Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3
 
jelena 10.04.2003 u 15:17:03 profil autora
vlado, moze. stvarno nema smisla da se ja guram kad nemrem stici, nego... cuga, vi na selo, ja kuci. :)
lollipop 10.04.2003 u 15:21:07 profil autora
dakle: ja jos uvijek nemam pojma ko misli doc. electro, sally, jelena, johnny, waiter i vlado su se vise manje izjasnili. kao sto rekog, depressed ce biti u subotu na poslu te ce u dogovoreno vrijeme (koje morate predlozit vi koji idete u rupu) se negdje s vama nac da vas doveze tu. on moze doc po vas u rupu (to bi bilo najbrze, da se ne mucite s tramvajima) pa bi mozda tamo moglo bit zborno mjesto? uostalom, da tamo pokupi sally, jelenu i johnnija, ostane mu mjesto za jos jednog, mogo bi pokupit kjutia u sopotu (tj. srediscu) na busnoj stanici, ili bi ti mogo doc do onog krizanja na drzicevoj s tramvajem pa te tamo pokupi. al to se lako dogovorit. vlado bi se trebao izjasnit sta je s njim i raspolaze li autom?
jelena, evo gledam, ima odavde vlak u 19h i s njim u principu stignes na bus u osam (u zgbu si u pol8 sto ti je dosta vremena da dodes do autobusnog). a mozda te i odvezemo ak nam bude tak dosadno i zazelimo se grada.
nesto sam bila spomenula da imam u mocvari navecer, al eto nemam vise, morala sam od toga odustat jer nemam vremena ic na probe kak mi je ovaj glupi ispit uletio. tak da se mozemo zabavljat ovdje do mile volje. mislim da sam sve rekla. dakle, prevoz nije problem, vlak uvijek postoji, al jos mi niste rekli sta hocete pit?? za jest vidim da ce bit svaceg (bravo sally!) pa nemojte nista jest prije :)
lollipop 10.04.2003 u 15:25:03 profil autora
ej ej, ja tu pisem, a vi se dogovarate :) nisam ni vidla ove postove! ma, stignes ti jelena doc bar na par sati, objasnih ti u postu prije. dakle, vlado nema auto. pa dajte se vi onda neki nadite na kolodvoru ak ne uleti neko s autom. nek onda bude kako sam rekla da ovu cetvoricu pokupi depressed kad je ionak iovak u gradu, a treba doc do sela. nema smisla da on ide s praznim autom, a vi pljunete 44 kune (4 ljudi). za to rađe uzmemo par pivi vise! :) i da, daj recite sta hocete pit, ja u petak idem u nabavku.
lollipop 10.04.2003 u 15:35:15 profil autora
da smo jos jednom naglasim, da ne bude zabune. nakon rupe i eventuane kavice, dip dodje po vas. pa sad sam se sjetila goldija! i on dolazi zar ne?? eto, to vas je vec 4. dip vas utrpa u auto, i do recimo 4 ste na selu, sto ti, JELENA, daje dosta vremena da se podruzimo svi zajedno. za ove koji bi dosli vlakom: ima jedan u 15:27 (obicno stoji na 3.peronu 5. kolosijek), tu ste u 4 pa ja il dođem po vas il vam dam upute. poslat cu vladi mejl tokom danas.

