Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
electro cute 12.03.2003 u 11:19:25 profil autora
sinoć
darko, zv, vlado i ja
nemamo pojma di je ta kušlanova ili kako se već zove
ljudi upomoć ili ništa od basketa u nedilju
zv 12.03.2003 u 14:28:47 profil autora
to do: svaš
ma to ti je kraj ekonomije. prije "rugla na kraju grada" (t. zidak - zakon najbolji sportski novinar).
nego jel nas ima uopce sest? i, jeste vi uopce zdravi za ovu nedjelju ja ipak jos malo kano tu gripicu vucem...
airball 12.03.2003 u 15:23:54 profil autora
pa gripu najbolje liječiš tako da tu malu virusnu gamad izmoriš poštenim haklom ;-)
nemoj da te nema!
electro cute 13.03.2003 u 13:37:22 profil autora
ja doljazim, a doći će i vlado, a bogami i čini mi se darko. pa ak dolazi oak ima nas šest. još da bude lipo vrime i da se dogovorimo za termin do sutra, jer poslje toga nemren više na net a nemam ni vaše brojeve mobilnih stanica. al doći ću.
vlado 13.03.2003 u 14:10:55 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
ZV, sta je Tomislav Zidak? Joj, joj... Zapamti samo jednu stvar, njega placa i Dinamo... A ne samo novine u kojima radi.
Vidim ja da se ovdje brkaju neke stvari, moracu jednom da napisem malu povijest medijskih gadosti, npr. kako je Ciro dobio 50000 DEM da snimi one reklame za SP (Cirohito), i da izvjestava sa SP, pa je majstor dosao dan prije pocetka SP-a zatrazio jos 50000 DEM! I dobio...
Napisacu sve, samo da dam otkaz... :)
dinar 14.03.2003 u 12:24:53 profil autora
Mene nema od sutra na 10 dana iz zemlje, ali vratit cu se nikad spremniji to kick some forum ass na kosarci....hehe....a joj, bas mi se igra...
Drugi puta...
zv 14.03.2003 u 18:41:43 profil autora
to do: svaš
e jebat ga decki zameo nas vjetar s napusima snijega... dogovorimo se za drugi put.

e, vlado, kaj se tice zidaka... dakle, moze biti da on uopce nije covjek vec sam samcat vrag pod tudjim sesirom ali ja o tome ne bi znao. ja znam samo ono sto procitam i to mi je - najbolje. mislim, sorry, meni je dobar (lazem - najbolji) u svakom pogledu.

u zadnje vrijeme se nekako grozim demistifikacije. nisam siguran da se to isplati.
dju 14.03.2003 u 20:12:26 profil autora
Kad sam čula da je Židakova selidba u JL bila najskuplji transfer u povijesti hrvatskog novinarstva, počela sam čitati te njegove tekstove. Nek mi oproste njemu naklonjeni, al ja stvarno ne kužim zašto se njega uopće plaća. Mislim, tip je nekarakteran. Rijetko se u novinskom tekstu tako očito odražava nečiji slamnati karakter. Osim toga, neobrazovan je, lupeta, nedosljedan je, ima vrlo nizak novinarski stil i neizrafiniran jezik, zapravo se uklapa u ekipu s Mamićem i Ćirom, samo što ja Ćiru iz nekog iracionalnog razloga jako volim, a za ovu dvojicu mogu skupit u sebi tek nešto prezira, sve ostalo je ignorancija.

Živjele demistifikacije, one nas čuvaju od neutješnih suza!
(što prije preboliš, manje boli)

Izmjenio - dju u 14.03.2003 20:16:08
Gospodnetić 14.03.2003 u 21:29:15 profil autora
Ma dju,ti si zakon! :)
Vjeruj mi...na Sportskim novostima sam od najranijeg djetinjstva.Jedno vrijeme sam brijao da je jedan od najsigurnijih nacina da se prepozna zagrepcan na moru po Sportskima pod rukom.Fakat.Probajte.
A sto se TŽ-a tiće, neznam ga osobno da bi bas mogo bit krajnje degutantan, ali njegovi tekstovi su vrlo cesto bas takvi.
On je s Dinamom proputovo svijeta, dobro se najeo i napio...i jednostavno,placeni je ljigavac koji samo kenja ono kaj mu vele.
Vjerojatno je svako ko voli DInamo u nekoj svojoj fazi zapeo za Zidaka...jer on te jednostavno kao Dinamov novinar mami, no nadam se da je vecina brzo prepoznala njegovu prijetvornost i glad za lovom...nema tu ni trunke objektivnosti i profesionalizma,zato mi se poceo gadit.
darko 14.03.2003 u 21:53:44 profil autora
"Kad smo izgubili utakmicu s Francuskom i prokockali finale Svjetskog prvenstva, divljao sam u svlačionici. Nisam vidio da predsjednik stoji iza mene. U jednom času me prekinuo: "Ušutite, shizofrenik jedan!" Odmah sam nazvao kćer da pogleda u rječnik što znači shizofrenik i shvatio sam da je to nešto loše."
(Ćiro Blažević u Jutarnjem listu/Feralu (Greatest shits)) >>zato svi volimo Ćiru

