Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
airball 04.03.2003 u 16:08:42 profil autora
daklem, ima li među nama koji se muvamo po sajtu osim nježnih glazbom, filmom, i ostalim izričajima obogaćenim dušama i sportaša, košarkaša pače?
ako ima, molim odazovite se, pa da uskoro otvorimo sezonu nekim vikendaškim haklom...
zv 04.03.2003 u 17:42:13 profil autora
to do: svaš
ajd moze!
samo morate osigurati prostor... jeee! bas se veselim. dame bi mogle kriket a gospoda basket... samo ko ce onda pec rostilj?
vlado 04.03.2003 u 18:42:13 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ja se APSOLUTNO prijavljujem, koliko god nas bude... Mogu doci sam, sa dvojicom, sa cetvoricom...
I kakva je to liga? Zasto moja idiotska firma nije tamo? Istina, Zoran Cutura radi u njoj, al kakve to veze ima? Da, naravno, fudbaleri su haklali na UMJETNOJ travi za 200DEM na sat. A mi? Basketlije? Kurac na biciklu...
Al nema veze, valja igrati.
Neka domicilni predlazu terene! Samo, ne igramo bez mrezica, OK?

Yugo-old-school rulez!
oak 04.03.2003 u 20:43:05 profil autora
nakon devet odigranih utakmica naš omjer je 8:1. istina zaba nas je pobjedila.poštenski.
i airball je bio ubitačan.umicidiale. i to je dobro
vlado 04.03.2003 u 20:58:00 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Bas me zanima na kojem mjestu igrate?! Airball? Oak? Ljudina poput Oaka ako zna igrat ledjima prema kosu, onda je gadno... Airball, tebe ne vidjeh, koliko ono, 5 - 6 trica? Hm, bek, krilo?
Da se predstavim: mjesto 2/3 (onaj tesko definirani bek-krilo), 198 cm, raspon ruku 210 cm, asistencija primarna...
Umalo zaboravih, imamo jos jednog dobrog pametnog haklera! Gospodnetic?
oak 04.03.2003 u 21:10:35 profil autora
airball neugodan na poziciji 1, a ubacuje trice kao klasična dvica.

moje originalno mjesto, isto je 1. ekipa dobro stoji, kupili volodera jr., pa me prebacilo na rezervnu dvicu(mjenjam najboljeg igrača prošlogodišnje lige u klasičnom garbage time-u), a prema potrebi i 3.

po gabaritima spadam u debeli prosjek, tako ti je to braco sa sekama
Gospodnetić 04.03.2003 u 22:56:41 profil autora
Moze...I'm in! :))
dinar 04.03.2003 u 23:04:28 profil autora
hehe...odlicno...

i na mene racunajte...isto po potrebi mogu dovesti par igraca...
Inace sam trojka ili cetvorka koja vise voli igrati jedinicu...u rukometu sam srednji vanjski...
U zg igram u Kuslanovoj, ali tamo je guzva uvijek...najbolje nedjelja...

Izmjenio - dinar u 04.03.2003 23:05:28
vlado 04.03.2003 u 23:09:07 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
To, to cekao sam te, Dinar. Ucitelj skijanja... Ljudi, paznja, ovdje govorimo o covjeku koji je u kondiciji. Dakle, igras sa mnom :).
Nedjelja, nego sta... Oko pet, da se slegne rucak. Pa na pivu, poslije...
dinar 04.03.2003 u 23:19:35 profil autora
Nije toliko skijanje, koliko rukomet. Mogu trcati dosta, da...na fudbalu slovim kao bundesligas, ja si tepam da sam mehmet scholl...
moze, vlado, u istim smo dresovima....:)
waiter in his 60s 05.03.2003 u 06:47:01 profil autora
sport me nikad nije volio pa mu uzvraćam
istom mjerom

