Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
Janjko 26.03.2003 u 03:03:32 profil autora
"Hrvate i dalje jebe Khuen ban i strahobalno su zainteresirani za kraj 19. i početak 20. vijeka, a 2003. brije, nek nikog to ne smeta. Mi imamo ledeno doba i nek nam neko nešto primijetit proba!"

Mene ovo zivcira! Janko Polic je po meni jedna od najzanimljivijih licnosti nase rvacke povjesti i knjizevnosti, i zato mislim da je hvale-vrijedno proturivanje njegovoga lika i djela nasoj publici iz 2003. godine. A zamislite, ja sam prokleti FER-ovac! Takodje sam cuo da je njegova Isusena kaljuza bila izglasana za najbolju knjigu u nekoj kategoriji negdje u Americi (bas sam specifirao, ha?), a u jednom tjedniku je izglasana za najbolji hrvatski roman ikada. Naime, ako pokusate tu istu knjigu kupiti u nekoj nasoj knjizari, nece biti lako.

Nadam se da ovo nije ispalo kao kritika na bilo-koga, mene je prije zivciralo sto je on tako nezamjecen, i kad vidjeh da grandiozno nesto u njegovo ime napravljeno je, poveselilo me. Oh poveselilo me.

O samoj predstavi nebih htio više, nisam je još gledao. Ali vjerujem da je losa! Ipak, gledat cu je.

A i vjerujem da B.P. (koji hoce schmrtz! kuvertu sa schmrtz! parama sljedeci put schmrtz! a ne neki kipic! Fala deca!), dakle vjerujem da je stvorio vrhunski schtimung. Ako je tu neko tata, onda je to nas mladi majstor! Stvarno je legenda!
daddy 26.03.2003 u 09:53:43 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ej, hej, hej....nema mali dudo ništa protiv poliča janka. uf, ni slučajno to povezati s kriminalom od kazališne predstave.
vlado 27.03.2003 u 19:58:56 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Prije jedno tjedan dana veli meni zena, e ima neka predstava, reklamiraju je kao NASH MULEN RUZH! Ajmo!
I znam vidim joj u ocima da se sjeca kako smo odlebdjeli iz kina nakon te predivne muzicke bajke (ma boli me, sad cu i da napisem da sam nabavio soundtrack i naucio uglavnom sve napamet)...
A ja bas nesto nisam mogao, reko idemo kasnije...
I sva sreca da ne progutasmo udicu...
Da se nadovezem na prethodnike, ma Janko Polic je mrak, al me jebe onaj ukradeni logo sa jumbo-plakata...