Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
waiter in his 60s 28.02.2003 u 19:34:55 profil autora
"e, nemere više. od 1.1. 2004. obožavaoci će logiranjem (godišnje) obogaćivati našu kasicu prasicu za još bolji sadržaj. time će biti i privilegirani – nitko slučajan i nepozvan neće nam kvariti raspoloženje, a s druge strane imat ćete priliku uživati u stvarima namjenjenima samo «eliti» kako se sami znate «počastiti»."

jel' se može okvirno reć o kakvoj bi se
cifri tu radilo i da li će se moć plaćat
i obročno :) ?
daddy 28.02.2003 u 20:36:16 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
paaa.....2 pizze + 2 kino karte = godišnja pretplata.
ZeeK 28.02.2003 u 23:57:41 profil autora
a ocemo li onda moc narucit majicu u normalnoj velicini? :)

Drink in peace
daddy 01.03.2003 u 00:05:24 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
štoviše, i prije toga.
daddy 01.03.2003 u 10:33:42 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
stvarno sam neke stvari IZMIJENIO!

Izmjenio - daddy u 02.03.2003 0:37:20
vlado 01.03.2003 u 12:52:10 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Sto se tice placanja, mislim da nema problema... Samo, da pitam kad cu vec dati pare:
A sto nudite - VI? Hoce li se nesto promijeniti? Mislim, vjerojatno ne znate tocno, ali bih zelio znati da li razmisljate o tome?
Kvragu, ako dajem pare, onda nema tri dana silenzio :)
daddy 01.03.2003 u 22:28:01 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ma, momak, ima silenzio. jer sajt godišnje stoji preko 7000e, pa ti izračunaj koliko pokriva 100 kuna recimo stotine prijavljenih. (site je iz dana u dan sve "teži", kad bi imao dodatne spotove, animacije, raznorazne streaminge bio bi i teži, što podrazumijeva i veći godišnji paušal za održavanje domene. stvarno je smiješno da vam moram crtati. u svemu tome, ja sam definitivno bona fide, uostalom, fora mi je pa se ni ne žalim).
a-ha, znači skoro pa ništa. pa ne misliš valjda da si ja lovu trpam u džep!? i da vi mene plaćate za dnevnik?! stvarno svašta. svaki moj tekst za novine košta 1000 kuna, dragi moji. ne možete vi to platit. prema tome, radit ću kolko ću htjet, jel jasno?
svatko zadržava pravo da sudjeluje ili ne. nema problema.

Izmjenio - daddy u 02.03.2003 0:42:34
ZeeK 02.03.2003 u 05:09:51 profil autora
toliko o slobodi govora...meni to nije u redu. ako te neko sporadicno nervira, ili mu jebi mater ili ga ignoriraj.

a na kraju krajeva svako se moze ponovo logirat pod drugim imenenom...

Drink in peace
daddy 02.03.2003 u 12:18:44 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ovaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj...........................................................................................................................................ma, ne, ipak ću te samo ignorirat.
zomri 02.03.2003 u 14:54:22 profil autora
hmmmm...
markos 03.03.2003 u 10:23:41 profil autora
7000e godisnje sajt? Mnogo je to kume... Mene moj kosta 1100 kn hosting i to je to. Naravno, sve ostalo oko odrzavanja i programiranja radim sam, a pretpostavljam da ti to ipak placas:-( Ako je samo problem u prostoru, a da probas promijeniti providera? Ako ti treba web spacea za multimediju, javi, mozda ja mogu pomoci (tj. mogu sigurno pomoci, imam na raspolaganju dosta prostora...) Gratis, naravno, da ne bi bilo zabune.



Izmjenio - markos u 03.03.2003 10:30:18
daddy 03.03.2003 u 10:52:50 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
da, shvatio si, sve plaćamo.
markos 03.03.2003 u 11:38:05 profil autora
OK, u principu tako se to i treba raditi, da svak radi svoj dio posla i da se te stvari placaju i zato i imate definitivno najbolji web od ostale "konkurencije" (hah, k'o da pcvc imaju konkurenciju na Balkanu i siroj okolici:-) ). Ali jebi ga, lova je nazalost uvijek problem. Kazem, ako treba pomoci u smislu prostora ili cak u smislu programiranja ili neceg slicnog, rado cu se odazvati.

