Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
gogolj 28.10.2012 u 11:11:03 profil autora
čitam te pjesme koje je daddy postavio na sajt... i već ih pomalo čujem daddyjevim glasom. bez obzira na klipove one s proba. i to je lijepo.
htjedoh još reć, čini mi se da je ovo dosad najzreliji daddy, što je i logično zapravo. jedva te čekam walte.
daddy 28.10.2012 u 11:24:15 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
"dok smo hodali" je najtamnija pjesma na albumu. 2 godine je stara, jako sam zadovoljan kako jebe oca live.
rekoh već, zadnjih godinu dana bavio sam se skoro pa isključivo pop pjesmama. te vam možda ne sjednu tako.
darknessss 28.10.2012 u 11:27:55 profil autora
od ovog kaj sam cuo moram priznat da mi je ova najjebenija... jedva cekam taj jebeni album da izade
mario 28.10.2012 u 12:07:18 profil autora
.
svaka čast. možda i najjači tekst dosad sa walt-a.
na prvu me vuklo odmah na foxtrota.
najtamnija? pop pjesme? što bi trebalo značiti, pošto me ovaj izraz pop pjesme uvijek zbunjuje?
da li to znači recimo da su slan, sin, foxtrot manje pop pjesme od zdenke i terorista?
što bi definiralo pop pjesmu, tekst, muzika ili sklop toga...od ove dosad četiri "htio bi da me voliš" bi tekstualno bila najviše pop ili je to blesavo uopće definirati
DanMrak 28.10.2012 u 17:59:39 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Ja sam si ju uklopila u muziku "Ja sam onaj kojeg nema" Neam pojma zaš :D

Sviđa mi se. I opet...jedva čekam čuti. Walta cijelog. Ah :)
sucker 28.10.2012 u 19:05:04 profil autora
super super tekst... odmah me na prvu bacilo to koliko je direktan. ajmo to tako grubo reć, hrpa ''većih'' pjesama pipsa, ne nužno boljih od ostalih, ali onih koje definitivno imaju veću težinu (narko, 2x2, sin, foxtrot, na putu prema dole, bajka, slan, popravak...) pisane su u drugom licu jednine, dakle: ''sebičan si na dva mala gola'', ''sanjaš da si zvuk'', ''smiješan si, foxtrot'', ''možda je vrijeme da si priznaš'', ''još možeš popraviti sve'' itd.... naravno, ima iznimaka (porculan, pjevač b&s...), ali čini mi se da ova paralela ima temelje. mah, nije ni bitno... super tekst!
midnightmoon 28.10.2012 u 20:42:26 profil autora
već sam dva puta napisala post i nijedan nije otišao tamo gdje treba.
ako ovaj sad prođe, napisat ću ga i treći put, iako me već bole leđa, a i vid mi se pomalo magli. :)
midnightmoon 28.10.2012 u 20:59:18 profil autora
izvrsna pjesma!♥

itekako ima veze s pjesništvom.
vrlo iskrena i autoanalitična, možda najiskrenija do sada. zato je valjda i najtamnija?
nije toliko popkulturna, jer nije planirana bit komercijalna?
ja, kao pjesnik sklon samoironiji, imam sličnu pjesmu o sebi. zove se "štakor". :D
"rovokopač" je vrlo fina riječ u odnosu na mog "štakora", ali volim se s tim igrati, volim pomicati granice. ne mogu si pomoći.

nadalje, to je predivna ljubavna pjesma. meni najljepša i najiskrenija do sada.
glazbu koja je prati zamišljam kao mješavinu pjesama "sin" i "slan". :)

sve u svemu, očarana sam.

pozdrav, daddy!
gogolj 28.10.2012 u 21:37:57 profil autora
ova pjesma ima "inception" moment, na refrenu :ppp
daddy 29.10.2012 u 18:09:35 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ova pjesma ima "inception" moment, na refrenu :ppp


da! ;)
johnnykola 30.10.2012 u 04:43:06 profil autora
sta je bilo!? reci!
dosad smo si napravili plakate za:
the limits of control
little miss sunshine
in the mood for love
i
bin-jip.
danas, sutra imamo namjeru napraviti
za
synechdoche new york
i
inception.

(((:
Flafi 30.10.2012 u 15:32:04 profil autora
Pokaži ribaš pod. Pokaži bojaš ogradu.
"dok smo hodali" je najtamnija pjesma na albumu. 2 godine je stara, jako sam zadovoljan kako jebe oca live.
rekoh već, zadnjih godinu dana bavio sam se skoro pa isključivo pop pjesmama. te vam možda ne sjednu tako.


najtamnija? pop pjesme? što bi trebalo značiti, pošto me ovaj izraz pop pjesme uvijek zbunjuje?
da li to znači recimo da su slan, sin, foxtrot manje pop pjesme od zdenke i terorista?
što bi definiralo pop pjesmu, tekst, muzika ili sklop toga...od ove dosad četiri "htio bi da me voliš" bi tekstualno bila najviše pop ili je to blesavo uopće definirati


Vjerojatno će nam bit jasnije kad izdaju Walta, al to je još tako daleko, volio bih i ja pročitat odgovor na ovo pitanje. Zar nije dobar dio dosad izdanog opusa Pipsa pop (mislim da je baš Daddy to na više mjesta rekao)? A ako pretpostavimo da su posjetitelji ovog foruma ljubitelji bar većine onoga što Pipsi naprave, zašto im te nove pop pjesme ne bi sjele?
daddy 30.10.2012 u 21:02:35 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
oke.
uglavnom, pop ne pop, zadnje vrijeme sam radio light songove, za razliku od "dok smo hodali" koja je sve osim ne light.
pa si mislim da vam ova zajebancija možda ne legne.
jako sam umoran, prenaslušan, uvijek se bojim za svoju dječicu.
nemojte me ništa slušat, stvarno sam overload.

inače, sad baš miksamo ovaj "update dema", tako da mogu reć da je i ta faza finito.
imat ćemo uskoro jedno veliko stručno pojačanje u pregledu svih songova, što će odgoditi trackiranje, ali duboko se nadam još poboljšati songove.
božo i ja smo stigli do svojih gornjih granica, iskreno.
jelena 30.10.2012 u 21:33:10 profil autora
pokusavam ne cut nist pa kad uzmem album onda sve po redu natenane al nije da ne cekam jedva mozda grijesim.....?
gogolj 31.10.2012 u 19:57:51 profil autora
dosad smo si napravili plakate za:
the limits of control
little miss sunshine
in the mood for love
i
bin-jip.
danas, sutra imamo namjeru napraviti
za
synechdoche new york
i
inception.

(((: