Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
lollipop 09.10.2002 u 14:56:55 profil autora
U zivotu sam naisla na jos dvije osobe (i to mi se cini nevjerojatno puno) koje gitaristu Blura smatraju iznimno talentiranim ne samo gitaristom nego i kompletnim autorom. Zanima me, iskreno i s nestrpljenjem, postoji li jos takvih ljudi?
Nakon dugo, dugo vremena stavila sam u komp Coxonov treci album (svima koji su upoznati s njegovim radom trebalo bi odmah biti jasno da mi se desilo nesto lose u zivotu i da sam u kurcu), iako ga vec ustvari dugo zelim slusat, i tako, podsjetila se na njega, na to kako je on usvari fenomenalan (1. i 3. album, dakako, 2. cemo ignorirat) i zaista me zanima da li u ovom krugu ljudi postoje moji istomisljenici?
Nacula sam da odlazi iz Blura, ali je onda to demantirao? Ne, samo oni ne, pa oni su jos jedini bend koji ima na broju sve clanove, od pocetka do sada.

*thank god for the rain,
maybe it'll wash that scum away*
oak 10.10.2002 u 18:49:18 profil autora
Ono što je Coxon radio s Blurom, poglavito na 5 albumu (Blur) i na 13. je izvrsno. Nisam imao prilike slušati njegov solo uradak (ali sad bar znam koji tražiti), ali je riječ o izvnarednom gitaristi, a isto tako izvrsnom slikaru (pogledaj omot za 13).

Malo nam je zadnjih dana u lošem stanju, ima takvih još, ali sve će to showbizz Otoka popraviti, nova ploča Blura sigurno ide u 1.000.000 primjeraka. I to je dobro