Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3
 
morsky 21.03.2012 u 23:18:53 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
60-tak gostiju ove kuće je slabo zainteresirano za Teatar.
.
je li to zbog slabog teatra u gradovima, u kojima naši gosti borave?
.
je li zbog prevaziđenosti Teatra, kao vrste artikulacije Ideje?.
.
.
.
Thalio, o Thalio draga,
gdje skrenula si ?
.
"Od ljudi pobjegla sam!
skviču k''o svinje!"
.
Barbario, prokleta bila.
svu ljepotu proždrla si,
rokćući niskostrasno..
.
Uživaj, Barbario !


gogolj 22.03.2012 u 14:56:42 profil autora
bok morsky :)

kod mene je "zbog slabog teatra u gradovima, u kojima naši gosti borave". ista stvar je i sa kinom. ponekad znam dva mjeseca pratit program i ništa, ništa zbog čega bih otišao u kino...ili teatar

o koncertima da ne govorim. sva ta kulturna ponuda zapravo

rastužuje me to jer imam želju i volju

to je što se tiče manje sredine, što ovi iz glavnog grada kažu?
gogolj 22.03.2012 u 15:09:29 profil autora
i pohvale daddyju za uvod.

osobno teatar volim jako jako jer se tamo često osjećam življe nego inače, življe nego prije što zakoračim unutra. poseban filing doista, ni sa čim usporediv
morsky 22.03.2012 u 19:18:21 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
Pozdrav Tebi dragi N.V.,

pa da, pretpostvio sam da će to biti glavni razlog.
.
a, što se tiče stanovnika gg-a..., pa zato sam i napisao ove uvodne retke,
a sve kako bismo doznali uzroke ovakve slabe posjećenosti naših kazališta.
...
sačekajmo, možda netko i "progovori"..
janakis 23.03.2012 u 11:31:18 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
meni kazalište ne pada po defaultu na pamet kad razmišljam gdje bih mogao večeras. moram se namjeriti na neku predstavu, ili me netko uputiti ili pozvati, da bih zbilja i otišao. jučer sam baš bio u Knapu na Amaterima. dalo bi se češće. trebalo bi češće. volio bih češće.
morsky 23.03.2012 u 12:24:31 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
..dobro došao na čistinu..
.
kao što vidiš, ovdje je baš fino,
tiho, toplo, osunčano,
baš lijepo,
.
jedan
,
dva
,
tri?
johnnykola 23.03.2012 u 13:18:57 profil autora
sta je bilo!? reci!
untrag godina, jedina vrijedna spomena predstava u sa:
http://www.infobar.ba/kategorije/go-out-calendar/sartr/predstave/ay_carmela.php
dobro, bila je i ova jedna s karanovickom i bravom. pa jedna studentska "obrada" kokoske. kad ima i valja, idem.
daddy 23.03.2012 u 15:23:48 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ljudi koji idu i oni koji ne idu u kazalište nisu ista civilizacijska razina.
to nije nikakva osuda, niti ja nešto dociram, nemam nikakvog prava na to.
jednostavno - to vam je istina, dragi moji.
johnnykola 23.03.2012 u 15:28:00 profil autora
sta je bilo!? reci!
potpisujem. bivsa cura: "ja ne citam knjige." kud odmah ne pobegoh, a ne godinicu nakon te izjave.qqq da ne pisem da sam statirao labudjem jezeru: http://i.imgur.com/xvtO5.jpg ne vidjoh kunisovu niti portmanovu.qqq: hdz - zna se!!!:ppp
midnightmoon 24.03.2012 u 10:13:42 profil autora
hahahahaha!
gogolj 24.03.2012 u 17:42:41 profil autora
ljudi koji idu i oni koji ne idu u kazalište nisu ista civilizacijska razina.


ista stvar je i s čitateljima i ne-čitateljima -- knjiga.

potpisujem. bivsa cura: "ja ne citam knjige." kud odmah ne pobegoh, a ne godinicu nakon te izjave.qqq da ne pisem da sam statirao labudjem jezeru: http://i.imgur.com/xvtO5.jpg ne vidjoh kunisovu niti portmanovu.qqq: hdz - zna se!!!:ppp


ha ha ha ha......pokidao :)))))))
morsky 24.03.2012 u 21:48:35 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
Dragi Johnny,

dao si nm sjajan šlagvort, koji možda zavređuje i novi topic, no kako smo mala družina i dobro se razumijemo, ostanimo ovdje i promotrimo jednu od zančajnih tema Homo sapiensa:
"Zašto zanemarujemo racionalne pokazatelje nekompatibilnosti kod odabira dečka/cure odnosno, kasnije životnog partnera?"

