Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
johnnykola 14.04.2003 u 19:03:30 profil autora
sta je bilo!? reci!
sta da kazem, imam ga i otkrivat cu ga jos najmanje mjesec do dva. u 1100 dan opsade grada stalo je otprilike 157 ponedjeljaka. drago mi je sto sam ih prozivio da bih dozivio ovaj danasnji. dovla thanx!!! minja thanx!!! zomri thanx!!! ado thanx!!! svi vi forumashi thanx!!! za ovo treba zivjeti!!! o, daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ja bit cu sretan!!!
vlado 14.04.2003 u 19:26:22 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Dragi Johnny prijatelju, hvala ti, nemas pojma sta si mi ucinio...
Mislim, ja sam imao album u petak navecer (?! ne pitajte me kako, a i ja sam nekakav jebeni fan, sta imam objasnjavat ?!), tako da sam u trodnevnoj drami...
Placem, smijem se, zarijem glavu u ruke, vozim se tramvajem, pocnem se smijat, pa me ljudi gledaju...
Jucer je rodbina navalila po svoju porciju kave i kolaca, glede rodjendana, i bas pustam album, totalna podloga, niko ne kuzi, niko se ne buni. Ljudi od 7 do 77. Jedino moj stari na onu buku na "komsijama" pita jel ovo REM (pravi se pametan i moderan, obozavam ga)? Jok stari... A onda dolaze "mrgud i gorostas..." a hrpa djece od po dvije i tri godine u hodniku drmaju guzom i igraju se sa psom tako da ga pokusavaju nauciti da plese... I to uz "Mrguda..."! Nevjerojatno. Gledam i ne vjerujem.

Ljudi moji, cime smo ovo zasluzili?
electro cute 15.04.2003 u 10:29:11 profil autora
osvrni se pola godine unazad (neki od nas još više) i pročitaj kolko postova si postao, i koliko si frendova pipsima gnjavio i kolko si puta pročitao full monty, i kolko si živaca izgubio
i opet se pitaš jesam li ja ovo zaslužio?
i pravo se pitaš.
danas dižem zadnjih sto kuna sa računa i kupujem kazetu. točka.
daddy 15.04.2003 u 11:10:33 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE KAZETU!!!!!!!!!!!
Filip 15.04.2003 u 11:26:37 profil autora
"..koliko si frendova pipsima gnjavio.."
samo svakog kog znam.. nishta vishe.. :)

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
zv 15.04.2003 u 11:31:00 profil autora
to do: svaš
ma cekajte ljudi pa electrocute se zajebava.
jelda slatkoelektricno?!?
ajde ne jebi - kupit cu ti ja cd player!!!
sally 15.04.2003 u 11:46:18 profil autora
ne zajebava.
bojim se da je krenuo.
johnnykola 15.04.2003 u 11:55:41 profil autora
sta je bilo!? reci!
evo sta mi dovla pise u subotu:
Eto. Ko mi je kriv kad mi svaki vikend spava neki
Sarajlija kod kuce ;) Jaran Zeko (Zehrudin Isakovic)
leti sutra za Sarajevo, pa ce te zvat kuci, pa probaj
biti doma. Evo ti i njegov mobitel: 061 188 279, za
svaki slucaj... Ja sam naravno zubima pokido celofan i
slusao album zadnjih 14 sati. Nemam ti nista reci,
reci tako i Zomriju, sve cete cuti...
Znas ono, budimo sretni da smo ovakvi i da imamo
ovoliko godina - SADA.

Vlado

PS Reci Zomriju da izvadi pasosh, pa da dodjete
obojica. Izleticemo s lovom, nema problema, samo
dodjite dovde.

:)

a ja vidio u troli potpisanog dinara, na liftu u zgradi vladu, ivanu dusparicku cija je najbolja jaranica djurdjica. 2x2, beton, mrgud, beton, kfs, beton. sve beton. prvo se najezio kad sam slusao mak, a onda, drugi put plakao...
darko 15.04.2003 u 12:56:28 profil autora
Da, bio je ponedjeljak, jedan od onih dana u životu koje čovjek tako željno i nestrpljivo iščekuje, napokon je stigao. Toga 14.4.03 u 9:41 dobio sam sina... Ne, hoću reći tako sam se osjećao. Po prvi puta sam držao ruci nešto što košta 120 kn, a vrijedi (barem meni) "en" faktorijela puta više (s tim da "en" teži u beskonačnost). I znate kaj? U potpunosti je opravdao moja očekivanja, pa i više od toga.
Moji favoriti na albumu su: 2×2, Sebastijan, Baka Lucija, Mrgud, Gorostas i Tat, Dobro, Porculan, Mak, Susjedi, Vjetar, Ne igraj se Isusa, Spava, Glavom pod vodu, KFS, Lula s dedom i Bajka. Ostale pjesme s albuma nisu vrijedne spomena :-).
Ma ne, znao sam da neću uspjeti napraviti selekciju, da ću sve nabrojiti... Ne, jednostavno nema slabe ili slabije stvari na ovom albumu. Na Bogu je to bio slučaj (osobno mišljenje –nikad mi nisu sjele ili su me pak iritirale "Adrenalin" i "Jedan od nas"). Ali ovdje, ponavljam, ne, nisam subjektivan, jebiga, potpuno sam objektivan, NEMA slabe pjesme. Posebno mi se sviđa povratak klavirske osnove na nekim, po meni jačim songovima (2×2, Mak, Vjetar).

