Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
waiter in his 60s 19.03.2003 u 19:38:05 profil autora
1) pitati simona kako da ga ispravno čitam - simon ili sajmn?

2) reći e-cute-u da je vlasnik najboljeg
nicka na ovim prostorima - divna zlouporaba
glagola ti imenjaka
cruzer 19.03.2003 u 20:18:19 profil autora
bit cu toliko slobodna ( iako cu dobit takvo pranje za ovo, major ) waiteru , it is SIMON !
simon 19.03.2003 u 23:15:42 profil autora
Really, čita se kak se piše, premda Suede izbaciše istoimenu pjesmicu ("Sajmn") dotična je ipak trunčicu pretužna za mene, pa ipak nek ostane Simon. Plain & simple.

Morat ćemo dalje malo raširiti tu temu s nickovima, pa waiteru, pobogu, doista želim čuti pričicu o povijesti tvog nicka!

A Electrocute se može pohvaliti nadimkom kojim se diči i jedan cool stih jedne genijalne pjesme izvjesnih Radioglava.
Mala provjera znanja, znate li o kojoj se pjesmi radi? Ti Electro, budi tiho!
Filip 20.03.2003 u 01:08:15 profil autora
hmm.. stvarno mi je ovo mutno.. kao shto se secam.. bio je jedan stih.. "the sea will electrocute us" ili slichno..
al imena pjesme ne mogu se sjetiti.. znam da se ponavljale rechi "nice dream".. mozhda se i pjesma zove tako.. :)
stvarno nemam pojma..

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
simon 20.03.2003 u 10:25:36 profil autora
Pa već prvi je pogodio! Nema šta, znamo znanje...
The sea would electrocute us all.
(nice dream) sa the bends.
electro cute 20.03.2003 u 13:54:43 profil autora
eh, hvala. znan priču sallynog nicka, no nije na meni da je kažem.
waiter je već postao alanisinu pjesmu na poeziju u kojoj se spominje waiter in his sixties.
iako su radioheadovci (ljudi su sad u dva i po sata rasprodali brit turneju preko neta) maj fejvrit bend nije to utjecalo na odabir nicka. ja volim igre riječi i ova mi se baš sviđa.
vlado 20.03.2003 u 16:25:52 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Sally - film "Nightmare before Christmas" - glavni ženski lik, ako se ne varam, samo što je naša Sally puno ljepša od Burtonove, a i ne vide joj se štepovi po glavi ;)
Mene zanima - Lollipop. Mislio sam na nick, šta se smijete...
waiter in his 60s 20.03.2003 u 18:30:22 profil autora
da, ja sam ovaj konobar:

We left the restaurant where the head waiter in his 60's said "good-bye sir thank you for your business sir you're
Successful and established sir and we like the frequency with which you dine here sir
And your money" and when I walked by they said "thank you too dear" I was all pigtails and cords
And there was a day when I would've said something like "hey dude I could buy and sell this place so kiss it"

, ali, kakva me sreća prati u životu,
i nije tako nemoguće da me u mojim
60-ima zateknete kako konobarim u kakvom
ćumezu :)
electro cute 21.03.2003 u 13:38:46 profil autora
bingo vlado!
trixy 25.03.2003 u 11:13:28 profil autora
trixy me vuklo na tricky - nešto kao zajebano, kao ja, a ovo je nježnija verzija toga.
a zapravo prošli tjedan sam skužio kako sam došao do svog nicka - ime proizvođača na hrani za mog zamorca kojeg zovem mirko
lollipop 25.03.2003 u 18:51:06 profil autora
da udovoljim vladinoj znatizelji, iako nije nista spektakularno (osim sto je, primjereno meni, dugacko):
mene u zivotu stvarno svakako zovu i zvase, a osobno mi je zanimljivo kako odredena grupacija ljudi ima i odreden naziv za mene. Rodbina me tako zove Lola (Lolita, Lolica), frendovi iz zgrade raznim varijantama izvedenim iz mog prezimena (šuljara, šuki, šuker, šulji), muška grupacija Lo, a curke iz srednje mjesano, ali jedna od njih me tako nazvala Lolipop i nastavila me tako zvati pa su i ostale prihvatile inacice kao Loli itd. Osobno mi se to najvise svidjelo, i jednog dana sam se skuzila kako koristim taj nadimak pri upisivanju na razno razne high scorove glupavih kompjuterskih igrica. a onda mi je priraso srcu i otad je uvijek sa mnom :)
ps:bio je u londonu neki ducan koji se veliko zvao Lollipop pa sam se htjela slikat ispred njega, al mi se nije dalo, a sad mi bas zao :)

