Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
darko 14.10.2002 u 01:35:09 profil autora
pa ljudi moji,gdje to mi živimo i tko je ovdje lud? stanoviti glazbenik puni 2 puta za redom u 3 dana dom sportova, puni poljud, jedan boban se po vlastitoj želji oprašta uz thompsonove songove, a cijeli stadion razdragano pjeva o nekakvim kamenim genima. o medijskom prostoru koji zauzima niti da i ne govorim. isto tako u petak gledam pola ure kulture na htv-u, kadli araličina fukara pisana na tragu ambre čvrsto drži prvo mjesto na ljestvici najprodavanijih knjiga. nekad najbolji frend mi s pipsa prešao na thompsona. zaista, tko u cijeloj ovoj priči nije normalan? masa, gomila? pa to je stvarno žalosno. ne bih ovdje toliko ulazio u politiku koja je u pozadini svega ovoga (vidi se da nam se uskoro gadno piše što se političke scene tiče, kao što se pred koji tjedan dogodilo i u bosni),nego čemu sve to? zar ljudi na ovim prostorima doista imaju toliko drugačije kriterije što se kulture (prvenstveno muzike i književnosti) tiče? to me zaista frustrira i ponekad deprimira... pa se pitam: gdje ja to živim?
zumbula 14.10.2002 u 09:21:24 profil autora
To bi ti Ripper najbolje odgovorio daj si sunca daj ili Branimir Neizbježni mogućnost izbora mora da postoji. Kaj ja znam nemreš preć s Pipsa na Thompsona Možes jednostavno slušati i njega i Njega mada mi se čini da onda tvoj prijatelj nije sve najbolje razumio ili si želi pojednostavniti život i ostati na mjestu slušati nesto uz što moze jesti nazdravljati pričati tak da sto manje ukljucuje mozak. A to di mi živimo tog smo valjda svjesni.Živimo u svom svijetu i kaj nam tam unutra moze 100 000 ljudi niš. Uglavnom nemam ništa protiv ljudi koji su iskreni u onom kaj rade i sigurni da je to kaj rade odlično bez obzira sviđalo se to meni ili ne. Rekao si da nečemo o politici pa onda nećemo.
dju 14.10.2002 u 10:23:18 profil autora
Iskreno, nisam cula ni jednu jedinu Tomphsonovu pjesmu osim Čavoglava. A živim u Hrvatskoj već osam godina, normalna sam, družim se s ljudima, izlazim van. Mislim, ne osjećam se ugroženo ni u kojem smislu, a najmanje u glazbenom. Ja ne znam ni šta pjeva Severina. Jednom sam u nekom dućanu čula poskočicu koja bi mogla bit njezina, ali nemam dokaza. Za moju slušnu gozbu trebaju ti sljedeći sastojci
minus jedan tv
radio postaje koje ne puštaju domaćice osim Pipsa, Leta 3 i sličnih
cedei koje si sam kupovao
Dobro ti uho!
johnnykola 14.10.2002 u 18:56:55 profil autora
sta je bilo!? reci!
ma sto napisati, ako hoces mozes zivjeti iznad toga. mene najvise brine to sto je ispocetka furanje (glamour cafe - izvor) nekakvog decka od 16 god. na majicu crne legije, a kasnije postaje zivotni nazor. gasi se light, a pali dark. kad ti takvi pocnu radit o glavi ne mozes si tek tako dati sunce. cheers!!!
johnny
jelena 14.10.2002 u 19:24:19 profil autora
ni ja neznam niti jednu thompsonovu pjesmu! ko je taj momek???
tristam 15.10.2002 u 10:42:55 profil autora
fuj odvratan je fuj fuj
Filip 19.10.2002 u 01:57:41 profil autora
Nije to problem.. Valjda ovo je pricha o kvalitetu i kvantitetu. Pipsi sigurno imaju kvalitet, a nadam se da i mi fanatici koji uzhasno volimo Pipse imamo kvalitet.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
adi_SA 11.11.2002 u 13:56:31 profil autora
Jaavljam se iz Sarajeva i moram vam rec da ljudi stalno pitaju kad ce koncert PIPSA, a sto se tice Thompsona nek ide u ropotarnicu povijesti odakle je i dosao zajedno sa svim njegovim sljedbenicima i poklonicima.

Viva Zapata, Viva Ripper
adi_SA 11.11.2002 u 13:56:33 profil autora
Javljam se iz Sarajeva i moram vam rec da ljudi stalno pitaju kad ce koncert PIPSA, a sto se tice Thompsona nek ide u ropotarnicu povijesti odakle je i dosao zajedno sa svim njegovim sljedbenicima i poklonicima.

Viva Zapata, Viva Ripper


Izmjenio - adi_SA u 11.11.2002 13:59:00