Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
daddy 29.09.2012 u 14:58:45 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
rekoh sebi "nemoj", nije bitno, nema veze.
nije ovaj forum, uz sve te društvene mreže više neko mjerodavno mjesto.
nemoj, rekoh si, pomislit će da tražiš pusu, a puse nema kao što si i sam rekao.
rekoh si još "pa možda nije nitko sa sajta bio tamo".
i tako sam si srao po mozgu neko vrijeme dok nisam odlučio to što sam odlučio.
odlučio sam, ima već neko vrijeme, (općenito, ne samo u vezi benda) govorit notorije kakvih me inače sram jer mislim da ih je nepotrebno javno reći.
u nekom normalnom društvu.
ovo nije normalno društvo i ja ću mu/vam to govoriti jer mislim da mi je to dužnost.

ali, da napravimo gig u jebenom zagrebu i da na mom sajtu nema jedne jedincate reakcije, bilo kakve, čini me istinski žalosnim.
ovo je prvi puta tako otkad postoji ovaj sajt.

i nemoj slučajno da mi se sad netko iz zagreba javi tko je bio na gigu.
obrisat ću mu post, majke mi.
ostali nek komentiraju, dapače.
midnightmoon 29.09.2012 u 17:10:14 profil autora
moram priznati da je i mene to rastužilo, a prvenstveno iznenadilo.
gogolj 29.09.2012 u 20:57:26 profil autora
nije me to rastužilo jer je očekivano jebiga. već je dulje vrijeme odaziv ovdje gotovo nikakav. ne znam di se sad svi in(t)er(ne)tno kreću, dal je twitter ili fejs ili nešto treće ali ako kojim slučajem svrate ovdje i ako nitko nije u stanju napisat par riječi, barem nešto o novim pjesmama, jebeš onda to, prika. virujen da nas ima ovdje (doduše ne puno:) odsvud i stvarno bi voljeli čuti o gigu il vidit fotku ako je neko uslikao. jer ako smo tu, znači da volimo to i da nam je stalo.
Josh 29.09.2012 u 22:24:49 profil autora
prokleti kralj
pusa iz Dubrovnika

you''ll never walk alone! ;)
daddy 29.09.2012 u 22:31:37 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
moji dječaci!
darko 30.09.2012 u 08:04:21 profil autora
meni će, čini se, ovo bit prva kalendarska godina bez koncerta pipsa, od 2000. naovamo (ne računajući koncertno neaktivnu 2002.)
i općenito što se muzike tiče, u cijeloj sam godini uspio posjetiti samo 1 festival i 1 koncert (wilco).
fali mi očajnički žive muzike, craveam za koncertom pipsa, da napokon čujem nove pjesme uživo, da čujem walta.
...
jedva čekam da se vratim u vukojebinu.
već 13 mjeseci, s kraćim prekidima, živim u 13-milijunskom gradu koji je, paradoksalno, kad je pop kultura, ili bilo kakva kultura u pitanju - 13 milijuna puta veća vukojebina od ove naše.
johnnykola 30.09.2012 u 08:20:11 profil autora
sta je bilo!? reci!
pisao sam vec.
ko ce pored svojih problema baviti se vise icim,
a kamoli muzoikom.
do smjene generacija ocito nije doslo.
bar sto se sajta tice.
bitan je samo san, a ja cu ga uvijek sanjati.
i pipse pratiti.♥
Josh 30.09.2012 u 10:45:44 profil autora
prokleti kralj
malo nas je al''smo govna, braćo (i sestre), i ne damo se!

(slažem se s Nikolinim posljednjim tvrdnjama)
daddy 30.09.2012 u 11:36:39 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
stvar je u profilu sajta, stvar je u zadnjih godina novostečenim navikama provođenja slobodnog vremena, odnosno vremena na netu.
stvar je i u bendu koji nije hajp. na ovom forumu teško da ćeš nešto pojebat :)
ja znam kako povećati promet ovdje, ali to ne želim jer mi nije stalo do brojke i plebsa, imam druga mjesta profilirana za taj soj.
ovo nije mjesto za svakoga, tako sam ga i usmjeravao godinama.
žalostan sam jer nas je od 10 pravih ostalo 5 i nitko novi nije došao.
i sve je to očekivano i u skladu s društvenim procesima.
ovo je strašno strašno vrijeme i prostor kamaradi, vjerujte mi, pipsi su tu najmanji problem.
Josh 30.09.2012 u 22:23:51 profil autora
prokleti kralj
a propos Dubovoga komentara o vremenu u kojemu živimo, jedino što mi pada na pamet, a da mi ima ikakvoga smisla i da je praktično ostvarivo jest: ostanimo ljudi, zvučati će hipijevski...ali....ljubav je jedino što trebaš i što možeš dati. ljubav u smislu da drugome daš sebe...ne doslovno :D ma svaka lijepa riječ, gesta, da ne govorim dobro djelo, prema svakome tko se nađe na tvome putu, neprocjenjivo je vrijedno dobro u ovome vremenu kad se sve procjenjuje.
daddy 01.10.2012 u 07:36:35 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
svaka ti čast!
dendrofil 01.10.2012 u 09:59:35 profil autora
poleti i leti
evo da se javim. želim da znate da sam svakodnevno na ovome sajtu, na forumu... ovo je divno mjesto s divnim ljudima. iako virtualno, stvarnije mi je od puno drugih fizičkih mjesta. kad malo promislim, ovaj sajt mi je u zadnjih nekoliko godina, otkad ga posjećujem, dosta važan za neko duševno i mentalno zdravlje. da nestane, osjećao bih ogromnu prazninu.