dju 03.03.2003 u 11:49:31 profil autora
Naučila sam svaki svoj užitak plaćati (ovim ili onim, prije ili kasnije). Dakle, dobro, prihvaćam, može, dapače. Ali mislim da bi onda i Daddy morao promijeniti gard, pa se iz ćudljivog domaćina prometnuti u korektnog gazdu. To bi, čini mi se, bilo u skladu s pravilima ugostiteljstva: toliko dugo dok je besplatno, gosti nemaju pravo tražit knjigu žalbi. Onog trenutka kad počnu plaćati, gost je uvijek u pravu.
Ako tko misli da sam sad ja u krivu, nek izvoli, ali s argumentima!
airball 03.03.2003 u 13:04:32 profil autora
ajde, šta ste se odmah uskokodakali... svi bi nešto mukte. nema, buraz - welcome to capitalism! there's no such thing as a free lunch!
uostalom, što bi dudo ili itko drugi morao mijenjati u stavu ako krene naplaćivati pristup sajtu? svako je gazda u svojoj kući i može tamo imati svoja pravila. dobro odgojeni gosti to poštuju. ili su si neku uzeli za pravo da su oni ovdje domaćini....?

to ti je ko na tekmi. faca kupi ulaznicu, pa misli da mu to daje pravo da pljuje po igračima i verbalno im opći sa svim ženskim u rodu... a najbolje mi je bilo kad je neki naš stariji igrač (zaboravio sam mu ime) došao do jednog takvog "navijača", pitao ga kolko je platio za kartu, dao mu tu lovu i krenuo ga častiti istim tim riječima.....
daddy 03.03.2003 u 13:10:47 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ovo je nevjerojatno, ne, ovo nije istina. da li je moguće da je netko napisao nešto što ko da ispada iz mojih čvalja?! airball, dužnik sam ti!
vlado 03.03.2003 u 16:03:22 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Posto sam osobno jedini i postavljao neka pitanja u ovoj temi, gornji postovi me se osobno ticu... Pa bi molio da mi se objasni. Jesam li ja to neodgojeni gost koji zeli biti domacin i ako jesam neka mi se ovdje napise zasto jesam... Neki post je u pitanju? Za copy & paste ne treba puno...
Airball, molim te napisi mi nick-name covjeka koji je napisao da ovo zeli ili bi trebalo biti - mukte?
Molim nekog kapitalistu da meni, jadnom socijalistu, objasni zasto ne mogu pitati sto cu dobiti za svoje pare ??????
markos 03.03.2003 u 16:31:59 profil autora
Nda. Mislim da ova ideja o placanju nece naici na plodno tlo, OSIM ako iza toga ne stoje neki ekskluzivni materijali, ovo ono... Ukratko, svakako bi Daddy trebao objasniti STO se tocno dobija clanarinom.


vlado 03.03.2003 u 17:39:56 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ideja o placanju je u redu i postena...
ALI... Kad pocnes naplacivati ulaz u kucu, malo se mijenja karakter kuce.
To je jedna stvar...

Sto se tice nogometne tekme, ne bi komentirao, nek komentira NEK KO HODA PO STADIONIMA I JEBE MATER IGRACIMA!

Meni pada napamet jedna druga usporedba: svaki igrac u NBA ligi nakon utakmice, ma kako znojan, umoran i nervozan bio, MORA biti na raspolaganju u svlacionici novinarima sat vremena poslije utakmice... To je kapitalizam. A ne igrac koji plati drukeru da mu uzvrati jebanjem majki... Ja zbog obojice vise ne idem na nogometne utakmice... O kojem vi to kapitalizmu pricate?
daddy 03.03.2003 u 18:25:15 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
vlado, ti si jako drag momak. stvarno, nisam ni najmanje ironičan. ipak, znaš kako mi djeluješ...ko dečko kojeg nakon vremena čašćenja informiraju da ovo sve ipak košta i dapače, KOLIKO KOŠTA i da je nestvarno da ovim stilom nastavimo i ubuduće. naime, ne trebam se ja ništa i nikome pričestiti jer već ovaj sadržaj, a da bi se financijski uopće pokrivao, treba na neki način refundirati. dakle, BEZ IJEDNE DODATNE opcije, pogodnosti, rubrike, mogućnosti, you name it!, kužiš?! naravno, ti uopće nisi kriv što je to tako (niti bilo tko sa sajta!), ali ČINJENICA jest da je tako! eto, stavio sam i u sutrašnji dnevnik; tko nađe sponzora za sajt, ne samo da mu je isti besplatan, nego ću mu još i dati proviziju! jel to ok?
reagirao sam na tvoj stav da "onda nema silenzio". moraš shvatiti da je moj trud oko svake od rubrika ogroman (možda tebi nevidljiv), a takaj i telefonski račun zbog konstantnog protoka i mailova. pa da mi još netko spominje "urednost" pisanja dnevnika za godišnju protuvrijednost 14,5l eurosupera...malo su mi tanki živci. mene sve ovo košta, i to jako, jako puno. a ne tražim ništa za sebe, samo za sajt, za škvadru. ma, fuj, ne želim se žaliti, al ne dam se zajebavati. netko kaže "neće ti to upaliti, daddy", ko da sam ja pao s marsa i nemam pojma što je i kako je ovdje. upravo zato, plediram da shvatite proste fakte i pomognete da sajt i dalje živi i da je još zabavniji, informativniji, updatean itd.
znaš što - ako se vama jebe za forum, pa jebe se i meni! onako, ladno ti to kažem. ako ne shvaćaš da sam prostor na kojem si stekao poznanike, koji te zna dobro zabaviti (to sam ponajmanje možda ja!) mi, PIPSI, moramo platiti, ili, još gore, nekome smo dužni koji to plaća.....e, pa, jebiga, ne znam što bi ti rekao!
takoca, prijatelju moj vlado! kažem i tebi i ostalima da vas sigurno neću zeznuti, al da ću vam sad taksativno pobrojati kaj bu i kaj nebu, to bi bilo malo previše. ako do sada niste stekli povjerenje, ako mislite da sam pička i prevarant, iskreno, a što vam ja mogu?!
aj bok, budi dobar!
dju 03.03.2003 u 18:31:01 profil autora
evo, o ovom gornjem sam ja pričala. ne tražim više.
simon 03.03.2003 u 21:48:10 profil autora
Mislim da sam ubrao o čemu se radi.
100 kn godišnje je oko, šta, 30 lipa dnevno.
A svaki dan sam ovdje.
Ko da svaki dan otvorim svoju malu škrabicu sa svim onim silnim, što'b reko' moj pokojni deda, dukatima (geleri od 10 lipa) i bacim ih preko balkona, ili ih ostavim teti iz dućana koja me ne pozdravlja jer mi se ne da zajebavat s tih trideset lipa po džepu.
Sto kuna godišnje, ako sam dobro shvatio, za svaki dan što barem deset minuta posijem ovdje, trideset lipa dnevno za where I feel I belong, ma THE PLEASURE IS MINE!!
Ako mi je nedje drago to dat, ovdje je.
vlado 04.03.2003 u 01:46:48 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma sve je O.K. Pojavilo mi se malo "pjenice na ustima" zadnjih dana na sajtu, ali to je tako kad se stvari iz normalnog zivota prenesu u ovaj virtualni. Pa me npr. zena gadja salicom za kavu koja mi proleti 10 cm od glave, a ja potom zustrim kroseom saspem staklo na vratima od sobe... Pa sam malo zivcan. Eto. Zapravo zelim reci da nema razloga za pjenu... Bar ovdje...

Btw, za dnevnikoljupce - 23. 03. 2002.g. Procitajte...
waiter in his 60s 04.03.2003 u 06:32:30 profil autora
pa kako te ne bi jadna gađala šalicom kad
više visiš ovdje nego po njoj? ;) lol
airball 04.03.2003 u 12:21:32 profil autora
waiter, lol

vlado, drago mi je da si se smirio i da je pjenica otišla ;-))

i nadam se da ne shvaćaš sve u životu osobno... isto tako, prihvatio sam savjet da sudove i stavove vezano uz ljude donosim o njihovim djelima, a ne o njima samima - jer nitko od nas nije toliki (moralni) autoritet da bi drugima sudio (ko što kaže za mene najveća faca od svih, Isus: "Ne sudite, da ne budete suđeni. Jer onako kako sudiš drugima, tako će se i tebi suditi!"

Što se tiče razloga, mislim da ti je Daddy već dovoljno obrazložio (i u današnjem dnevniku). Ljudi, 2+2... Pa ne mora vam se valjda sve nacrtati...

S obzirom da smo otprilike istih godina, imamo isto iskustvo odrastanja u svijetu socijalizma (koji ima lijepe ideje - "Svatko prema svojim mogućnostima i svakomu prema njegovim potrebama", ali mu je ipak glavna krilatica postala "Ne možete vi mene toliko malo platiti koliko ja mogu malo raditi")... I hope you get the point.

Što se tiče stadiona i "navijanja", jesam navijač, ali su me roditelji relativno dobro odgojili, pa se na tekmu ne idem iživljavati, nego gledati utakmicu...

A kad si već dirnuo u "moj" sport, košarku: liga u kojoj igra donijela je pravila ponašanja (između ostalog, i taj pristup novinara u svlačionicu), kao i kazne za nepoštivanje pravila. Znači, onaj koji je gazda, određije pravila. Ti imaš dva izbora: prihvatiti ih ili otići dalje... Izbor je tvoj...
airball 04.03.2003 u 12:39:33 profil autora
a što se tiče kapitalizma, stvar je u tomu da sve ima svoju cijenu. ponuđeno ti je, a ti odluči jesi li spreman platiti ju...
an ženeral, k. ima brdo pozitivnih karakteristika... najviše mi se sviđa to što preferira fair utakmicu....
na žalost, kako smo iz feudalnog društva preskočili u socijalizam, tako smo i u kapitalizam uletili nakon brzopotezne prvobitne akumulacije kapitala. i imamo to što imamo. sad možemo sjest i jamrat, ili učiniti svaki dan najviše što možemo.... po meni, upravo je to bit zašto smo ovdje - da potaknemo jedni druge da budemo bolji i učinkovitiji u onom što jesmo, što nam najbolje ide...
npr. dudo i pipsi stvaraju glazbu. svojim prisustvom ovdje želim im pokazati da mi je stalo da oni budu još bolji i da me nastave oduševljavati onim što stvaraju. i budi siguran da ću platiti 135 kn za drveće i rijeke, a ne spržiti frendov, jer i to je jedan od načina poštivanja nečijeg rada. a ako će se netko "snaći" prženjem, na njegovu dušu... inače, definicija toga je KRAĐA. pametnom dovoljno...
vlado 04.03.2003 u 13:52:57 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma OK, ispadoh nezahvalan, ali nije tako... Malo sam se, hm kurcevito odrazio, ali cu sljedeci put jednostavno pitati: Sta ste na spremili? Mislim, meni je vec Gego dosta, to morate cuti, ja mogu isfurati mp3, ako treba...
Nekad smo i mi bezobrazni, pa, kao, malo jebuckamo Daddyja kao da ga ne znamo... Jebiga, svakodnevica, ne zivimo u LA... Naravno da sam za placanje, ja bi na sve uveo taximetar, burazeru, imali bi vise para. Nikad u zivotu nisam zivio na kredit, vec tri zadnje godine skupljam pare za auto. Pa nece oni meni prodavat fore sa kreditima! Nes majci... Vozim se tramvajem, al ne pusim fore...

Waitere, nije fora u plazenju, radi se o zivotu udvoje... Kao da nisam i prije SAM SEBI "bacao salicu u glavu", i onda ljut zbog toga "razbijao staklo"... I prije nje... Mislim, da se nasalim, ako si gledao "Kako je propao RNR" moj zivot ti je, otprilike, onaj treci film iz omnibusa... he he he
dju 04.03.2003 u 13:59:02 profil autora
je l to onaj Ne šalji mi ljubavna pisma?
Kako sam samo obožavala taj film, sva tri njegova dijela (Od izvora dva putića i Nije sve u ljubavi, ima nešto i u lovi - u ovom lete tanjuri po zraku, a izgovori se i jedno tjeskobno pitanje: Je li čovjek uvijek sam, i kad je s nekim?)
Ej, srce si što si me na taj dragi film podsjetio.
zv 04.03.2003 u 14:32:36 profil autora
to do: svaš
majko!
pa ja se na pet dana prepustim sportu a internet mi popizdi pred ocima. ca sad to je? svi se nesto izvitopirili, a? ccc... malo vise zajebancije nam treba svima. ovo kaj se tice placanja ima vremena sve za razmotrit. pa di je 1.1.? tko ziv a tko mrtav? ima vremena...
ajmo sad zajebancija kikiriki kostice i slicno.

p.s. osim toga, brijem, novi album pipsa bu se prodaval da to nije normalno... samim time lova u milijonima... evo, majke mi ja sam skroz u to uvjeren... ako fulam placal bum duplu "clanarinu!". ak pogodim ne placam nist! okej!
vlado 04.03.2003 u 15:18:12 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ej, Airball, kosarka ti je prvi sport. Jebote, meni je "nulti"... ;) Na kakvom si to ti ZV sportu bio? Nesto mi mirisi na kakav hakl/basket. A? A? Dolazi lijepo vrijeme i bas bi se malo istrcao, a ne mogu nikako naci dvoranu za kosarku... Svi samo balun ganjaju... A? A? Ocemo li? Ima li kriticne mase... Ja imam raje koja zna i skolovana je... Opako se igra, pa bi mogli.. A? A?
duh 04.03.2003 u 15:51:06 profil autora
Ko želi na sajt koji se plaća, ako želi bu platil, ako ne želi, nebu platil. Onda sudac vrijeme pokaže kome se kolko da plaćat i kome se i zašto želi naplaćivat. Ja nisam siguran da NEBUM platil za ono kaj me zanima... Pa ko kak oće...

duh