Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4
 
vlado 19.07.2003 u 13:17:15 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Jel iko zna informaciju koja je pjesma zadnja napisana na albumu?
Filip 19.07.2003 u 13:37:28 profil autora
ako se dobro sjećam, to je bajka.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...

Izmjenio - Filip u 19.07.2003 13:39:03
arhimed 19.07.2003 u 21:49:45 profil autora
vlado, 99,99% sam siguran da je to 'bajka'.
trixy 20.07.2003 u 12:05:36 profil autora
ja još uvijek "vjerujem" u 'isusa' te mak, 2x2, susjede, kfs
darko 20.07.2003 u 19:58:13 profil autora
Trenutni favoriti: Dobro, Glavom pod vodom, Ne igaj se Isusa i Mak. Izbjegavam slušanje Porculana i 2×2... Inače, do Zagreba mi uvijek dođe do Maka (kad nije gUžva, gUžva...).
Zanimljivo, jedan moj frend koji guta sve glazbene emisije na domaćoj nam dalekovidnici nikad nije čuo (vidio) Mrguda.
Čuo je Porculan (na Ž.O i gosti), kaže čuje/vidi gotovo redovito Bareta i Hladno pivo, ali Pipse... Niti ja još nisam vidio spot za Mrguda. Zašto uopće snimati spotove!!?
daddy 20.07.2003 u 22:01:19 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
bajka
Hadzo 20.07.2003 u 23:07:36 profil autora
Mak rules! Hoćemo ga za sljedeći singl/spot!
zomri 20.07.2003 u 23:47:56 profil autora
kad vec pitate, ja sam u "Isus" fazi. to je najzaokruzenija (sta god to znacilo...) stvar na albumu. ima sve: odlicne melodijske prelaze, dramaturgiju, ma sve sve sve...

daddy, interesuje me ko ono zavitla u isusu u backu: "mooras biti brrrrrzz"? lici mi na rundeka. al ono zaoprave :)
waiter in his 60s 21.07.2003 u 02:45:54 profil autora
obožavam kad odzvanja endendend
vlado 21.07.2003 u 15:39:06 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Mene jebe "Sebastijan" po primozgu. Odlicna mi je stvar, nerado je slusam.
vlado 21.07.2003 u 16:16:53 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma, Zomri, to ti je Ivanis...
Jebomepas, ja ne kuzim to s Rundekom... Jebomepas... Kako vi to cujete kao Rundeka? Mislim, kako uopce moze doci do mijeshanja takvih autora? Jedno je kad Bane iz Soulfingersa pjeva ko Oliver Mandic, ajde de, to se da jednostavno objasniti tehnikom pjevanja, al ovo fakat ne kuzim...
marsovac 21.07.2003 u 21:59:27 profil autora
Mene u zadnje vrijeme prati 2x2, malo sam je razvodnio sa čiauom, ali opet je 2x2.
trixy 22.07.2003 u 09:51:47 profil autora
jebga vlado, ja čujem itekako rundeka, baš po načinu pjevanja.
doduše čujem i radiohead pa čak i becka...
jelena 22.07.2003 u 11:11:59 profil autora
daaaajte, kakav rundek. pojacajte malo!
vlado 22.07.2003 u 14:59:00 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Jes vala bash, Trixy...
I ja cim pocne "2x2" sjetim se "Ne lomite mi bagrenje" od Djoleta....
Ok, mali Jeremy Irons...

Nevjerojatno... Meni je to stvarno cudno. Meni se nekad cini da postoji tocno odredjena vrsta ljudi koja, ukoliko su na nepoznatom terenu, se pokusava uhvatiti "poznatog" ne bi li "zavladali" materijom... Naravno, ne mislim pritom da takvi ljudi imaju pritom negativne konotacije... To je, jednostavno, mehanizam. Uvjet za prihvacanje.

Samo tim ljudima nikad necu priznat da osjecaju takve stvari jace od mene. Sorry, decki, ono, rascistite prostor u koji trpate podrazaje, inace ce vam lijepe stvari prolaziti pred nosom.

