Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
airball 04.03.2003 u 16:04:23 profil autora
vlado, my man, now you're talkin'!!!! to te ja pitam, čovječe!

iz pouzdanih izvora znam da i oak hakla (iako ga dugo nema na forumu, ne znam jel previše u poslu ili... u rekla ligi moja ekipa iz banke igrala je protiv njegovog atlantic tradea... dobili smo ih iako je bilo gusto, a ja sam im, ko i prošle godine, bio crni mačak ;-))) (i.e. uvalio sam im 6,7 trica)
imaš pravo, jedva čekam da počne sezona na otvorenom. za basket - uvijek! najbolje bi bilo da se nađemo vikendom....
al' s obzirom da smo u temi "ripperov dnevnik", prebacit ću ovaj poziv na ostalo..
Janjko 04.03.2003 u 20:08:07 profil autora
Pa trebamo nauciti zdravo prezivljavati u kapitalizmu. Jer ako mi budemo placali ovaj sajt, to ce dobit neki dizajner, koji ce bit sretan, pa ce radit jos bolje sajtove, pa ce drugi ljudi vidit da je to ljepo, pa ce se oni zaposlit u toj bransi, pa ce i oni dobit para i tako. Treba samo pocet sa nekim protokom novca, ljudi moraju drugim ljudima davat novac, i dobivat novac, samo da se nesto desava! Jer se iz tog mrdanja nesto izrodi, a ne iz sjedenja doma i pljuvanja svih koji oce nesto naplatit! Onda ce neki stranac doci na sajt i imamo izvoz! I cisti profit! I tako razmisljam o tome. Spor ali potreban proces.
oak 04.03.2003 u 20:38:45 profil autora
e moj airball

posrećilo vam se dva puta, ali crveni vjetar
ide do kraja.

tebi svaka čast. igrač ekstra klase, naravno u kontekstu rekla lige. i lukačić je ta klasa. ali neće biti dovoljno. no this time.

malo ćemo privatizirati ovaj medij; 1, ivanković, zebić, orešković, ribarić, voloder, veber, simić, šabić i užbinec.

to je taj pokemon.

veseli me doigravanje.


Filip 04.03.2003 u 23:23:57 profil autora
u chitavom svijetu je to normalno.. zashto ne i tu..

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
goldietrickz 05.03.2003 u 09:37:49 profil autora
fair enough...spreman sam platit,posto imam brdo para i tako:) nema puno siteova na koje svakodnevno idem i na kojima se stalno nesto dogadja,znaci dnevni upadate(barem dnevnik) i slicno.100 kunica i nije neka lova za duhovnu hranu koju ovdje dobijem.
i sam se sa time zajebajem,postavio sam i uredjujem jedan forum i website i znam o cemu ripper prica.
znaci,covjek koji ovdje dodje ocekuje konstantne promjene,nove tekstove,kolumne,spotove blah,blah.ako to ne mozemo imati bez tih 100kn(a ocito nece moci),e onda cemo raja uzitak i platit.
moze jedno pitanjce samo?zasto ne stavite stare MP3 za download?mislim one sa pimpoo shimpoo i tak?nije valjda da se predvidjaju i re-release?:)tolko.
motorcycle boy 05.03.2003 u 21:19:49 profil autora
samo da se zna, nemam ništa protiv tog plaćanja. tko voli nek izvoli ali nešt ipak moram reći:
citiram: "mene sve ovo košta, i to jako, jako puno. a ne tražim ništa za sebe, samo za sajt."
ripperu, zaboravio si jednu stvar. ti možda ne tražiš ništa za sebe ali dobivaš jednu od osnova kapitalizma- reklamu. zato mi nemoj raći da ti od ovoga svega ništa ne dobivaš.





jebote što sam u zadnje vrijeme zabrijo na te citate...