"pa da, stvarno je sjajno vrijeme, shvati da je važan samo ovaj čas..."


Izmjenio - darko u 15.04.2003 12:59:16
vlado 15.04.2003 u 14:33:59 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Pustite Elektrocutea na miru. Covjek zeli slusati album, a ne pjesme, i ako je to nekakav vid "samodiscipline" /nema next, replay i tako/ onda je to to.
Inace, nece nista faliti pjesmama...
Zamislite samo kako ce mu biti kad pocne slusati album na CD-u... Moj Cute, nisi ti ni lud...
leon 15.04.2003 u 20:41:49 profil autora
Ja san ga jucer trazija po cilom splitu i nigdi ga nisu imali. Jedino u Dallasu ali nisu ga jos unijeli u racunalo. Obecali su da ce ga danas unijet ali opet nista. Ajde bar ce mi bit veci gust kad ga napokon dobijen.
zomri 15.04.2003 u 21:48:44 profil autora
"Eto. Ko mi je kriv kad mi svaki vikend spava neki
Sarajlija kod kuce ;) Jaran Zeko (Zehrudin Isakovic)
leti sutra za Sarajevo, pa ce te zvat kuci, pa probaj
biti doma. Evo ti i njegov mobitel: 061 188 279, za
svaki slucaj..."

Je li taj Zeko svjestan da je u Bosnu unio prvi (i vjerovatno jedini) primjerak cd-a D&R, a??? Jebote koja je to cast, treba on nas sve da casti turom ljute ccc

"Ja sam naravno zubima pokido celofan i
slusao album zadnjih 14 sati. Nemam ti nista reci,
reci tako i Zomriju, sve cete cuti..."

zubima pokidao celofan ccc jebiga moro si s obzirom kakav si plijen drzao u rukama. cak ni ludi zub, poglavica navaho indijanaca ne bi to tako strucno odradio. e jesi ga odcapario svaka ti cast :))

"Znas ono, budimo sretni da smo ovakvi i da imamo
ovoliko godina - SADA.

Vlado

PS Reci Zomriju da izvadi pasosh, pa da dodjete
obojica. Izleticemo s lovom, nema problema, samo
dodjite dovde."

u kroejsa se moze sa najnovijom CIPS licnom kartom. sa starom jebiga ne moze. probacu izvadit to ovih dana ako mognem u sarajevu. nisam ovdje rodjen jebiga :( ma svakako se mi vidimo. ako nista eto mene sa onim kinezima, pakistancima, prletom, valterom, tihim i ostalim ilegalcima :) ma vidjecemo se mi.

danas u barhani dzoni mi daje cd. jebote koji je to svecani trenutak bio!!! reko "dzoni, sta pijes? konobar...!". kud nismo imali fotoaparat da slikamo taj svecani trenutak, pa da tu sliku stavim na vidno mjesto u kuci ko sto se nekad stavljala slika od Dana Kada Postajem Pionir.
i tako prenosi mi dzoni svoje impresije o maku i kfs-u i u po frke skontam da pitam konobara da pusti d&r. ono fakat se unervozio, ne mogu cekat da dodjem kuci da to cujem; onda kad se nisam propusio, necu nikad. a konobar je inace raja velika, pusti svaki cd koji mu ponudis. samo, kaze, nek nije dzigera. "ajd daj mu da pusti" sugerise mi dzoni. a ja ono kontam prvo da ce onih desetak posjetilaca cuti cd zajedno sa mnom koji ovaj trenutak cekam nekih, brat bratu, dvije godine. pa onda prokontam "sta ako mu ispadne; vidis ga kako je nespretan s cdovima. mokrim rukama ih vadi iz plejera. izgrebace mi cd." - to prokontam i kazem dzoniju "ne moze! ne dam!!!". strpicu se jos par sati pa kod kuce na miru poslusat...
e sta je bilo kod kuce, citacete nakon 30. cega 30? pa slusanja, normalno.
johnnykola 17.04.2003 u 20:04:56 profil autora
sta je bilo!? reci!
daj zomri, vadi tu tu cipsovu da ne pjevam staru canetovu:
najbolje se putuje kada putujes sam