Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
vlado 24.03.2003 u 14:32:00 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Uf, jos me uvijek sve boli... Igrali smo... Onako. Airball je stvarno igro mrak, ali nepredvidivost Cutea je bila fenomenalna. Mislim, taj covjek da igra sah sa Kasparovim, ne bih se bas kladio na Garija ;)
Iduci put ce biti duplo bolje... A nadam se i nas duplo vise...
A najbolja je fora kako smo se nasli, onako, spontano samo smo prisli, upoznali se i igrali... Od 20 ljudi znali smo se... Ma treba igrati samo.
dinar 24.03.2003 u 20:02:30 profil autora
u nedjelju racunajte i na mene...zivio sport!
trixy 25.03.2003 u 11:07:41 profil autora
ja sam kao i waiter totalno nesportski tip, ali je gušt čitati vaše postove. naprijed naši!
lollipop 25.03.2003 u 18:57:38 profil autora
a kaj je s curama??
ionako smo ovdje u totalnoj manjini, ali nije valjda da ste nesprotskog duha i tijela? tenis, kosarka, ping-pong (e to mi se stvarno igra!), a voljela bih i rukomet te odbojku zaigrat, al se nekako bojim dal se ima mogucnosti za to? bilo sto, samo da napokon malo protresem svoj vrli celulit, atrofirat ce mi mišići uskoro!
trixy 26.03.2003 u 08:56:59 profil autora
stižu ljepši dani, pa ondak izvadim role ili bic i furam po jarunu, blizu mi je doma.

ovo prakticiram subotama i nedjeljama uglavnom ujutro oko 9-10 jer su kasnije nepodnošljive gužve i nije mi nikakav gušt izbjegavati pješake i ostalu (polu)motoriziranu gamad koja skrene u mom pravcu baš kad prolazim kraj dotičnih.

se vidimo?
electro cute 26.03.2003 u 10:25:45 profil autora
lolli, dju traži partnera za badminton pa..
dinar 07.04.2003 u 00:34:05 profil autora
Danas se ponovo igralo...
dovoljno je samo reci tko je bio na drugim terenima da se dobije uvid kakvi su to svi igraci...majkl dzordn dresom! Malo je pustio fudbalerku i podebljao zastitni faktor i savrseno se asimilirao u ambijent nedjeljnog hrvatskog popodneva...
dakle...
Airball, vlado, ec, darko i ja igrali...vec nas je petoro! Ne bih nikoga izdvajao vec samo naglasio da smo bili mlin koji je mljeo najjace zg haklere, bez obzira tko je bio u trojci! Trojka k'o cetvorka, vikali su sa strane. Pljeskali i pamtili nase poteze...
Ja otisao dok smo jos bili na vrhuncu, a oni su vjerujem nastavili sa ocitavanjem lekcija...

zivio sport!