a) seksualni nagon/nagon produljenja vrste, naprosto je prejak za racio HS-a
b) emocionalne rupe koje treba pokrpati silno trebaju zakrpu, jače su od racia HS-a
c) dopunite ...

johnnykola 25.03.2012 u 14:38:56 profil autora
sta je bilo!? reci!
"Zašto zanemarujemo racionalne pokazatelje nekompatibilnosti kod odabira dečka/cure odnosno, kasnije životnog partnera?"

a) seksualni nagon/nagon produljenja vrste, naprosto je prejak za racio HS-a
b) emocionalne rupe koje treba pokrpati silno trebaju zakrpu, jače su od racia HS-a
c) dopunite ...


oboje, ali ne nuzno tim redom. i jos ima dodatnih stvari. generalno, sve je u odronu. u svom core-e drustva. od toga sto se u obitelji uci, preko skole, prijatelja, medija, partnera. ail, opet, ima osnova, jer nemaju svi ajkju 200 i vise. sasma je normalno da ce se prosjeku (mislim na covjecanstvo generalno) pricati, npr. kako se suprotnosti privlace. to je konstantna prica, a petnaest tisuca puta izrecena laz postaje isitina, je l'' te.qqq: na banalnom primjeru cu pokazati da se suprotnosti ne privlace: sedi npr. jedan par s drugim parom. djecko se raspricao, on je pametan, sve zna, ali njegova cura za neku njegovu ideju ili stav u razgovoru nije, pace ima u potpunosti oprecno misljenje. potpuno je irelevantno to ne slaze li se ona s njim ili ga ne razumije. i eto ti ga na, odmah srklet, jer to on iznosi drugom paru, koji su, recimo, njezini prijatelji i oni znaju njene stavove koji su 180 stupnjeva suprotni od stavova njezina djecka. curica je u startu zavaljena, ne dijeli njegovo misljenje, a zbog konta drustva mora biti na njegovoj strani, jer pobogu, on je njezin djecko, ali paralelno zna da se ti stavovi ne slazu sa stavovima njezina drustva. i tako, kafa, dvije, fakticiki, tu je kraj veze.qqq: naravno, ovako govori covjek koji je nasao svog zivotnog druga s kojim bi bio narednih minimum 200000000000000000 godina.♥♥♥♥♥♥ jer kriteriji s skocili 72 metra.((((((((: za prosjek je prica kad se ovakvo sto desi: te tolerancija, te suprotnosti se privlace te snosljivost te momak ti je, cura ti je, taki je, takva je. supljaaaaaaaaaaa.........

laka: nisam ti smio reci sta sam radio. na srcu ja sam prekidac ugradio u modernom dobu i za emocije tako mora biti. citam u knjizi jednoj, navodi spisatelj situaciju: "zahladnili su nam odnosi, ne volimo se vise kao nekad.", a pisac odgovara:"voljeti je glagol, radnja. i jedno i drugo se opet aktivirajte i pocnite se opet voljeti. radite to. jer ako ste jedno za drugo, ici ce." sto se pitanja, tice, morsky, zanemarujemo, jer je prosjek, odnosno 96% ljudi smo i jedino sentiment (tu je ubrojiv i nagon), emocija. ono sto i zna je zatomljeno, uguseno, emocijama. nagon ne mozemo brisati. do nekih godina ga obrazovanjem, druzenjem, zabavom, mozemo kontrolirati, a od nekih godina, nazalost, on postaje predominantan. racio, polako, u potpunosti biva potisnut. to je tako!!! tesko je iz zivog blata. tesko je. spusti.qqq: ima toga jos more. samo pitajte dalje.(((: ljubim vas!!!:)))
morsky 25.03.2012 u 21:59:48 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
Iskoristiti ću jednu analogiju kako bih pojasnio nekome svemircu; - odabir ljubavnog partnera kod Homo sapiensa:
Odabir ljubavnog partnera je dvostrani proces; obje strane moraju odabrati ili odbiti onu drugu stranu.
Promatrajmo sada situaciju kada se obje strane poklope u odabiru, odnosno zaljube. Dakle, kada spoj nije čiste sportske naravi.
On/ona, svaki u ruci drži šestopuc, sa jednim ili nijednim metkom u bubnju i okidaju naizmjenično.
Okidanje bismo mogli tumačiti kao nekompatibilnost, odnosno, jedan od onih poznatih racionalnih argumenata zašto je par nekompatibilan, ali ih svjesno odbacuju i supstituiraju argumentom „Ljubavi“.
Učestalo pitanje koje se ponavlja glasi:“ Da li oni parovi koji prežive ovaj rulet, u jednom trenutku prestaju iskušavati sreću, nakon tri-četiri-pet „pucnjeva“, pa pristanu na situaciju “ kompromisa“.