čitaj: slabić i kilavac lol
airball 05.03.2003 u 09:23:21 profil autora
oak, hvala na komplimentima !;-))

vlado, prije 2-3 sezone u rekreativnoj ligi igrala je i ekipa novog zagreba. za nju je igrao i čutura. jednu sezonu oni su igrali u nekakvoj regionalnoj (italija-austrija-slovenija-hrvatska) veteranskoj ligi, ne znam jel to još aktualno. možda da ga pitaš...

oak i ja igramo u REKLA ligi. natječu ti se ekipe tipa firmi (atlantic, zaba, pbz, pliva, ekomont - igraju alanović i medenica,...) i frendovske ekipe (hitna pomoć, cro doc's,...). prošle godine igrali smo u dvorani morh-a na tuškancu (atlantic je u finalu izgubio od morh-a - oak, što se dogodilo, mislio sam da ćete uvjerljivo dobiti?)..
ove godine igramo u dvorani osnovne škole u dugavama, završava regularni dio (dvije skupine) i počinje play-off...
mislim da je "talon" za sudjelovanje u ligi bio oko 6.000 kuna...

što se tiče mjesta hakla, meni je svejedno. iako, idealno bi bilo negdje gdje nema gužve, a nas se skupi 3 trojke, pa do 21...

vlado, pa ko je još vidio igrat basket bez mrežica?! neš ti meraka kad pogodiš nešto što bi se inače zvalo nothin' but the net pa onda moraš pitat ljude jel bio koš ili ne

uostalom, nije mi jasno tko i zašto skida mrežice?? to je postalo moda otprije nekih 7,8 godina...

kolko vidim, kritična masa je tu... samo da nam se vremenske prilike poslože, i sezona može početi
znači, već je dogovoren dan (nedjelja) i okvirno vrijeme (16, 17 sati). a cuga/piva vam je ionako neizbježna - zna se staro pravilo: poraženi plaća!




Izmjenio - airball u 05.03.2003 9:24:47
airball 05.03.2003 u 09:29:13 profil autora
ko mali sam bio baš mali i mršav, pa sam neizbježno igrao playa.
kasnije sam počeo malo više koristiti šut, pa podjednako mogu igrati i playa i beka-šutera. doduše, kako je oak rekao, u rekreativnim ligama, jer sa 184 cm nemaš previše šanse biti prvi šuter ekipe (osim ako nisi allen iverson)
zato koristim brzinu, prodore i šut izvana....
goldietrickz 05.03.2003 u 09:52:10 profil autora
u vezi ovih mrezica...svugdje vam je to moda,samo sto su se neki dosjetili i stavljaju "mrezicu" od lanaca!:)
e i ja bi haklo sa vama,iako sam jedan cisti rekreativac,ali mislim da bih dobro ispunjavao sve zadatke u obrani i kad udjem u seriju ubojit sam.:)))
oak 05.03.2003 u 09:53:05 profil autora
na žalost prošle godine smo ispali u prvom
kolu doigravanja u tekmi protiv plive.

bio je i incident. naš kapetan kresnuo njihovog tehnika. isključeni obojica.
na kraju -6 koševa u korist naše štete.

naš igrač zeba proglašen igračem sezone, mala ti je to utjeha.

ove godine plivu dobili u grupi. istina i bog s +10-tak razlike, nije bilo puno tenzija.sudac je upozorio sve nazočne i zatražio mir, red i poredak.

ma dobra je rekla.

protiv čuture sam imao čast igrati u kutiji šibica na tradicionalnom veteranskom turniru, pazi postava;

cetinja (ex cibona play)
anzulović sr. (ex cibona, zagreb visoki bek)
oštrić (ex kvarner, tricaš, mrak!)
čutura (ex reprezentacija svijeta!, post/krilo)
sunara (ex cibona, krka i druge ekipe, centar)

prvih 10 minuta +6 za nas. barcelona.
kraj prvog poluvremena. mi stojimo -3 uz
ponitenu dvicu u zadnjoj sekundi napada.
suci. nekorektno prema nama.