Ne znam, mozda je D.I. doista zelio zvucati kao Rundek... Al boli me kita, ili mi ima sta "reci" ili nema...
Najbolja je fora sto je (meni) Rundekov vokal na zadnjim albumima katastrofalno produciran...
Ono, meni bi to poredjenje zvucalo jedino u sluzbi zajebancije "Dabogda zvucao ko Rundek!"
morsky 22.07.2003 u 20:53:17 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
glede sličnosti rundek-ivaniš,

trixy,
moj poneki prdac sliči tvom, sigurno. po svim kriterijima.

no ja ne želim prditi/zvučati poput tebe.
to vjerojatno ovisi o mnogim elementima, npr.:kile, vrsta hrane, promjer šupka, stisnutost gluteusa u momentu ispuštanja plina i tome sl., da zaključim, iz istog smo podneblja, živimo u isto vrijeme i možda su nam poneke fiziološke osebine slične.

dakle, ja ne želim zvučati poput tebe no ponekad mi se to dogodi.
waiter in his 60s 23.07.2003 u 03:19:12 profil autora
"Meni se nekad cini da postoji tocno odredjena vrsta ljudi koja, ukoliko su na nepoznatom terenu, se pokusava uhvatiti "poznatog" ne bi li "zavladali" materijom... Naravno, ne mislim pritom da takvi ljudi imaju pritom negativne konotacije... To je, jednostavno, mehanizam. Uvjet za prihvacanje."

izdramatizira li ga, majko mila
kakav uvjet za prihvachanje, chovjek jednostavno
ima uho razlichito od tvoga...

ja kad slusham ivanisha ne chujem rundeka
u prvom redu zbog tekstova
trixy 23.07.2003 u 08:44:32 profil autora
vlado, ja nikad nisam ništa trpao po ladicama i nema 'stila' koji mi se ne sviđa. svugdje ima i dobrog i lošeg, nešto preferiram više, nešto manje.

drveće i rijeke sam samo u prvom tjednu preslušao više puta nego sve albume pipsa zajedno, i još uvijek preslušavam jer je fenomenalan.

a to što MENE neki dijelovi podsjećaju na rundeka, to je samo MOJA asocijacija i ne znači ništa. i zbog toga mi album nije ništa bolji niti ništa lošiji.
to što su neki (kritičari) tu 'sličnost' iskoristili da pokušaju umanjiti vrijednost d.i. i d&r mi je notorna glupost i žao mi je zbog toga, tako da mogu shvatiti tvoju ljutnju, jer je to i mene živciralo kad sam čitao kritike.
vlado 23.07.2003 u 14:44:48 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma znam znam sorry, nekad pretjeram (pa vidim tek sutradan) cisto si izvukao iz mene neka promisljanja o slusanju muzike.
Jebiga, ovo su samo rijeci. Znas me.
marsovac 23.07.2003 u 20:39:13 profil autora
moje je mišljenje da od kad se rodimo, pa kroz kontakte sa roditeljima i ostalom rodbinom, pa kroz tete u vrtiću i predškolskoj, pa osnovnu školu, glazbenu školu, različita sportska i nesportska društva, ugodna i neugodna iskustva sa suprotnim spolom, prvim kontaktima sa liječnicima i zubarima te različitim rengenolozima, profesori(ca)ma u srednjim školama i njihovim automobilima, policijom (aktivno ili pasivno), ispitima na fakultetima, knjigama, filmovima, slikama, fotografijama, stripovima, osobama iz istog faha te ostalim rekreativcima, slučajnim prolaznicima te suputnicima stvaramo sebe. Dalo bi se to i kroz neka tri omjera opisati.
Da li i ko utječe na mene, ovisi o tome gdje sam, što sam, kamo idem i što me tjera. Netko svjesno, a netko podsvjesno.
Netko iz prošlosti, netko iz sadašnjosti da bi mogli doći do one osobe u budućnosti koja je na svoj način isto to prošla da bi došla do istog.

Htio sam reći po stilu možda (ono kao da sam ja) ali po sadržaju nikako.

Izmjenio - Marsovac u 23.07.2003 20:48:52