Ili je pravilan odgovor da je to:
a) ljubav,
b) poštovanje
c) i drugo..
jelena 25.03.2012 u 22:05:48 profil autora
da.. uopste, stil je op''o... mnoge sredine nemaju ili imaju vrlo slabu ponudu.. ali isla sam u druge gradove radi koncerata, predstava, promocija i jos nekih slicnih stvari.. isto tako volim da odem na koncerte , predstave, promocije i sl. kad idem u druge gradove.. i mogu vam reci: to je za mene zivot :)))) to, u sirem smislu ;))
johnnykola 26.03.2012 u 08:21:10 profil autora
sta je bilo!? reci!
to je prije svega ljubav, a onda ciscenje bilo kakvih nedoumica, bez recenica tipa: nemoj me pogresno razumijeti i tako to. put u savrsenstvo. naravno, da prestrasno pomaze ako ste jedno za drugo 99%, a ne 20-30%.

jos jedan offtopic, morsky:

koji si suncev znak? u ovom vremenu kad u mene osta jos samo jedna nevirtuelna (mislim na postanje na ovom forum-u) moralna vetikala o kojoj ovdje pisem:

http://i.imgur.com/qav9F.jpg

volio bih to znati.(: dodatno, djecko na najvecoj slici gore koji sjedi uz mene bi znao reci: "more li jedno intimno pitanje? (stanka) sta ima!?"qqq:♥♥♥ pa ako ne budes htio na ovo pitanje odgovoriti, postivam.♥♥♥
morsky 26.03.2012 u 09:15:08 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
sunčev znak?
.
valjda protuberancija, pretpostavljam..
.
možda ipak pjega?.
.
korona sigurno nisam ;-)
johnnykola 26.03.2012 u 09:26:17 profil autora
sta je bilo!? reci!
ja se ovdje gore, kao, pravio pametan,(((: jer svi su horoskopski znaci suncevi, elem koji si Ti horoskopski znak?(:
morsky 26.03.2012 u 09:31:50 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
strijelac
morsky 26.03.2012 u 09:32:12 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
što?
johnnykola 26.03.2012 u 09:34:22 profil autora
sta je bilo!? reci!
jednostavno da znam.(((: jedini promijenljivi znak koji moze do zvijezda.♥ sef mi je strijelac i mama mi je strijelac. legende!♥ u zvijezdama je zapisano sve.♥♥♥

hvala na odgovoru!!!
janakis 26.03.2012 u 09:42:59 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
sviđa mi se ova revolver analogija.

inače mi je pojam racionalne nekompatibilnosti nejasan. kako definirati je li nešto racionalno ili iracionalno, a s druge strane kompatibilno ili nekompatibilno. uzmimo bilo koju epizodu seinfelda. žena ima velike ruke. je li to racionalna ili neracionalna nekompatibilnost? i je li to uopće nekompatibilnost?

mogu to biti velike ruke, tiho pričanje, drugačija muzika, filmovi, posjeti kazalištu, (ne) čitanje knjiga, abortus, vjera, matematika, planirani broj djece, karijera u inozemstvu... ako su to sve meci u bubnju, ili šanžeru kalašnjikova od 100-tinjak metaka, ja kažem da možeš preživit i deset hitaca bez problema.
johnnykola 26.03.2012 u 09:47:45 profil autora
sta je bilo!? reci!
to je druga tema i meci ispaljeni u prazno. kompatibilan si po raciju, a ne po velicini ruke iliti ne znam cega. to su nevazne stvari, isto tako naucene. ako volis neciji intelekt, voljet ces i tijelo, oci, ruke i noge.(((: normalno, ako si iz istog miljea, gledao iste emisije, jednako se skolovao (od profesora jednakih falinki i dobrih strana), imao vrlo slicnu osobnost , jasno je da ce ti u nekim godinama u strijeli vremena kont biti na razini tvog partnera. inace, u drugim slucajevima, sve pada na gore opisanim kavicama.qqq:

