Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4 5 ... 8 9 10
 
sis 25.12.2012 u 00:56:20 profil autora
još možeš popraviti sve
Vinil me ne privlači jer već 20+ godina od kad sam se odselila od staaraca nemam spravu koja bi ga reproducirala. A zapravo, uvijek sam imala traume kad bi mi omiljena ploča počela preskakati ili ispuštati nesavršene zvukove.
Moj izbor je definitivno cd, toliko sam staromodna, da volim imati nešto s čeg se može brisati prašina i što znam gdje mi je. Nemam ništa ni protiv usb-a, ali cd mi je draži.

morsky 25.12.2012 u 12:17:44 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
e sad, hmm..
.
slušam Trubača, demo verziju..... Jebem Ti!..Izvrsno!
.
.
Majstorska!
janakis 25.12.2012 u 12:28:01 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
točno ovo kaj sis veli! (jedino kaj ja i dalje živim sa starom) :D
daddy 25.12.2012 u 13:32:22 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
znači, popravili su pjesmu jura i pavle, morsky?
možeš slobodno reć, i ja mislim tako.

znaš, fora je; da usporedim s odijevanjem; više godina, milion sati sam potrošio da uspješno složim i fora majicu na crte i fora hlače na pruge. i nikako nije išlo. bilo je "pre pre pre" i na koncu zamorno.onda sam "ubijao" crte po majici, pa po hlačama, vadio neke pruge van, druge malo sakrivao....al to je i dalje sve bilo preprugasto.
onda su ova dvojica jednostavno iz hlača skinuli sve te štrafte s refrena, čega sam se ja toliko biojao da nisam ni pokušavao.
time su dobili da je prugastost na majici izraženija, prohodna i fora.
jednostavno, zar ne?
darknessss 25.12.2012 u 15:41:02 profil autora
prezakon da. :)) iskreno ne mogu dočekat novi album zbog, zasad, dvije pjesme, trubač i dok smo hodali po zemlji. zaista osvojile su me na prvo slušanje. ne želim reći da su ostale lošije, al ove mi imaju onako nešto što me osvaja kod pjesama, nešto ispod površine
morsky 26.12.2012 u 02:17:40 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
daddy,
.
da. maknuli su štrafte na pratećem dijelu odjela, a da bi naglasili štrafte, one ključne štrafte na onom dijelu odjela, na kojem svi mi "čitamo" poruku.
Hvala Tebi na štraftama i odjelu, hvala Juri I Pavli na intervenciji.
.
Mračni,
zapamti; šifra je "Žuti triko". ;-)
johnnykola 26.12.2012 u 08:42:03 profil autora
sta je bilo!? reci!
mario 24.01.2013 u 21:33:23 profil autora
.
kako će Walt razjebat ovu zimu, gospon siječanj lagano mah-mah...sigurno najjači period za izbaciti novu ploču je kraj zime/početak proljeća....ne ulazim u točne datume (niti ih znam), a ni u marketing igru, a bome ni u to, da je sve tako bilo planirano( to najmanje;)) čisto ovako, gladno i žedno.
daddy 24.01.2013 u 23:13:57 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
možda je ovo što ti pričaš zaista najjači datum, ali mi u njemu sigurno nećemo biti. datum izlaska ću objaviti za mjesec i pol.
ogroman je ovo posao s trackingom i miksom, nije baš prekostutra popodne.
mario 25.01.2013 u 10:26:15 profil autora
.
vjerujem da je to ogroman i dug posao, ali to je i razlog zašto imam respekt prema pipsima. rad, rad i rad. tako to mora i biti, inače jebeš sve, ako ćemo se igrati štanc mašine. jako se to danas prorijedilo ( iskreni rad/stvaranje), najbitnije da se sve pobaca na istu hrpu za radišni narod...
uglavnom, ovo je bilo trenutno zapažanje, ono, dolazi proljeće, a i Walt će, pa di ćeš bolje... sooner or later;)
gogolj 21.02.2013 u 16:52:27 profil autora
onaj VAŽNO JE DA SMO STROJ trenutak
podsjeti me na prva slušanja gravitacije. tu moć.
kad ovaj album sleti, ajoj. bit će bomba, znam
daddy 21.02.2013 u 20:40:26 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
:)
sis 25.02.2013 u 10:30:29 profil autora
još možeš popraviti sve
Prije par dana mi je palo na pamet da bi mogla pitati na faq zna li se što će biti najavni singl. Hvala za odgovor na nepostavljeno pitanje. Super!!
21.3. se naravno nestrpljivo čeka.
backdrifter 14.03.2013 u 10:50:23 profil autora
omnomnom
pipsi ♥
mario 15.03.2013 u 20:45:42 profil autora
.

Uvijek slušam na 2/3 snage razglasa. a imam dobar razglas u autu. Tako treba slušati Walta. Jako glasno.
.
Tik pred primjetno izobličenje zvuka.



. kupio sam danas slušalice nove i sad naprosto teroriziram taj singl jer ja ne znam drugačije :D




baš tako, ( zasada "htio bi da me voliš") samo umjesto što morsky u autu, ja slušam na slušalice ko gogolj.......jako moćno, endorfin piči kroz krvotok.....
daddy 16.03.2013 u 10:41:36 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
apsolutno se slažem.
membrane na zvučnicima trebaju na refrenu izlaziti ko kukavica na zidnom satu.
morsky 16.03.2013 u 16:38:51 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
...one sirene za uzbunu kojese čuju u pozadini, bude u meni slike golemih brontosaurusa kako krče prethistorijsku savanu i tule u praskozorje nadolazeće meteoritske kataklizme.
.
veličansveno!
daddy 16.03.2013 u 19:56:38 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
brijo sam na to dok smo radili ;)))))))))))))))
morsky 16.03.2013 u 22:23:45 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
;-)
janakis 20.03.2013 u 11:11:35 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
daddy 20.03.2013 u 19:19:14 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
hint je utoliko što se koristi isti font (garamond) i što se biće na ilustraciji pojavljuje i u knjizi. da, knjizi.
johnnykola 20.03.2013 u 20:29:27 profil autora
sta je bilo!? reci!
((((((((((((((((((((((((((((((:
sta li ce to tek biti?:)))))))))))))))))))))))))))))))
oak 3 21.03.2013 u 15:14:15 profil autora
mozda ia jos jedna karta!
oak3
mario 22.03.2013 u 20:47:45 profil autora
.
hint je utoliko što se koristi isti font (garamond) i što se biće na ilustraciji pojavljuje i u knjizi. da, knjizi.


knjiga!
to je to.....jako vas volim što ste tako posvećeni i kreativni.
gogolj 24.03.2013 u 15:31:22 profil autora
...one sirene za uzbunu kojese čuju u pozadini, bude u meni slike golemih brontosaurusa kako krče prethistorijsku savanu i tule u praskozorje nadolazeće meteoritske kataklizme.


jebeno! :)
slušam stvar sad i pokušavam zamislit :)
morsky 24.03.2013 u 17:28:28 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
@N.V.

jel''da?
.
lagano njišu svoje duge vratove i teške glave i tule u prljavo ljubičasto nebo..
gogolj 24.03.2013 u 19:13:47 profil autora
ovo je presuper!
dragocjeni (forumski) trenuci... fala m.
morsky 24.03.2013 u 19:18:00 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
anytime, dear N.V.
morsky 25.03.2013 u 11:14:44 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
..još jednom ću se osvrnuti na novu ploču:

Sada je godina dana od kad sam počeo slušati demo 8 kralježaka nove ploče, a oko pola godine slušam ostatak kralježnice.

Već sada mi je potpuno jasno da je cijelo tijelo i duša ove ploče, najljepša figura koju su Pipsi napravili do sada. Uvjerljivo najljepša.
Nakon n slušanja, redovito proživljavam nove izmaštane filmove, dakle i nove emocije u vrlo šriokom emocionalnom rasponu. Rasponu, koji prelazi čak i u suprostavljene emocionalne kvadrante, a na istom dijelu pjesme.
Nečujeno.
do sada sam takva trip-iskustva, stimuliranih čistim cerebralnim lučevinama, isključivo, imao samo sa svjetskom špicom r''n''r radova. (nema toga tako mnogo).
tako da mogu preporučiti, slušajte ovu ploču duugo, i sa namjernim pauzama od po 30-tak dana (nakon što ste je upili u potpunosti prvih 90-tak dana).

U zdravlje, Vaše i dragog nam benda!
vlado 25.03.2013 u 15:04:42 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
ja prekjučer sanjao spot za kratku povijest.