Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 ... 7 8 9 10
 
jvjb 10.06.2013 u 01:00:22 profil autora
kino,,artul
sve je rečeno, walt!
meni osobno na prvu ''''dok smo hodali po zemlji'''', a kako čujem i na četvrtu legla,,ima tu nešto EKV-a, šta me oduševilo!
fino, vrlo fino..
bili su i gladijatori razigrana ploča al ovo je baš upgrade.
poetika, harmonije, melodika, ma sve leži
mislija sam da nisam kompetentan samo za komentirat pizze jer meni ne postoji loša, postoji samo malo manje bolja. al ista je situacija šta se tiče vaše muzke..ja sve to gucam i kako se uvik veselim novoj pizzi tako se isto veselim vašim aktivnostima..
bog vas veselija lipi moji pa se družimo na jesen ;)
evala


daddy 10.06.2013 u 11:22:26 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
i ja se nadan ;)
johnnykola 10.06.2013 u 14:57:12 profil autora
sta je bilo!? reci!
stigao walt.
taj lajt beton.:)
tristan 10.06.2013 u 23:13:23 profil autora
: : : if you don''t go you don''t have a story . . .
Počeo sam hodat uz Disneya, malo kasnije postao plivač. Bi li ili ne bi je bila moja situacija između trubača i harmonike. Nisam toliko puta bio dementor, koliko sam često htio da me netko voli. I mogu vam reć dok hodam po zemlji, mislim da ću uvijek slušat Pipse ma da je moja povijest kratka, jer s vama meni nije zima.

[Hvala & velik respect za album Walt,
pozdrav iz Slovenije i sorry za griješke na hrvatskom, hihi]
midnightmoon 11.06.2013 u 00:49:18 profil autora
stigao mi walt, upoznajemo se. ♥

nemam sad vremena, javit ću se...:)
johnnykola 11.06.2013 u 15:45:19 profil autora
sta je bilo!? reci!
sis 12.06.2013 u 09:27:51 profil autora
još možeš popraviti sve
Zbilja mi je drago čitati mahom panagerike Waltu, naročito kad dolaze iz tastatura onih koji se, najblaže rečeno nisu nimalo pohvalno očitovali o Gladijatorima. Pitam se ima li ikakve šanse da pomisle da su možda ipak bili u krivu, pa da riskiraju tih sat vremena života i preslušaju Gladijatore još jednom.
daddy 12.06.2013 u 10:34:26 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
"Walt" je sagrađen na ljuštenju "Gladijatora" do goih kosti. godinu i pol nakon gladijatora sam intenzivno razmišljao zašto su svi tako bijesni. i kako im promaknuše neke pjesme puput "foxtrota", "sina", "gravitacije"......jasno je da je glavni smetač celofan - astronautska alegorija, koja je ipak prevelik zalogaj za ovaj state of mind.
midnightmoon 12.06.2013 u 17:21:28 profil autora
nakon nekoliko riječi, skužili smo ja i walt da se znamo oduvijek. :)

***
upravo sam to i ja htjela reći. walt je gol golcati gladijator.
prepoznala sam gladijatora otprve, jer i sama obožavam metafore, a znam i iz svog pjesničkog iskustva da ih ljudi ne prepoznaju. jednostavno su za to glupi.
iako su obojica emotivci, gladijator je bio oprezan, ali walt je iskren.
walt je zaleđeni gladijator koji se pred nama odmrzava u prekrasnim ljubavnim pjesmama.
dakle, tko veliča walta, a ignorira gladijatore, u velikoj je zabludi..
kako autor veli, oni su u neraskidivoj vezi. oni su jedno.


ave, walt! :)