Izmjenio - lollipop u 10.04.2003 15:36:11
dinar 10.04.2003 u 18:21:42 profil autora
Ovako...ja imam dva problema. Auto mi sutra ide na popravak(polu-hitno je, a i cekam red vec dugo!) i u subotu igram utakmicu(ili ne igram, ovisno o vremenu!! vani se igra...). Dakle, ako se utakmica odgodi i ako se auto popravi ja dodjem po ove s kolodvora i mozemo na selo i ja onda mogu vratiti jelenu. Ako auta ne bude, a utakmica se odgodi, dolazim s ostalima vlakom. A ako ima utakmice(moze se prebaciti i u dvoranu...hehe...to su zakulisne igre nizih hrvatskih liga!), onda mene neema...
eto, ne moze se jednostavnije...
dinar 10.04.2003 u 18:24:48 profil autora
za auto cu znati sutra, a za tekmu sutra navecer, nadam se...
lollipop 10.04.2003 u 21:16:44 profil autora
jel cita gospodnetic ovo? da ga se uputi o kakvom se selu radi :) nadam se da nam se pridruzujes nakon svirke!
nego, nakon sto sam ustanovila da je moja knjiga koja mi je neophodna za ucenje ispita (koji je u ponedjeljak) u Bjelovaru!, glasno sam opsovala i otisla u ducan iliti nabavkicu za subotu :) tako da, gotovo je sad, nema da ne dodete. jer ja dadoh upravo 200kn, al to je bez cuge (konkretno - bez alkohola jer sam uzela nesto sokića), jos se niste izjasnili sta vam se pije. eto. ovaj dan je stvarno slavno propao (al sam nestrpljiva, najrade bi sad pocela kuhat :) )
Gospodnetić 10.04.2003 u 21:27:24 profil autora
Citam!
Idem!
Imam auto!
Vozim Jelenu!
Na dispoziciji sam za kaj got treba...
I naravno...veselim se svemu.
jelena 10.04.2003 u 22:34:16 profil autora
ljudi, hvala vam! :)
divni ste svi. samo mi zagarantujte da cu biti vracena na bus na vrijeme, pa vam se sigurno pridruzujem. sutra cu zbaviti kartu i o svemu podrobno javit.
stvarno se izvinjavam na gnjavazi, al u stisci sam s vremenom. valjda ce drugi put biti bolje. :)
lollipop 11.04.2003 u 11:24:48 profil autora
sta cemo mi ljudi sada? jel ima smisla kad nam ne dolaze nasi putnici namjernici? a i ostali smo razasuti. vec je dju spomenula, al htjedoh i ja - eto, ponekad nije potrebno da se s tvoje strane dese nepogode :)
iskreno, meni je svejedno, ovo sto sam kupila moze cekat do iduceg puta. sto se mene tice, ja se uvijek volim druziti i ne ucit tako da my doors are always open. rijec je na vama.
u utorak je moj zivot bio lijep. u cetvrtak je otiso kompletno u kurac.
electro cute 11.04.2003 u 13:02:06 profil autora
e pa jebiga. ja san za to da se sutra ide, glede i unatoč. al ak je drugima problem.
ma u pičku materinu uvik neki kurac, jebemu
ajmo dogovorite se do sutra, a mene će sally obavajestit.baj d vej ona je več kupila materijal za proizvodnju koljača tak da...
sally 11.04.2003 u 13:20:25 profil autora
okej, dis iz d sitjuejšn:
jučer samko blesava pisala mailove svima koji se izjasnili nisu. da ne spominjem čime sam ih sve nagovarala.
zv zbog toga ne ide doma. trixy se raspituje kad kreće vlak, ec-a mi je bilo full žao jutros kad sam mu rekla da sve visi onako o tankoj niti. skoro više nego same sebe i namirnica za kolače. dinar se nastoji izorganizirat unatoč utakmici i inim pizdarijama.
i meni se jako ide kad smo već dovde dogurali. što dalje? jesmo još 'pips forumaši united'?
evo lista ljudi čiji je dolazak siguran, ili čiji tonovi u mejlovima otkrivaju zavidnu dozu euforije:
1. ec
2. waiter
3. zv
4. gospodnetić
5. vlado
6. trixy
7. lo
8. dip
9. ja
.............
10. dinar ovisi o kiši
(..ma znam da neće bit utakmice... ne smije!)
.............
odgovore na mail čekam od:
11. darka
12. airballa
.............
što je s goldiem? on je trebao jučer na avion, šta ne? jel zna ko šta?
ja mislim da je to to. JAKO JAKO JAKO MI JE ŽAO AKO SAM KOGA ZABORAVILA, pliz nemojte se ljutit, javite se!
kakva zbrka..
ako su gore navedeni još za izlet, dobro.
ako ne, čekamo dju i ostatak i vidimo se drugi put.
nema beda.

i fakat, lo, jel to stoposto da nemaš ništa pametnije radit u subotu? mislim, ipak se mi to autopozivamo kod tebe doma..

Izmjenio - sally u 11.04.2003 13:22:04
lollipop 11.04.2003 u 14:07:02 profil autora
pa nije da se autopozivate, kao sto rekoh, ja vec bila tolko nestrpljiva da sam isla u nabavku jucer, a ne danas navecer ko sto sam planirala. ne, meni je totalno drago da dodete, a to dal imam pametnije sta za radit....hehe...ni prvi ni zadnji (vec predzadnji :) ) ispit za kojeg necu nis ucit. bez brige, i da vi ne dodete, ja bi jos uvijek sjedila i buljila u zid, a ne ucila. tako da, dodite, dodite, drago mi je da vam se jos da, mozda bi samo onda mogli pomaknut na malo kasnije, npr. 5,6 sati? u tom slucaju, ima vlak koji ide u 16:30 te sljedeci u 17:32. a depressed bi se mogo malo izjasnit do kad on misli radit u subotu i kad bi njemu odgovaralo pokupit ljude.
nego, sally, htjedoh te zamolit, ti sigurno imas te raznorazne programcice za web dizajn pa bi mi mogla donjet da si sprzim? ja imam samo flash5 (ak imas noviji jupi) te ak imas photoshop6 takoder bilo bi super i sve ostalo sta imas, ja ni ne znam sta sve korisno postoji. i ak neko ima frulu. bas mi se svira :) (ostale instrumente provajdamo mi)
sally 11.04.2003 u 14:20:42 profil autora
nosim ti photoshop 7, macromedia studio mx (dreamweaver, flash, fireworks...), mogu ti donijet i frontpage, ako ti treba iz nekog cudnog razloga.
a donesem i flautu (da, ja sam oduvijek zarko zeljela naucit svirat to cudo od instrumenta).
moze? moze!
Depressed 11.04.2003 u 14:49:01 profil autora
Eh ljudi bas vam se svima veselim! E sally, jesi mozda skinula Slanted&Enchanted Luxe&Reduxe pa da mi to doneses, pa ja samo preprzim, pliiiiz pliiiiiiiiiz!
Vidimo se onda sutra narode!
lollipop 11.04.2003 u 14:59:56 profil autora
wow!! nazove me dip i kaze da se donosi flauta pa sam se morala ic sama uvjerit. wow! ja sam ti isto tako oduvijek bila jako naklonjena tom instrumentu, ko zna iz kojih razloga, al uvijek sam ceznula bas za njim, a mislim da ju nisam nikad ni u ruci drzala! ajme, sto se veselim! i da, donesi sve, zlu netrebalo. da nemas neke 3d studio il kak god se zvalo?
a ostali? di ste? sta sutite?
vlado 11.04.2003 u 15:22:19 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ima li interesenata za onaj vlak u 16.30h? Ja bi s njim, taman poslije posla. A?
airball 11.04.2003 u 15:40:47 profil autora
vlado, legendo, idemo skupa!

