Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4 5 6
 
waiter in his 60s 22.05.2003 u 21:38:34 profil autora
mogli bi ga pozvat da si sam snimi video LOL
airball 23.05.2003 u 08:55:34 profil autora
mislim da je o ovoj temi sve rečeno, pa bi polako mogli ugasiti svjetla, mikrofone i ostalo i počistiti pozornicu...

o kršćanstvu bi mogli otvoriti novu temu...
ovdje bih samo želio ispraviti waiterovu tvrdnju: jehovini svjedoci NISU kršćani niti se oni takvima smatraju, iz jednog jedinog razloga - ne priznaju Isusa Krista za Božjeg Sina.

što se tiče waiterovih pitanja, također kao i josh ne bih legalizirao homoseksualne veze niti bih im dopustio usvajanje djece.
trixy 23.05.2003 u 11:07:26 profil autora
jehovi i ostali više ili manje slični, drže se biblije (ko pijani plota pa u većini stvari i pretjeruju) - znači kršćani su!
trixy 23.05.2003 u 11:08:39 profil autora
ma kakvo zatvaranje teme, još se nismo dotakli pedofilije:
jel' smatrate da pedofilije ne bi bilo (u tolikom broju) da nije celibata - pravila Prave Katoličke Crkve - tj. da se dalo svećenicima da seksualno opće bilo u braku ili vanbračnoj zajednici, pa bilo to žene ili muškarci?
airball 23.05.2003 u 11:18:35 profil autora
hajde, kad si potegao, onda...

blizu si istini, ali moram ti reći da j.s. imaju SVOJU verziju biblije... bilo bi lijepo da jesu, ali, vjeruj mi, imao sam dosta razgovora s njima i mogu potvrditi da nisu kršćani.
kršćanin je po defaultu "sljedbenik Isusa Krista". ako to ne priznaje onda NIJE kršćanin, pa mu sve biblije i sveta pisma svijeta ne mogu pomoći...

što se tiče pedofilije, nje je bilo davno prije nastanka crkve, a uzevši u obzir koliko je ljudi na svijetu, koliko ih je pedofila, a koliko od toga ih je svećenika, stvarno je pretjerano tvrditi da su svećenici pedofili uzrok tomu...
bit će prije da je razlika između njihovog poziva i gnjusnosti pedofilije toliko medijski zanimljiva, da radije objavljuju takav svećenički skandal nego neki "obični"...
zv 23.05.2003 u 11:56:03 profil autora
to do: svaš
e, a znas kaj je jos meni interesantno? naprimjer slavko sakoman. znas slavko sakom ime zadnjih deset godina. izgradis svoj stav. ili ovakav ili onakav. naucis se na slavko sakoman. i onda nakon deset godina cujes da je on pripadnik neke "sekte" mislim da su jehovini svjedoci ili ona neka crkva nekog kraljevstva whatever. (ona sminkerska iz nomada ak se netko sjeca).
ta glupa nepotreba cinjenica meni automatski mijenja stav (bez obzira kakav je!). jel problem u meni ili u drustvu?!?
vlado 23.05.2003 u 12:00:31 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ovo oko pedofilije i svećenika. Nema veze sa celibatom. Prije ima veze sa našim stavovima o svećenicima.
ZV, do tebe je. Evo, meni doselile komšije neke... Fini ljudi, odma se došli pozdravit i tako. Jehovini svjedoci su. Pa šta?
Možda i oni stoje iza roletne i govore jedno drugom: "Ma molim te, susjedi su nam, zamisli, Bosanci."
Ma sve u redu, dok nisu ljudožderi...
zv 23.05.2003 u 12:43:49 profil autora
to do: svaš
nije meni problem sto je on tajnekikurac. mene brine kako to da citavih deset godina svojeg stava ja odjednom propitkujem i mijenjam. nakon spoznaje! i nemoj me jebat da sad recimo ti zivis s komsijama dvije godine i sve idilicno, i da u tad saznas da su jehovin svjedoci kaj stvarno ne bi ono malo razmislil, kao pa "a sad mi je jasno zbog cega su uvijek u odijelima sa srebrnim aktovkama dijelili ljudima po gradu letke!". ja bi garant. ko sto jesam i u vezi slavka. my bad.
trixy 23.05.2003 u 13:24:28 profil autora
svećenike sam uzeo samo kao primjer, jelte, celibat, nejebica i ostali uzroci, koji kao i kod homo osoba koje su prisiljene zbog okoline potiskivati svoju seksualnost da zbog toga dolazi do frustracija koje nažalost vremenom eksponiraju pa eksplodiraju i dolazi do pedofilije i ostalih gadosti
vlado 23.05.2003 u 14:54:08 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Da ZV, your bad!
A sto se tice mojih komsija koji "su uvijek u odijelima sa srebrnim aktovkama dijelili ljudima po gradu letke!". To je pizdarija! I da, to je tvoj bad.
E Trixy rekao si nesto jako bitno. Tu lezi poanta... Najgore je sto stavovi okoline DOISTA unesrecuju ljude. A iz te nesrece svasta izadje...
waiter in his 60s 23.05.2003 u 19:18:42 profil autora
"Da ZV, your bad"

slažem se
waiter in his 60s 23.05.2003 u 19:19:53 profil autora
"bit će prije da je razlika između njihovog poziva i gnjusnosti pedofilije toliko medijski zanimljiva, da radije objavljuju takav svećenički skandal nego neki "obični"..."

slažem se
waiter in his 60s 23.05.2003 u 19:42:25 profil autora
"svećenike sam uzeo samo kao primjer, jelte, celibat, nejebica i ostali uzroci, koji kao i kod homo osoba koje su prisiljene zbog okoline potiskivati svoju seksualnost da zbog toga dolazi do frustracija koje nažalost vremenom eksponiraju pa eksplodiraju i dolazi do pedofilije"

nije ti valjana ta konstrukcija...
pedofil se ne postaje na taj način,
puno su složeniji mehanizmi tu u pitanju...

i još nešto. puno ljudi misli da su
homoseksualci automatski i pedofili.
najveći broj žrtava pedofila su djevojčice,
duplo ih je više od dječaka. također, mnoge
pedofile jednako privlače i dječaci i
djevojčice, bitno im je samo da je u pitanju
dijete.
i još nešto: ogroman broj zlostavljača
djece su HETEROSEKSUALNI MUŠKARCI.
i još nešto: to nisu samo nekakvi sjebani
samci, već ih je ogroman broj OŽENJEN i
zlostavlja VLASTITU DJECU.

i najstrašnije:
u Hrvatskoj će SVAKA ČETVRTA DJEVOJČICA
i SVAKI ŠESTI DJEČAK do svoje 18. godine
doživjeti neki oblik seksualnog zlostavljanja !!!

ako mi ne vjerujete, nazovite dr. buljan -
flander, psihoterapeutkinju u psihotrauma
centru klinike za dječje bolesti u zg-u


Izmjenio - waiter in his 60s u 23.05.2003 21:40:55
electro cute 26.05.2003 u 10:52:09 profil autora
mene kod svjedoka jedino smeta šta su tolko ufurani i dosadni i ne možeš im na lijep način reć da te puste na miru.
Hadzo 26.05.2003 u 13:09:12 profil autora
Brak homoseksualaca da, usvajanje djece je diskutabilno, priznajem, ali bih i tu rekao da, jer kad pogledaš neke (mnoge) heteroseksualne obitelji i što rade svojoj djeci, why not? Moguće je kako bi u nekim situacijama dvojica muškaraca bili bolji roditelji djeci nego majka i otac.
Što se pedofilije tiče, evo što ja mislim: to je kazneno djelo i kao takvo treba biti kazneno djelo za sve. Nije bitno koliko ima pedofila među svećenicima, 1, 100 ili 100 000, ako im se dokaže takav čin, oni ne mogu više ostati u službi i trebaju odslužiti kaznu propisanu za takav čin. Vrlo jednostavno, međutim, u praksi se to radi drugačije: sve se pokušava pomesti pod tepih, riješiti problem premještanjem dotičnoga u drugu dijecezu (gdje, jelte, može nastaviti širiti svoj "nauk", he he he). Znači, karajte što god želite, bebe po kinderbetima ako hoćete, ali preuzmite odgovornost za to djelo, bez skrivanja ispod skuta majcice crkve, ne znam ,zastupničkog imuniteta ili sličnih institucija.
cruzer 26.05.2003 u 16:42:44 profil autora
"mislim pa kome se nije desilo da ga nekad baci i na pedercice."

NIKAKO DA PROKOMENTIRAM OVU VELIČANSTVENU IZJAVU ŠTO BI REKLA MOJA PROF. PETRANOVIĆ- NADASVE SMIONU IZJAVU , ETO KAD GOD SAM ONO NAS SAJTU DODJEM NA OVAJ TOPIC AKO NE DA CITAM ONDA DA SMO PROČITAM OVU REČENICU I UMREM...OD SMIJEHA , NE? ZV , FACO.
ZeeK 26.05.2003 u 17:31:13 profil autora
LOL!
vlado 26.05.2003 u 17:32:05 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Zapravo je to cudno sa odgojem djece, i poprilicno stojim iza onoga sto je napisao Hadzo. Samo, zna li iko kako homoseksualci/lezbijke odgajaju djecu?
Ja ne znam...
waiter in his 60s 26.05.2003 u 19:48:58 profil autora
ja bi homo parovima u načelu dao djecu,
ali kod nas bi im za početak dopustio samo
sklapanje braka. ne zato što mislim da bi
iskvarili djecu nego zato što su hrvati u
ovom trenutku još uvijek divljaci koji bi
djecu gay parova šikanirali na sve moguće
načine. bolje pričekat još desetak godina
da se promijeni klima u društvu


Izmjenio - waiter in his 60s u 26.05.2003 19:50:15
waiter in his 60s 26.05.2003 u 19:53:14 profil autora
valjda ih odgajaju isto ko i svi drugi, vlado.
jedino im možda umjesto barbi i kena kupuju
barbi i barbi, odnosno, kena i kena LOL
cruzer 26.05.2003 u 21:33:54 profil autora
Istina waiter, al onda će ti reć jedna homoseksualac, na ovu tvoju da treba pričekat da se smire tenzije deset godina, al ako se sad ništa ne poduzme za 10 g. će bit isto . sve je to krug. Načelno nemam ništa protiv braka, al ipak djeca u homoseksualnom braku, nikako dobro za djecu. Glupo je sad prakticirat to deset godina,pa da prve mačiće uništi društvo. Nije vrijedno. Al opet je sve krug, i ovo što ja kažem itd...
waiter in his 60s 26.05.2003 u 22:12:46 profil autora
"Istina waiter, al onda će ti reć jedna homoseksualac, na ovu tvoju da treba pričekat da se smire tenzije deset godina, al ako se sad ništa ne poduzme za 10 g. će bit isto"

neće bit isto - ako im sad dopuste sklapanje
braka valjda će narod u 10 godina skužit da
su i homoseksualci normalni ljudi

Izmjenio - waiter in his 60s u 26.05.2003 22:14:31
vlado 27.05.2003 u 00:05:12 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Kad je to narod nesto SKUZIO u deset godina, Waitere?
Filip 27.05.2003 u 00:29:06 profil autora
nažalost nikad! :(

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
trixy 27.05.2003 u 09:14:58 profil autora
ne vidim razloga zašto homoseksualci ne bi mogli odgajati djecu. i to je puno bolje nego sva sranja koja djeca moraju gledati i proživljavati u tzv. "normalnim" obiteljima.

jedini problem je okolina, koja se dobrano potrudi zagorčati život "drugačijima"
zumbula 27.05.2003 u 09:44:49 profil autora
fakat da, kako to homoseksualci odgajaju djecu? Koliko ljudi ne zaslužuje djecu, pa ih imaju. Zašto onda nebi imali ljudi koji to stvarno žele bez obzira na sklonosti. Kad pričam s nekom rajom imaju fenomenalna razmišljanja kako nikad ne bi dali muškom paru da posvoji dečka. Rulja fakat homoseksualnost izjednačava sa pedofilijom. Zašto su ljudi skloniji razmišljanju da dvije žene mogu odgajati djecu bolje od dva muškarca. Ima katastrofalnih majki i divnih očeva.
Hadzo 27.05.2003 u 10:24:23 profil autora
Slažem se da treba početi, ali tko će biti taj koji će riskirati da bude "prvi mačić"? Ja da sam homoseksualac, u braku s nekim, i da imam mogućnost usvajanja djeteta, dobro bih razmislio o posljedicama: nije u pitanju moja sreća, niti društva kao cjeline, već sreće toga djeteta, koje će u današnjoj Hrvatskoj krv propišati od šikaniranja. I zato je teško reći što će biti ili bi moglo biti za 10 godina, presporo ova zemlja izlazi iz plemenskog uređenja. Jebote, kod nas se žene još nisu u potpunosti izborile za ravnopravnost u društvu, razmišljati o braku homoseksualaca i usvajanju djece...Daleko, daleko.
electro cute 27.05.2003 u 12:29:08 profil autora
american beauty.
dju 27.05.2003 u 12:43:19 profil autora
homoseksualnim parovima dati da usvajaju djecu - svakako. nakon što prođu sve provjere. zdravstvene (fizičke i psihičke) i socijalne. kao i heteroseksualni parovi. postoje statistički podaci iz zemalja u kojima je to dopušteno: velika većina te djece izrasta u heteroseksulace. u istom omjeru u kojem su na svijetu homo i heteroseksulaci, dakle otprilike 89 prema 11 posto.
važna je zdrava klima, međusoban respekt, uvažavanje, motiviranje, ljubav, razgovor razumijevanje. to zvuči kao frazetina (što i jest), ali tako ja zamišljam obitelj, a ne nužno mamu s viklerima koja miriše na vanilin šećer i tatu s pivom pred teveom. jebeš to, takvi nisu garancija ničeg.
zumbula 27.05.2003 u 13:47:33 profil autora
'Ja da sam homoseksualac, u braku s nekim, i da imam mogućnost usvajanja djeteta, dobro bih razmislio o posljedicama: nije u pitanju moja sreća, niti društva kao cjeline, već sreće toga djeteta, koje će u današnjoj Hrvatskoj krv propišati od šikaniranja.' Slažem se Hadžo. Razapinju, razapinju pušioničari...kojih 10 godina Čajiću ma kakvi.