živio! ♥
jelena 12.06.2013 u 23:06:41 profil autora
hoću nešto da napišem tu a ne znam nadugo, lijepo a povezano.... walt je velik zalogaj za sažvakat, to stoji. što se mene tiče, u najboljem mogućem značenju. ako imaš želju i volju može se slušati sa mnogo strana. različito od raspoloženja, vremena, mjesta, društva, pažnje itd. daje različite utiske i povode. ako hoćes da ga uživas, možeš, mnogostruko, različito, promišljajući ili odmarajući mozak, plešući ili ležeći, žmireći ili raširenih očiju, bruseći osjećanja i osjećajući svaki dio kože na leđima, ali moraš ga čuti jer walt nije pozadina, walt je ono što je ispred, samo izađi iz svijeta predrasuda i pusti tijelo i misli :))
romana 13.06.2013 u 08:43:21 profil autora
ooo,znaš ti, znaš..lijepo i povezano..drito!
daddy 13.06.2013 u 09:10:55 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ako negdje postoji oaza ljepote, to su vaše misli u ovom topicu.
jeste li svjesni toga?
jelena 13.06.2013 u 09:56:10 profil autora
hvala romana, al ovo je kratko i naspram walta obična tanjež ;))
dendrofil 14.06.2013 u 21:10:15 profil autora
poleti i leti
walt...

ovih dana, otkad mi je stigao, stalno su mi pjesme u glavi, i dok ga ne slušam.
prvo slušanje mi je proletilo, činilo mi se puno kraće nego što je zapravo. halapljivo sam ga proždro može se reć, ko gladni pas. svaki sljedeći put ga slušam sve smirenije, fino polagano, i upoznajem sve više malo po malo.

bi li ili ne bi je ubojica i bit će predobro ako bude singl! nekako mi je ko puni krug od male fufice i sličnih stvari do ovamo. više spirala nego krug, jer je sad na nekom prezaraznom prezajebantski odličnom novom nivou. ples!

u kratkoj povijesti uvijek jako osjetim taj neki duboko osobni moment koji me srmrzne. to mi je nevjerojatno dobro uklopljeno, tako jednostavno, nenadano u takvoj "političkoj" pjesmi, baš te mazne ravno u grlo i progutaš knedlu. (a i jebeš bilo koju pjesmu s takvom tematikom koja nema to osobno nešto u sebi).

inače dok slušam pipse, a pogotovo sad walta, osjetim kako mi pjesme šire taj neki receptor osjećaja, ne znam kako da se drukčije izrazim. u tijelu postoji neka mreža koja služi za punjenje emocijama iz vanjskog svijeta. e, i onda dok slušam pipse skužim kako mi je ta mreža inače dosta zakržljala, jer mi ju te pjesme šire i pune više i brže i shvatim da baš i nisam u formi. to je dragocjeno, ne smijemo otvrdnuti, a jako je lako ako se pustiš sivilu. zato hvala pipsima i waltu jer me održavaju na površini!

puki 15.06.2013 u 19:42:02 profil autora
Old rabbits die hard
Eh, skontah i da mi je Walt Disney postao ono što mi je Popravak značio prošli put, s time da sam sada puno optimističniji i bolje nego prije, tak da i pjesma odgovara. Eto. Bah. :D
sucker 15.06.2013 u 20:35:45 profil autora
nevjerojatan je raspon ovog albuma, raspon osjećaja koji izaziva... plačem, smijem se, uživam, plešem. 45-minutna ekstrakcija ljudskosti. iznimne, izuzetne pjesme. ma - ljubav!
janakis 18.06.2013 u 22:37:35 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
u humoru (serijama, stand up-u) najbolji su momenti kad se izrazi (uoblici, verbalizira ili vizualizira) tocno ono sto si ti htio reci, sto i tebe muci, o cemu si razmisljao, ali nisi znao kako ni u kojoj formi to isfurati.

tako i Walt tu i tamo pika na prava mjesta, nekad pikne melodijom, nekad stihom, i sve zvuci tako jednostavno i pitko, da se covjek zapita: pa kak se ja tog nisam sjetio!?

ali najteze od svega je dobiti tu jednostavnost i tu je najveca genijalnost. i najveca zabava. idem polako, svaki dan otkrijem neki novi stih, uzivam kao kad ne pojedem svu cokoladu odmah nego si ostavim za kasnije. zasad prednost imaju brze stvari. ima dana.

i mislim da bi 7-8 stvari moglo bez beda instantno u gig repertoar.