i da, ja kazem, da u 99% slucajeva neces prezivjeti tih 10 metaka, a ako i budes oni ce ostaviti rupe, a nemamo 100 zivota, imamo jedan i onda smo sa svojim pratnerima i deset rupa u srcu. ja te pitam: nije li bolje biti sa nijednom i svojim partnerom?♥
janakis 26.03.2012 u 10:02:54 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
ne bih se složio. mislim da intelektualno zaljubljivanje ne uvjetuje i fizičko zaljubljivanje.

a možda jesi u pravu. to je ustvari ono pitanje koje si uvijek postavim. je li zbilja ona tak lijepa ili sam samo ja zaljubljen? ne, u biti ovo: nije mi najljepša na svijetu jer se nisam (intelektualno) zaljubio? ili se nisam zaljubio jer mi nije lijepa?
johnnykola 26.03.2012 u 10:26:29 profil autora
sta je bilo!? reci!
pa naravno da zaljubljivanju pogoduje cinjenica da partner nije garib. ali, isto tako, mislim da je ovdje jasno sta je kokos, a sta jaje. ako je intelekt okej i ako partner nema izrazitih vizualnih falinki (tipa mrtvih ljudi na fejsu qqq:), normalno da ces se zaljubiti u njega. ako je obratno, a zelis ozbiljnu i dugu vezu, onda se vracamo na koncept kavice(a). jedino je pitanje, zelis li gubiti vrijeme i s nekim samo tako kopulirati jer "ima dobar guz", sve ako ti intelektualno i ne odogovara. no, realno, to je gubitak vremena, jer ce svakako uslijediti nakon kopuliranja traume, jer se ne ide iskreno. daklem, bottom line, bolje ganjati intelekt nego: http://www.youtube.com/watch?v=IhNr4HJ2RVY qqq:
janakis 26.03.2012 u 10:32:47 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
ma dobro, nećemo više ovdje o mojim trenutačnim ljubavnim problemima. ipak je tema kazalište :D
johnnykola 26.03.2012 u 10:34:32 profil autora
sta je bilo!? reci!
jasno. ali ovo je vaznija tema, a i mag morsky ju je zapoceo.♥ pitanje je s kim ces u kazalisce?(((:
midnightmoon 26.03.2012 u 11:29:59 profil autora
stvar je vrlo jednostavna - emocionalne rupe su te koje povezuju.

u nedostatku adekvatnih, u tu svrhu može poslužiti kazalište. a i knjiga. :)
johnnykola 26.03.2012 u 11:31:25 profil autora
sta je bilo!? reci!
da, za 98% stanovnistva.;)
janakis 26.03.2012 u 11:32:34 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
pa evo baš sam bio s njom u kazalištu. s njom mogu u kazalište, na sljeme, izlet, biciklom po gradu, pametna, imamo zanimljivih tema, lako potratimo bezbrižni dan kod nje u stanu. i takva mi cura treba. ali nisam zaljubljen. možda jer mi nije najljepša na svijetu (a mislim da bi ti cura to trebala biti), a možda i jer nema one zajebancije, onog podjebavanja kakvo priželjkujem. i kaj sad? nakon mjesec dana da prekinem jer vidim da to nije svevišnje to? ili da guram dok si ne dopizdimo? nekad bih to u startu prekrižio, ali zato mi sada kažu da nešto sigurno nije u redu sa mnom kad nisam imao nijednu "ozbiljniju", dužu vezu.
johnnykola 26.03.2012 u 11:44:10 profil autora
sta je bilo!? reci!
choice is yours. imas halatke: internet, fejs, tag mi tamo, tag mi vamo. ali to sve kad razrijesis sa trenutnom curom. radi ravnoteze u svemiru. zivi li se jednom? zelis li biti s osobom koja ti 60-70% odgovara ili 98-99-100%? ponavljam, choice is yours. i sam vec nazires da cete si dopizditi. mnoge se stvari moraju potrefiti da ti neko u startu, pazi u startu, odgovara 95%, ali kad se to desi, najsretnija si osoba u cijelom svemiru. onda je 69-70% smijesno. onda je to nula, 100% - 1. alles klar?(((: