Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3
 
sally 07.04.2003 u 03:17:04 profil autora
onda tko nam od putnika stize ovaj weekend?
johnny? jelena? goldie?
jel spremamo konacno taj provod u prirodi, jarun, sljeme, lopte, kobasice..?
ajmo malo akcije, pa sto je ovo, gdje se skrila predsjednica razreda, organizatori..?
ajmo ajmo ajmo ajmo ajmo ajmo ajmo..

Izmjenio - sally u 07.04.2003 3:17:44
electro cute 07.04.2003 u 11:17:56 profil autora
evo na sallynom sam kompu, drži mi mi sačmaricu prislonjenu na čelo i kaže:piši momak il ćeš da doručkuješ sa đinđićem. muahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!
eto, dragi moji forumaši, vrijeme se proljepšava (kao) a dolaze nam i neki putnici. pa da odemo do jaruna, ne? ne znam do kada dečki i dečkice ostaju, trebalo bi njih pitat pa se dogovorit kad i kako. sally će peć kobasice, vlado nema straha. neka neko donese balun (loptu) i dju nek donese rekete za badminton pa....
ljudi ajmo.
među drveće i rijeke.
okej sally vidiš da sam dobar, daj makni sad tu sačmaricu sa mog čela, pliiiz
trixy 07.04.2003 u 11:27:39 profil autora
napokon!!! ali,...

ja sam dobio neke tablete koje moram pit iduća 3 tjedna i strogo mi je zabranjen izlazak na sunce! i to mi je neki život! jedino da oponašam majkla džeksona i da se s suncobranom prešetavam po jarunu hehe
lollipop 07.04.2003 u 11:39:47 profil autora
moj predlog: sljedeci vikend mi je bas supac jer ne moram panicno ucit sto znaci da cu sve cetiri drzat u zraku. a to ustvari ne volim. sunce je, lijepo je, i ako tako i ostane, pozivam vas sve tu kod dipa i mene, ima kucica, ima priroda, moze se pec sta se hoce i igrat svasta, a kad padne mrak ne mora se otic doma. vrlo sam se vec izvjestijala u organiziranju slicnih dogodovstina tako da nam uzfalilo nista ne bi, a bilo bi veselo, veselo sa svim nasim putnicima. radi se o suboti, ako se ne varam. nakon svirke (njih 5) svi selimo na selo! a bice i super hrane, samo vam ja i dip ne trosimo meso tako da cete se za to sami morat pobrinut.

Izmjenio - lollipop u 07.04.2003 11:41:06
dju 07.04.2003 u 11:42:29 profil autora
a ja imam upalu mokraćnog mjehura i šogoricu s pripadajućom joj obitelji pozvanu na subotnji ručak, i muža koji prigovara da pipse pretpostavljam našem zajedničkom vikendu, i zabranu konzumiranja alkohola i alergiju na sunce, pa ipak mislim da jedino mrtva neću doći na te kobasice i druženje.
vlado 07.04.2003 u 13:51:26 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
TO! TO! TOOOOO!
Ja sam vec isplaniro sa zenom neki rucak poslije giga za ove "sputnike", ali selo je fakat odlicna ideja.
Samo, nista se ne smije prepustit slucaju te se valja dobro organizirat s autima, te dogovorit klopu. Dosta stvari se moze napraviti i doma, prije sela.
Prljava familijo!
dju 07.04.2003 u 14:05:02 profil autora
Vlado, sugeriraš da povedemo i bračne drugove?
Ljudi, ajmo pozvat Pipse!
vlado 07.04.2003 u 14:24:56 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Sto se Pipsa tice, naravno, ima medju sviracima i omladine i studenata, pa ako hoce da se najedu i popiju... ;)
A bracni drugovi? Nemam pojma.
dju 07.04.2003 u 14:28:45 profil autora
ja jedino strepim od toga da se tvoja žena i moj muž ne nađu u priči "šta je nama ovo trebalo", pa se pretjerano zbliže
vlado 07.04.2003 u 14:34:34 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma samo da ne zapjevaju...
dju 08.04.2003 u 08:11:57 profil autora
Nažalost, ja povlačim svoju prijavu za subotnje druženje. Moram u Bosnu ponosnu (prkosnu od sna) u petak ujutro. Neka je važna obiteljska stvar u pitanju, ne bih sad o detaljima (ne još).
To znači da moram povući i svoj poziv Jeleni. Stvarno mi je žao.
Budite veseli, dobar vam provod.
jelena 09.04.2003 u 00:11:07 profil autora
vec napisah u 'live act' da stizem u subotu. nadam se :) al samo na jedan dan. mislim da mi u 20h krece posljednji bus za bl, ocete vi na ono rostiljanje? ja izgleda necu imati bas dovoljno vremena za selo :(
sta cete(mo)?
sally 09.04.2003 u 00:27:11 profil autora
ej ajmo se onda izorganizirat. što ćemo sad, jelena je naša samo poslije svirke pa do nekih 19.30. šta je sa 'house in the country'? a jel ide ko u bp u petak? lo, koliko je ta vaša kućica u cvijeću daleko (vremenski) od zagreba, i kako se sve može do tamo?
a da, npr. ipak poslije svirke odemo do tamo, a neko ko ima private vehicle da vrati jelenu u zg na vrijeme za bus? il je to komplicirano?

