Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
simon 09.10.2002 u 23:10:00 profil autora
Jeli netko možda/maybe osluhnuo novi album Supertrave? Kako vam se čini?

NoMad, posljednji broj, samo glasine, glasine,ima li netko nekakav info, otprilike datum releasa...?

(Nešto zamrlo na sajtu već tjedan dana, ha?
Dajte bar da mi nešto rujemo po njemu.)
oak 10.10.2002 u 00:36:13 profil autora
daddy ima pokvaren kompjuter. bit će više veselja kada drugar stigne sa servisa.
simon 13.10.2002 u 16:54:17 profil autora
Ok, NoMad vidim baš i nije natjerao mnogo vas da se laćate tastature, ali baš da nitko na riječ Supergrass ne reagira nimalo, to mi je već malo čudno. Dobro, zadnji album je ponešto pad u kvaliteti (mislim da su htjeli napraviti sa svojim pjesmama na svoj način isto što i Blur na 13ici), ali, ljudi, In It For the Money! Britpop na stranu, ali to je albumčina. E sad bih ja, bez da sam ijednu pjesmu s njihovog novog albuma čuo, volio čuti prvo vas (dosta mi je i sama činjenica da ste na OVOM forumu). Onda?
daddy 13.10.2002 u 17:59:11 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
nomad je sve manje izvjestan, čak i kao zadnji broj. a taj zadnji broj i tako ne sadrži ništa osim vječnih top lista članova redakcije. nažalost, nomada više nema i neće ga biti.
Hadzo 30.10.2002 u 16:39:10 profil autora
Zasto nazalost? Nomad je lijepo pokazao kako se lako kurciti kad imas lovu iz americke ambasade i medjunarodnih organizacija, ali kad taj izvor presuhne i nadjes se u ucmaloj hrvatskoj barustini na milost i nemilost takozvanome trzistu (he he he) - slijedi kljuc u bravu. Hocemo kapitalizam? Slobodno trziste? Evo, imamo ga. Da se razumijemo, imam sve brojeve Nomada, osim jednoga, i bili su doista dobri, ali nisu uspjeli i gotova stvar. Zato, ajmo prestati s oplakivanjem davno raspadnutoga lesa. There are so many beautiful things out there.

Supergrass? Bili OK, jos su. Necu kupiti njihov novi album ali necu niti promijeniti postaju kad cujem njihovu novu stvar.
lollipop 30.10.2002 u 21:55:38 profil autora
simon: ova tema mi je vec neko vrijeme u vidiku, ali nikako da se izjasnim.
slusala sam novi album i ostala ugodno iznenadena. nisam ocekivala da ce biti dobri. misljenja sam da su se skroz promijenili (tvoja opservacija na blur ima neke veze), nekako mi nisu oni, ali su mi dobri i zato mi je jos vise drago jer se treba mijenjati, a ne neki bendovi (Placebo) koji su uvijek isti i misle - prodali smo to jednom pa cemo svaki put; dosadi.
poslusala sam tek par puta album (nema bas vremena), ali vec sam zamjetila neke divne pjesmice. veselim se opetovanom slusanju.
lollipop 31.10.2002 u 16:40:13 profil autora
danas ujutro napokon sam odlucila POSLUSAT album...mislim da cu malo morat korigirat svoje misljenje - pa da su ne znam kak drukciji i nisu, pomak se osjeca i bilo bi zalostno da ga nema, kombinacija s blurom definitvno otpada, mene je valjda ponjela ona jedna pjesma pa mi se ucinilo i da su sve ostale takve, a i ta mi je dobra jedino bez refrena (koji je srecom vrlo kratak). dakle (na zalost) nista od onog zanosa koji sam na trenutak osjetila, tek nesto OK sto cu rado slusati, bez vecih ambicija. eto.