Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
gogolj 04.03.2016 u 09:30:42 profil autora

Izgledalo mi je da bend svirački nikad nije zvučao i izgledao moćnije i suverenije,


pipsi uvik tako izgledaju. u kojoj god fazi da sam ih gleda uvik sam ima taj zaključak ;)
gogolj 04.03.2016 u 09:32:39 profil autora
e da, neobičan dan ♥
josip 04.03.2016 u 09:42:42 profil autora
Pjesme su išle upravo tim redosljedom, istina, početak teško da je mogao biti življi :)
Neobičan dan... Prije pjesme je Dudo imao mali uvod i spomenuo je, mislim, 1982. godinu, a mene su automatski prošli trnci jer sam mislio da idu Poslednji dani od Idola, hehe. Super izbor za obradu, obožavam takva iznenađenja.
Slažem se, svirački su uvijek bili besprijekorni, ali jučer kao da su premašili i otišli korak dalje.
Hvala i tebi Gogolj, važno je da smo stroj :)
baby ruthless 04.03.2016 u 15:43:47 profil autora
something im not quite sure of
svašta se najljepše sinoć uprizorilo
sucker 06.03.2016 u 23:03:16 profil autora
žao mi je ko psu, žao što nisam bio.
makar sam puno kilometara udaljen i nisam tamo ni mogao biti.
i godinama je već tako.
ali gledajući ''neobičan dan'' na youtubeu shvatim - da, to je taj moj bend koji već predugo nisam vidio/čuo/doživio, nakon godina hodočašćenja po zagrebu i okolici i zaista vanvremenskih koncerata i noći.
i zato bih bio zahvalan onome tko se okuša riječima izreći teško izrecivo i dočarati gig.
i dat ću sve od sebe da budem na sljedećem u srpnju - nadam se da će se nekako i preko interneta moći kupiti karte...
janakis 07.03.2016 u 14:36:38 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
da, super je bilo, gig je u potpunosti opravdao očekivanja neubičajene setliste... i neke je pjesmu bilo takoreći privilegija čuti uživo...
meni su doživljaj jedino narušili nevjerojatno dosadni ljudi koji su se stalno nekog vraga prešetavali i probijali kroz gužvu simo-tamo. onda sam se premjestio iza nekog stupa gdje ništa nisam vidio da me puste na miru i da mogu uživati ;)

highlight mi je bio porculan, meni nikad privlačniji... jako lijepo
dakota 03.07.2016 u 16:07:06 profil autora
msu sinoć, nova pjesma boli gro odma na prvu
daddy 05.07.2016 u 11:39:39 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
veseli nas da je tako, mada malo će ipak drugačije zvučati studijski.
gogolj 02.08.2016 u 11:59:44 profil autora
superuvo.

otvorili sa samnom tebi je zima. divno i moćno je to zvučalo.

onda su prašili skoro pola novog albuma plus zdenka. (dakle kratka povijest, walt d., dementor, bi li ili ne bi)

i tek onda ljeto.

prijatelj bi doslovno bija puka da nije čuo taktove nečeg poznatog u tom momentu, a ja guštam, plešem :)))

setlista rasterećena, za neke stvari poput zime tek onda skužiš kolika je šteta da se ne mogu svirati bilo gdje.

sve je to ok al nije ok kako sam svaki put nepripremljen na snagu htio bi da me voliš. kakva stvar!

o onim starijima poput narka i 2X2(kojom su zatvorili) da i ne pričam. kao vino.

nova stvar super zvuči, jedva čekam.

bilo je zajebancije s blizinom stejdževa kad su lightning bolt probavali prije svog nastupa, a taman narko. taj problem je superuvo već imalo prije dvije godine.

publika, festivalska.

al stvarno mi lipo bilo. fala :) ♥

e, da, susjedi isto bili i neobičan dan.
pkoscak 11.08.2016 u 11:10:11 profil autora
tu sam i pratim sajt već godinama. Do sada nikada nisam komentirao ništa na forumu, no prekopao sam ga od početka do kraja. Ne gasite ovo divno mjesto.

Pozdrav iz Bregane!
blej 02.12.2016 u 14:58:58 profil autora
lijepim jedno lijepo hvala za druženje u Zgu prošli tjedan.
baby ruthless 30.01.2017 u 16:51:54 profil autora
something im not quite sure of
...boćarski, naravno. teško da će više proć ijedan u Zagrebu bez nekih nas. to je tak.
gogolj 16.07.2017 u 21:42:47 profil autora
da prijavim gospić :)) baš nam je super bilo, isplesali se i ispjevali... generalno ti neki koncerti u "manjim" gradovima znaju ispast super, pa tako i ovaj. nije bilo puno dvojbe oćemo u ši s terminom u dva ujutro il u lipo rashlađeni gs :))

fora mi je bilo dolazimo u gs, stanemo da pitamo curu i dečka di je kic, a cura pita '' i vi idete na pipse?" i ponosno pokazuje pips majicu. jaki smo u svakom kutku ove zemlje ;))

fala! tribalo mi je ovo...
daddy 31.07.2017 u 08:29:44 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
znak srca, gogolje!
marija 02.08.2017 u 16:52:10 profil autora
Hvala vam za Gospić. Nije baš za pohvaliti se, ali zadnji sam put sam Pipse vidjela uživo 1999., čini mi se u Karlovcu. Te godine sam preselila u Gospić i na žalost nisam baš u prilici posjećivati koncerte van Gospića (što zbog novaca, što zbog 5 djece). Bio je prekrasan osjećaj slušati vas.
Nadam se da ćete nam opet doći.
daddy 21.08.2017 u 10:28:26 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
nadam se da se uskoro opet vidimo!
sis 04.10.2017 u 12:26:27 profil autora
još možeš popraviti sve
Jako se veselim predbožićnom poklonu.
daddy 05.10.2017 u 19:44:11 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
moglo bi ti biti dosta toga čudno.
sis 06.10.2017 u 08:58:07 profil autora
još možeš popraviti sve
Za sad mi je čudno 21. i 21. 12. Pretpostavljam da je 21. i 22.
Kao i obično u panici sam da se karte ne rasprodaju.
Hm što bi još moglo biti čudno. Npr da su oba koncerta ista? Nekako ne vjerujem ;-)