Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
Depressed 13.10.2002 u 21:49:38 profil autora


Izmjenio - Depressed u 28.01.2003 1:18:27
lollipop 20.02.2003 u 19:06:09 profil autora
ne radi se o trazenju clanova, nego da ne otvaram novu temu

eto, i tako ja umjesto da ucim (ne da mi se, stvarno mi se ne da, ali evo budem, samo sto nisam), zadnjih par dana sam se bavila, potaknuta svim ovim nekim druzenjem, optimizmom, ko zna cime, izrađivanjem stranica za taj moj bend Robbie Kane. naravno da u dva dana nisam stigla puno napravit, ali eto, s kim cu podijelit ako ne s vama, nema jos skoro nicega, a i ovom sto ima fale detalji, ali jos jednom, eto...s kim cu ako ne s vama :)
adresa: http://free-zg.hinet.hr/rkane

mislim da se ne skida dugo, za gledanje stranica potreban flash plugin

dobro, dobro, evo idem sad ucit, necu se vise time bavit, promise :)))
trixy 20.02.2003 u 20:37:10 profil autora
svojedobno sam se bavio (i) web dizajnom.
nije loše, dapače vrlo dobro!!
Gospodnetić 21.02.2003 u 19:49:25 profil autora
Bok Lollipop :)
Site je bas simpa :)
Jel se moze negdje kupit album tvog banda, cut neki mp3 ili bilo kak? Please?
Sve mi je simpa....al tisina je.. :(

lollipop 22.02.2003 u 00:00:06 profil autora
hahahah, to bi bilo divno da imamo album, ne bi li??? ali mi smo skupa od nove godine...ako ikako opstanemo, pitanje je valjda godina dok nesto ne snimimo :(((
al ima jedna pjesma, jedina ustvari snimljena kolko tolko posteno (iako, i nju smo promijenili), u nasem kucnom nadri studiju, nije bas tipicna, al ak hoces, mozes ju poslusat na www.zebox.com/rkane (download, ne play). ima ustvari jos jedna staaara, na www.garageband.com/artist/RKane (isto download), uzasno snimljena i nju smijes slusat samo ako obecas da neces slusat duze od 3.5 minute :)
snima se sad jedna odlicna...tj. opce se ne snima mjkmu njihovu ljencine koje nis ne rade po cijeli dan! (ignorirat opasku :) ), uglavnom, jednog dana ce to sve bit na sajtu, jednog lijepog dana...