bravo!
Rio 02.07.2013 u 16:19:29 profil autora
I''''''''''''''''ll take away your pain, let''''''''''''''''s work on you babe
svemir je ravan,malo zaobljen.walt je odličan i nenormalno dobar.uzduž i poprijeko.školski sat prođe u trenu, pa se na kraju,svi zaledimo kad skontamo da nema više.kratka povijest,walt, su turbo songsi.baš te lansiraju na put albumom.trubač ti maše dalje,sjajna stvar.sa mnom tebi je zima,mogu ti reć,bi ili ne bi,čudna je ta ljubav.odlične!hbdmv i dementor su badmad love songs.dok smo hodali po zemlji,super stvar. plivač je,deep love sea i lagano te nosi dalje na put prema suncu i kraju albuma.i tako,happy end.nema sumnje,walt se svojim izlaskom zaledio, na dugo vremena u glazbeno pamćenje,zajedno sa ostalim albumima benda.svima skupa velki naklon,hvala za još jedan,sjajan albums i usput,želim sretne rođoše. ;)
daddy 02.07.2013 u 20:22:03 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
hvala ti lijepa!
johnnykola 10.07.2013 u 12:12:51 profil autora
sta je bilo!? reci!
mario 11.07.2013 u 10:28:47 profil autora
.
svi su udomljeni. odlično.
DanMrak 12.07.2013 u 10:29:41 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
E neka je! Zaslužio je! Čestitke ponosnim vlasnicima :D
lostsheep 12.07.2013 u 23:35:51 profil autora
Da li itko zna gdje mogu da dobijem CD Walt? Zovem sve shopove v Hrvatskoj i nigdje ga ne mogu da dobijem. U Sloveniji ga naravno nema... Očajan sam. Da li itko ima kojeg viška? Cijena nije pitanje.

morsky 13.07.2013 u 13:59:20 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
Pozdrav ,

probaj napisati mail Milijani. menadžerici Pipsa.
milijana.linta@hds.hr
daddy 13.07.2013 u 14:30:19 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ne znam, ljudi.
na neku foru, sadista sam ;), i htjedoh da pišete ovakve postove.
"ajooooj, ajooooj", kako ću ja sad do walta".
bude mi drago kad to čitam.
ma, ta naša naklada je go kurac - šta to znači prodati malo više od 300 komada!?
velim i emilu i milijani; ako sam se zeznuo u količini to je najviše za 100tinjak komada. koji bi se po šopovima razvlačili još mjesecima.
uglavnom, neka nadopuna naklade mi je pravi pain in the ass, a nštampavati manji broj komada nadalje poskupljuje album, svjesni ste.
aj kad prođe ljeto možemo razgovarati ako ćete i tada biti zainteresirani...jer same pjesme, i sami znate, možete skinuti na više načina s neta.
zaista jako cijenim ako želite baš imati album, vi ste zaista čuđenje u svemiru ;)))))
midnightmoon 14.07.2013 u 19:41:07 profil autora
ljudi moji, ne mogu vam reći koliko uživam u waltu.
on je tako majstorski podešen na ljetnu frekvenciju, tečan i pitak - pravi ljetni užitak! ♥
lostsheep 14.07.2013 u 21:00:58 profil autora
Daddy,

Nije fora da čovjek ne može da dobije pjesme sa neta. Nego za mene je to jedini način osim dolazaka na koncerat, da kao vaš vjerni fan vama zahvalim na divnoj muziki koju stvarate več godinama. I da vi kao bend osjetite da publika cijeni vaš trud uložen v snimanje albuma.

Tako da ču se obratiti vašoj menedžerki ako mi može da pomogne. Ako ne, daj Daddy razmisli da ipak ne bi poslije ljeta napravio još koju nakladu ovog divnog i dugo očekivanog albuma.

Pozdrav iz Ljubljane,
B.

P.S.: Izvinjavam se zbog mojeg lošeg hrvatskog.
daddy 15.07.2013 u 10:16:13 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
kad bi ja govorio slovenski ko ti hrvatski bio bi jako zadovoljan.
kad si već tu, moram ti reć da sam jako nesretan što 2 desetljeća nismo uspjeli "ući" u sloveniju i što tamo zaista nemamo publike.
al ako uzmemo u obzir da u neka druga, puno bolja vremena, to nije uspjelo ni jednom haustoru, ima mi neke logike.
DanMrak 16.07.2013 u 14:54:26 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
puki 16.07.2013 u 17:13:33 profil autora
Old rabbits die hard
Hvala na infu :D Kupljene ulaznice, za svaki slučaj.