Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3
 
radovan 3. 27.04.2003 u 21:22:39 profil autora
ne volim prefine igrace, hehe
(nikad nisam mislio da cu na ovom sajtu pricat u duncanu)
Josh 27.04.2003 u 22:53:14 profil autora
prokleti kralj
Tim je sveprisutan i sveobuhvatan, on je razlog nasega postojanja :))) LOL
airball 30.04.2003 u 09:45:11 profil autora
u nedjelju, 04.05. u dvorani Trnsko u 19:00 igra se finale REKLE, MORH - ZABA...

izvještaj u ponedjeljak...
vlado 30.04.2003 u 15:22:46 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ako te neko ne prestigne kakvim objektivnim izvjescem... ;)))
airball 05.05.2003 u 11:00:43 profil autora
VICTORIOUS !!!!!!

doveli mi tajno oružje (čovjeka koji je za nas odigrao 1 tekmu prije), MORH-ovci se uznemirili, počeli tražiti provjeru jesmo li ga registrirali, čovjek iz organizacije lige fakat provjerio, pa smo mogli normalno početi...

obrana dobra, napad s kontrama funkcionira - 13:2. onda pad, završava 14-11 za nas. ispucah tri trice, sve iscurile.
druga: njima sve ulazi, stisli nas čovjeka, moji svi statični u napadu, gubimo 37-29, i onda se otvori meni - jedna trica, pa druga, pred kraj lukačić ubaci još jednu i na poluvremenu 45-44 za njih.
u trećoj ulazi hans i kreira preokret... meni ulaze još dvije trice, povlačim 3 kontre, ali ovaj put oni nas stižu pred kraj četvrtine, (koja završava 25-17 za nas). 69-62...
njihov igrač, incidentan tip kojeg znam još od ranije po sličnim ispadima, loptom gađa lukačića u glavu, ovaj ne reagira odmah, nego mu kasnije uvaljuje lakat u facu. tip se nagurava, ali ne udara, smiruju ga i nastavljamo tekmu. mijenjam ritam - povučem kontru, pa sljedeći napad na 30 sekundi, zona 1-2-2 odlično funkcionira, hvatamo odbijene lopte i pogađanjem trica (još dvije moje) i slobodnih bacanja utakmicu mirno privodimo kraju... 80-74 i SLAVLJE !!!
ubili smo ih vanjskim šutom - ukupno 14 trica, uz prosjek oko 60% (ja sam pucao isključivo trice - 6/13, 18 koševa, 7 asistencija, 3 skoka, 2 osvojene lopte)...

eto, tako je to otprilike izgledalo jučer...
Filip 05.05.2003 u 12:07:46 profil autora
čestitam airball! ;)

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
vlado 05.05.2003 u 13:58:52 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Svaka cast majstore...
Zao mi je, stvarno sam mislio doc gledati, ali sam bio sprijecen.
Svaka cast...
electro cute 05.05.2003 u 15:01:34 profil autora
to
imamo prvake na sajtu!
stari ti si majstor.nadam se da ćeš nas počastit pohođenjem kušlanove, saaay sljedeće nedjelje. al još se dogovorimo.
vlado 05.05.2003 u 15:21:53 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E da, da... Ja sam se, gledajuci play-off i citajuci Airballa, malko napalio... Kuslanova, nedjelja popodne...
Moze li se konacno skupiti 6 ljudi s foruma na basketu?
Josh 06.05.2003 u 15:27:00 profil autora
prokleti kralj
bravo AB faco, meštre!
bravvoooo!!

ovih 7 asistencija me najvise i inspiriralno za ove pohvale, to mi je najdraza statisticka kategorija!
bas sam zakljucio da sam strasno spor i da vise volim pozicijsku sporu igru nego brzi prenos....no dobro :)

ovaaaj, air, bi li ti meni bio kondicijski trener da se malo ubrzam i poboljsam obranu :) ?
vlado 06.05.2003 u 16:15:45 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Pa daj Josh, ako si u Zagrebu, dodji na basket? Jesi ti tu u ZG? Kroz sjecanje mi prolazi da nisi...
Filip 06.05.2003 u 16:45:50 profil autora
moja sjećanja govore da je Josh iz Dubrovnika. a možda i grešim.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
vlado 06.05.2003 u 21:19:37 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Joj, jest, u pravu si. Josh, nista, moracemo mi do Straduna... ;)
A i Zeek je tamo negdje... Nije li?
oak 06.05.2003 u 21:50:32 profil autora
Airball nisam ni sumnjao!
U jebenoj ste formi. Ti pogotovo.
Čuvaj se sljedeće godine.
Ide crveni vjetar.
Čestitam.
(iako još nisam prežalio poraz od PBZ-a)
electro cute 07.05.2003 u 09:59:36 profil autora
ajmo šest za kušlanovu. ja, vlado, valjda air? zv? oak? darko? dinar kad ideš na more? svrati. primamo cure isto. mi smo pc.
Josh 07.05.2003 u 11:12:25 profil autora
prokleti kralj
je, u Dbk sam :)
kada svratim gore, javim se da konacno vidim i tu Kuslanovu :)
a do tada, uzimam bushilicu i kos, par sarafa i instaliram hoop na zvoniku na Stradunu :))
a Zeek zivi par koraka od Straduna :)
zv 08.05.2003 u 14:14:13 profil autora
to do: svaš
okej! 11.5?!? moze!
electro cute 08.05.2003 u 15:10:37 profil autora
oko 4. il je još prevruće. molim vladana i airballa da se izjasne do sutra. i onda bi trebali još dvojicu. ajde dip, poslje probe. ma može i lolli primamo cure. i nek neko ponese loptu ak ima. ja nemam.
vlado 09.05.2003 u 16:29:54 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
U cetiri. Meni pashe. Cute, daj mi posalji mobitel, jebote...
airball 09.05.2003 u 17:36:54 profil autora
evo, i ja se vratih sa još jednog puta...

vidimo se u kušlanovoj!
vlado 12.05.2003 u 16:39:10 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Bas fino sto ste svi dosli... :(
zv 13.05.2003 u 10:37:00 profil autora
to do: svaš
a jebogaled! ja sam poslo dju sms da mi salje tvoj broj! sipak sam dobio!
onda mi je kjuti poslo sms pa sam njemu odgovorio da nemorem zbog ispita. sam ja kriv kaj on nije javio tebi?!? :)
a dju... e...
samarcinu posred njuske! pa daj mi taj broj posalji!!!
dju 13.05.2003 u 10:42:25 profil autora
e, koji je papak ovaj zv. kad me zamoli da napišem sms sally u njegovo ime, i ja to učinim, ondak ni hvala. a u nedjelju mi šalje sms s pitanjem o vladinom broju, ja odgovorim da je vlado izgubio mobitel i neka mu pošalje mail, pa još poruku završim s "pusa, dju". i sve to s muževog telefona. on ni tad ne odgovori, nego me tu proziva po forumu. prije je napadao moj fizički izgled, sad se okomio na karakter. sve je to urota :)
zumbula 13.05.2003 u 10:47:14 profil autora
Hah.
electro cute 13.05.2003 u 11:05:42 profil autora
jebote, ja tebi vladimire šgadine šaljem pet smsova a ti ne javljaš. a ja od jebenog četrtka nisam bijo na netu i otkud, pobogu, da znam da si izgubio mob. a zvao airballa i ovaj reko da neće doć radi d-h.zv radi ispita. ti se nejavljaš i ja osto doma. e pa jebiga. sad znaš kako je bilo na simi :)
evo ću ti sad poslat mejlom mob. jel tvoj još onaj stari?
ma sve je to ko dva puta dva.
vlado 13.05.2003 u 12:35:25 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Prvo, Dju, fakat prestani na sve poruke pisati "pusa"... i mene je to počelo nervirat. Meni kad neko kaže "pusa" ja se sjetim Johnnyjeve "ravno u dupe"...
Ti, ZV, kakvi su vam to ispiti zbog kojih ne možete doći dva sata na basket? Šta polažete? Levitiranje?
Airball i Electrocute, u redu je.

I baš mi je fino bez mobitela...
airball 13.05.2003 u 15:03:00 profil autora
je, cute mi sms-ao oću l doć, a meni se baš gledala tekma. da sam malo duže ostao u wc-u, ne bi vidio nijedan od golova ;-))

ko pred svojih 15-ak godina, kad je tyson složio tipa za par sekundi.... našem lokalnom ljubitelju borilačkih sportova tad se upravo to dogodilo: čekao je do pola 6 ujutro, otišo se olakšat, vratio se, kad ono spiker se odjavljuje ;-))

nema me u gradu ovaj vikend, ali onaj iza (25.05. oliti dan mladosti ;-)) dolazim!
vlado 13.05.2003 u 18:50:44 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Slutio sam dramu na tekmi, pa je nisam gledao. I bolje. Mislim, ako si garantirano prvi, ne i li onda trebao igrati bolje...
Ma ko ih jebe...
Inace, zvao sam kuma na basket, bas je dobro bilo, jedino sto je u 16h - katastrofalno za igrati. Kum je jedva potrcao, a meni se smanjivalo vidno polje... Znas ono, zraka niotkud.
Ipak, na uigranost i iskustvo, dobili smo sve. Da si, Airball, bio ti, poubijali bi tamo...
Hah, a najbolje je bilo kad smo igrali s nekim... dudukom (fantastican bosanski izraz), frajer, ne da ima dvije lijeve, nego nema ni te dvije... Ono, uzas. I kako se blizi kraj basketa, kum mu stalno prilazi, i govori: "E, ti samo nemoj nista radit..."
Predlazem za iduci termin:
NE PRIJE 17h, 17.30h... Vjerujte...
Btw. tamo kraj izlaza s terena, s lijeve strane, pored teniskih terena ima prekrasna terasa simpaticnog birca.
E, tamo idemo na cugu...

EH DA NE ZABORAVIM:
7. 6., osim sto je subota, je vrlo bitan datum. I moramo to nekako obiljeziti, naci se negdje, pogledati par utakmica i otici na basket, onako, kolektivno. U cast najvecem. Vec deset godina je proslo...
electro cute 14.05.2003 u 11:12:39 profil autora
jebote, stvarno. već deset godina. čoviče, kako sam ja bio mali.a tata mi je plako.moramo otić to obilježit majku mu.
zv 14.05.2003 u 16:55:25 profil autora
to do: svaš
dju srce mamino, oprosti molim te! ocito si se trudila, ali djabe... ja naime NISAM dobio nikakav sms pa ni s muzevog moba. probabli si fulala brojkicu-dvije kad si prekucavala. ah - desava se! i sorry za samarcinu :(
ispit na kraju ispao trojka. i jos tri ostala. a onda levitiranje!