Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
airball 07.04.2003 u 11:02:02 profil autora
na žalost, neće doći do polufinalnog okršaja između mojih bankara i oakovih jurišnika.
majstore, što se dogodilo?

ipak ćemo za finale morati dobiti konkurenciju; žao mi zbog oaka, bio bi mi veći gušt, al sad ga barem mogu osvetiti ;-))
lollipop 07.04.2003 u 11:47:35 profil autora
ej dju, pa ja bih rado zaigrala badminton!!jedino srijeda u 9....nema nista ranije? inace su srijedom probe od 7-9 (il bi trebale bar bit), jedino ovu srijedu nije pa bi cak mogla. javi se ak si za!
vlado 07.04.2003 u 13:48:44 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E da fakat, polufinale! Oak, sta bi?

Moram naglasiti da je trojka sa zadnjeg basketa Airball-Dinar-Myself vrlo repektabilna... EC nam je bio malo indisponiran zadnji put.
oak 07.04.2003 u 17:09:50 profil autora
to je jedan od onih utakmica kad sve ide kako ne treba.
ekipa na broju. falio je samo brada. došao je i zoran, potegao iz bosne.

pbz-a samo 6. kasnije došaop jedan za podršku. kod nas klupa; duga, preduga (na 36.rođendan igrao sam točno 3 minute).

zoki gađao 5-0, tomica je bio na pola. cijela
ekipa promašila nevjerovatnih 23 zicera. i di ćeš dobit?!!

protivnici nisu vjerovali.
a mi udri priču. svi nam krivi. a krenuli smo zonu i poklonili im prvu četvrtinu. umjesto da se umore, oni se ugrijali.

ma to je da poludiš, kada takve stvari gubiš,
ispod oka ti se smije, stari mačak iz provincije.

kažu; dobrfo je ima vremena za nas. mladi smo. bolno je to, obzirom da će tek na jesen
nova sezona. bili smo tako blizu, a ponovo jako jako daleko. kad sumiram; kako smo igrali, tako smo i završili. često smo se provlačili, lošu igru skrivali iznimnom kvalitetom tomice i lucidnim danima nekih od nas.

a sada je sve drugačije. ulice su pune ljudi,....


i to je dobro. u najdublji hlad. sakrij se.
spava
vlado 07.04.2003 u 18:11:20 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Airballe, ne preostaje nam nista drugo, nego ti pozeljet mirnu ruku i hladnu glavu... I naravno, mali izvjestaj sa finala i tako...
zv 07.04.2003 u 21:49:23 profil autora
to do: svaš
ocu samo rec da sam u nedjelju bio u kuslanovoj ko magarac sjedio na bajku od tri do pol cetri. nisam nikog skuzio od onih koje znam te ponizen i potisten otiso doma nakon toga.

nes mi ti takvog haklanja.
ili, decki ja jebem jos pet minuta pa idem doma. :)
vlado 07.04.2003 u 22:00:37 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
A sta si ti doso, zbog nas ili zbog basketa? Ha? Kakav bezobrazluk...
dinar 07.04.2003 u 23:39:03 profil autora
darko, airball i ja smo igrali iracanina na jednom kosu...mene znas...a mogao si skuziti da fali jedan za dva-dva pa se prikljuciti!
vlado 08.04.2003 u 00:21:34 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
A ne, moj Dinar, gospodin je to! Njega treba pozvati, zamoliti, da gospodin malo protegne noge... Mozda ste prelose igrali za njega? Mozda mu teren nije odgovarao? Napumpanost lopte? Mozda zato sto nisu zglobni kosevi? Eh da, to je nas ZV!

Sorry, ZV, malo te kurim...
electro cute 08.04.2003 u 10:20:55 profil autora
da čoeče. ja mislijo da si izosto zbog vremena. pa padao je snijeg malo kasnije u pičku materinu. država nam ide kvragu :)
ja sam se pojavio oko 15 46 na igraljištu a dogovor je ionak bijo za 1600.
e a ima da sljedeći put dojdete svi. i sally ko joker. kaže da je vrhunska igračica. ne sumnjam.
i bdw vlado, nisam bijo indisponiran, neg sam skroz zaboravijo igrat. ako sam ikad i znao. al biće bolje sljedeći put.
zv 08.04.2003 u 22:17:52 profil autora
to do: svaš
a mislim jebote kaj ja znam!
oces iskreno, bila me frka nepoznatog. onda sam se jos sjetio da je neka utakmica bila bas tad pa ovo ono, a i bilo mi je glupo kaj ja znam sad se zaderati "airball!!!" ili slicno.
ma, meni je svejedno bilo dobro.
inace kad drugi put vidite likonju na plavocrnom bajku taj bi trebo bit ja.
dinar 08.04.2003 u 22:42:01 profil autora
glavno da je tebi bilo dobro...hehe

