Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4 5 6
 
electro cute 21.05.2003 u 10:43:56 profil autora
e.
svim homofobima su lezbe super.(ne da si ti zv homofob, bože oprosti, znamo se i znam da nisi)
upale video, izvade kitu i drmaj!
na lezbe.
nešto je čudno u ovom svijetu.
ko je od nas dvoje lud?
zv 21.05.2003 u 12:25:22 profil autora
to do: svaš
masturbacija se ne moze uzet kao ikakvo mjerilo. mislim pa kome se nije desilo da ga nekad baci i na pedercice. VIDEO je bitan! :)
jelena 21.05.2003 u 13:48:49 profil autora
super mi je citati ove vase rasprave. ;)
necu ja da se petljam... samo... podrzavam sally, ec-a, waiter-a, dip-a i ostale slicnomisljenike :)
kredenca 21.05.2003 u 15:59:18 profil autora
svidjala mi se ova rasprava ali sve nekako gunju gunju...konkretno. airball kaze njemu je to grijeh. ok! ali da li je on kao i onaj stari sa pocetka topica!!??? bi li i on svog sina/kcer/prijatelja odveo na onu terapiju!!!??? ako bi, nemam rijeci...



Josh 21.05.2003 u 16:25:08 profil autora
prokleti kralj
mislim da ne znam sto bih ucinio da sam na njegovome mjestu, ne mogu to sada reci...
samo se nadam da o tome nikad necu morati razmisljati, pa me vi slobodno ovdje razapnite
Josh 21.05.2003 u 16:32:02 profil autora
prokleti kralj
e, waiteru, u svezi onoga sto si prepisao iz Katekizma, potpuno se slazem, no vidjeti ces da moj post sa linkom na skac.hr govori o vrlo slicnome stajalistu. takodjer, mislim da si pogresno shvatio ono o nediskriminaciji, ti ljudi moraju imati pravo na zivot i sve ostalo sto i "normalni" (opet me mozete raspeti) ljudi imaju, ali NE i ono sto je u Bibliji zabranjeno, dakle, musko i zensko, da bi taj spoj imao smisla. istospolni nema.
grijeh je grijeh, bio homo ili hetero. i treba ga se suzdrzavati.
zumbula 21.05.2003 u 16:48:08 profil autora
Suzdržavati se čega Josh? Što je grijeh za tebe. Išla sam na skac hr, priznajem ima zanimljivih diskusija na forumu.
Josh 21.05.2003 u 16:59:25 profil autora
prokleti kralj
pokusavati se suzdrzavati svega onoga sto vrijedja i ponizava ideje koje nam (mi) je Bog ostavio kao vodilje za zivot, 10 zapovijedi...
ljudi smo, grijesimo, ali isto tako znamo da nam On prasta, jer zna da smo slabi i jadni. no, treba se truditi i poboljsavati se. ja ne kazem da sam bezgresan, takvoga covjeka nema i nece ga biti, no pokusavam biti bolji i raditi sto manje ljudskih prolaznih gluposti.

doista se divim svim svecenicima i ljudima koji su zivot posvetili Crkvi.

i waiteru, mislim da imas krivo u svezi formalnih institucija i IK, on je uzeo ucenike da bi oni ucili od njega i "cinili ovo njemu na spomen" , "Petre ti si stijena na kojoj cu sagraditi Crkvu svoju" - ustanovljenje institucije poglavara Crkve, Pape....

Izmjenio - Josh u 21.05.2003 17:01:27
airball 21.05.2003 u 17:02:08 profil autora
s obzirom da nemam dijete u takvoj situaciji, mogu odgovoriti samo hipotetski:
ne bih mu nametao svoj stav niti bih ga tjerao na takve radikalne, da ne kažem konclogorske, terapije. ali u svakom slučaju dao bih mu do znanja da smatram da čini nešto krivo i da sam žalostan zbog toga.

kao što je Bog strpljiv sa svima nama i daje nam priliku da ga prihvatimo i vjerujemo mu, takav bih i ja volio biti sa svojom djecom...
Josh 21.05.2003 u 17:16:28 profil autora
prokleti kralj
svaka cast airball, svaka cast!
potpuno se slazem s tobom, i molim se za razum, milost i razumijevanje.
pozdrav svima, skuzio sam da ovo ne vodi nicemu i da vi ne mozete uvjeriti mene, a niti ja vas.
stoga, odustajem, neka svatko zivi kako mu odgovara.
Blagoslov i Mir svima.
cruzer 21.05.2003 u 17:36:17 profil autora
Rođena u visoko-svjesno-katoličkoj (vi novinari i lektori itd. don't ekspel mi zbog konstrukcija, kjut peace)slavonskoj familiji. Prvi sam put na misi bila...nisam bila svjesna. OD tada do danas proslo je dvadeset. I završila sam srednju katoličku. DAnas vjeru doživljavam na totalno drugi , rekla bi zreliji, intimniji način. Pravi kršćanin (kakav puritanski klišej) sigurno neće osuditi homoseksualce . Pravi će se ponašat po katekizmu(ko' što vam waiter citirao) . Ja sam se svakako udaljila od Crkve, jako. I to mi je ponekad grozno. A još mi je gore kad odem na misu i ne osjetim ništa.
Pustimo vjeru na stranu , više je to ono ko je kakav, a ne ko je s kim i kako? malo sam parafrazirala sally. Na kraju ću samo konstatirat da ja nit poznam , nit mogu zamislit život bez vjere. ZA mene u Boga.


TEško je na ovakav način raspravljat o vjeri i baš je najkul da mi to možemo. tejk ker

Izmjenio - cruzer u 21.05.2003 17:38:32
clifton 21.05.2003 u 19:29:56 profil autora
nisam u toku, ali kako se rasprava o homoseksualnosti pretvorila u raspravu o vjeri?
sally 21.05.2003 u 22:07:31 profil autora
zar je bitno? glavno da se raspravlja..
waiter in his 60s 21.05.2003 u 22:08:38 profil autora
dobro pitanje

čim spomeneš h-ost i najokorjeliji
bogohulnici se uhvate pozivat na bibliju...
waiter in his 60s 21.05.2003 u 22:13:51 profil autora
"mislim pa kome se nije desilo da ga nekad baci i na pedercice."

lol
waiter in his 60s 21.05.2003 u 22:21:12 profil autora
"takodjer, mislim da si pogresno shvatio ono o nediskriminaciji"

nema se tu šta pogrešno shvatit...
waiter in his 60s 21.05.2003 u 22:25:45 profil autora
" "Petre ti si stijena na kojoj cu sagraditi Crkvu svoju" - ustanovljenje institucije poglavara Crkve, Pape "

obična metafora. katolici su jedina varijanta
kršćana koja ju shvaća kako ju shvaća...
waiter in his 60s 21.05.2003 u 22:33:41 profil autora
"Pravi kršcanin (kakav puritanski klišej) sigurno nece osuditi homoseksualce . Pravi ce se ponašat po katekizmu"

tako je. takav neće moralizirat nego će
u tišini prakticirat ljubav prema svakom
ljudskom biću. i takvom se klanjam do zemlje.
lollipop 21.05.2003 u 22:57:21 profil autora
nije ni cudo sto ima najvise postova kad za svaku recenicu salje novi ;)
waiter in his 60s 21.05.2003 u 23:05:35 profil autora
*smajli koji se crveni od srama*

nije planirano... imam mali kapacitet
pažnje i simultano surfam po drugim
stranicama pa ne pročitam odjednom čitav topic
Josh 22.05.2003 u 11:13:23 profil autora
prokleti kralj
rekao sam da necu vise no moram na ovo odgovoriti
" "Petre ti si stijena na kojoj cu sagraditi Crkvu svoju" - ustanovljenje institucije poglavara Crkve, Pape "

obična metafora. katolici su jedina varijanta
kršćana koja ju shvaća kako ju shvaća... "

a imaš koliko kršćana? rimokatoličku i pravoslavnu crkvu, ne?
otkud tebi da je to metafora? zasto se dogodio raskol 1054. ? od kada pravoslavci ne priznaju papu, tj. ono rečeno u Bibliji?
aha.
dosta. pozdrav




electro cute 22.05.2003 u 13:16:59 profil autora
ljubi bližnjega svoga kao samog sebe.
ne piše, brate mili,ljubi heteroseksualca svoga kao samoga sebe.

e zv imam jednu za tebe.
can't get you out of my head, boy, you're the only one i think about.
fala ti za ono jučer. kad sam došo doma ostao sam budan do 3 ujutro.
(i naš šta me veseli?šta ćeš samo ti skužit ovaj post.i možda sally)
doću kroz pet-šest dana, nije bed jel tak?
vlado 22.05.2003 u 14:47:44 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E Cruzer, isti slucaj.
Inace, kad svi iznosimo stavove, i ja bi da kazem koju:
Bog je, za mene, cjelokupnost. Bog nije, za mene, intervencionist (hvala NIck). Ono sto zelim je biti svjestan te cjelokupnosti... Znate ono, kao kad voda kruzi u prirodi... I pokusati biti u ravnotezi sa tim zakonom kojeg osjecam, a za kojeg, stvarno, nije bitno jesam li ove nedjelje bio u crkvi na jedan sat... Jer "ako sam vec istjeran iz raja", niko mi ne brani pokusavati. Mislim, sve je to jednostavno. Toliko price, a tako malo cinimo...
Nekad se razljutim ka citam ove vase poruke...
Jel vam se desilo da kraj vas u tramvaju sjedne kakav starcic, koji je na prvi pogled udav, a zapravo treba samo malo price i paznje... Sta ste napravili? Odjebali ga, izbjegli, okrenuli glavu... Znam. I ja sam. I zato, prestanite srati, nego ucinite nesto. I pisite o tomu u forumu. Il nemojte uciniti. Pa opet pisite o tome ovdje.
Josh 22.05.2003 u 15:06:58 profil autora
prokleti kralj
je, cute, ljubi ga, i pomozi svakome bliznjemu svome da zivi bez grijeha, bilo kojega.
sad stvarno Dosta ()
Depressed 22.05.2003 u 15:13:16 profil autora
Lollipop je prava oaza za starcice, lijepe se na nju ko muhe na med :)
waiter in his 60s 22.05.2003 u 19:09:39 profil autora
"a imaš koliko kršćana? rimokatoličku i pravoslavnu crkvu, ne?"

a 100 verzija protestantizma?
a još 1000 malih kršćanskih zajednica tipa jehovinih svjedoka?
waiter in his 60s 22.05.2003 u 19:15:03 profil autora
homo još malo podić temperaturu...
( homo = tako u Grodu reču 'ajmo', zar ne, gosparu josh? ;)
vidiš da vi dole ipak podsvjesno volite pedere lol )

dakle,
da li biste dopustili les/gay parovima da se žene?
djecu usvajaju čak?
homo, da vas čujem, junaci
Josh 22.05.2003 u 19:49:14 profil autora
prokleti kralj
jebemu, waiteru, nikako da me pusti na miru :)

sto se krscanstva tice, crkve kao formalne ostavstine IKa, jedina i iskonska je Katolicka crkva na celu sa Papom sa sjedistem u Rimu.
ako promotris povijest, sve ostale forme institucionaliziranog krscanstva iz nje proistjecu i nastale su iz razlicitih politickih ili moralnih neslaganja s Pravom Katolickom Crkvom (namjerno pisem velika slova)
niti jednu od tih frakcija ne mogu smatrati kao pravu jer ne postuju i slusaju Petrova nasljednika. one su, moglo bi se onako slobodno reci iskrivile onu Bozju zamisao i potpuno uzele Crkvu i pretvorile u cisto ljudsku organizaciju koja odgovara razlicitim ljudskim ambicijama i potrebama(sad bih molio da se ne vracate na pogreske Rimokatolicke crkve u povijesti, jer smo tu razinu presli, kao sto se i Papa ispricao i priznao krivicu i vratio joj dio digniteta)

hahha, waiteru, homo ća :)
pa da, zar ne znas sto se ovdje ljeti dogadja, a sto se tek dogadjalo 80tih :)
ma svi smo ti mi "in the closet" LOL :)
inače, "homo" ti potječe sa Pelješca, tako da njih možeš okrivljavati LOL :)
moj osobni odgovor na tvoja postavljena pitanje je ne, predvidljivo.

ja bih stvarno zelio prestati pisati vise na ovu temu, ne mogu mijenjati nista, pa mi se vise i ne da. ostajem pri osobnim stavovima, dakle pri slusanju Bozjih zapovjedi.
mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa.

Izmjenio - Josh u 22.05.2003 20:00:03
waiter in his 60s 22.05.2003 u 21:08:07 profil autora
ma znam da je tebi k.c. jedina i prava...
i poštujem tvoje pravo da ti to bude.
samo sam htio reć da ima i drugih...

a šta se to kod vas događa ljeti?
lopud se pretvori u lezbos pa svi gospari
izgubu ravnotežu od hm jezika koji im se
produžu do koljena? lol
Josh 22.05.2003 u 21:18:45 profil autora
prokleti kralj
prljave insinuacije :)))
(ako sam dobro napisao)

vidim ja waiteru da ti poznaješ ovdašnju geografiju, pa te pozivam da ovoga ljeta svratiš, da nas dvojica kao pravi heteroseksualni mužjaci svratimo do lezbosa, ups, lopuda, da ostvarimo ono što svakoga muškarčinu zadovoljava. mogli bi pozvati i zv-a, ako u međuvremenu ne gleda video. :))LOLčina
*SIC mode off*

LOL LOL LOL

laku noć, pozdrav svima, amen