to što rijetko pišem je vjerojatno neka moja stvar s komunikacijom, tj. sa zakočenjem iste. ili mi jednostavno više paše slušat i kontemplirat nego često komentirat. kakogod, možda se malo više uključim.

sis 01.10.2012 u 12:35:56 profil autora
još možeš popraviti sve
dendrofil je sve rekao, točno se i ja tako osjećam.

bundek sam teška srca odlučila propustiti. obzirom na svakodnevno užasno rano ustajanje, u četvrtak u 22 nisam u stanju držati otvorene oči. nadala sam se kojem komentaru, ali nije da sam naročito začuđena izostankom istih.
istina, nisam se ni ja pretrgla komentirajući koncert u visu koji me je silno razveselio. i da, jedva čekam novi album
toma999 01.10.2012 u 13:08:46 profil autora
mi smo tražili parking do skoro 11 i na kraju nismo bili na zabavi (ako je u šatoru, onda je zabava, jel tako?!).. :-(

ove godine baš nemamo sreće sa pipsima, otkazano na pagu, nema parkinga na bundeku, grrrr

ali optimist u meni govori: "ma biti će bolje" :-)
janakis 01.10.2012 u 14:16:02 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
ja sam zapravo mislio da je gig u westgateu. nije li pisalo rujan fest? tek pred par dana sam saznao da se na bundeku i dalje nešto odvija. no tak svejedno, pomislio sam da bi se isplatilo otići zbog novih pjesama, ali kak mi nije baš pasalo, a zaprešić mi zvučio daleko...
mario 01.10.2012 u 15:55:54 profil autora
.
ovaj sajt ima prosijanu kvalitetu ljudi iz one kvantitete koja se stvara na tim novim društvenim mrežama... ali ustvari sad jedino preostaje reći da je sve iznad u prethodnim postovima rečeno.
jelena 03.10.2012 u 12:24:17 profil autora
uglavnom pazim kako pisem.. u zadnje vrijeme nemam vremena. sretna sam kad procitam redom novosti tu. uglavnom, podrzavam i uvijek cu! mozda ne onako kako bih htjela. moji pipsi! :)
daddy 03.10.2012 u 18:36:33 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
volim vas ekipa. jebiga, tako je to u životu.
jelka 10.01.2015 u 23:30:49 profil autora
"You only suffer as long as you want to."
subota navečer, a ja pred kompom u tišini vlastite sobe..začudo ne opijam se vani po klubovima kao nemali broj mojih vršnjaka, možda starim tko zna..možda je to tako kad pređeš polovicu dvadesetih..no ipak, što ja znam o životu, učiš dok si živ..

no eto, da ne skrećem puno, subota navečer, samoća je ponekad bolja od društva pa čak i kad se osjećaš tijesno u vlastitoj koži.. uglavnom, eto me na forumu uopće nakon dobrih desetak godina i to sve zahvaljujući Pipsima i koncertu održanom u Rijeci ovaj ponedjeljak..

slušala sam ovaj bend dok još pojma nisam imala o čemu taj "frajer koji liči na Oasis tipove" (Dubravko nemoj zamjerit, bilo mi je 12-13 godina samo :)) pjeva al se sjećam da mi je bio baš fora..to je sve stariji brat kriv, on me navukao na Pipse iako se doduše moj glazbeni interes u određenom trenutku preusmjerio na neku drugu glazbu..tako je to kad si mulac i otkrivaš novo..ali godine idu i ponekad se vratiš glazbi koja ti je obilježila dobar komad djetinjstva i rane tinejđerske dane, a napraviš to u trenutku kada iako još poprilično zelen, ipak imaš koje zrno u glavi i onda se desi klik i prisjećanja počnu..dešava mi se to cijeli ovaj tjedan, Pipsi na repeatu doma vrte, malo Walt, malo ostalo, ali sve je u pogonu i mogu reći da me već poprilično dugo neki bend nije ovako protresao..