Izmjenio - darko u 15.03.2003 21:52:34
zv 14.03.2003 u 22:45:56 profil autora
to do: svaš
i kaj sad?
ocete se sad svadat sa mnom? kao ono njemu je dobar ljigavac! meni je zao, ali... i evo, do danas nisam znao da je ljigavac (dakle nesto sam gadno propustio), i bilo bi nekorektno sad promjeniti stav. zidak mi je najbolji sportski novinar. la la la la... :)
vlado 15.03.2003 u 11:40:56 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Znas, ZV, ako ovo procita neko iz JL, skontace odmah, a ja cu letit naglavacke iz ukletog zamka u Savskoj. Iako je to velika firma, zapravo je mala... Zato cu ti reci ovo samo jednom:
GLEDAJ ZV. POSTOJI HRVATSKA I IZVAN ZAGREBA. PO MOJOJ PROCJENI I ANALIZI, KOJU MI SE NE DA IZNOSITI, TOMISLAV ZIDAK RUSI TIRAZU JUTARNJEG, PA STOGOD MI MISLILI O TOME. HVALA. NAZDRAVLJE.

Dakle, ne serem hipotetski, vec serem realno.
zv 15.03.2003 u 12:54:16 profil autora
to do: svaš
nikad vise o zidaku. stajalista su nam suprotna i poprilicno jasna.

zelim samo reci da kriterij "rusi tirazu" meni po dafaultu zvuci pozitivno a ne negativno.
novine za koje jebene hrvate?!? gradjane koje?!? ja se svako malo zaprepastim cinjenicom da skoro vise ljudi kupuje novine nego ih znade citat! no to je zbog auta koji se mogu dobit! ajde i vracaj se vise! :)
vlado 17.03.2003 u 20:20:13 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Vratio se...
Fakat, dosta o Zidaku, mada, se tu u nasoj prici krije odgovor na pitanje: pa dobro, majku mu, zasto kod nas ne izlazi sportski tjednik duze od pet brojeva?
oak 18.03.2003 u 10:50:46 profil autora
na žalost ja ne mogu doć!
u nedjelju imam tekmu prvog kola doigravanja.
hvala za poziv.
malo mi je malo vremena ovih dana
electro cute 18.03.2003 u 11:49:49 profil autora
hrvaška nema dobrog sportskog novinara i točka. ja čitam već dugo slobodnu (čitam a ne ko mama prelistavam) jer stari mi je kupuje od svojih srednjoškolskih dana i u mojoj kući dan bez slobodne je nezamisliv. i u toj jebenoj slobodnoj nema dobrog sportskog a skoro pa nema ni dobrog novinara.
e pa zajeb! i ja sam na novinarstvu i skužim da mi ne paše faks i opet ću pokušat upisat režiju i opet neću uspit i tralalalalalalalala.
i svi momci na faksu (90%) žele postat sportski novinari i misle da će naučit kako sport funkcioniše prateći kladionice i nogometne utakmice. oće kurac! pratim svoj lokalni klub, prije kolektivac, danas postira, i čoviče kolko mafije i makinacija ima u jednom pazi sad AMATERSKOM klubu to je nešto fakin anblivbl. preko kluba obračunavaju se dva suprostavljena tajkuna u mistu, krade se iz blagajne, dovode se neki igrači iz vanka, koji su prijatelji ili češće sinovi prijatelja ekipe iz vrha kluba, a ne da se lokalnim dečkima, među kojima ima stvarno par jebenih talenata (e, u kolektivcu je igra i nenad pralija, najboljši igrač europskog hajduka molit ću ljepo, a moj krsni kum je bio u juniorskoj momčadi zvezde, al ga je puklo i nije želija živit nigdi drugdi nego u postirama i branija je za taj klub dvadeset godina i sad ima jebenih problema s kičmom a klub mu svako malo obeća da će mu rišit stambeno pitanje pa kurac) i tako to.a kolektivac je nekoć igra u trećoj ligi a danas je u četvrtoj pri dnu tablice i prije je cilo misto dolazilo na utakmice a danas bude po pedeset ljudi.
ma nema od hr sport novinara ništa jer su uvik pod protekcijom nekog iz vrha kluba i jer nemaju muda pisat stvari koje se događaju nego okriću stranice tolkom brzinom da se ništa ne može pročitat. čak ni između redaka.
a kad ćemo ekipa na košarku, a?
vlado 18.03.2003 u 14:40:55 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Eto, i nakon ovog sto napise, on bi mijenjo faks... Ljubim te posred cela... Kjuti.
A kosarica? E sad igramo, pa makar...
electro cute 19.03.2003 u 10:41:29 profil autora
...sjekire padale
airball 19.03.2003 u 14:49:11 profil autora
e, ako vas ovaj put ne vidim u nedjelju u kušlanovoj, stvarno ćete izgubiti na vjerodostojnosti u mojim očima.

