Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
johnnykola 01.04.2003 u 12:19:55 profil autora
sta je bilo!? reci!
valjali sta? vidjeh ga u vojkovicima.
dju 01.04.2003 u 12:28:55 profil autora
blur u vojkovićima? genijalno.
lollipop 01.04.2003 u 14:14:15 profil autora
da nevjerojatno. ja imam samo single Out of time (bas ga slusam :) ) i super super je, jako se veselim ostatku. joj sto ih volim!
vlado 01.04.2003 u 15:05:11 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Blur u Vojkovicima? HA HA HA
Recenica mjeseca... Evo prepricavam jaranima na poslu (ali samo jaranima) i valjaju se...
johnnykola 02.04.2003 u 08:57:49 profil autora
sta je bilo!? reci!
prva figurativna je ovdje ispred moje kancelarije... a disketa u ruci ove statue predtavlja spoj umjetnosti, sporta, kulture i infomoderne...
sally 02.04.2003 u 13:37:01 profil autora
i ja evo, u pauzi od radioheada, stalno preslusavam Out Of Time. super mi je to sto malo vuce na mali music, koji mi je definitivno jedan od najboljih albuma prosle godine. pogotovo spoons. supac.
bouz 06.04.2003 u 00:36:11 profil autora
sutra ga dobivam cijelog...mmmmm jedva čekammmmm
lollipop 13.05.2003 u 01:27:35 profil autora
osim sto se u ducanima cude da zasto bi oni imali novi blur (ma, imam ga na kompu, al ocu pravi da posteno slusam), danas se desio vrhunac. izgleda da me ove godine nece koncerti. posalje mi frendica, s kojem se baj d vej nisam vidla jedno 2 godine, sms da jel hocu ic u petak u milano na blur. kmeeee. a pratim taj net bas da vidim kad ce oni imat koncert, i jos sam si mislila da im odem u london na koncert jer bi mi to bilo guba. pa za sta njima sluzi njihov sajt??? ocito ne za obavjestavanje. koncert u londonu bio je 8.5., evo ih u ovim krajevima, a da to nigdje nije pisalo. i sad nema sanse da ja skupim pare do petka, nema. prvo flaming lipsi, onda pipsi (ona nedjelja kad su 'svi' bili osim mene, jasno), onda dip delita bez citanja mejl koji smo dobili od rejdioheda na moj upit jel bi mogli mi kako uc na londonski koncert, makar ko novinari (iako nije da se zavaravam), pa neki dan propustim 'devices' u ksetu (odlican bend, ko nije nek obrati paznju) i sad i blur..........jes da u meduvremenu idem na radiohead (oni bar znaju cemu site sluzi), al meni vam je blur......pa cak i kad mi se novi album ne svida bas najfantasticnije. ali moram mu jos dati sanse. puuuuno sanse :)
kme.
markos 13.05.2003 u 10:47:21 profil autora
Isuse, dobila si odgovor od Radioheada u vezi koncerta i nisi ga procitala? Uh. Inace, ni mene novi blur nije bas posebno dojmio. Zadnji album mi je puno bolji! Ali kao sto si i sama rekla, to trazi jos puno slusanja prije konacne ocjene.
zv 14.05.2003 u 17:03:06 profil autora
to do: svaš
meni je blur isto, ali nisam jos skuzijo tinktenk. e lol u cemu je fora? mislim ja volim mali music jako, ali nekako... daj kad skontas kak se to shvaca javi!
lollipop 14.05.2003 u 22:05:21 profil autora
sve se vise bojim da se to nece dogoditi. evo, danas ga i kupih. slusah cijeli dan. moze se slusat. par lijepih pjesmica. ali i nebuloze. nebulozne nebuloze. ko sto je dip odlicno reko - mrzim kad moj pop bend svira jazz, ako mi se slusa jazz, slusat cu svoj jaz bend. i nisu inovativni. mozda si, zv, u pravu, mozda smo mi samo preglupi. ja bih u tom slucaju bila sretna. ali cini mi se da nismo mi. izgleda da su ovog puta oni. i jako me to boli. ali jos ne priznajem kapitulaciju. ipak ima tu dobrog materijala. bad je u tome sto od blura ne ocekujem dobro. nisam navikla od njih dobivati istu dimenziju. navikla sam dobivati neku drugu, skroz pomaknutu. i to mi fali, mucho, mucho.
Depressed 15.05.2003 u 09:23:49 profil autora
Onoliko koliko sam ih do sad sluso, jednostavno im u muzici zjapi rupa...u zvuku im je rupa, a ta rupa je coxon. Jos me dosta toga muci, ali ne mogu jos to suvislo opisati.
markos 15.05.2003 u 11:40:53 profil autora
Ma da. Coxona i njegovu gitaru ce tesko nadomjestiti.
zv 15.05.2003 u 17:49:41 profil autora
to do: svaš
ona freejazz mi nikako nede, ali mi je jakojako legla ona nabrijana minijatura (imamo datoteku na tebi)!
lollipop 15.05.2003 u 23:36:48 profil autora
ferovac je ipak ferovac! :)
ma ne, i meni je to super.
we've got a file on you (sad to vicem i vrtim u svojoj glavi)
sally 17.05.2003 u 21:39:38 profil autora
ma, ovaj, meni think tank uopce nije los. ono, bas pravi britpop. nije da skacem od odusevljenja, al na prvih par slusanja mi je dobar.
tolko za sad.
a mozda je stvar u tome sto nisam imala nikakva definirana ocekivanja?
zv 19.05.2003 u 09:28:22 profil autora
to do: svaš
novi favorit: battery in your leg! odlicna odlicna! zakon. super! fino... enjoy.
lollipop 19.05.2003 u 11:00:31 profil autora
uh, pa batery...to se podrazumijeva...to je ionak coxonova :)
uz to jako volim sweet song + mnoge djelove ostalih pjesama