u 16:15 kod blagajni 2. razreda?
sally 11.04.2003 u 15:44:03 profil autora
jupi jupi jupi, KAAAD SE MAAAAALE RUKE SLOOOOZEEEEEE....
i ja cu s tim vlakom!

ej dip, imam al samo cd 1. to ti nosim!
sally 11.04.2003 u 15:50:43 profil autora
okej, miting u 16:15 kod tih blagajni.
i oni koji namjervaju autima, i vlakasi.
pa cemo se tamo rasporedit.
ne bi bilo lose da razmjenimo mailovima mobace, za svaki slucaj.
zv 11.04.2003 u 16:28:27 profil autora
to do: svaš
ko psu mi je zao. ali mislim da necu moci.
prekomplicirano mi se sad presiftat. ipak. a mozda mi je samo bad sto nema dju pa ... ne stvarno, imam posla, trebao bi ic doma, pit cu veceras i bolit ce me glava.
a i cura me pazi prebudno.
pa mi je bad ostavit samu.

sljedeci put. dobro se dobro provedite. i dajte se slikajte. i slikajte kokosovce.
waiter in his 60s 11.04.2003 u 19:10:29 profil autora
kod tih blagajni, ako dođem.
ako ne dođem, ne čekajte i ne zovite

Depressed 11.04.2003 u 22:31:10 profil autora
e, koja je ova lollipop ždrolja! dodem ja doma i vidim prazan cips. i pitam - zar nismo kupili cips za goste? a ona ce - pa ujutro je nesto bilo da nece doci pa sam ga pojela...dobro da ste ju na vrijeme zaustavili jer bi se inace vjerojatno osjetila pozvanom da pojede sve sto smo jucer kupili!
inace, ja sutra ne moram na posao pa necu ici do grada pa na mene i auto nemojte racunat. mislim da je gospodnetic spominjao da on ima auto, al to se dogovrite tamo na stanici kad se nadete. rekli su da ce sutra nesto kisice.....nece valjda. c u!
Filip 12.04.2003 u 02:17:53 profil autora
samo bih htio da vam pozheli da se lepo provedete na selu, i naravno sunchano vrijeme.. :) eto pishem ovo sad jer i ja sutra.. ups.. vec smo subota.. :)
ja danas idem na skijanje.. :)
chujemo se!

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
sally 13.04.2003 u 16:39:56 profil autora
nama bilo super.
valjda ce nas drugi put bit vise!
trixy 13.04.2003 u 19:24:24 profil autora
eh, krivo mi je ko psu!
valjda ću idući put ipak biti boljeg zdravlja.
lollipop 13.04.2003 u 19:29:48 profil autora
hehe...nemojte misliti da nemamo podroban izvjestaj za sve vas koji ste propustili jucerasnje druzenje. da druzenje! ozbiljne poslovne ponude i prijedlozi su tamo padali, tako npr. Robbie Kane ima novog clana - vrsnu flautisticu (ako cete podrobno pratiti, otkrit cete ko je to), te se osnovao jednokratan i neponovljiv bend: bobiflips&audiotrips. detalje cete saznati na sljedecem linku:
http://www.daretobeout.com/killthegirlinaredshirt/BFAT
za koji mi je sally u mejlu napisala "Ajde ako budes isla, postaj negdje adresu ako mislis da je pametno." hahaha, uopce ne mislim da je pametno (sramim se, oh molim vas, zacepite usi!), ali zar zaista mislis da svijet mozemo uskratiti nase genijalnosti? mi to svijetu dugujemo! enjoy!
sally 13.04.2003 u 19:56:32 profil autora


Izmjenio - sally u 13.04.2003 20:08:30
darko 13.04.2003 u 20:07:27 profil autora
Legendarno! Svijetla budućnost je pred Bobiflipsima, zasigurno... Da nije sporiji tempo, gotovo da ne bih primijetio razliku između dviju "Malenih". ;-)
Eh da, i strašno mi je žao što nisam nazočio jednom od najsvjetlijih trenutaka u povijesti glazbe...
Filip 13.04.2003 u 23:53:04 profil autora
ja vas obozhavam!!!
stvarno mi je krivo, shto sam ja tako daleko, i ne mogu da i ja uzhivam u ova druzhenja.. :(

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...