kraj tekme -14 ili nešto slično. razvalio nas oštrić. čovjek ubaci baš svaku tricu.
ubile nas i osobne greške.

za istinu treba kazati da je zula bio ozljeđen, tako da je pritisak u napadu i u obrani bio bitno manji nego s njim u full tonusu.

eto malo razglednice iz kutije šibica.
poredak turnira. čutura&co - 1.mjesto,...
atlantic - 17.mjesto (2 pobjede, 3 poraza).
ukupnop 23 ekipe u turniru.
ekipa zadra doživotno diskvalificirana. veljko petranović udario bez loplte nogom akika (ex monting) dok je ležao na zemlji. zadrani radili nered u svlačionici.
a pazi prava gospoda. glavni igrač pino gjerga. i ostale legende.
airball 05.03.2003 u 11:20:56 profil autora
e, onda sam bio poprilično krivo informiran. znam da je morh pobijedio, valjda onda odvjetnike...

za vrijeme faksa najbolje mi je bilo igrati i haklati sa zadranima. fakat jesu ludi za košarkom. ali i primjer s veteranskog turnira koji si naveo samo dokazuje da su incidentni tipovi, ko i ovi moji s faksa. čim neka dvojbena lopta, pjena na usta, nabijanje lopte, demonstrativan odlazak s hakla i takve majmunarije.... mislim, kad brojimo, i meni je gušt pobijediti, al ne na takav način.

ekipa vam je strašna. u biti, to što smo vas dobili me iznenadilo. zebic je bio nesto indisponiran, ili ozlijedjen? šteta što onaj dečko điđić iz autoceste nema još kojeg dobrog suigrača. strašan je strijelac, al igra cijelo vrijeme, pa se protiv nas pred kraj umorio...
iz one druge skupine, gledao sam malo ekomont. još nisu imali dostojnog protivnika... alanović i medenica = dinamični duo. svaka im čast, trče u kontru ko poletarci...
nama je problem nestalnost dolazaka ljudi. pa i protiv vas jedva nas se skupilo 6...
dinar 05.03.2003 u 11:21:45 profil autora
hohoho...pa ti "rekreativni" turniri i lige imaju dosta zvucna imena. Znaci, jako se igra...neka, dat cemo sve od sebe.
Ipak sam ja bio 6 igrac u momcadi Nettleton Raiders High School, sezona 97/98...bili smo u doigravanju Arkansas state i ispali u 1 krugu sa -48. No, rezultat ne otkriva pravo stanje na terenu...
zv 05.03.2003 u 16:28:02 profil autora
to do: svaš
yoohoo... i'm in. ocemo trazit da nas dju organizira? cisto da znamo koliko nas ima koliko nas dolazi di se nadjemo i slicno. i da, jasno, vodi zavrsnu statistiku :) ja mogu dovest jos jednoga ako bude trebalo.

inace, citam sad te vase ribicke price ko je kome kolko zabio i slicno, pa bi ja reko da igram beka ali skroz amaterski. i u pravilu pobjedjujem ove sto sve znaju :))) i imaju originalne dresove :)))

ako moze ja bi s vladom u ekipu jer smo mi ista ekipa :) a i zbog kemije, zarucnickog prstena, ukusa za pivom i slicno... :) cek vlado, jel to mi vec imamo trojku???

J E D V A C E K A M !!!
dju 05.03.2003 u 17:51:46 profil autora
Moj muž već godinama organizira nogomet, u zatvorenom, na otvorenom, mali, veliki, sve kombinacije. Dakle, imam u obitelji "now how". A i nemam vas srca odbit :)
Zauzvrat, nađite mi partnericu za badminton na Velesajmu, srijedom u devet. Valjda vi nadobudni košarkaši imate žene koje bi nabacivale lopticu preko mreže?
dinar 05.03.2003 u 19:20:34 profil autora
Da, da...to je vec trojka. Sve 5 znaci, samo je renault 4!