Izmjenio - dinar u 08.04.2003 22:42:37
airball 25.04.2003 u 12:58:45 profil autora
nedjelja, isto mjesto, isto vrijeme?
vlado 25.04.2003 u 13:05:08 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ja ne mogu. Radim. Jebiga.
Airball, ajd naleti na sok u Dadu...
airball 25.04.2003 u 13:55:33 profil autora
dogovorito!
airball 23.05.2003 u 15:58:21 profil autora
ekipa, ajmo malo zahaklati !
nedjelja, kušlanova, 17:00 ?
airball 23.05.2003 u 16:00:55 profil autora
prati neko nba?
meni žao lakersa, da je horry zabio onu tricu, posto bi legenda...

ovako, navijam za dallas. podsjećaju me na košarku sredine 80-ih, igru po pravilu "tko više da"...
Josh 23.05.2003 u 17:22:26 profil autora
prokleti kralj
kako mi je drago (kao i vecini svijeta :) da su Lakersi ispali! ne volim i ne volim da 2 igraca super igraju, a da su ostali Tijela! bljak!
volio bih da spursi dobiju sve, samo zbog Admirala, da u zadnjog sezoni dobije 2 titulu, kao i zbog sjajnih ekipe Jacksona, Parkera, Rose-a...
Cavsi dobili pravo da prvi biraju na draftu, znaci, James je u Clevelandu!
Karl Malone mozda prelazi u Lakerse!
biti ce svega :)
Josh 23.05.2003 u 17:25:38 profil autora
prokleti kralj
e, airball, neki dan mi jedan suigrac kaze da igram kosarku ko iz 40tih :)
dobre strane: sjajne suterske dionice, timska igra - dodavanje,
loše strane: sporost i nedostatak fizikalija u igri, eksplozivnosti...
eto, da znas sto ocekivati :)

ne znam je li me taj tip htio uvrijediti :))) or what!
vlado 24.05.2003 u 14:17:15 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E, ljudi, salite se, Duncana vise niko ne moze zaustaviti. Ni onaj djavo Kid.
Josh, meni je, sto se tice drafta, zapela jedna druga stvar za oko: drugi izbor na draftu ima Memphis, kojeg zbog prehodnih transfera, moraju pustiti, pazi sad: Detroitu!!! Bice svega...
vlado 24.05.2003 u 14:18:10 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Airball, vidimo se.
Josh 24.05.2003 u 16:18:01 profil autora
prokleti kralj
vlado, kako čitam, glupi će Detroitćani iskoristiti pick za nedokazanoga Srbina Miličića! taj POTENCIJAL je strašna stvar, koliko je samo balvana od 2,13 na taj način zaradilo pare! uf!
a koliko samo sjajnih (već sada) krila ima na draftu! Detroit, uzmite Anthony-ja!!!!


http://www.insidehoops.com/nba-draft-prospects.shtml
vlado 24.05.2003 u 16:37:16 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E vidis... Slucajno znam nesto o tom igracu, e sad, pazi, usporedjuju da sa Fuckom i Kukocem. Momak je inteligentan, lud za kosarkom, onako fin i miran, al znao je popizdit ne tekmama da ga njegovi suigraci fataju po terenu. Svidio mi se...

Znas ono, covjek ima 213, a dribla i vodi loptu, brz je, jak na tehnici (vidi pod "Nowitzky").

