Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
dju 17.02.2003 u 08:18:51 profil autora
Što je htio američki indijanac? Reći nam da je zgodan i uspješan? Pa, čestitamo! Šteta što nije ostavio e-adresu, da počnemo mi komadi balavit po njegovom sajtu. Možda se nekoj od nas posreći.
O, bože, kako to ne volim. Te cool pozicije "superiornih", koji su jako iznad i izvan tvoje priče, a neki ih perverzni vrag tjera i da te u to pokušaju uvjerit. Zajeb, jer upravo je to korak koji odaje njihovu krhkost (biram riječi).
Nego, šteta riječi za njega.
Zorica je draga, jako. Znamo li je?
goldietrickz 17.02.2003 u 09:27:45 profil autora
kaze indijanac : "u svom poslu sam uspješniji od tebe".a tko si ti?da nisi mozda Thompson?
prica zorica i o "savrsenosti" na zapadu di je ona bila...slazem se.i sam se potucam po raznim germanskim zemljama vec evo deset godina i ono sto je covjeka najvise zivciralo na pocetku boravka u nekoj od njih je totalni R E D!ordnung sto bi svabo reko...a dolje smo ostavili totalni disorder.i uvijek je vrag nekako ljepsi.:)
a sta ja znam...mogu reci samo jedno,ako uskoro ne odvucem staru i seku iz te vukojebine dolje mogle bi se ocekivati i lose stvari od njih.ta sredina dolje nekako gusi covjeka,pretvara ga u pukog promatraca,smanjuje kriterije i bedira brate!
da,ima ljudi koji su uspjeli i dolje (kao navodno ovaj americki indijanac),ali ja cu biti malo zlocest i reci da je to samo i jedino zbog 1001 kompromisa koji su napravili i tek ce napraviti.99% njih.a jebo takav zivot.bolje mi ovdje cistit i kicmat(i uz to otic pogledat sigur ros sinoc:)),skolovat se itd.nego dole ljubit guzice kretenima.mislim barem.
a opet...sad bi sjeo na avion i otisao dole.znam kontradiktoran sam,ali i tema je.
fali mi miris,zvuk,i ucmala atmosfera slavonskog broda!eto rekoh i to...
ma treba ic,ako vam je bad dolje,odma istog trena kad taj bad osjetite,brisi!!!
jelena 17.02.2003 u 10:49:38 profil autora
joj, americki indijanac!!! :-P koji uzas... mislim da je ripper isuvise pametan i da nema potrebe da mu se objasnjava na koji nacin bi ovdje mogao privuci mase na gazu. nije bit u tome, pobogu. problemcic je ipak nesto dublji. a oni kojima se to treba crtat ne trebaju ni davat svoje misljenje jer je nepotrebno i glupo. eto.
nemogu vjerovati da je ovaj indijanac ozbiljan lik, sve mislim da zeza. eh, bas sam dijete.
vlado 17.02.2003 u 13:58:38 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma ko je taj crvenokozac? I sta on oce? I sta mu znaci 'uspjesniji sam od tebe u svom poslu'??????
E al znate sta mi je stvarno diglo zivac:
ONAJ KLAVIR! Mislim, kad bi nekom htio pokazat kako su Pipsi snimali album, pokazao bih mu tu sliku...
Valjda ga to i jebe... Sto je slika tako dobra...
dinar 17.02.2003 u 20:42:13 profil autora
Nakon polu-blesavog dana u kojem sam izigravao policajca u bakinom domu jer joj je fizioterapeutkinja ukrala kreme za masazu (pazite molim vas problema adolescenata!) i dobro se nasmijao u ljekarni kad se mladi, elegantni, poslovni covjek sav crvenio priznavajuci da ima gliste, a farmaceutkinja ga je povisenim glasom ispitivala da li je 100% siguran u to i prosao ispit, a to sigurno nisam zasluzio i odlicno se osjecam zbog toga, procitam dnevnik i shvatim da sam slavan...
hehe...drago mi je, i te kako...ali najcesce moji postovi imaju odaziva kad konzumiram ono smotano, zeleno...hehe...

Neka pati, koga smeta...ja sam prvak svijeta!! Sto ne bi Ivicu zvali u band?? ha?

vlado 17.02.2003 u 20:55:42 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma nek on skija... Eh to malo, zeleno... Svasta covjeku padne napamet...