama Alen Kraljić, međutim prije par tjedana u jednom novozagrebačkom naselju oko 3-4 ujutro njegov svijet, u koji je godinama vjerovao, iznenada se srušio. Gledao je Fenomenalan dan turneju i odlučio je pratiti tko svira koju dionicu na gitari. Shvatio je da sve ono što on štuje svira Tićo. Bio je van sebe. Toliko da je otrčao do susjedne sobe u kojoj je spavala njegova djevojka, prodrmao ju i rekao: „Molim te probudi se, otkrio sam nešto strašno. Srušilo mi se pola svijeta. Sve ono za šta sam ja vjerovao da svira Kralja, svira Tićo. Jel ti razumiješ što to znači?“ Danima je bio pogođen. Sada se oporavlja i štuje Tiću :)
daddy 05.12.2011 u 21:45:48 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ma nemoj mi reć.
daddy 05.12.2011 u 23:32:27 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
tristan karas je genij.
gogolj 20.12.2011 u 16:07:19 profil autora
popio sam dvi čaše crnog vina i sad spemam forum :D

ps molim moderatora da ima razumijevanja :ppp
morsky 20.12.2011 u 22:19:48 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
moderator dolazi od riječi moderan, tak da ne brineš.
.
crno je vino u modi..