Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4
 
airball 24.02.2003 u 09:20:55 profil autora
na žalost, nedjelja mi nikako nije odgovarala...
nadao sam se da ću ipak moći doći, pa zato nisam dju slao konačan odgovor....
kakva su iskustva the night after?
ZeeK 24.02.2003 u 11:39:05 profil autora
vidis da su mrtvi svi i niko se ne javlja...ili su proglasili kakav silenzio stampa

Drink in peace
sally 24.02.2003 u 11:52:37 profil autora
ma kakvi mrtvi, kasno smo dosli doma...
jako smo se svidjeli jedni drugima pa smo iskoristili full radno vrijeme sedmice :-)

Izmjenio - sally u 24.02.2003 11:53:50
trixy 24.02.2003 u 14:07:12 profil autora
ja sam svoje fotke (čak čitavih 5 komada) poslao na mail što je ripper objavio u svom dnevniku da ih objavi na sajtu, lolly će učiniti isto sa svojima.

dakle, red je na ripperu (što se tiče fotki).

čekamo!
vlado 24.02.2003 u 14:35:30 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Kazu da kad neko napravi nesto neuobicajeno da ce "pasti snijeg".
A danas je zasjalo sunce...
waiter in his 60s 24.02.2003 u 19:25:26 profil autora
vrijedilo je riskirati. jedino što mi je
sad, nakon što ju upoznah, još više žao što je
dju udana :( ;)
goldietrickz 24.02.2003 u 22:49:31 profil autora
e htio sam prekjuce zvati ryanair i uzeti si jednu kartu do londona pa do graza pa onda u zg(kostalo bi me oko 1200 kn povratne do Svedske) pa mozda bi i stigao na "nedjeljno popodne":lol
ne fakat mi je zao sto nisam u prilici biti tu i nadam se da ce se ova druzenja nastaviti i da cete primati i nove clanove u gang?!:)
i sto je uopce "sedmica"?jel pisalo to negdje?
svima pozdrav i sve najveribest
dju 24.02.2003 u 22:55:57 profil autora
Svi koji bi jučer došli s velikim očekivanjima, pojeli bi govno. Neobično obični ljudi, dragi, osmjehnuti, dohvatljivi u svojoj nepoznatosti.
Ja sam bila malo živčana, bilo me sram što isprve nisam svima upamtila imena, grizla sam se što ranije nisam proučila na forumu svakog ponaosob, i time pokazala da do svih jednako držim.
Bilo je veselo, ugodno, smijali smo se, bili međusobno blagi i blagonakloni, dobrohotni.
Nema se puno više za reći iz mog kuta.
Nek puca tko ima jače oružje.
vlado 24.02.2003 u 22:59:50 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma, ko kakve tete u americkim ducanima, ha ha ha....
lollipop 24.02.2003 u 23:02:19 profil autora
ja sam dosla s velikim ocekivanjima.
i nisam se uopce razocarala.
stovise, nije me danas bilo na netu pa se evo sad nakupilo postova, i tako mi je sad neki cudan, ali nasmjesen i totalno pozitivan osjecaj citati postove ljudi koji su tamo bili i onda ih povezat s licima, znati o kome se radi. pa meni je to bas odlicno!
waiter in his 60s 24.02.2003 u 23:17:52 profil autora
"Ja sam bila malo živčana, bilo me sram što isprve nisam svima upamtila imena"

a zato si se onoliko smješkala ;)

"Bilo je veselo, ugodno, smijali smo se, bili međusobno blagi i blagonakloni, dobrohotni.
Nema se puno više za reći iz mog kuta.
Nek puca tko ima jače oružje."

kud ćeš bolje za prvi put? moglo je bit bolje
jedino da smo obavili orgiju a to na blajnd
dejtu dožive samo rijetki sretnici lol
dju 24.02.2003 u 23:18:00 profil autora
tete u dućanima... fakat, da nas je daddy vidio nikad ne bi poželio odseliti.
waiter in his 60s 24.02.2003 u 23:19:47 profil autora
da nas je i čuo sigurno bi lol lol
dju 24.02.2003 u 23:21:02 profil autora
zv nabacio sinoć ideju o grupnjaku i onda prvi otišao doma. a waiter sad, post festum, spominje orgijanje.
Kakvi fakeri!
waiter in his 60s 24.02.2003 u 23:26:16 profil autora
samo ti provociraj...
vlado 24.02.2003 u 23:27:49 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Orgijanje? A fino sam vam govorio da ostanete sa mnom i zenom... ha ha ha
zv 24.02.2003 u 23:38:52 profil autora
to do: svaš
opa! to sam ja samo zajebavao vejtera60 jer sam bio tako raspolozen :) mislim, hej, ja se ne petljam s depresivnima, udanima, celavima, pusacima, crvenima, i ... jesam koga zaboravio? krezubima i bosancima.
:))) fakat, ajmo nagradnu igru ... pronadji zajednicku osobinu svim tim ljudima. evo ja organiziram fond: nagrada je milijun.
btw, chris je bio jebeni zakon danas. jebeni. :)
waiter in his 60s 24.02.2003 u 23:45:39 profil autora
ovaj depresivni, jesam to ja
ili depressed?
waiter in his 60s 24.02.2003 u 23:50:39 profil autora
jer ako o meni pričaš, ja sam manic - depressive. eto, to vam je tajna koju
ste pokušali izvući iz mene mićeg okrutno
me okruživši svojim zlim malim očima, šmrc
( ili šmrc, lol, šmrc, lol, šmrc, lol da budem
precizan lol )

nadam se da me i dalje želite viđati uživo
iako sam na medikamentima i/pa ne smijem piti
alkohol :(

