Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
Julije 30.10.2012 u 11:53:02 profil autora
itchy knee san she
/
Flafi 30.10.2012 u 15:46:00 profil autora
Pokaži ribaš pod. Pokaži bojaš ogradu.
Malo će bit bedast ovaj moj odgovor, jer si kao stalan gost ovog foruma moj izbor za pusti otok vjerojatno već par puta preslušao, al eto - ponio bih Drveće i rijeke.

Pomislio sam na 40 licks ili onaj novi GRRRR! Stonesa, čisto jer ima puno pjesama, al pusti otok vjerojatno nije za đuskat, plesat i vikat. Tamo si sam sa sobom, a tako nekako je i na Drveću. A ima i puno tišine na albumu, baš kao i na otoku.

Netko je jednom na slično pitanje odgovorio tako da bi ponio bilo koji LP koji prvi nađe ne bi li ga na pustom otoku koristio kao frizbi. Kao, što ćeš slušat muziku na pustom otoku, imaš i većih briga. Al to je drugi par rukava.

A da povučem i treći par rukava, u tom velikom izboru ne vidim apsolutno nikakav problem. Svatko nabasa na nešto što mu se svidi. Pomiriš se s tim da ne možeš ić nikakvim sustavnim redom, uvijek nekom slučajnošću nabasaš na nešto što te odvali, i s tim da ne moraš žurit preslušat sve, jer to nikako nećeš stić. Uzmi sve vrijeme što ti treba da uživaš u onom što ti se sviđa. i to je to.

E, i sretno na ispitu!
mario 30.10.2012 u 16:57:06 profil autora
.
Pips, Chips & Videoclips -Drveće i rijeke

koliko god to sada izgleda, onako, ajde, pa na pips sajtu si, pa trebalo bi biti nešto od pipsa. o, ne ,ne želim da ispadne kako je ovo "must" i da se jedino slušaju pips( ma da od ex-yu uz rundeka uglavnom samo pipsi ), pitanje je jasno postavljeno. malo zajebano zbog toga što meni dosta znače trenutačna raspoloženja za nekakav odabir, ali kod mene je ova ploča jednostavno djelovala najintimnije, izazvala najviše emocija i stvorila nova shvaćanja i obilježja i vjerojatno zbog "...koji će ti ujedno biti i najbolji prijatelj, jer ćeš ostat sam(a) bez igdje ikoga, zaboravljen(a), napušten(a) od svega i svih koje znaš! "
bi najbolje odgovarala, jer je baš za takve ambijente, jer je ja.
daddy 30.10.2012 u 21:12:27 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
da se tjeram, da se gonim, da me bičuju odgovor je samo ovaj - ne bih nosio nikakvu muziku na pusti otok.
pokušajte me shvatiti.
i meni bi bilo odlično bez muzike, vjerujte.
jelena 30.10.2012 u 21:30:07 profil autora
ja ne bih nosila nist narocito ne nesto drago jer bih zamrzila i to.
janakis 30.10.2012 u 22:24:38 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
skoro sam napisao radiohead - ok computer, jer je to album kojeg se nisam prenaslušao, čak sam ga pola već i pozaboravio, i sigurno bi na njemu bilo puno toga za otkriti, i ne bi bilo dosadno. ali da je to jedini zvuk koji ću slušati do kraja života... ne znam, falio bi mi nekakav mars napada, teroristi ili u-kurcu-sam-ali-ima-nade sao paolo. zato i slušam pipse, da ima svega, svih instrumenata, svih raspoloženja, svih tematika. zato:
pipsi - bog.
johnnykola 31.10.2012 u 12:25:25 profil autora
sta je bilo!? reci!
drvece i rijeke ♥
gogolj 31.10.2012 u 19:54:52 profil autora
na pusti otok ponio bih pjesme za gladijatore jer hej, treba bit gladijator da pobjegneš otamo ;)
gogolj 31.10.2012 u 20:00:41 profil autora
ako izuzmemo pipse onda idoli možda, odbrana ili od albarna nešto tipa demon days

živio, julije
puki 08.11.2012 u 19:24:58 profil autora
Old rabbits die hard
Pjesme za gladijatore. Ne jer je ovo pips forum. U zadnje vrijeme nisam baš rječit, pa ne znam opisati, ali ako ništa drugo, za tropsku oluju (pretpostavljam da bi bilo tropskih oluja, ne znam zašto) bi se, uz eksplozije gromova, savšeno uklopilo "...dođi s nama gore sada ti" dio, pa bi uz "...čuda su moguća..." (ne zbog teksta, zbog cijelog osjećaja pjesme u tom trenutku) oluja prošla, pa bi bilo lakše.

Bah, nije važno.

Uglavnom, da, Pjesme.

Vjerujem da će me i Walt toliko uzeti.

Nadam se da neću ranije završiti na pustom otoku.