Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
zumbula 19.02.2003 u 10:14:57 profil autora
Ima nekih s prepoznatljivim rukopisom. Dosta apostrofiraju nekog novog dečka Majku, ali ga još nisam čuo. Ne mislim na Baru iz Vinkovaca nego Edu iz Bosne. Gibonni ima svog rukopisa...
GIBONNI JE SVOJEDOBNO REKAO KAKO SE JEDINO VAMA KLANJA KAKO REAGIRATE NA TAKVE IZJAVE?
Ja uopće ne reagiram, bezosjećajan sam.
daddy 19.02.2003 u 10:34:42 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
sorry, to ti je kad prestaneš čitat novine nakon 30 godina. pa onda malo i trpiš zbog gluhog telefona. nema veze, glavno da je moj frend maajka dobar.
zumbula 19.02.2003 u 13:04:32 profil autora
Ma on je odličan.
vlado 20.02.2003 u 15:03:16 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Evo, jos malo da dodam oko Ede:
-koncerti su mu odlicni (covjek nosi Celtikov dres, krece se, komunicira, prati publiku, ne davi, I NASTOJI ZABAVITI RAJU.) Ovo sa zabavom je jako bitno... Naime, potpuno si razdragan, a Edo najavi iducu pjesmu s rijecima: "Evo, nismo je bas uvjezbali..." i opale "Suadu" od Plavog Orkestra. To, buraaaz, ruke gore, ajmo skakat... Ma kakva edukacija, dosao sam se lijecit, covjece...
Band je dobar, bit ce jos i bolji, i sto je najvaznije Edo pjeva one stvari koje moze otpjevati sa bandom...

- jos jedna, onako osobna, stvar: stvari o kojima je Edo pjeva, ja sam mislio da to niko nece otpjevati... I za to mu velika HVALA. Ne znam zasto, ali te stvari covjeka ucine optimisticnijim...

- i jos jedna, ne toliko osobna, stvar: JEDVA CEKAM DRUGI ALBUM...
zomri 21.02.2003 u 02:08:56 profil autora
i ja, i ja ;)

edo je legenda, a i svi iz fmjam ekipe...