Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
goldietrickz 04.04.2003 u 13:43:55 profil autora
da se ide mozda i u pokusaj pohoda na srednju(i siru) europu?ovo bez ironije pitam...citam sto je daddy napisao u danasnjem nastavku svog dnevnika i mislim da to sto on kaze ima sanse.

"ajmo kopat ko što je emil iskopao davea. ajmo dan po dan, od malih smiješnih poluprivatnih poteza I slaboizglednih veza, samo krenimo. nemojmo to nazivati “pipsi svjetski bend”, ajmo možda “pipsi u češkoj, poljskoj, mađarskoj” (imaju coca cola festival fenomenalne izvođače!)…"
slazem se!i ne samo to.vec sam jednom napisao ovdje da ima zemalja u europi gdje "egzoticni" bandovi(iako su pipsi po svojoj glazbi i produkciji sigurno daleko od egzoticnog) imaju sanse.ako ne za prodat milijune ploca,a ono barem za nekoliko tisuca!dobro nije sve u prodaji ploca,ali VELIKI dio svega je i u tome.Vjerojatno PR Pipsa nesto i rade na tom planu,ali ja cu svejedno jos jednom predloziti slanje CD,spotova,reklamnog materijala na adresu "opskurnijih" muzickih kanala kao sto Svedski ZTV(a to gleda skoro cijela skandinavija),na MGM(mislim da je to francuska inacica MTV i pustaju dosta mjuze sa neengleskog govornog podrucja),ako treba i na VIVA(zasto ne?!).Ima i Exit,ima Rock Otocec,ima nekih festivala i u Madji,BiH,Makedoniji,Austriji,Bavarskoj,na koje bi Pipsi MORALI upasti!Tako treba poceti.Mislim.
Pipsi(Ripper) to zasluzuju.Ne samo zbog glazbe,koja je sigurno(posebno na ovom novom albumu) miljama daleko od bilo cega sa ovih prostora,vec i zbog cijele spike oko benda,mislim tu i na forum,i na fight club,almost famous...I zbog toga sto je ovaj SITE jedna od rijetkih oaza (nazalost samo virtualne) normalnosti u Kroejsi i cijelom tom nasem nesretnom prostoru Balkana(tu Bugare i Rumunje ne ubrajam.Presisali su nas davnih dana!).Pipsi (a i mi) to zasluzuju!
duh 04.04.2003 u 14:45:49 profil autora
Svaka cast ripperu na ideji, on gleda naprijed i siguran sam da to sto zeli moze i postici, kao (uostalom) i sve do sada - MNOGO. Drz se Dudo! Sretan put!!!

duh
Filip 04.04.2003 u 15:20:25 profil autora
goldietrickz.. shto se tiche festivala u Makedoniji.. proshle godine se prvi put organizarao open air festival Alaram, na Ohridskom jezeru.. na obali jezera bilo je 3 stejdza.. i kao za prvi put bilo je sasvim okej..
jedina recenzija festivala je ona na bosanskom muzichkom portalu muzika.bosnia.ba, a napisao joj je Darko Budna.. stvarno nema pojma jel on dobar novinar ili ne.. al ko zheli nek prochita recenziju.. http://www.bosnia.ba/muzika/Recenzije2/mk_alarm.php3
Pipsi bi definitivno bili dobrodoshli tu! :)

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...

Izmjenio - Filip u 04.04.2003 15:21:37
lollipop 04.04.2003 u 15:53:34 profil autora
po cijenu da se naljute na mene, zelim izrazit opasku da cisto sumnjam da daddija tako jako zanimaju istocni krajevi....osim spomenutog festivala u mađarskoj koji je zaista nesto fantasticno (mislila sam o tome pisat, al ne da mi se sad, al vrijedilo bi), baj d vej pepsi szieget festival se zove i ima hrpu stejđova i hrpu svega, mislim da je prosle godine svirao jedan bend iz hrvatske, al ne znam koji. al u moru svega toga, za bas svaciji ukus, nadu se i imena kao sto su pulp, iggy pop, stereo mc's i jos stosta, mene je ovo bilo najvise zanimalo. mislim da bi to bilo dobro mjesto za pipse, tamo se sigurno moze masu kontakata uspostavit.
ma, necu sad vise........better

Izmjenio - lollipop u 04.04.2003 17:14:19
oak 04.04.2003 u 20:20:08 profil autora
molim sve koji prate da jave korisne kontakte poput ovog vezanog za makedoniju, kao i mađarskog open-aira.

svaki kontakt je više nego dobrodošao i bend
nema posebnih preferencija istok, zapad, sjever,...

uostalom jedino iskustvo benda u makedoniji na "skopje gori" bilo je odlično. ugodno društvo, jako dobra publika, korektan organizator. da je barem više takvih iskustava.

telefone, mailove, kontakt osobe i dr. šaljite na mail banda; pips@pipschipsvideoclips.com

hvala!

možda baš vi pomognete da bend svira i bliže vašim domovima, kao i izlasku benda izvan granica ex-yu.