Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3
 
vlado 15.04.2003 u 14:49:55 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Airballe, jesil ti skonto da Oak ide na ZADNJU Jordanovu tekmu? Jeboteeeee...
A inace, Air, kako si prosao u polufinalu?

A i nek Oak spusti koju impresiju...
Pa jebote... Ekskluziva!
dinar 15.04.2003 u 15:29:41 profil autora
i ja bi to citao...
airball 18.04.2003 u 13:10:48 profil autora
e, upravo tako - oak je nazočio povijesnom trenutku, prestanku aktivnog igranja jednog od petorice najvećih (petrović, jabbar, chamberlain, magic, jordan)...

veliki trenutak za sve ljubitelje košarke, čovjek koji je uz chamberlaina bio najveći natjecatelj, pobjednik do kraja... na žalost, dražen nije dobio priliku doći do te razine, iako je u europi to definitivno bio...

vesela vijest: pobijedili smo privrednu banku! (oak, prvi dio obećanja o osveti ostvaren!) točnije, rasturili smo ih (78-54). zabih 18-ak koševa (trice 4-8), lukačić zabijao zicere i bacanja kad je trebalo, općenito ekipa dobro funkcionirala...

finale - poslije Uskrsa, protiv MORH-a (možda zaigra Antunovićka ;-)

jel gledo neko onu sramotu od Cibone protiv CSKA? ajme jada, pa jel neko stvarno plaća te dečke za takvu igru?! definitivno loša investicija....

Izmjenio - airball u 18.04.2003 13:11:31
airball 18.04.2003 u 13:27:22 profil autora
oak, majstore, kako je to izgledalo?

zar Zračni zbilja odlazi? sve nekako mislim, probat će trenirati preko ljeta, pa se vratiti... iako ne vidim previše motiva za to...

znate, ljudovi, kad ste zaraženi nečim na takav način (kao ja košarkom), onda vam obično u životu većini ljudi nebitne stvari postanu fascinirajuće. npr. ovaj čovjek je fascinantan po tome što je jedan od rijetkih spremnih pobijediti sam cijelu protivničku ekipu, da ne govorimo o zabijanju pobjedničkih koševa (najbolje scene su mi kad on ili bird - u natjecanju tricaša - nakon šuta dižu ruku, jer već znaju da prolazi kroz mrežicu ;-)

što je još bolje, utjecao je na ostatak svoje momčadi da postanu još bolji igrači i napreduju u svojoj igri... to su VOĐE

a kao poanta ove moje priče, jordanov odgovor na novinsko pitanje zašto je on tako uspješan košarkaš:
"šest sati treninga dnevno."

lipi moji, bez krvavog rada ništa!
vlado 18.04.2003 u 16:12:21 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Jasta! E Airball, nek ste ih dobili... Kontam nesto, jel se da doc gledat finale? Mislim, ima li mjesta sa strane?
Ode Jordan, nadam se da ce i Oak imati vremena napisati barem: "Vidio sam ga!"...
Kad smo vec kod sporta, neki dan tekma Arsenal-Mancester, a moj omiljeni United u PLAVIM dresovima, od glave do pete... San se ispunio!
vlado 22.04.2003 u 00:20:29 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
OAK, SVAKA CAST! Nevidjeni gospodin...
Sta dodati, covjek je vidio dres 23 uzivo...
Hvala za pljesak.
Josh 23.04.2003 u 14:45:29 profil autora
prokleti kralj
airball, to ime Lukačić mi zvuči poznato. je li taj tip igrao u 1. ligi prije 5 - 6 godina? ili sam ja u totalno krivome smjeru?
airball 23.04.2003 u 15:16:24 profil autora
je, je, na dobrom si tragu...
trenirao je čovjek u juniorima cibone, igrao u zagrebu i zrinjevcu, onda ga načele ozljede i čovjek otišao među bankare.
sad rekreativno haklamo, s obzirom na njegove gabarite, nitko mu ništa ne može. a još čovjek ima mekanu ruku za tricu...
Josh 23.04.2003 u 16:35:45 profil autora
prokleti kralj
Damir Lukachic, ako se dobro sjecam sa Final foura Kupa negdje tamooo....'95 ili '96.
tako je, zuti dres Mrava, Pepsi na klupi...

airball, idemo, strong and weak points tvoje igre - navedi i svoje mjere u prostoru, da te zamislim :)
airball 24.04.2003 u 12:35:49 profil autora
je, samo se zove igor...

