Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
goldietrickz 17.03.2003 u 00:09:28 profil autora
i jeste li odusevljeni kao ja...el bahattee je na danasnjem porinu jedini izgledao kao normalan covjek.i ajd bare donekle i edo i oliver koji je nestao na par minuta.:)
sjeo na onu stolicu rasirio americku zastavu na kojoj pise "jedite kurac",na kraju "samoubojstva" izvrijedjao skoro sve nazocne glazbenike i publiku.zakon!
inace nemam nasu teve ovdje nijednu,pa cak ni pink,nego samo ovako povremeno padobranskl pogledam i svaki put mi to izgleda kao losa epizoda "nadrealista"...
darko 17.03.2003 u 00:31:37 profil autora
Ono, baš se pitah zašto cijelo nedjeljno veče nema nikoga na forumu. Naravno, svi su pred malim teve ekranima... :-)
goldietrickz 17.03.2003 u 00:44:26 profil autora
je.da.khmmm.:)) ma ono je fakat smijesno.kaze mi frend da je to njemu super,ono,kao,svi se dobro zabavljaju,pjevaju starogradske,pricaju masne viceve i to...ma shit!!!meni je taj porin kurac obicni kao sto znam da je i vecini vas i boli me kurac ako me zbog toga netko bude smatrao snobom.:)
GOBAC je KATASTROFALNI seljak.Oliver je ispao milionima puta veca faca od njega.
Lvki me razocarao,stvar mu je zvucala ocajno.Ko je jos bio...?Edo standardno dobar i "sluso je mater" tj. bio dobar,sve pozdravio,i mamu i boga i tak.Znam da ste gledali al svejedno.EL BAHATTEE je FACA!!!
simon 17.03.2003 u 11:45:12 profil autora
Bahattee: "Mijenjam ova dva porina za socijalno. Hvala." Hahaha. Šmrc. Jebote. Ne znam kako da reagiram na ovu izjavu. Bed. Ogledalo. Prljavo jebeno ogledalo. Moje i vaše. Hm, mora li biti i moje/vaše? Svejedno, drago mi je da sam to čuo.
Vraća me nekako na diary post Full monty.

Skidajmo se do kraja.
zumbula 17.03.2003 u 12:06:45 profil autora
Neznam, to kaj je rekao da mijenja porine za socijalno mi je ok. al da mi je baš fenomenalan i nije, iako je simpatičan dečko. Nemrem nikak pristati na to da je Gobac seljak. Kad nekog voliš voliš ga bez obzira kaj sere gluposti. Nastup Darka Rundeka mi je bio FENOMENALAN. I da, koliko sam hvalila Divasice na Dori toliko su sada bile bez veze. Eto,drago mi je za Gabi Novak jer njoj eto taj Porin nekaj znači. I Oliveru znači. Ha ha.
Josh 17.03.2003 u 20:12:26 profil autora
prokleti kralj
daaaa, Ruke su supeeeeeeeer zvucale, highpoint veceri!!! ona violinistica me ubila u pojam :) !!!
goldietrickz 18.03.2003 u 11:35:35 profil autora
no dobro ni rundek nije toliko lose zvucao.ma rundek nikad ne zvuci lose.
gobac?cek tebi je ono njegovo pricanje na cesko-ruskom bilo duhovito?!kada je on napravi nesto dobro zadnji put?ako ikad...
kada je zadnji put bio neiritantan na jednom od svojih besmislenih tv pojavljivanja i u novinskim clancima?
nek okaci kopacke o klin i nauci pecat...
Hadzo 21.03.2003 u 11:29:19 profil autora
Porin je bio smece, kao i obicno. Za Gabi je sve ok, zena ima sjajan album, ali dokle ce onom matorom skotu Oliveru davati nagrade za minuli rad? Hit godine? Pjesma godine? Pa gdje ti ljudi zive? Neka mu daju Porina za zivotno nedjelo i posalju ga u zasluzenu mirovinu i neka se vise ne vraca iz nje. A tek kad sljedece godine opet uvale Orangutaniju 50 Porina...Mjerilo kvalitete? Prije mjerilo koliko se domaci kriticari mogu kome duboko uvuci u straznji otvor.
vlado 21.03.2003 u 12:42:19 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Pa de si Hadzo, bas mi je drago. Evo, da se ukljucim u raspravu, ja te Porine ne gledam vec duze vrijeme, jer ko gleda Paola Sfecija, najebo je...
zumbula 21.03.2003 u 13:14:01 profil autora
A ko ga pomno sluša taj se razboli.
goldietrickz 21.03.2003 u 13:16:45 profil autora
sfeci?jel to onaj sto ne zna ni pricat?koja je uopce funkcija tog tipa i zbog cega tako cesto cujem njegovo ime?
vlado 21.03.2003 u 13:55:16 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma ja bi ti odgovorio, al fakat nemam pojma, mi bi takve u ulici zvali - babaroge.
Hadzo 21.03.2003 u 14:24:21 profil autora
Sfeci je propali glazbenik koji je shvatio da ako vec nema vlastitog talenta moze lagodno zivjeti na grbaci drugih. Stvarno, u kojoj je to fantomskoj udruzi on predsjednik, hrvatska udruga muzicara koji piju?
vlado 21.03.2003 u 14:40:26 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
i nikad ne stizu na vrijeme.