Izmjenio - waiter in his 60s u 25.02.2003 0:07:22
sally 25.02.2003 u 01:41:16 profil autora
ej, zv, milijun cega? mislim, da znam ocu se potrudit ili..?
trixy 25.02.2003 u 09:28:02 profil autora
za one koji to ne znaju (a i zašto bi to trebali znati) to je najobičniji birc u kačićevoj ulici u zg (broj ne znam) a nalazi se u dvorištu jedne stambene zgrade.
za onog tko ne zna točnu lokaciju i nije baš najlakše za naći
trixy 25.02.2003 u 09:30:20 profil autora
još uvijek čekamo fotke iz sedmice!! daddy?
electro cute 25.02.2003 u 11:31:37 profil autora
zajedničko nam je (valjda) da svi volimo muziku koju pipsi rade i podupiremo daddya unatoč govnima kojima nas ponekad obasipa na stranicama dnevnika (tako je to u vezama, malo sranja i puno ljubavi, samo šta se veze obično prekinu, a za ovu se nadam da neće).
e, pa, zv, ako se slažeš, dogovorimo se, pa mi doneseš tih miljun šibica/čačkalica/pribadača/pivskih čepova ili šta si već ima na umu :)))
zv 25.02.2003 u 21:04:13 profil autora
to do: svaš
me jebo ja nagrade. nagrada je ((aaa sad moram iy glave izmisljat a dobro znate da ne znate odgovor :))) ... evo nagrada je milijun sedamstodvadesetcetvrtnina bajta (oce rec osam korisnih bitova plus zastita).
to sad mozete preracunat po nekoliko formula pa cete na kraju dobit jedan recimo data cd. avi ili mp3. dobitnik bira.
saljem na kucnu adresu.
kjutov odgovor normalnoda nije istinit. jer je preidealisticki. da je to samo jos jedna od mojih ljubavi ne bi mene vec odavno bilo tu... dakle tragamo dalje... mislim, mozda ne postoji odgovor ali me jako rajca moguce priblizavanje bilo kakvom odgovoru.
dju 27.02.2003 u 11:33:29 profil autora
htjela sam još samo pribilježi da su mi se naknadno javili nani, oak i duh, uz pristojno objašnjenje zašto nisu mogli doći.
electro cute 27.02.2003 u 11:44:49 profil autora
možda mazohizam?
a možda opet, evo ja prvi priznajem, da smo postali ovisni o forumu. tri dana nisam tu i odmah se počinjem trest. možda jer volim ove ljude iz kompjutera.
da li sam ja ovdje samo zbog vas ili ste svi vi ovdje samo zbog mene.
možda u početku iđoh na sajt radi daddya, al sad idem isključivo radi foruma, sudjelujem još na dva stranjska i tamo provedem desetak minuta dnevnu, tu bar dvadeset-trideset. ma ljudi najbolji ste i ja sam radi vas tu, ma šta god zv mislili o tome
linda 04.03.2003 u 22:11:54 profil autora
evo mene nakon malo duzeg odsutstva (bijah sprijecena:(. vidim da ste se svi skompali i to mi je jako drago. istovremeno mi je jako zao sto nisam bila na onom okuplljanju, nadam se da ce se to brzo ponovit, ne bi htjela opet propustiti.
p.s. svaka cast dju za organizaciju:)
zv 14.03.2003 u 23:03:47 profil autora
to do: svaš
totalno ste inertni.
nagrada odlazi electro cuteu zato jer je ziri bio pretjerano neobjektivan i realnoscu nadrogiran prilikom donosenja presude (plus jos sam citao kak se vlado zajebava po beogradu). electrokjuti ce dobit cd!!!
zivijo pobiednice!!!
electro cute 18.03.2003 u 11:10:35 profil autora
hvala hvala!zahvaljujem se nagradnom žiriju porina, ovaj, foruma, dragom bogu jer me eto stvoriju (pogled prema nebesima) hvala majstore!, mami i tati, braci i seki, psu i mački, che guevari, i mom učitelju i mentoru bez kog ne bih mogao ostvariti ovo što sam napravijo. hvala ti, ma tko bijo!šmrc šmrc. sve vas volim
(hinjeni pljesak publike uz hinjene ovacije i hinjene uzvike oduševljenja i jednu iskrenu "vidi kako se obuka, koji je to kreten" rečenicu)
najveća faca:hitčkok kad je izaša primit oskara za životno djelo (jedini oskar kojeg je primija ever) reka je thank you i siša sa pozornice. moga im je isto reć ne jebem vas dva posto, imalo bi isti učinak.
electro cute 19.03.2003 u 10:33:21 profil autora
e, zv, aj daj reci koji je to razlog, baš me zanima šta ti misliš