Izmjenio - lollipop u 25.03.2003 18:53:39
zomri 25.03.2003 u 19:38:20 profil autora
ukratko: moj nick je izvednica od mog imena (mirza, ako se pitate), a dao mi ga nikola, za sto sam mu duzan platit barem pivo. i to tuzlansko :) mada bi dovla garant insistiro na nektaru. bi li dovla, a? :)
vlado 25.03.2003 u 19:48:04 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Uh, Nektar se pravo pokvario... Moze tuzlansko... U BG sam probo Niksicko... Vrlo pristojno.
Al ja mislim da Nidzo nece zamjeriti i na tuzlanskom.

Lolli, hvala... To ja zovem nicknameom sa povijescu...
Inace mi je jako zao sto ne mogu da se pohvalim nekim atraktivnijim nickom, pa da se ukljucim...

Izmjenio - vlado u 25.03.2003 19:49:31
dju 25.03.2003 u 20:39:47 profil autora
nitko me nije pitao, al eto da i ja kažem. Đu me nazvao drag frend, znao mi je pjevati "Hej Jude" Beatlesa, a kako mu je ono "d" bilo višak, ostalo je Đu. Poslije su me tako počeli zvati svi dragi mi ljudi. Dju pišem zato što mi je draže, a i nema baš svuda slova đ.
dinar 25.03.2003 u 23:58:46 profil autora
dinar - moja nona kasni 13 godina za svijetom. Za ducan mi jos daje dinare. Pita me cesto, da li imam koji dinar? Pa mi uvali neki svoj...uglavnom, nick jos od mojih prvih dodira s kompjuterom, a kako ja ne volim mjenjati stvari, ostat cu dinar...
Para je premala...
Filip 26.03.2003 u 00:00:40 profil autora
ni ja se ne mogu pohvaliti atraktivnijem nicku.. :)
ranije sam koristio nick Barrufet (shtrumpf na katalonskom jeziku, kasnije sam saznao da se tako zove i vratar shpanjolske rukometne reprezentacije)
kao mali sam puno volio shtrumpfove, a Barcelona mi je jedan od fejvorit gradova..
jednostavno.. :)
moram priznati da nisam znao o onoj teoriji o shtrumpfovima kad sam gledao to! :)

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
zumbula 26.03.2003 u 09:13:14 profil autora
Zumbul je u mojoj škvadri bila poštapalica. E, di si zumbule i sl.Tako smo zvali zbunjene ljudove.Nema veze sa nježnim i krhkim zumbulom cvijetićem kao ni moja konstitucija. Eto.
cruzer 30.03.2003 u 23:00:36 profil autora
Ja sam jedan , u biti jedna ne-tako-novopečeni fanatik za snowboardingom, uglavnom snijegom uopće ,pa eto vrsta je mog borda - CRUZER pa mi se ucinio kjut taj nick. Pa kad se vec pise ko se kako nicknejmao , šaljem direktan post simonu! fejms kvešč: Why Simon? waiting...
Josh 31.03.2003 u 09:52:32 profil autora
prokleti kralj
very simple - zovem se Joško
sally 02.04.2003 u 13:48:15 profil autora
da, josko, sretan ti rodendan, par dana kasnije...
Josh 03.04.2003 u 10:39:14 profil autora
prokleti kralj
hvala Sally!
ne znam odakle ti podatak, nije bitno,nego, jos jednom: puno hvala :)