Onda, sta kazete na:

NEDJELJA!
16:00!
KUSLANOVA!

blizu je i onaj birc gdje se piva pije. Samo da ne bude guzve...

Ondak??

p.s. ja nemam koznu loptu nego Utah Jazz gumenjavu pa nek' netko drugi donese...

p.p.s dju, pitao sestru, ali ne mere, pitat cu jos...
vlado 06.03.2003 u 16:28:34 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Nema me dan, a ovdje se sve kuha... I to sve skolovana raja ;)... Idemo igrat, nema druge...

Pustite malene k meni, he he he...
airball 07.03.2003 u 09:24:37 profil autora
vladoto lol lol

al kad ti maleni projure kraj tebe, buš vikal: "pa kud ste nestali, štrumpfovi?"

se vidime vo kušlanova štrase! imam nelu poderanu moltenku, valjda će netko donijeti bolju loptu (i mrežicu, ofkors)...

inače, najava vremena za nedjelju je oblačno, oko 11 stupnjeva...
dinar 07.03.2003 u 12:33:12 profil autora
To nas je zasad 4....airball, vlado, zy i majself...tko jos???
vlado 07.03.2003 u 17:23:36 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Budite i sutra (u subotu) tu pa cemo se detaljnije dogovoriti, ako vrijeme bude sralo mozemo se jos malo strpiti... I vjezbati dvokorak u dvoristu, he he he...
Ak nam se hoce mozemo ko trojka otici negdje da poskidamo lokalne spielere...
dinar 08.03.2003 u 15:00:34 profil autora
Vrijeme izgleda nece srati, sudeci po danasnjem...ajmo se onda dogovoriti da se zna...sutra basket ili ne??
bemumisa...
4 nas je zasad, zar ne??

Ajmo jos dvoje!!!
cruzer 08.03.2003 u 18:04:28 profil autora
Pa eto , i bilo je vrijeme da se spomene sport (osim onih prepucavanja sa čika šolom2003-koji je naj-ne-kul). Vidim da su dečki preuzeli inicijativu oko haklanja, igranja fusbala i sve. Jedini doprinos koji ja mogu donijeti oko toga how to show moj sportski duh iz Ri ekipi iz Zg, neki dan sam nadobudno na fakultetski TZK, obukla moju maslinastu-bog-pipsi-sponoizoridurexduyvis-shirt i nadobudno zaigrala odbojku.
dinar 08.03.2003 u 20:52:53 profil autora
Ja, nazalost, moram otkazati svoj dolazak sutra...nesto neodgodivo je iskrslo...
jebiga...sorry...
vlado 08.03.2003 u 21:32:29 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
I ja sam out, tako da se vidimo jednom drugom prilikom. Utorak?
electro cute 10.03.2003 u 12:13:45 profil autora
ljudi, meni fali rekreacije.igram košarku rekreativno, loš sam za popizdit, a vi ste svi veliki hakleri, pa ne znam, da se mješam ili ne.dobar u obrani. na žalost sa svojih 180 cenata neupotrebljiv osim na pleju, al sam jebeno spor. al imam mase ko leri brd.ak mođže, dođem i ja, makar gledat. al vidim da neće bit niš od toga ako nas/vas dju ne organiziše :)
airball 10.03.2003 u 14:55:48 profil autora
a ja mislio da vam se da haklati... kakvi ste tek ondak kad treba nešto što baš i ne volite....
za preko tjedna još je prerano, čekajte dok se pomakne sat (za 2 tjedna), idemo radije u nedjelju. od 15:30 sam na kušlanovoj, pa tko dođe.... (ako bude gužva, mioc!)
vlado 10.03.2003 u 16:06:46 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Definitivno nedjelja, ja sam mislio na utorak da se dogegamo do Kseta da popijemo po jednu...