Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 ... 2 3 4 5 6 ... 10
 
daddy 04.05.2013 u 20:40:51 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
matija je, baš kao što sam i pretpostavljao, naprosto prejeben.
a ako niste gledali toma hardyja u "stuart a life backwards", pogledajte prije nego pustim spot!
mario 04.05.2013 u 23:45:58 profil autora
.
pogledao.
jak. odličan.
hvala.
jelena 05.05.2013 u 17:40:56 profil autora
thnx puki :) pusticu se na put do izvorista po album sve mislim :))
Jagoda 07.05.2013 u 12:55:25 profil autora
mario daj sad uključi torrent da skinen još 0.4% šta mi je ostalo :D
mario 07.05.2013 u 18:14:21 profil autora
.
mario daj sad uključi torrent da skinen još 0.4% šta mi je ostalo :D

jesi?
Jagoda 07.05.2013 u 23:09:58 profil autora

jesi?


ne :D
darko 13.05.2013 u 20:33:59 profil autora
Spot za HBDMV je prejak.
Mali Ferlin je savršeno pogodio i prenio sijaset emocija koje pjesma pobuđuje.
Zaista sam se naježio gledajuć'' spot, a to je danas prava rijetkost.
darknessss 13.05.2013 u 20:39:06 profil autora
slažem se, jedino što želim napisati je: naježio sam se, mislim da je to dovoljno...
mario 13.05.2013 u 20:57:22 profil autora
.
spoj najkvalitetnijeg što trenutno postoji na ovim prostorima. baš mi je jako drago ponovno vidjeti matiju sa pipsima. odličan.

aaaaaaaaaaaaaaa!
jež.
gogolj 13.05.2013 u 22:51:02 profil autora
hardy who?;D

stvarno je jeben matija.
pohvale i gonzu naravno, ovo mu je najbolje za pipse dosad.
ova pjsma zaslužuje najbolje i to je i dobila....
čekamo ostalu waltovu dječicu♥
johnnykola 14.05.2013 u 08:51:54 profil autora
sta je bilo!? reci!
beton spot koji fantasticno ocrtava odrone u kojim zivimo.
morsky 14.05.2013 u 13:18:11 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
ljubav-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ljubav--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------majstore gonzo----------------------------------------------------------------------------------------------------majstore matija------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------gorka ljepota----------------------------------------------------------------------------------------------
.
.
Rio 14.05.2013 u 19:02:49 profil autora
I''''''''''''''''ll take away your pain, let''''''''''''''''s work on you babe
onako na prvu bi rekao za spot da je nastavak porculan + 2x2 = htio bi da me voliš.iako se sve tri međusobno razlikuju, zajedno mi dođu kao neka cjelina.u svakom slučaju jebenica.
morsky 14.05.2013 u 19:51:20 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
----još imam gorak okus u ustima, kada se prisjetim spota-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------lijepo gorko---------------------------------
gogolj 14.05.2013 u 22:37:10 profil autora
trnci od 3.30 pa do kraja.....

da znam raditi gifove napravija bi si cilu kolekciju iz ovog spota.
moga bi se i okušat čak, vidit ću šta gugl kaže.
Jagoda 14.05.2013 u 23:14:15 profil autora
je, baš se u nekom trenutku atmosfera pisme i spota savršeno spoje.

očekivala san nekakav, ne znan, ljubavniji spot. ali zapravo ga ne mogu zamislit, i ne bi ni valjalo.

dobro je ovako.
filipfilip 19.05.2013 u 00:24:09 profil autora
zaista bih
razvalila me pjesma. ne samo to nego sam ponovno nabrijan na pipse jer me da budem iskren zdenka i vanzemaljci faza nisu baš oduševili, osim produkcijski jer fakat je zvučalo jebeno. no dobro, ovo se zove offtopic ja mislim...