da ne ispadne ovo moje sad glupo baljezganje (a moguće sam i na krivoj temi, tek sam otvorila forum, vidim ima svačega lijepog i mudrih ljudi ovdje :)), htjela sam se samo osvrnuti na prvotni komentar o nedostatku istog ovdje u vezi koncerta i da, čini mi se, a to mogu reći iz perspektive svoje i mlađih generacija da se internet poprilično promijenio, svi su na fejsu ili gdje već i pomalo možda i zamiru ovakvi vidovi komunikacije..ali zato mi se ovaj forum čini kao lijepa mala zajednica gdje doista neću naići na glupave komentare o biločemu..ovdje svi dijele istu strast prema Pipsima, a to je već mnogo..

evo nakon ove ogromne bujice htjela sam još samo reći da mi je drago da sam ovdje i da se nadam da me primate u vašu malu zajednicu :)

p.s. pozdrav svima :)
daddy 11.01.2015 u 10:17:15 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
oke, vidim da kužiš ;)
dobrodošla!
daddy 11.01.2015 u 10:20:57 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
oke, vidim da kužiš ;)
dobrodošla!
johnnykola 11.01.2015 u 10:57:28 profil autora
sta je bilo!? reci!
johnnykola 11.01.2015 u 10:57:28 profil autora
sta je bilo!? reci!
.
jelka 11.01.2015 u 19:16:35 profil autora
"You only suffer as long as you want to."
aaahhh brain pickings..tako dobra stranica :) hvala vam dečki :)
daddy 12.01.2015 u 23:40:42 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
odličan prilog, nikola. jeben.
dendrofil 30.11.2015 u 21:32:30 profil autora
poleti i leti
i, šta kaže metropola? kak je bilo?
daddy 03.12.2015 u 10:24:24 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
stadionski.
naravno, čim to nije samo "naša škvadra" osjećaj je drugačiji, ali sve u svemo lijepo.
ovakve prilike taracanje su poznatog autoputa, samo jedno je zaustavljanje na benzinskoj (novi "porculan")

vidimo se, nadam se, u vintageu u trećem mjesecu, bit će to nešto prilično drugačije.
dendrofil 03.12.2015 u 20:13:06 profil autora
poleti i leti
a ovaj vikend opet na rječini, baš se veselim. treći put u godinu dana, eppur si muove!
gogolj 04.03.2016 u 09:04:47 profil autora
kako je bilo? dajte malo aj :)
josip 04.03.2016 u 09:17:48 profil autora
Odličan nastup sinoć, baš je!

Izgledalo mi je da bend svirački nikad nije zvučao i izgledao moćnije i suverenije, publika raspoložena, a prostor fino, fino popunjen. Setlista zanimljiva i šarolika, svi su mogli doći na svoje:
Fufica, Svaku noć sam pijan, Nacionalni park, Bolje, Bi li ili ne bi, Zdenka, Rosita, Mrgud, Teroristi, Idealna pop pjesma, Seks u školi, Susjedi, Sebastian, Neobičan dan, Narko, Dan mrak, HBDMV, Gume, - - Pjevač B&S, Malena, Dođi vilo, -- Porculan, 2*2.

I sad, kad pogledaš koje sve pjesme nisu upale, a koje su inače koncertni standard, dolaziš do zaključka da Pipsi ne mogu promašit sa set listom kakvu god da slože.

Malo mi je žao što su Susjedi prekinuti prije vremena, s druge strane, onaj izlaz na 2*2 me svaki put iznova oduševi, nevjerojatno nešto. Porculan je u malo drukčijem i bogatijem aranžmanu zvučao super. Neobičan dan - pun pogodak. Pjevač B&S me sa onim postupnim priključivanjem benda podsjetio na Kerempuh. Šinec "ubio" solo na Gumama. Jako mi je drago što sam čuo Mrguda i Sebastiana. O pjesmama kalibra Narko, Dan mrak, HBDMV ne treba trošiti puno riječi :)

Sve u svemu, jako lijepo bilo.
Hvala, Pipsi!
gogolj 04.03.2016 u 09:25:43 profil autora
furiozan početak! (ako su pjesme po redu)
super mi se čini po setlisti, poletno, plesno, nabrijano...
žao mi je što nisam mogao, al drago mi je zbog vas ♥