Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
Filip 28.03.2003 u 12:30:03 profil autora
Cute, znam da si veliki fan Radiohead-a.. mozhda si vec prochitao, al evo da i ovde pishem.. novi album izlazi 09.06. i zove se "Hail to the Thief". najavlja se "intimnija" turneja sa 7 koncerta..
Hail to the Thief: 2+2=5, Sit Down, Stand Up, Sail to the Moon, Backdrifts, Go to Sleep, Where I End and You Begin, We Suck Young Blood, The Gloaming, There There, I Will, A Punch-Up at a Wedding, Myxamatosis, Scatterbrain i A Wolf at the Door.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
Depressed 28.03.2003 u 14:32:34 profil autora
Cure mi sline...prvo pipsi u cetvrtom, pa blur u petom i radiohead u sestom mjesecu...
vlado 28.03.2003 u 18:50:17 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma i ti prokleti mjeseci... Imaju svega 30 dana...
simon 28.03.2003 u 22:11:57 profil autora
Heh, a da ne spominjemo nove:

*Grandaddy_
ime: Sumday
kada: 3. lipnja
tracklist: Now It's On, I'm On Standby, The Go In The Go-For-It, The Group Who Couldn't Say, Lost On Yer Merry Way, El Caminos In The West, Yeah Is What We Had, Saddest Vacant Lot In All The World, Stray Dog And The Chocolate Shake, OK With My Decay, The Warming Sun, The Final Push To The Sum.

*Eels_
ime: Shootenanny
kada: početak lipnja
tracklist: All in a Day's Work, Saturday Morning, The Good Old Days, Love of the Loveless, Dirty Girl, Agony, Rock Hard Times, Restraining Order Blues, Lone Wolf, Wrong About Bobby, Numbered Days, Fashion Awards, Somebody Loves You.

*Mogwai_
ime: Happy Songs For Happy People
kada: ljeto (hahaha, zamislite, mogwai izdaju hip ljetni album, jupi!)
tracklist: Hunted By A Freak, Moses? I Amn't, Kids Will Be Skeletons, Killing All The Flies, Boring Machines Disturbs Sleep, Ratts Of The Capital, Golden Porsche, I Know Who You Are But What Am I?, Stop Coming To My House, + bonus track: Sally, Get Better (džouking!).




Izmjenio - simon u 28.03.2003 22:13:12
daddy 28.03.2003 u 22:27:45 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ako će sve bit ok, izvjestit ću vas s koncerta grupe građana (radiohead) 24/25.5. u londonu.
lollipop 28.03.2003 u 23:21:48 profil autora
moram upitat: zar vi to imate karte? odaklen, pobogu, zar nisu planule u dva sata? imate viska? se moze nabavit di viska? đizzzzzzzzs!
vlado 29.03.2003 u 13:36:38 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Opa, meraklije u London...
goldietrickz 29.03.2003 u 14:25:30 profil autora
masala,daddy!:) fino bogami...anyway vec sam ih gledao u muenchenu kad su imali OK Computer turneju.Nebilivibl!!!
ma to treba dozivit.zavidim ti.
electro cute 31.03.2003 u 10:30:34 profil autora
ha!konačno nabavio pasoš, pa možda odem do italije ak će imat koncert. il na glastonberi festivl, ak bude vrimena i sriće!
da, znao sam da izlazi, naslov je upućen bušu, znači da će omot bit ludnica ko kid a.
prvgi singl there there izlazi sredinom četvrtog, a u poeziji su objavljeni i neki liriksi koji će se nać na tom albumu.zakon!
bdw jeste znali da su članovi posade space šatla kolumbija svaki dan naručivali pesmu da ih jutrom budi, a na dan kad se šatl srušio probudili se uz fake plastic trees.katastrofa.

grandaddy-dupli album-can't wait.
mogwai-srce mi zakuca jače kad to čujem.ah
biće to prekrasna muzička godina.još i ako urban objavi album...
Filip 31.03.2003 u 11:40:56 profil autora
nisam znao o naslovu. bash zanimljivo.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
zomri 31.03.2003 u 13:33:21 profil autora
Planiram danas skinut Hail To The Thief. Da da vec je procurio na net i necu vam reci gdje ga mozete skinut dok ga ja ne poslusam hehe mislim da i goldie zna gdje ga ima... ocekujem da popucam na savove po svim dimenzionim i emotivnim ravnima :)