gabariti: 184 cm, 75 kg (poslije Uskrsa 80), uglavnom play, ponekad dvica, dobar pregled igre (omiljene asistencije "u for" igraču u kontri), prije sam se više volio zabijati pod koš, sad mi je glavno pucačko oružje trica (na tekmi dosad najviše 7 od 9 pokušanih, na treningu 82/100, 27 zaredom, najviše koševa na utakmici - 41)...
nekad je bilo snova o profesionalnom bavljenju, ali očito nisam dovoljno vjerovao da to zbilja i mogu postati...
sad igram REKLU i haklam, uskoro bih trebao ići na sportske igre bankaraca...
Josh 24.04.2003 u 14:44:25 profil autora
prokleti kralj
aaa, nekako sam te "po postovima" zamisljao vise kao trojku, nesto a la Pippen. jesam lud, ha? :)) LOL


e, reci mi nesto o toj Rekli, igra se samo na podrucju Zagreba? pravila? u kakvom su "stanju" ti igraci, znaju li :) ?

oak 24.04.2003 u 22:12:20 profil autora
josh,

ma naš airball ti je nešto između tate i sina popovića. ubacuje kad nitko neće i jebeno ga je teško čuvati. s druge strane pregled igre mu je takav kad ga zagradiš na šutu, a on podvali suigraču,...

ekstraklasa u rekla ligi; a tamo nas ima svakavih.

alanović, malenica, lukačić, zebić, voloder ml. - ti svi mogu i danas igrati prvu ligu

airball je tu blizu! uz imena poput užbinec, ribičić i dr. (OVI TI NIŠTA NE ZNAČE)

ima i onih trećih koji daju štimung ligi, da ne umislimo da su na parketu samo real playeri

Josh 24.04.2003 u 23:18:03 profil autora
prokleti kralj
oak,
znas sto, mrzim takve igrace (!!!), jednostavno jer sam prespori guzonja (sto se ne da popraviti) da bih mu bar malo zasmetao da ostvari planove :)) - odn. da fenomenalno asistira ili da mi sutne preko ruke i bez beda zabije tricu :( grrrr :) LOL
airball, ništa osobno :)
svaka čast za skor pri šutiranju trica!
Josh 24.04.2003 u 23:21:10 profil autora
prokleti kralj
e, zaboravih, a ovo uvijek mislim pitati: što vi ljudi u (stvarnome :) životu radite?
ja student Managementa u turizmu ovdje u Dbk.
vlado 25.04.2003 u 13:08:38 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Jest, jest, grozan je taj Airball! ;)
Al je zato mnogo fin kad igras s njim.
Skuliran, skoncentriran, al oce i pizdariju napravit.
airball 25.04.2003 u 13:50:03 profil autora
e, sad nakon ovih lovorika stvarno nije lako ostat na zemlji ;-))

josh, rekla ti se povezala sa haklom (gdje bi kao trebali igrati igrači niži od 195 cm, ali neki se švercaju), a inače rekla se igra samo u zagrebu. ove sezone bilo je 19 ekipa u 2 skupine, igralo se jednokružno, dodatno kolo (SAT sustav) pa onda križanje po prvih osam iz svake skupine u play off-u...
igra se 4x10 min, FIBA pravila, osim male egzote - na kraju utakmice koš sa centra vrijedi 5! (skoro smo jednu takvu utakmicu izgubili, na sreću, lopta je izašla)...
ako navratiš u zagreb, javi, pa da se skupimo u kušlanovoj na haklu...
bio sam prije par dana u dubrovniku, ali poslom, s malo vremena za slobodne aktivnosti...

IRL, radim u zagrebačkoj banci kao stariji specijalist u odjelu koji se bavi analizama i unapređivanjima procesa rada i tehnologije (sad sam ti sve reko ;-))
zanimljiv posao, ali me ubija birokracija. dok bude nekakve akcije, moraš proći mali milijun instanci i odobrenja, da te prođe volja da nešto pokreneš...

za one koje zanima, finale rekle održat će se u vikendu 10.,11.05, dvorana osnovne škole u dugavama... spielen die mannschaften von zaba und morh. herzlich wilkommen!

