Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
johnnykola 14.10.2002 u 20:59:24 profil autora
sta je bilo!? reci!
zomri, znam da s momcovima iz teme nisi odusevljen, ali mozes li mi objasnit kako je njihov novi album stigao u sarajevo mjesec dana prije sluzbenog release-a?
zomri 18.10.2002 u 12:48:44 profil autora
Internet ti je cudo jedno moj Nidzo :)))) Mjesec dana prije releasa je u Sarajevu, dva mj prije je kod Bugara na "strucnoj obradi", tri mjeseca prije je kod diskografa u izdavackoj kuci gdje se vazda nadje neki insider koji bi da zaradi para pa to proda piratima, a ovi stave na net i Bugari to skuze i... ostatak znas. Epilog svega je da ti ko najveci gospodin dodjes kod loko snabdjevaca i bez imalo iznenadjenja i ono nonsalantno kupis novi PJ, a neko u Ameriku mora krizat jos 30 dana na kalendaru.

Steta je samo sto sarajevski piratski standovi nisu snabdjeveni sa alternativom bogznasto pa ja pocesto ispadam budala pred njima kad trazim egzotiku :)

...u potpisu obicno ide nesto pametno...
Filip 19.10.2002 u 01:32:18 profil autora
A jel neko chuo tu stvar? Ja je josh nisam.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
johnnykola 21.10.2002 u 19:51:53 profil autora
sta je bilo!? reci!
slusa ga njami i ne voli me!!! cccccc...
placi johnnz, placi...
TurboFOLK 06.11.2002 u 00:19:01 profil autora
E jaranica mi rekla da je nabavila od pirata album, ja joj se nasmijo (jebiga sad sam glup ispo...moram je sutra zvat da mi ispeče to)...kakav je? onaj Binaural mi nije nesto...
Hadzo 06.11.2002 u 10:14:38 profil autora
Imam ga, danas ce ga na 101-ici predstaviti u onoj emisiji u 10 45 u kojoj inace predstavljaju nove albume, i sto da ti kazem? PJ ili volis ili ne volis, i ovaj album nece te natjerati da promijenis misljenje o njima. Ima vise akustike, sto mi je fino sjelo, malo (pre)vise eksperimentiranja u nekim pjesmama za moj ukus, ali u cjelini vrlo dobar album. U osnovi klasican PJ album, samo malo ozbiljniji i kontemplativniji. Preporucujem.