EC novi grandaddy ce ipak biti na jednom cdu nakon sto je izdavacka kuca odbila bendovu ideju sa istim pjesmama razlicito miksanim na 2 cda.
waiter in his 60s 31.03.2003 u 19:45:38 profil autora
da, šta je više s tim urbanom ??
lollipop 31.03.2003 u 21:50:57 profil autora
donio mi depressed doma dve pjesme :) ima da sutra donese ostatak! jer ne volim razbijat koncept, ali sam ujedno i nestrpljiva. 2+2=5 je oooodlicna, a where I end and you begin je prepoznatljivo radiohedovska, sto dakako ne znaci nimalo losa! juhuuu
goldietrickz 01.04.2003 u 00:59:00 profil autora
Nisam znao da je keki stavio album tamo...nisam znao i fala za tips.upravo slusam album pa javim svoje cijenjeno misljenje.forza cudo!!!:))
Josh 01.04.2003 u 11:31:37 profil autora
prokleti kralj
nitko ne spominje novoga Malkmusa???
Depressed 01.04.2003 u 11:45:55 profil autora
Kad smo vec kod malkmusa, jel ima tko Slanted&Enchanted remasterirani album od Pavement?
lollipop 02.04.2003 u 11:50:04 profil autora
.............................................we suck young blood........................................

pomalo im je barovski album, ali bez ikakve negativne konotacije. zamisljam najbolji bar na svijetu, hermetican, izvan svijeta, međugalakticno podrucje gdje navracaju bas svi, a ja se uopce ne cudim zelenim likovima cudnih pipaca. sve je u crvenim tonovima, boja s tepiha i fotelja prelazi u mene, prozima me i ne da mi da ustanem (we suck young blood), al cim pocne sljedeca pjesma, sve se pretvara u zeleno (the gloaming) i s olaksanjem krecem po kricavo zuto pice spoticuci se o nevedljive spone koje vezu sve nas na tom mjestu, iako ja jedva da ikoga vidim, ako je neko i blizu, cini se kao da je miljama daleko i znam da u bilo kojem trenutku mogu doprijeti do bilo koga, samo ako pozelim, ali ova ugodna samoca me opija i ne zelim da itko narusi ravnotezu u meni, ravnotezu oko mene, ravnotezu zvukova koji dolaze do mene i odreduju svaki moj pokret. zato se i pocinjem polako ljuljati, ne mogu napraviti niti jedan korak, bilo naprijed, bilo natrag (there there) iako osjecam da cu uskoro pasti na pod, mozda se i razbijem u tom trenutku, ali znate sta – I don't care!

i to vam je, ljudi moji, droga. novi album Radioheada koji je procurio na net i jucerasnji NME optuzuje Greenwooda da je bio nestrpljiv i da ga je on pustio na net, al on se kune majkom da nije. naravno da u rukama zelim opipat i pravi cd, ali ako mi je dostupno, zaista, zasto bi cekala jos 2 mjeseca?

ako neko nema mogucnosti, a zudi za ovim pjesmicama, vrlo rado cu ih s njim podijeliti. zivjela tehnika!

ps. ko zna sta ce sutra biti s tim mojim barom. vjerojatno je da cu otici negdje sasvim drugdje...........


Izmjenio - lollipop u 02.04.2003 15:18:01
sally 02.04.2003 u 13:35:02 profil autora
hej! a sail to the moon? to mi je za sada najjaci cicak na cijelom albumu, bas se nekako lijepo zalijepim, i vrtim, vrtim, vrtim (ne ko na vrtuljku, nego ko vjetar nazad u nebo...)
Filip 02.04.2003 u 13:35:04 profil autora
nashao sam album na onom programu Kazaa.. pochinjem download!

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
zv 02.04.2003 u 17:32:40 profil autora
to do: svaš
stvarno je odlican. novi radiohead.
lijep, cak bih se usudio reci i ljep (a ljep treba biti puno puno drugcije od lijep ako prihvacate moje izmisljene finese u detaljima).
zvone i zuje i tomic cvili place moli...
ako si sam dize ti se dlaka na kozi.
klavir je jadan i bolan i udaraju ga osjecajem. dobrim dobrim osjecajem.
meni je to the best.
debalansirani elektricni zvukovi umiljate harmonije.
kako samo vjetar i kisa umiju da tuku.
grafit mojih slusalica spusta se manirom blage brasine po cakicu bubnju nakovnju.
imam srecu gledati u isto vrijeme raspizdjeno more. tako se jebeno shvacaju.
a-a-a. you fell in to .... ?!?!?
imam nekad osjecaj da borove iglice cackajuci zrak cackaju po koljenskom iberu ili nekom trecem opskurnom kostanom komadu mojeg slabog skeleta.
nismo sami. mi nismo sami.
znam jer me dovoljno pocupkuje da se se zvjezde cupkaju kad ne stojim, i ne do bog ikad stajao, na mjestu.
to je tako dobro.
to je tako tako dobro.
gitarica. jednostavan rif. i opet bruj bruj bruj. displace me please... i think your crazy... njam.

p.s. inace, diskmen je kod vraga vec dugo dugo i nije bilo nacina osim snimiti ih na kazetu, a nju ubaciti u stari stari walkman. i like that sound.
goldietrickz 03.04.2003 u 03:47:38 profil autora
"Backdrifts" RASTURA!!!potpuno minimalisticka "The Gloaming" sa svojom melankolijom i commodore zvukovljem neki je novi Radiohead!treba album jos par desetina tisuca puta poslusati za objektivan prikaz,al da je dobar mozemo vec sada reci...
electro cute 03.04.2003 u 13:51:00 profil autora
evo još ne idem doma ga slušat. treba mi moja doza neta. a malo me i strah. samo jedno veliko hvala sally, najbolja si. al isto ću kupit orginal kad izađe.
electro cute 03.04.2003 u 14:10:26 profil autora
eheheehehhehhee dečki!!!!!!!!!!!!!!!!11
pa vi to imate inkomplit albumčić ne. kako bar službeno se govori.
naime
niel godrich, producent radioheada kaže da su neke pesme inkomplit a da neke još čekaju mastering. ak mu je verovati onda će album bit još bolji.
a još jedna obavjest. grupica je nezadovoljna svojim prvim albumom "it sucks" rekli su. p'a sad ekipa snima novu verziju koja će se pojavit sa realeasom hail to the thiefa. ovo su najnovije vesti i neznam kolko im treba verovat, ali...
electro cute 03.04.2003 u 14:15:11 profil autora
an evo i izjave jonnyeve izjave: "Colin called and said it was up, so thought I'd check. I feel bemused, though, not annoyed....I'm glad people like it, most of all. It's a *little* earlier than we'd expected, but there it is. There there it is ! hahahahaha." He went on later to say: "Not angry no. Surprised, and still not used to it happening, even after all these years..... I worry more that stuff we do *won't* get released for whatever obscure reason, and I hate the 3 month gap between finish and release. But not enough to leak it myself!"

a evo i stanleya donwooda, lika koji sa tchokom (thom yorke) radi artwork za albume:"oh well its not as if there arent worse things to worry about i mean do you remember that old 'home taping is killing music' thing in the 80s then record companies introduced cds and stopped making vinyl so they made a rod for their own backs there i really would like to know who leaked it though cos the fucking promos arent even out yet ha ha ha hail to the thief"
goldietrickz 04.04.2003 u 13:51:04 profil autora
"pa vi to imate inkomplit albumčić ne. kako bar službeno se govori.
"

mozda se radi o "I froze up","I promise",""Walking in a winterland",""Good morning Mr.Magpie"...?
neke od tih stvari bile su na webcastu na internetu negdje oko Bozica prosle godine kada su clanovi benda stavili na lice maske Busha i Sadama...Ako ste gledali...
Ima i to za skinit na netu,ali je kvalitet tih mp3ica dosta los.
lollipop 04.04.2003 u 14:10:50 profil autora
pa jeste da je inkomplit
ko sto johnny greenwood rece da je otiso poslusat to na netu i da je bio bas razocaran jer su to demoi pjesama jos iz 2. mjeseca i da mu je zao jer su se oni jos toliko trudili oko pjesama.....sad i meni dođe zao...al opet, bice mi super zanimljivo poslusati razliku izmedu ovih pjesama i onih na cdu kad osvanu u ducanu. + sto to samo znaci da ce bit jos bolje.
zomri 04.04.2003 u 17:16:45 profil autora
@goldie: ne. oficijelni tracklisting je potpuno isti kao kod onih stvari koje smo imali prilike skinuti. dakle, stvari sa webcasta nece uci na album.

ako je istina ono sto mr greenwood prica, a ima se razloga i vjerovati i nevjerovati mu, onda bi konacne verzije pjesama samo mogle popraviti ionako solidan utisak od albuma. hail to the thief tako ce biti jos jedno remek-djelo iz radionice thoma i momaka. naravno, tesko da ce konacni ucinak biti bolji od kid a ili pak od ok computer, ali sa svim ostalim uradcima se svakako moze nositi.

simon 05.04.2003 u 00:23:13 profil autora
Za ec-a:

hahaha,vidim i ti si popušio foru!
Mislim na onu floskulu da su ponovno snimili Pablo Honey i da ć ga sad davat kao bonus cd uz HTTT. E pa, imaš jedan mali link negdje u toj vijesti (ako si je pokupio sa www.greenplastic.com) koji te vodi do jedne male poruke koja otprilike glasi:

"Happy April Fool's Day.
Sorry, we just had to!"

A i ona izjava o tome da su ponovno snimili Creep na usnoj harmonici mi je smrdila...al svejedno sam popušio foru.

Cheers!
bouz 06.04.2003 u 00:31:55 profil autora
ma snimili su oni tih kripova podosta...i na akustari i na klavirima i sythevima i u natrag :-)
sally 06.04.2003 u 00:52:33 profil autora
depressed> mislis na "Slanted & Enchanted Luxe & Reduxe disc 1 i 2"? za sad imam disc 1, skidanje drugog u tijeku. mogu ti snimit ako hoces.
Depressed 06.04.2003 u 11:13:48 profil autora
jeeeeee! hvala ti, hvala, hvala, naravno da hocu! javi kad budes skinula, sprzi, ja donesem cedeje i pivu :)