ja oću peć kobasice ovaj viiiiikeeeeeeeend!!!!!
goldietrickz 09.04.2003 u 01:08:35 profil autora
sally,"onda tko nam od putnika stize ovaj weekend?
johnny? jelena? goldie?".ja stizem ovaj vikend.imam iskustva u pecenju cevapa i cak sam par puta nekoliko kobasa ispekao.:) imam jos vece iskustvo u jedenju istih.oce trebat kakvu lovu prilozit i kako cemo mi "sputnici" to izvest??!
lollipop 09.04.2003 u 02:54:52 profil autora
daklem ovako....iako ovo pisem u neljudskim bolovima, nadam se da cu zvucati suvislije nego u zadnjem postu koji odaslah:
bas sam se pitala sta je s vama putnicima i jako mi je drago da dolazite. pa jelena, sta nije moglo to nikako na duze?? toliki put za tih par sati...ma nedvojbeno cemo te mi nagovorit...
meni je..hm...nesto uletilo u subotu...al...sve se da sredit. naime trebala bi zapjevusit neke pjesme na ceskom s kavasaki tripom u mocvari, al ono, to je sporedno. ja sam vec bila htjela predlozit nedjelju, al dobra je i subota.
kucica je udaljena pola sata od zagreba, moze se doc vlakom (povratna karta 22kn), a mozemo se izorganizirat s autima, dip moze dio vas negdje pokupit jer ce vjerojatno jadan radit, dok cu ja doma kuhat :) radi se o savskom marofu, sto je malo iza zapresica i nije komplicirano doci do tamo. na kraju dana, ak ce vec jelena tak jako htjet otic, a ja bas htjet zapjevat, mozemo svi preselit u mocvaru? (i nju odvest u grad). o tom potom.
mene zanima broj ljudi koji je zainteresiran doc, a naravno bilo tko ko ovo procita od nas nam znanih ljudi je vrlo dobrodosao. ja bi rado preuzela na sebe kupovinu svega potrebnog (osim vasih pecenki, s tim se bavite sami) jer sam na osnovi prijasnjih iskustava zakljucila da je tako najjednostavnije. a i tu ima ok ducancic s cugom, samo bi svako mogo rec sto mu se pije. dakle, dok kupim hranu i cugu, obicno me to dođe 30kn po osobi (uz vlastite minuse), nadam se da to nikom nije previse..a i ovisi koliko vas namjerava doc. javite se tu ili na mejl. veselim se, rekli su da ce bit lijepo vrijeme.....a sad me oprostite, idem u kut jaukat.
zumbula 09.04.2003 u 08:57:03 profil autora
Ne mogu u subotu nikako prekomplicirano je za objašnjavati.No šta je s petkom ide li se u BP? Jelenaaa fakat možeš li koji dan produljiti boravak u Zgu?
dju 09.04.2003 u 09:52:40 profil autora
Dragi, predragi moji, užasno sam ljuta i frustrirana što me nema ovog vikenda. Mrzim taj jezivi osjećaj da propuštam nešto važno. Jebeni Pipsi. Uvijek mi, ovako ili onako, ubrizgaju neku frustraciju.
Usput, na adresi www.dopmagazin.com/portretGlazbenika_domachi.asp
naći ćete zanimljiv tekst o Pipsima, potpisan inicijalima koji mi ništa ne govore.
Na momente je tekst iritantan, komentari površni, ali je u biti afirmativan i informativan. Pa, tko voli.
jelena 09.04.2003 u 10:13:54 profil autora
zvuci kao izmisljotina, al ja u nedjelju od jutra treba da sam na fax-u. i u subotu imam obaveze, al sam odlucila pobjeci. jedva cekam da zapalim u zg, al nazalost, ne mogu produziti boravak :( vidimo se!
ode sad. ;)
jelena 09.04.2003 u 10:15:21 profil autora
dju, pa kome da ostavim olivera?
electro cute 09.04.2003 u 10:50:22 profil autora
ajmo u bp. a ja sam siguran za vikend, bilo koji dan meni paše.
dju 09.04.2003 u 12:58:54 profil autora
e, toliko mi je krivo što me nema u petak i subotu da perverzno i zločesto pomišljam kako bi mi sjela neka prirodna katastrofa (veliki nameti snijega), politička provokacija (veterani svih vojski bh rata blokirali ceste) ili diplomatski incident (ne daju mi da s hrvatskom putovnicom uđem u BiH), samo da i ja dođem u petak i subotu.
Fakat za popizdit.
Jeleno, molim te daj Olivera Sally. I hvala!ž
P.S. Da ne bude zabune, Olivera Mandića. A ne Mlakara, Dragojevića ili Twista.

Izmjenio - dju u 09.04.2003 13:00:15
waiter in his 60s 09.04.2003 u 19:55:55 profil autora
za selo spreman
sally 09.04.2003 u 20:18:53 profil autora
okej, jelena, kad stizes? mogu te ja docekat ako hoces, pa cemo na lagani rucak u menzu.. moze?
onda, jel preslusavanje u 1? ako je, racunam da smo tamo najvise dva sata, sto znaci da bi oko 3 mogli krenut na selo, onako, grupni polazak s kolodvora ili gdje vec, u 15.00? jel to svima pase? ko ide autom?
pa da bacimo jedan kasni rucak, proveselimo se, i poslije vidimo na licu mjesta kako dalje.
ha? jel moze?
ko je za - ruku u zrak i potvrdu na forum molim.
daddy 09.04.2003 u 21:53:24 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
13 sati, ko i obično.
waiter in his 60s 09.04.2003 u 22:11:27 profil autora
ja sam za grupno na kolodvoru
jelena 09.04.2003 u 23:59:58 profil autora
sally, to je super. hvala. moze. mislim da bus stize negdje 9.30-10.00. sutra cu jos provjeriti.
javit cu za sve eventualne izmjene i dopune plana ;)
lollipop 10.04.2003 u 00:23:54 profil autora
tatatatira!
misla sam da cemo se u BPju dogovarat za subotu, al ostajemo ovdje..mene nesto sutra nece bit na netu, al potrudit cu se pogledat kako stvari napreduju. elem, pa da, sally ti ides na slusanje sad, jel da? pa je logicno da pokupis jelenu. onda ja mogu ostat doma, brizno spremat stan i jos briznije kuhat za gladne ljude :) jedino ne znam dal cete vi htjet poslje rupe malo sjedit na kavici, uzmite to u obzir, uglavnom, doso bi depressed po vas, on moze uzet 4 ljudi pa se vi dogovorite ko ce autom, da ne trosite pare. mozda bi jos neko bio s autom (vlado?), a ko nije s autom uvijek moze vlakom. a i inace me zanima ko bi sve doso, smislite se najkasnije do petka, da znam otici u nabavku.
jos uvijek nekako ocekujem da ce se oglasit dju i rec da se desilo nesto od onih njenih nepogoda :) ma, nemoj bit u bedu, bude toga jos puno, brojimo sve vise lijepih dana.....
sally 10.04.2003 u 00:32:01 profil autora
yesss, idem na preslusavanje. za jelenu se ne brini, bit ce dostojno zbrinuta. molimo da se jave ljudovi koji na izlet krecu autima pa da se rasporedimo.
p.s. aj vil bring sam kukiiiiiz...
volite svi kolace od kokosa, jel da? ma volite.. i cokoladne isto, jel da? ma daaaa...
jelena 10.04.2003 u 10:46:04 profil autora
da napisem, da ne bude zabune... ja bih morala krenuti kuci na bus u 20h isti dan. super su planovi, al kako cu ja stici? :(

johnny, tvoji planovi???
vlado?
electro cute 10.04.2003 u 14:11:07 profil autora
za selo spreman. e aj dajte izdogovarajte se to do sutra, da znamo di ćemo se nać u subotu. meni kolodvor zvuči skroz okej, pa idemo vlakom ko navijačka stoka u pohode sloveniji kad su gađali grudama ostale skijašice, pička im materina, ko da nije dovoljno što imamo janicu koja ih pobjeđuje nego ih moramo gađat grudama i u biti se ponižavat, fuj odvratno.
i jel ima još ko auto. ajmo ljudi, dju nam odlazi, kako ćemo bez nje.
izgubljeni smo ko muhe bz glave. nek sally il loli il dovla preuzmu organizaciju putovanja. ajmo!!!!!
vlado 10.04.2003 u 15:13:06 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Loll, preuzmi!
Hm, hm, ja nemam auto, a i da ga imam...
Idemo s kolodvora. Johnny i ja poslije giga se nadjemo sa ostalima na kolodvoru. Jelena, ako nista (ako ne mozes ici na selo, ajde, ajde, please, please) mozemo se naci na cugi, pa da Johnny i ja dodjemo poslije popodne na selo.
Lolli, preuzimaj! Kad idu vlakovi i to? Nek se ovi sa autima jave...
ZAPRAVO, MOBITELI U IGRU! AJMO!