dobro oak veli. ljudi koje je naveo bez problema mogli bi igrati npr. u svjetlost brodu, zrinjevcu ili dubravi... to samo govori kako današnji klinci misle da je dovoljno gledati nba i da će tako postati veliki košarkaši...
predugo bi trajalo kad bih nabrajao sve naše talente koji su nestali. npr. zna li tko gdje je sada dubravko zemljić, najbolji junior i srebrni sa europskog prvenstva u izraelu, cibonina velika nada?
vlado 25.04.2003 u 14:16:34 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E Airball, igrao sam protiv njega u juniorima. Igro je i u Dubravi jednu ili dvije sezone.
On ti je zadnje sezone igrao u francuskom Le Havru, pa je trebao u Rusiju u Saratov.
Gadna igracina, zvijer, 202cm, skace, sutira, moze sve sam, ali...
Mozda nesto u Rusiji bude, stara prica, ali ono, imas 26 godina, mozes sve ali nikad ti se nije dalo igrat obranu. Ko te jebe...
Josh 25.04.2003 u 15:21:00 profil autora
prokleti kralj
ljudi moji, nemate vi pojma koliko sam ja vremena potrošio (bacio???) razmišljajući o tome Zemljiću!!!
aaaaa!
kad se danas sjetim!!!

gledao ga jednom, pratio gomile njegovih statistika, koji strijelac!!!

a što se tiče (ne)igranja obrane i puno (previše?) šutiranja, slobodno bi mogao poći u Orlando Magic ili Boston Celticse :)
vlado 26.04.2003 u 14:16:08 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E jel neko gledo Giru sinoc? Dobar je bio, dobar.
radovan 3. 26.04.2003 u 17:54:33 profil autora
ja gledo, samo prvo poluvrijeme dok nije jos nista zabio, al sam cuo da je nakraju skupio 10 pt. ma ovi pistonsi su mi bez veze, imaju jaku obranu al su dosadni do zla boga
vlado 26.04.2003 u 19:23:05 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma dao je 10, jadno zvuci, ali je sa 8 koseva poceo seriju Orlanda, nakon koje se Detroit nije uspio vratiti.
clifton 26.04.2003 u 19:38:25 profil autora
ma gira je legenda. ko bi rekao da ce kao rookie imat takvu sezonu!kad smo već kod toga, koji su vaši favoriti za prvaka?
lakersi su ipak lakersi...
Josh 26.04.2003 u 22:08:22 profil autora
prokleti kralj
spurse bih najradije volio vidjeti s prstenjem. zasto? zbog good guy Duncana i fine team igre.
bravo mamuze!
vlado 26.04.2003 u 22:33:33 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Sacramento. Pedja.
radovan 3. 27.04.2003 u 01:18:09 profil autora
ja bi volio sacramento ili dallas, ali mislim da realno opet lakersi. san antonio ne volim zbog duncana, nije ni malo atraktivan
clifton 27.04.2003 u 12:56:22 profil autora
da, slažem se, duncan nije atraktivan al zbog milijun stvari koje on radi a da ih ni ne primijetiš je među najboljima. pa i paul pierce je rekao da je njemu najveći košarkaški uzor ne jordan, chamberlain, magic.. nego duncan
radovan 3. 27.04.2003 u 13:24:22 profil autora
ma znam ja da je on igracina, jedan od najboljih, al cisto nije po mom ukusu,radije bi gledao shaqa, webera, ili kempa(prije 3-4 godine) nego duncana if you know what i mean
Josh 27.04.2003 u 16:01:26 profil autora
prokleti kralj
potpuno je legitimno ne voljeti Duncana, kao što ja recimo ne volim Sacramento zbog odurnoga Divca te njegove propagande dizanja 3 prsta nakon postignutoga kosa.
mijesanje sporta i politike? itekako. i to me jako smeta, a i ne svidja mi se kao igrac.
Bobbyju Jacksonu svaka cast!
vlado 27.04.2003 u 16:10:58 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Duncana je prava uzivancija gledati. Nekako mi izgleda kao najplementiji igrac u NBA, ak me kuzite.
Sacramento me fascinirao prosle godine protiv Lakersa... Na neki cudan nacin, oni su igrali europsku kosarku. I parirali. Jedini.
Josh 27.04.2003 u 19:39:05 profil autora
prokleti kralj
"Duncana je prava uzivancija gledati. Nekako mi izgleda kao najplementiji igrac u NBA, ak me kuzite."

to faco!! my thoughts exactly :)
vlado 27.04.2003 u 21:00:54 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma znas ono, FIN igrac.