Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
zv 02.10.2002 u 15:42:34 profil autora
to do: svaš
i?!? kakav je to vama film?!? ja sam mu dao 8.5 i trazio sam frendove da prihvate moju ocjenu bez daljnje diskusije medjutea smo tolko zakrvili da me sad zanima misljenje i ostalih ljudova. evo, bez pretjeranog pljuvanja po meni i mojim preferencama samo mi dajte vasu ocjenu na ljestvici do 10. hvala i bok
sally 04.10.2002 u 01:36:54 profil autora
h

Izmjenio - sally u 10.10.2002 15:18:38
Filip 04.10.2002 u 03:39:22 profil autora
Imao sam puno posla u zadnje vrijeme.. pa cu film gledat tek sutra ili za par dana.. :) Onda cu dat i moju ocjenu.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
gordogan 07.10.2002 u 12:11:19 profil autora
Suzdrzao bih se od davanja ocjena, ali ajde, 7.5 (:-)
Blejdranerovski je skinut, ali najviše mi smeta kraj koji je taaako tipično američki glup, kad ne bi bilo zadnje tri scene (i onda on stavi njoj ruku na trbuh, MA SKUŽILI SMO!) bilo bi super cool. Al nekako su mi na kraju ipak puno draži "Strange days", "12 Monkeys" i "Brazil". Eto, MR mi je ipak bolji od AI jedno 100 puta. Da.
zv 09.10.2002 u 12:20:56 profil autora
to do: svaš
eh, meni je AI bolji od minority reporta. ali zbog skucenosti ipak nose istu ocjenu. slazem se da je najkatastrofalniji dio svakog americkog filma ono kad se zovu na telefon i onda ide "a onda sam ja dosao a ti si rekao pa smo mi mislili dakle ti si UBOJICA" objasnjenje filma. jebote skuzi samo u vanilla sky kolko traje objasnjenje. to mi je skroz u ku*cu.
boo razz 09.10.2002 u 13:08:23 profil autora
osim kretenskog kraja, film ima jos jednu povecu manu, a to je tisucu i jedna logicka rupa u scenariju i gomila besmislica u radnji... inace je gledljiv...
gordogan 10.10.2002 u 09:52:27 profil autora
Eh, boo (ili razz?), otkad nam je to bitno što film ima logičke rupe ili je radnja puna besmislica? Either you like it or you hate it, sve dok nije uvredljiv za gledateljevu inteligenciju (a skoro svi su). Inače, ja ne volim spielberga, da se razumijemo :-)
daddy 13.10.2002 u 18:15:47 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
moja, laička ocjena je 5 (od 10). mislim, gledao sam više od 3 filma u boji u svom kratkom životu, a na nesreću neki od njih su STRANGE DAYS i PETI ELEMENT. na kraju filma, izlazeći iz kina, fin kakav već jesam, glasno sam opsovao -pu*i ga spilberže!
airball 21.10.2002 u 13:24:41 profil autora
biće da su spile i tomica ovo naštancali od dosade....
a tako ti je to kad si postaviš visoke standarde - ne moš ih svaki put dostić...
il' ko što je rekla jedna moja frendica: da ne znaš kako je kad pada kiša, ne bi ti ni sunčan dan bio nešto posebno...

slažem se s boo raz-om da priča ima rupa i da je tipično hollywoodski objasniti sve k'o malom djetetu. e, al zato sam preksinoć ponovo pogledao aliena, ogledni primjerak SF horrora... svaka čast, ridley!