Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
vlado 14.02.2003 u 16:00:08 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Kad sam bio mali, gledao sam to ko neke utakmice, poslije sam skonto da je to ono seoska priredba, ali ipak! Napravite top listu omiljenih vam pjesama sa ovog natjecanja. Evo mojih:

1. Dzuli /D. Popovic/
2. Ti si princeza /D. Topic - S. Milosevic/
3. Stranac u noci /Massimo, nisam siguran/
dju 14.02.2003 u 16:29:11 profil autora
ma definitivno Džuli...kad se samo sjetim da sam to pjevala Đuli, i bila sva ponosna što to ime spaja prva dva slova mog i prva dva slova setrinog imena. I pri tom se osjećala jako bitno!
Na jednoj je Euroviziji genijalna Bebi Dol pjevala pjesmu "Rudi, kako te sanjam, oooo Rudi kako se javljaš, kad kažeš mi ma hajde ne budi luda, idi i sanjaj jer čuvam te ja..." to je moj broj jedan, a Ti si princeza mi je i dan-danas draga stvar.
vlado 14.02.2003 u 16:32:18 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Nisam znao da je Rudi s evrovizije... Eh da, Ruuuuudi... Jebote, i ta Bebi Dol, sjecas li se katastrofe sa "Brazilom"...
dju 14.02.2003 u 16:37:00 profil autora
ma ništa mi njezino nije bilo katastrofa, ona je sva bila u tom uvrnutom registru i vidiš da je njoj dobro, to mi je bilo dovoljno. pitam se što bih danas o njoj mislila.
vlado 14.02.2003 u 17:43:37 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ne znam sta bih o njoj mislio, al priznaj Dju da je Brazil doista bio katastrofa...
dinar 14.02.2003 u 19:56:35 profil autora
A ponos kad je Riva pobjedila?? To je prvo cega se ja sjecam, a i najsladje...rok mi bejbi!!
I onda druge godine tajci...ali Toto je bio jaci...
dju 14.02.2003 u 21:30:05 profil autora
ajd, dobro, priznajem, ali joj ne zamjeram.
Gospodnetić 14.02.2003 u 21:38:53 profil autora
Ma definitivno Đuli!!
Tulio sam to stalno...a znate kaj...sram me malo to sad priznat,al Danijel Popović je neko vrijeme živio u Mamutici nakon te Eurovizije, i mi smo ko klinci hodočastili i zvonili mu u stan i žicali autograme...
Hadara žešća.
jelena 15.02.2003 u 02:09:11 profil autora
glasam za 'rudija' i 'ti si princezu'.

onako usput. vidjela sam skoro bebi dol u novom ruhu :-)) ima valjda novi album, i neke spotove. u slicnom fazonu ko prije samo sto zvuci sad malo isprano. inace, meni je uvijek bila simpa, mada je nikad nisam uzimala za ozbiljno. s obzirom na obzir, ni meni brazil nije bas tolika guba.
vlado 15.02.2003 u 12:52:50 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ej Gospodnetic, priznaj! Jesi li ikad cuo tako dobar aranzman neke harmonike u nekoj pop pjesmi, kao u Dzuli?
lollipop 15.02.2003 u 16:07:44 profil autora
ja se sjecam samo Đuli i Rive, nemam pojma o cemu ostalom pricate...
ali Đuli je zakon, ja se osobno ne sjecam, ali mama mi i dan danas prica kako sam bila preslatka sa svojih 6/7 godina (ili koliko?) i plavim keckama pjevajuci svima zivima Đuli. ...al nesto mi ne stima, nije to bilo valjda tako davno? O kojoj se godini radi, jel zna ko?
jelena 15.02.2003 u 19:46:32 profil autora
bogme, lollipop, bilo je to poodavno.
evo, pronasla sam danielovu kasetu s tom pjesmom (album se zove 'bio sam naivan' - haha). ovako pise: 'pjesma 'dzuli' snimljena je i miksana u reziji 4 RTZ-a ozujka 1983. ton majstor: hrvoje hegedusic, producent, aranzer i dirigent: mato dosen...' znaci, ti si to pjevusila prije nekih dvadesetak g o d i n a. glbh. :-)) mozda i manje, mozda i manje...
dju 16.02.2003 u 17:29:37 profil autora
a ja se sjećam i te Danijelove pjesme: Bio sam naivan, zaljubljen i mlad, imao sam djevojku pamtim je i sad...
Btw, jeste li vi voljeli Srebrna krila? Meni je to u najranijem djetinjstvu bio najbolji bend. Sestra i ja smo imale sve njihove ploče, sve singlice. Muž me danas pljucka zbog toga, a pogotovo zbog Zdravka Čolića, ne može vjerovat da sam ga obožavala. Međutim, ja i danas kužim šta mi je bilo dobro u tome, iako to više ne slušam i nisam nikad pohodila Čoline koncerte na Križankama ili Domu sportova.
cruzer 16.02.2003 u 20:00:50 profil autora
To je bila the nedjeljna(ili koja vec) vecer kad sam bila mladja. moj konacni odgovor je emilija kokic i njena pobjednicka pjesma.. kako je to davno bilo ide u prilog i cinjenica da se ne mogu sjetit naslova pjesme ovog trenutka... pitty.

Izmjenio - cruzer u 16.02.2003 20:01:18
jelena 16.02.2003 u 22:16:55 profil autora
eh, srebrna krila... njih sam bila posudila i vise nisam ugledala taj album nikad, al jos se sjecam da mi je omiljena pjesma bila ona 'sjecas li se lili, igara u travi, imala si bijeli sesiric na glavi, dala si mi ruku, makovi su cvali i bili smo srecni a jos tako maliiiii, o o o lili...'. ;-))
meni je cola bio idol u trecem osnovne i mislim da je to bilo sasvim ok, ali u tom periodu zivota, otprilike. jos ranije, u predskolskoj, sam slusala stari magazin. ono, sve bi seke ljubile mornare. :-))

Izmjenio - jelena u 16.02.2003 22:18:16
cruzer 17.02.2003 u 01:34:32 profil autora
joe, it's all comig back to me: rock me baby, nije vazno sta je, rock me baby, samo neka traje... kad malo bolje razmislim imala sam taj album na mc-u. kakva trauma. vozim se u autu idem na vjezbe za oci(stavi papigicu u kavez...),i emilija kokic. maj god ..............
zumbula 17.02.2003 u 11:32:11 profil autora
Massimo i uvijek Massimo. I sad kad je izdao ovaj osrednji album kod mene ima kredit. Da voljela sam Srebrna krila i Čolu.To je bilo to. Pa i Novi fosili su bili ona dobra dobra zabavna glazba.