Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
tristam 09.10.2002 u 08:43:37 profil autora
pa reko sam!
daddy 13.10.2002 u 18:08:50 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
magazin je moja intencija, a u potpunosti grgićeva izvedba, dakle -njegov ukus. zanima me da li i kako često otvarate magazin i što o njemu mislite. da li nešto u njemu treba mijenjati? da li ste ikad po preporuci konzumirali nešto iz "pogleda.."? da li je potrebno uvesti šire područje preporuka (knjige, kazalište). i konačno, da li je forum potrebu za magazinom ugasio?
moje mišljenje je da magazin mora ići i dalje jer njegov autor (grgić) u nekim područjima ima i zna što preporučiti. a vi onda vidite...
dju 15.10.2002 u 13:41:55 profil autora
U načelu ne šljivim šta piše u magazinu, zato što je tamo preporučeno svakakvih bureka, iliti većina koncerta, filmova i drugih zbivanja koja se uopće događaju u Zg i okolici (u radijusu od par stotina km). Ne znam g-dina Grgića, a u pravilu ne uzimam bombone od stranaca. Ima li njega u Forumu? Lakše će mi bit ako ga malo onjušim.
oak 15.10.2002 u 22:57:08 profil autora
veliimiiir, javi seee.

a da probamo sa recenzijama, a ne preporukama. u jednom dahu sam pročitao recenziju rundeka, pa zašto velimir (koji kao novinar piše za nomad, hinet, playboy,..)ne bi recenzirao novi sigur ros, beck i druge albume,..

možda je i prava ideja da se dio ugaslog nomada preseli na ovaj sajt. Zašto ne i recenzije knjiga, videospotova, filmova i kazališnih predstava. Jedanput u 15 dana?!


electro cute 16.10.2002 u 11:44:27 profil autora
mene je veljo svojim člancima muzičke naravi jako,jako nervirao u nomadu (ako me pamćenje služi dao je radioheadovom live albumu 5 od 10) al mi je uvik bija zakon sa drugim tekstovima (onaj o neonacizmu npr.)
Filip 19.10.2002 u 01:24:35 profil autora
Magazin.. pa ima kul linkove koji se preporuchuju. Uglavnom druge stvari koje se preporucuju.. kao koncerti i slichno ne mogu posjetiti jer zhivim daleko od Zagreba. Ali kao shto sam vec reko ima linkova koji mi se jako dopadaju i ih preporuchavam mom drushtvu.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
adi_SA 11.11.2002 u 14:03:45 profil autora
Javljam se iz Sarajeva.
Postoji li neka mogucnost da se dodje do magazina "pogled preko ramena" i ako postoji kako

Izmjenio - adi_SA u 11.11.2002 14:04:58
goldietrickz 04.04.2003 u 16:18:06 profil autora
nisam znao gdje pa cu stavit ovdje ovaj link
http://pitchforkmedia.com/mp3/
STRAVA!!!
inace to sto velimir recenzira zbilja nisam mogao nikad svarit sto ne znaci da necu pokusat...:) kao sto neko napisa(cute?) bolje su ga isli neglazbeni tekstovi.ali nou frks procitam ja to.
a di je novi broj magazina?