catcher in the rye 09.03.2003 u 18:56:22 profil autora
Moram reći da maximalno podržavam riperovu ideju da se kompletan sadržaj naplaćuje. Ipak sve to jako košta, nemate pojma koliki je trud uložen u ovaj sajt dok se vi tu zajebavate i solite pamet jedni drugima, pa čak i ubijate dosadu upoznavajući se na prigodnom forumu. nema više, miki! ja se samo pitam zašto se ostali siteovi, npr. site flaming lipsa ne naplaćuju ništa posjetiocima iako je ovaj sajt daleko atraktivniji od sajta pipsa. jebiga, odgovori mi na ovo pitanje, daddy, jer stvarno je ideja pokvarena iako vrlo opravdana. pljuvao sam po tebi kad je trebalo a sad kad je ponovno potrebno dajem ti punu i bezrezervnu podršku! drži se!
daddy 09.03.2003 u 19:24:43 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
to što si me ikada pljuvao samo znači da me ne poznaješ.
ipak, odgovor na pitanje: ne znam kako se financira sajt lipsa, a znam da je raznovrsniji i skuplji od ovog. znam da u našem slučaju ne možemo napredovati ako ne uleti ili sponzor ili pretplata. iskreno, kojem je sponzoru u interesu biti na sajtu gdje je cca. 200 upada dnevno (ne i ista brojka različitih ljudi). ali, da ne bi pomislili kako sam odjednom skroman - ovo je najbolji sajt od svih sajtova bendova u hr. i na kraju - so what? - na rubu je bankrota. tako je to mili moji i dragi.
p.s. stvarno, vjerojatno je stvar u reklami. naime, svaki profi sajt nešto prodaje - majice, karte za gigive, albume itd. pa jebemu, od te zarade našto ide i za sajt. sad ja pitam: od koje jebene REKLAME da mi financiramo sajt - od prodaje stotinjak albuma preko "dućana" na netu? od majica koje koštaju krajnjeg kupca ko njihova proizvodna cijena? od koncerata (ha ha ha) koji se ne pokrivaju ni sami po sebi? itd.itd. dakle, ovo je čista naša zajebancija, gdje se 20-tak ljudi na forumu divno zabavlja, a ja tjedno pišući dnevnike i birajući sadržaj za sajt potrošim i preko 15 sati. a telefona.....ma, bolje da ne pričam! (bdw, žena će me ostavit zbog ove "zabave")


Izmjenio - daddy u 09.03.2003 19:38:38
catcher in the rye 09.03.2003 u 19:50:15 profil autora
Ja se bavim povremeno izradom web sajtova, ne govorim bezveze da je bolji iako je ovo vjerovatno najbolji od glazbenih sajtova u hr, nisam gledao ostale previše. vjerovatno warner bross uzima neku naknadu od prodaje onih artikala koji se prodaju putem sajta lipsa, majica, kuraca, cd-a i šta sve ne..sa strane piše copyright by warner bross. zar nema u ugovoru koji si potpisao sa svojom izdavačkom kućom da se financira izrada ovog sajta? a neki od klinaca koji stalno vise po tvom sajtu nemaju ni za bonove a kamoli za godišnju članarinu. prebij sve te troškove tako da izdaš majice sa logotipom pipsa kojeg ni nemaš, isto vrijedi za slike omota singlova i slično. mislim da ovaj zadnji baš ništa ne vrijedi ali barem iskoristi hype koji se vrti oko njega i imat ćeš sajt kakav si samo sanjao. osim toga, zdravije je jebat nego buljit u ekran. raspiši natječaj za tekstove pjesama (zašto ne i za muziku) kao bowie koji je isto uveo pretplatu za svoj sajt ali mu je zato brate, čcisti mrak! znam da se kraj osamdesetih nikad neće ponoviti u zagrebu, ali će izazvat barem pozornost. a rock scena u zagrebu će krenut tek onda kad se pojavi bolji i ljepši bend od pipsa, za što bi mogao postati zaslužan. ali samo ako ne zajebeš klince. daj bože.