Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
dju 18.04.2003 u 08:09:53 profil autora
Otkako sam pročitala zv-ovo objašnjenje zašto neće ići s nama u komunu, a tome pribrojala vas koji ste isto protiv, iako ste u manjini u odnosu na one koji su "za" svejedno se osjećam popišano.
Serem vam za drogu, nisam imala prste u tome, nešto travice u pubertetu, jedna lajna bijelog s nekad bliskom mi osobom i to je sve. Živim jebeno sređen (malo)građanski život, radim samo društvenoprihvatljive stvari, ono, petice u školi, cvijeće na stolu, ispeglano donje rublje. Mirišem na neporočnost i dosadu.
Ali me nekako ljuti ta isključiva osuda narkomana, ta odutnost da suosjećamo. Pa nije važno šta im se dogodilo, nesretni su. Nesretni. Meni je to dovoljno, a nekako ne mogu povjerovati da je vama premalo za sućut.
lollipop 18.04.2003 u 10:32:52 profil autora
koje zv objasnjenje, di? nisam vidla..
Hadzo 18.04.2003 u 12:59:07 profil autora
Pa ako je vecina kao sto kazes za akciju, zasto se onda osjecas popisano zbog nas manjine koje libo racku za narkomane? Mislim, koliko ljudi toliko cudi, nisi valjda ocekivala kako ce se svi ljudi na ovome forumu u svemu slagati? Ne opterecuj se nama koji ne mislimo isto kao i ti, ako doista zelis nesto uciniti, predlazem ti da se pokrenes i to i ucinis, inace ce biti sve poput one legendarne scene u koloseumu u filmu "A life of Brian" (mi hocemo, mi trebamo, mi mozemo...)
dju 18.04.2003 u 18:59:57 profil autora
Lo, evo: http://www.kset.org/vertical/
zv 21.04.2003 u 13:37:51 profil autora
to do: svaš
argh...
keep it secret.
zv 21.04.2003 u 13:53:44 profil autora
to do: svaš
hold your horses!
da ne bi sad nekakvom cudnom logikom ispalo da mene boli kurac za narkomane - NIJE TAKO! i osim toga ja sam odlucio ic s vama. zato jer ocu probat i drugi stav.
meni je samo bad kaj ispada da su oni zrtve a ja netolerantan.
kaj su oni u velikom badu jer ne znaju kako nastaviti zivot svakog sljedeceg jutra a meni je kao super i svakog jutra jedem kroasan i toplo mlijeko.
kad je sve poprilicno jednostavno - to su GLUPANI! i u jednom trenutku neznaju kaj drugo radit nego se drogirat.
i jednako mi ih je zao kao i one koji ne znam, sad izmisljam, ali recimo 10.4. slave dan drzavnosti. i da, glupana se bojim.
i ako ikako mogu isao bih svama samo zato jer se zelim razuvjeriti.
mene NE BOLI kurac za narkomane zato jer su ljudi. samo malo nestabilni.
waiter in his 60s 21.04.2003 u 15:48:53 profil autora
a šta ćeš, ne mogu svi uvijek i u pogledu
svega bit PAMETNI.
naravno da se ljudi počnu drogirat iz
različitih razloga i da se ne radi samo
o istraumatiziranim i psihički nestabilnim
osobama. ali ima i takvih. i po njima je
jadno pljuvati. to je u rangu podmetanja
nogu ljudima koji hodaju sa štakama ili
ismijavanja djece s posebnim potrebama.
jednostavno jadno.


Izmjenio - waiter in his 60s u 21.04.2003 16:05:26
Hadzo 23.04.2003 u 22:57:45 profil autora
Ne bih se složio, jedna stvar su ljudi s urođenim fizičkim ili psihičkim problemima, ili klinci koje su roditelji napustili jer ih je libo racku za njih, a druga su ljudi koji su si sami uništili život. Nemoj ih izjednačavati.
vlado 24.04.2003 u 14:49:37 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Super. Počelo je suđenje...
waiter in his 60s 24.04.2003 u 19:13:49 profil autora
"Ne bih se složio, jedna stvar su ...,
a druga su ljudi koji su si sami uništili život.
Nemoj ih izjednačavati."

a di sam ih ja izjednačio?

možda ovom rečenicom: "naravno da se ljudi
počnu drogirat iz RAZLIČITIH razloga i da se
NE RADI samo o istraumatiziranim i psihički
nestabilnim osobama." ? ajmo se malo pažljivije
čitat
dju 03.05.2003 u 19:26:04 profil autora
Dakle, vrijeme je da se organiziramo... morao bi biti vikend, najbolje subota, možda 17. 5. Našli bismo se negdje na Slavonskoj, pa zajedno na Zelenu tržnicu, kupimo voće (za petstotinjak kuna bismo mogli kupiti 50-ak kilograma voća) i zapalimo prema Darkovom rodnom gradu (komuna je blizu Vrbovca). Ako se prijavi više od troje zainteresiranih, trebat će nam još jedan auto (voljela bih da nam zapravo trebaju 3-4).
Ima li vas voljnih i velikodušnih?
waiter in his 60s 03.05.2003 u 20:09:09 profil autora
je li taj datum konačan?
dju 03.05.2003 u 20:12:17 profil autora
sve je otvoreno...vidjet ćemo (meni taj vikend ne paše posebno, ali ipak više od onog prije i onog kasnije) Darko mi je pisao da njemu odgovara, Zumbulica je rekla da može poslije 9. 5. Čekam da se izjasne ostali.
linda 04.05.2003 u 23:00:28 profil autora
dju pa svaka cast. ja sam svakako za taj odlazak tamo. tim ljudima fakat to puno znaci. dajem jedno veliko odobravajuce DA ovoj akciji. nadam se da ce se skupit neka ekipica i da cemo otic tamo. bio bi to lijep dan.
zumbula 05.05.2003 u 16:03:56 profil autora
Jebo teee, ne volim to ne volim. Ja sam bila ta koja sam molila Dju da se ide u 5 mjesecu i onda me zajebu da moram raditi tu subotu. Ne znam kako želite, voljela bi ići, ali ako taj vikend paše svima osim meni idite. U svakom slučaju želim sudjelovati sa lovom za hranu..
waiter in his 60s 07.05.2003 u 22:21:39 profil autora
80 % vjerojatnosti da idem ako je 17.-i
još na stolu

Izmjenio - waiter in his 60s u 07.05.2003 22:22:47
darko 12.05.2003 u 00:05:56 profil autora
Onda? Kaj je ljudi, jel se ide ili ne? Jos 5 dana i 17. je tu, a nitko se ne izjasnjava... Dju, koliko bi okvirno novaca trebao svatko dati?
dju 12.05.2003 u 08:56:55 profil autora
razaslat ću mailove zainteresiranima. treba nam još jedan auto. u igri su 17 ili 18. za lovu sami odlučite, nema nametanja sume. koliko vam drago.