Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4
 
dju 19.02.2003 u 22:59:35 profil autora
što je s tim dogovorom o našem susretanju s visokim rizikom da se razočaramo? (ali, no risk - no fun) Pa, hoćemo li? Dajte, ljudi, već starimo, voljela bih da se vidimo dok smo još svidljivi. I da se zbližimo do koncerta, da se možemo boriti s pink robotsima.
lollipop 19.02.2003 u 23:46:43 profil autora
heh, eto bas si me potakla. na kraju. ipak.
naime, vec dugo se u mojoj glavi koprca misao, ali mi ju je uvijek bilo glupo iznjet. jos prije koji mjesec, dok smo tu uredivali stancic, napravila sam 'tulum' 'za ponovno useljenje' (tj. redekoraciju) i razmisljala o tome da i vas pozovem...ko sto rekoh, bilo mi je glupo pa na kraju nisam. ipak, i dalje mi ta ideja stanuje u glavi. ja naime svako malo radim neke zabavice, volim to iako se svaki put zakunem da vise nikad necu, ali eto. tako da, ako ste zainteresirani....
dju 19.02.2003 u 23:55:10 profil autora
nevjerojatno...isto sam pomislila, mogla bih vas zvati doma...a sljedeća misao je bila da bi to možda bilo pretjerano, forsiranje na neviđeno, ili kako bih to već nazvala. a s druge strane mi se činilo da bi tako možda bilo lakše, ono, barem je netko na domaćem terenu, pa će ostalima udahnut nešto od vlastite spontanosti. valjalo bi o tome demokratski raspravit.

Izmjenio - dju u 19.02.2003 23:56:27
daddy 20.02.2003 u 00:10:48 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
dju, danas sam bio iskreno potresen time što si s toliko razočaranja doživjela neke ljude na forumu. jebiga, ja sam domaćin i osjećam se odgovornim. a jedina dostupna metoda nije baš simpatična, ali......
dju 20.02.2003 u 00:55:08 profil autora
ma, oporavila sam se, ja sam nekakav usrani hipersenzibilni sangvinik. sad sam opet vesela, razmišljam o tom okupljanju i smijem se. treba brisat sva sranja. i iz memorije i iz foruma. živjela selektivna amnezija.
ma, dobar je život. samo nek potraje.
vlado 20.02.2003 u 15:10:15 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ja sam prestao postati o tome nakon onog Elektro Cute-ove opravdane kritike, i bacio se u potragu za mjestom (javnim, a diskretnim) gdje bi se mogli naci...
Postoje u centru tri lokacije, savrsene za tu prigodu... Medjutim ima jedan mali problemcic:
NE MOZEMO NAPISATI DATUM I MJESTO NALAZENJA NA FORUMU.
Mislim, nije da serem, ali ja zaista ne bi da mi nekakav Sola (ma ne on, nego takvi) dodju sa nekakvim razjasnjavanjem. Naime, posto se rijetki od nas bas, bas znaju, osnovna stvar koju moramo ponijeti sa sobom je - pristojnost...
Ja bi svakako da se nadjemo PRIJE tog koncerta...

Izmjenio - vlado u 20.02.2003 15:10:45
vlado 20.02.2003 u 16:13:57 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Malo da se ispravim: ne mislim ni na kakvu "ekskluzivu" od nekog kluba, ni da eto "ja hocu, ako onaj tamo nece..." nego cisto prakticno... Ovo su sve moja razmisljanja, sta vi mislite...?
trixy 20.02.2003 u 16:32:31 profil autora
ja bih vas zapravo htio sve upoznat, ali sam htio ovaj forum "iskoristiti" da se totalno otvorim, nešto kao daddyjev full monty. za sada ide polako i baš zbog toga me "žmiče" što bi netko spojio i facu s likom. a anonimnost tako paše...

vlado, svi mi imamo mailove u profilu, pa se šole mogu elegantno izbjeći (nije 100% ziher, ali to je moj prijedlog)

a što se tiče mjesta... ja sam za otvoreni prostor (jarun, role, bicikli...) ako do koncerta zatopli, neugodnjak mi je doći nekom doma a da ga ne poznam niti dotični mene
vlado 20.02.2003 u 16:36:44 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Da, da, mejlovi... To je to... A za upoznavanje nakon "otvaranja"... Malo je frka, ali to je tako...
S tehnicke strane, trebali bi se sami organizirat i isfurati inicijative, da sto manje uplicemo sajt... Mislim da je tako puno postenije...