Izmjenio - vlado u 24.05.2003 16:38:25
Josh 25.05.2003 u 01:29:44 profil autora
prokleti kralj
vlado, Kukoč je osvojio gazde u nba time sto je gadjao trice 11-11 (ako dobro pamtim, neka me netko ispravi ako sam u krivu) na jednoj utakmnici protiv amera (opet mi se cini), a ovaj decko je daleko od toga. vremena se mijenjaju, danas se sve oslanja na "moglo bi nesto biti..."
evo, ako milicic bude imao immediate impact, i ako ga detroit uzme, vlado, plaćam sok/pivu/vino/antifriz :)
clifton 26.05.2003 u 13:47:36 profil autora
evo već spomenuti james. meni je neshvatljivo da 18-godišnjak koji još nije draftiran, još nije popularan, al zbog potencijala to MORA postati, dobije ugovor s nikeom za 90(devedeset) mil. USD!!

za usporedbu jordan je svojedobno dobio 2.5 mil usd, nek me netko ispravi ak sam u krivu

pa vi sad govorite o potencijalu
vlado 26.05.2003 u 14:02:24 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Josh, ne bih se bas slozio s tobom. Istina, Kuki je u juniorskoj reprezentaciji Juge jedne godine u finalu Svjetskog juniorskog prvenstva razbio Amere gadjajuci trice 12-11. To je OK, ali to doista nije bilo presudno...
Trebao si gledati Jugu 1990. protiv Amera na Igrama dobre volje (priprema za SP u Argentini), ono ponizavanje, cisto ponizavanje...
Cijela dvorana suti, a nasi, posebno Kukoc, se zajebavaju s njima. Ta utakmica je bila direktni povod slanja profija u Barcelonu.
E sad, pazi, gledao sam ja i Sesara u juniorima kako na SP zakucava zivotinjski u facu - Vinceu Carteru...
Pa nikom nista.
Tamo, kad te zovnu, na pripreme, u kamp, tamo se gine...
E tamo ako si pravi, onda je to to.
airball 26.05.2003 u 16:05:30 profil autora
vlado, znaš one uzrečice "žena u tijelu muškarca"?

e, pa tako je meni izgledao dirk u 3. utakmici... mislim, uvjerljivo najmekša ruka u visokih koju sam ikada vidio, ali obrana... nula, zero points. nema zagrađivanja čovjeka, blokade (blokade?was ist das?) nigdje... jel se to meni samo čini, il taj čovjek ima 213 cm?
njemu bi trebao neki pravi trener, da mu veli "e, neš više momak, sad ću te naučit centarsku tehniku, il neš uopće igrat"

svaka čast duncanu. nema tu neke prevelike elegancije (primjer: šut od table), ali dovoljno učinkovit za mvp-a, a vrlo vjerojatno i za titulu...
Josh 26.05.2003 u 19:53:19 profil autora
prokleti kralj
dobro, vlado, nisam gledao tu utakmnicu, vjerujem ti, a sto se sesara tiče, kako je meni ŽAO toga čovjeka, tj. njegovoga POTENCIJALA. čini mi se da ga je glava zafrkla, nije radnik, bar se takvim čini.

sve rečeno za Nowitzkog stoji! ja bih njega, kao što je air rekao, poslao kod nekoga trenera mučitelja, npr. kod Zmaga ili Nikolića. više bi trebao koristiti tijelo, kontakt, nešto kao Webber. dodao bi novu dimenziju napadu, ako već obranu ne može popraviti.
duncan mi je divan, koji igrač! bravo spursi!
(zamisli ti te sreće, jednu se sezonu dosta dobroj momcadi ozlijedi glavni igrac, ostanu medju zadnjima i dobiju prvi pick drafta :) i uzmu Duncana te naslov(e?). conspiracy theory: oni su sami ozlijedili Robinsona :)))
vlado 26.05.2003 u 21:44:59 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma nije mi zao Sesara... Ni sekunde. Ono, ili oces ili neces...
A sto se tice Nowitzkog, potpuno ste u pravu. Mada, nemojte biti okrutni, ipak je to finale konferencije. Sto bi reko moj kum, kad gledas Nowitzkog onda skontas koliko je dobar - Kukoc.
Naime, onu prednost, koju imas, koja ti je "udijeljena" visinom ili neciim drugim, koristis za pobjedu!!! A ne za artisticki dojam. A Kuki ima, poslije Drazena, apsolutno najjaci karakter pobjednika. Ne slazete se?
Pa recite mi onda sta nije osvojio u karijeri?
I zato sam fasciniran Duncanom. On samo zeli uraditi ono sto treba i to na najlaksi i najjednostavniji nacin koji postoji.
Btw, Nowitzky je u NBA dosao ravno iz - NJEMACKE DRUGE LIGE. Stvari postaju jasnije...
Eh i da, onaj spomenuti Milicic dobro igra obranu.
Josh 27.05.2003 u 22:47:36 profil autora
prokleti kralj
ima li tko kakav tape sa utakmnicom toga Miličića?