"htio bi da me voliš". ubijaju me te jebene riječi. jako jednostavno, jako iskreno... sigurno je nastalo spontano i isprva si mislio "pa ne valja mi baš" al si bio si svjestan da ipak imaš zlato u rukama i držao si se tih riječi kao rivaldo za glavu 2002. nakon što ga je lopta pogodila u koljeno. možda i nisam u pravu, svi znamo da nije bitno. al ti si bio u pravu riperu, kad si joj se obratio u moje ime i rekao "htio bi da me voliš".

ja sam prešao dvadesetu godinu prije nekoliko godina, i dok moji frendovi polako završavaju fakseve i ponašaju se sve normalnije, ja još uvijek sanjarim uz te jebene pjesme, floatam između jebenih fakseva iako ne želim nijedan, za par tjedana idem na razgovor za neki paper pushing posao i jedino što ZAISTA imam je umjetnost koju radim. napisao si davno na faq-u nešto u ovom stilu: "pisanje pjesama je poziv, to se ljudima ne može objasniti, pišeš pjesme i gotovo, pišeš ih stalno". jeben quote LIK, dosta rasvjetljujuće (meni).

jedva čekam ćut nove stvari, možda me neka od njih odvede na ona druga mjesta kao što je to učinila prije spomenuta! :)

htio bi da me voliš=nošenje srca na rukavu

hvala na šusu
mario 21.05.2013 u 20:21:00 profil autora
.
!

čekamo poziv.
darko 21.05.2013 u 21:26:29 profil autora
IJOJ ♥

kad? KAAAAAAAAAD???
dendrofil 21.05.2013 u 23:00:03 profil autora
poleti i leti
!!!....
♥ ♥ ♥

ovo mi je popravilo dan, a album će mi popravit život.

tenks!
:'')
gogolj 21.05.2013 u 23:24:09 profil autora
u je-bemti

oće plivač biti najljepša pjesma ikad? ja znam da ću je slušat ovog lita navečer kad svi odu leć, na terasi dok budem zurio u zvijezde (daddy moš još ovu bacit lyricse van ili nema smisla sad kad smo tako blizu :( uništiće me ova minuta ne mogu ripitat smao tu minutu dok mi album ne stigne poludiću :D
gogolj 21.05.2013 u 23:31:34 profil autora
ajme da evo je u pipsdarijama :))) ♥
gogolj 22.05.2013 u 00:02:59 profil autora
e, i ono nekidan kad sam spomenuo gifove matije u hbdmv, izradio sam par amaterskih evo jedan mi je oke ispao ove druge nisam uspio kako sam zamislio (kadrovi su prekratki) pa sam privremeno odustao:D

http://www.freeimagehosting.net/newuploads/xatbv.gif ;))
daddy 22.05.2013 u 01:08:01 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
još malo dječice još malo.
nego, razmišljam; ovaj moj teaser, a ne mislim na danas objavljeni petminutni, nego ova tizerčina koja na sajtu i soc mrežama traje skoro godinu dana za ovu ploču.....zamislite, za samo 4 mjeseca najviše.........svi će zainteresirani, zaista zainteresirani, a njih nema više od par stotina, već odavno iskonzumirati sve pjesme uzduž i poprijeko.
među njima si i ti dragi čitatelju/čitateljice.
stoga.....pustimo da ova predigra još malo traje, mada nije zgorega napomenuti, ona ne traje toliko zato što je meni ćeif.....nego su uvijek sranja.
a o njima nećemo.
midnightmoon 22.05.2013 u 02:00:30 profil autora
neizmjerno se veselim.


predbilježba br. 118. :)
puki 22.05.2013 u 03:50:24 profil autora
Old rabbits die hard
Bit će sve u redu. Odbrojavao bih, ali ne znam točno do kada, pa sam samo sretan.
johnnykola 22.05.2013 u 09:02:20 profil autora
sta je bilo!? reci!
betončić!♥
janakis 22.05.2013 u 09:28:56 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
da da DA!
johnnykola 22.05.2013 u 14:04:32 profil autora
sta je bilo!? reci!
covjece, kako pun zvuk!
nevjerojatno!!!
gogolj 23.05.2013 u 01:45:15 profil autora
dok smo dohali po zemlji zvuči pre premoćno i to bi moglo bit razaranje samo takvo lajv