P.S. Mislim da se svi slazemo da nekom ici doma, nema smisla... Nepravedno bi bilo jednog covjeka toliko uposliti... Slazemo li se?

Izmjenio - vlado u 20.02.2003 16:37:54
dju 20.02.2003 u 18:52:55 profil autora
Dobro, bez kućnih sjedeljki (zasad). Dajmo se organizirat, nadam se da svi otvaraju svoje mailove, to je dobar način. Jelena bi mogla doći spavati kod mene. Pasoš?
lollipop 20.02.2003 u 18:59:07 profil autora
steta :(
johnnykola 20.02.2003 u 19:37:00 profil autora
sta je bilo!? reci!
s ta je s menom? =(
zelim vam ugodno druzenje.
trixy 20.02.2003 u 20:22:59 profil autora
lolly, nemoj biti tužna, nisam protiv susreta u stanovima (s dobrim prijateljima mi je to najdraži oblik zabave) ali to je ipak velika obaveza i za domaćina i za gosta, pogotovo ako se ne znaju. a i stvarno nikad ne znaš tko ti može upasti.
jelena 20.02.2003 u 23:54:54 profil autora
ja odusevljena!!! hvala ti dju, jos jednom. :-)) sutra idem po pasos, al' imam putovanje pa mora ic na viziranje, pa put pocetkom marta. kad ste se mislili organizirat? imam toliku zelju da se i ja pojavim na festi... ;-))
sally 21.02.2003 u 00:45:24 profil autora
Lo, mislim da ti je EC poslao mail, al ne znam koliko je uilazio u detalje (oko naseg cekanja ispred kseta kad si imala koncert). enivej, kako smo zakasnili, nije bilo objektivne sanse da te prepoznamo. ipak smo camili dva sata ispred ulaza i nagadjali koja li si mozda ti od onih cura koje ulaze i izlaze.. bili smo tolko nervozni (i sramezljivi, naravno da smo mogli saznati koja si ti samo da smo to odlucili) da smo do zadnjeg posjetitelja huskali jedno drugoga: "ajde ti, ajde pitaj onu tamo...".
i nist.
bilo je malo nevjerojatno da zapravo postojis u 3D. i zato vas sve jedva cekam pipnut, onako, ko vanzemaljac ljude.
electro cute 21.02.2003 u 11:09:10 profil autora
da, jebote, najluđi izlazak u grad ever. mas dvoje, ko mali pingvini stojimo tamo isprid kseta i sramimo se pitat (e tata što si me umiša ovako sramežljivog) bilo koga, i smijuckamo se i nagađamo koja li si. definitivno najluđi izlazak, uključujući i sinoćnji kad su mi se dva cimera opila ka majke, a skidali smo golim rukama jumbo-poster šegrta hlapića sa panoa i sad tražimo misto na zidu di ćemo ga zalipit.
kako sam ja nanovo pokrenija inicijativu da se sastanemo osjećam odgovornost da pronađem misto, vrime, sve organizišem i to, al ne mogu, ne da mi se, loš sam organizator, ne poznajem grad itd. kako bi bilo da organiziramo odbor (hehehe sad mi pada na pamet jedna črčilova misao-ako oćeš nešto otegnit u beskraj-organiziraj odbor)za održavanje prvog susreta forumaša. dobrovoljci javite se!
dju 21.02.2003 u 15:36:55 profil autora
evo ja ću. za pola sata očekujte svi mail. biram večernje sate, vikend, za mjesto još moram razmislit.
vlado 21.02.2003 u 17:02:38 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E, Johnny, ima li teorije da dodjes?
dju 21.02.2003 u 17:15:54 profil autora
dragi pipsići, ja već više od sat vremena šaljem te mejlove. godpodnetićeva i cruzerova adresa mi ne funkcioniraju, ne znam zašto, pa ih molim da se oni meni jave. svi dobivate moj broj telefona u tom mejlu, možete mi poslat i sms s odgovorom, sally je već javila da dolazi.
nisam zvala daddyja, nisam načisto što s njim. posavjetujte me.

Izmjenio - dju u 21.02.2003 18:25:13
vlado 21.02.2003 u 17:28:24 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Pa, pitaj ga.
dju 21.02.2003 u 17:31:51 profil autora
Daddy, pitam te.
P.S. Poslala sam tridesetak mailova. Ni simonov ne funkcionira. Vlado i Sally potvrdili. Čekam ostale.
Baš sam zadovoljna kako mi ide ovo organiziranje.
lollipop 21.02.2003 u 18:10:53 profil autora
ebote!
a ja iduci dan u 9 ujutro ispit...and you know it!!

nemoj ga pitat. evo savjetovala sam te :) (to smo mi, mislim da bi nas on samo zbunjivao, nekom drugom prilikom mozda bolje)

sally+ecutie - heh, da smo prije mislili, mogla sam vam dati svoju vrlo zapazljivu karakteristiku - name imam rozu kosu...niste me mogli fulat :) ..a sta ces
dju 21.02.2003 u 18:12:15 profil autora
Dolazak potvrdio i Trixy. Zeek, nažalost, ne može, on je 600 km daleko. Stalno imam osjećaj da sam nekom dragocjenom zaboravila poslati mail. Molim takve da mi oproste i da se jave. Zasad se svi slažu (ili nemaju ništa protiv) da se nađemo u Sedmici.

Johhnyja, Zomrija i Jelenu mogu primit na stan i hranu (kratko ali slatko).

P.S. Lo, pa baš zato... do ispita će ti bit ko do lanjskog snijega, a što ti manje bude važno, to ćeš bit bolja :-)

Izmjenio - dju u 21.02.2003 18:27:28
dinar 21.02.2003 u 18:48:57 profil autora
nisi svima...
waiter in his 60s 21.02.2003 u 19:12:47 profil autora
i'm in
zomri 21.02.2003 u 19:15:44 profil autora
e ja ne mogu doc jer imam problema sa finansijama... nasli ste me u nezgdan trenutak:)
ali zato imam jednu radosnu vijest: razgovarao sam maloprije sa johnnyjem i on je skoro pa potvrdio da ce doc. Bar ce mi neko moci prepricati kako je bilo. Pozdrav svima :*

dju 21.02.2003 u 19:20:27 profil autora
poslala sam, dragi dinarčiću, ne znam gdje je zapelo. oprosti.
imaš novi mail.
waiter potvrdio.
lollipop 21.02.2003 u 19:33:39 profil autora
da, malo je to zbrzano za vas iz dalekih krajeva...evo, ponekad ti ni blizina ne znaci puno :((((
johnny, vjerojatno su te vec smjestili, al tek tolko da znas da su ti my doors always open (pa se ti samo javi)
dju 21.02.2003 u 21:44:28 profil autora
Da, malo je naglo, a da smo se dogovarali za tjedan dana, vjerojatno bi bilo isto, ili gore... ovako su ljudi uhvaćeni na prepad, nepripremljeni, pa u toj nemoći i nesnalaženju masovno pristaju na dolazak :-)
potvrdili su i Gospodnetić i Dinar.
waiter in his 60s 21.02.2003 u 21:53:41 profil autora
i don't want to rain on anyone's parade,
ali zar nas neće biti previše? neće li to
ubiti mood? mislim, naravno da je ružno
ne pozvati sve, ali 30 je stvarno puuuuuuno
ljudi
dju 21.02.2003 u 21:58:14 profil autora
ja sam štreberica, vodim evidenciju. trenutno stanje:
potvrdili dinar, gospodnetić, sally, waiter, lollipop i vlado
negativan odgovor stigao od mirze i zeeka
ništa ne upućuje na to da će nas biti milijun. a ja nisam smislila pametan i fer kriterij po kojem bih (ne) pozivala ljude.