"... vaše da neka bude da, a ne - ne..."
zv 19.03.2003 u 18:56:22 profil autora
to do: svaš
e jebat ga ja u becu. ajmo sutra!!!
airball 20.03.2003 u 10:43:44 profil autora
bi ja, al moram zaradit plaću ;-))
dok odem s posla i stignem doma, već je 17, dok stignem do kušlanove, ostane pola sata do mraka....
na žalost, mogu samo vikendom, bar dok ne vrate sat natrag...
vlado 20.03.2003 u 13:20:54 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Airball je u pravu, ispadamo pizde.
Nedjelja...
electro cute 20.03.2003 u 13:57:22 profil autora
ljudi u kolko sati u nedjelju. napominjem sutra je zadnji dan za dogovor, jer ja nemrem poslje tog na net. ajmo, ajmo!
electro cute 20.03.2003 u 14:00:57 profil autora
i ko sve dolazi. airball sigurno, ja i vlado čini mi se sigurno. to nas je troje. zv? dolaziš ili šta. brinem se jer spominješ beč. gospodnetić? dinar?
oak ne može čoek je fino i pošteno reko. i još da vrime bude lipo.
airball 20.03.2003 u 16:19:09 profil autora
još jednom, vidimo se u nedjelju u kušlanovoj - od 15:30 na dalje!
electro cute 21.03.2003 u 13:36:54 profil autora
okej. ja dolazim recimo oko 16 00.jel ok?
vlado 21.03.2003 u 13:58:27 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
OK. Samo upozoravam, ja se pretvaram u zvijer gladnu krvi i pobjede... he he he
zv 22.03.2003 u 00:08:17 profil autora
to do: svaš
jebat ga ja u becu kazem vam!
marc ribot je jebeni zakon!
bog, zv
dinar 24.03.2003 u 11:24:24 profil autora
Dosao sad doma i prvo otvorih ovu temu...i kako je finilo???
airball 24.03.2003 u 12:51:16 profil autora
našli se, ko šestim čulom, vlado, cute i ja, pa zahaklali.. malo smo škripali, ali uredno krajem hakla ubacili u višu brzinu i dobivali... cute je bio iznenađenje dana - ni mi, ni protivnici, a ponajmanje on sam nije znao što će sljedeće uraditi... i onda u tim situacijama vrijedi zlatno pravilo: kad ne znaš što bi s loptom - pucaj! a njega je bome išlo...

nadam se da nastavljamo sljedeću nedjelju...
electro cute 24.03.2003 u 13:56:05 profil autora

u početku je bilo katastrofa. vlado je igra na svježinu, ja san promašiva zicere ko veliki i samo nas je d man airball drža skupa. čoek stvarno zna igrat, svaka mu čast. onda smo malo stali, tajm aut, ošli na stranu, dogovorili taktiku, nije išlo. pa smo izgubili prvu. onda smo se povukli, vlado je izvadio tablu i flomastere iz torbe, nacrtao par akcija na tabli, ja i airball se složili, uletili u teren i rasturili majstore dvije tekme za redom. četvrta je bila gusta vodili su nas cilo vrime a onda su airball i vlado ubacili u višu. vlado je dominirao pod košem a airball je suvereno vladao loptom (joj kako volim jezik sportskih novinara). ja sam se priključio sa dvije trice i to je bilo to. zadnju smo izgubili jer vlado nije više mogo, a ja sam izdušio odma u prvoj tekmi i sve je ostalo na airballu a on ipak nije bog!
sve u svemu mene danas bole mišići.
vidimo se sljedeće nedjelje, dođite ljudi ako uzmognete. zv, oak, dinar, darko, gospodnetić...ajmo ljudi, malo rekreacije.

Izmjenio - electro cute u 24.03.2003 14:44:04