Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
oak 3 03.01.2012 u 23:57:07 profil autora
Gričevanje post: Pipsi rasturili na Gričevanju
mixer -->, [LIVE.REPORT] 22/12/2011

‘Sve je super i sve je za pet… a gore je bolje’, komentiralo se sinoć open air koncert grupe Pips, Clips & Videoclips na Gričevanju. Čak 2 000 ljudi pjevalo je tijekom cijelog dugo očekivanog zagrebačkog koncerta, koji se dogodio baš da zagrebačkiji ne može – na Griču. Ripper i Pipsi odsvirali su emocijama nabijen koncert, tijekom kojeg su prodefilirali svojim najvećim hitovima.

Glumica Ivana Roščić, osim toga i pjevačica post rock grupe Luni Megumi, dok sinoć kao DJ Kontesa Nera, preuzela je ulogu domaćice i glazbom koja ju samu ‘topi’ i ‘bez koje ne može’, pomicala krcate kupole Magija bara i Apoteque.

Osim mirisa kuhanog vina, slatkih rakija i onoga što su Tete skuhale, u zraku se više nego ikad osjećao blagdanski ugođaj. Oni mudri iskoristili su izlazak i kao jednu od posljednjih prilika za noćno kupovanje božićnih poklona na štandovima malih autorskih manufaktura.

Koncert je pratila Yaya (Jinx), a na ‘Vražje dobrom party-ju’ su se zadržali Goran Bogdan, Vinko Filipić, Shamso (Brkovi), Marko Cindrić, Danilo Šerbedžija i brojni drugi.

Večeras ne biste smjeli propustiti treću ediciju Vražje dobrog party-ja, u režiji, kako za sebe kaže, čudne Elle Dvornik, od večeras poznate i kao DJ Dracuella.

GeorgeSand 18.01.2012 u 09:12:06 profil autora
Ne vjerujem da bas nitko nije komentirao... Bilo je odlicno, pogotovo jer je od zadnjeg koncerta proslo dosta vremena. Uvijek je super cuti i stare stvari (Narko mi je bio highlight, bas je bila prava atmosfera), ali postoje li kakve ideje za neke nastupe (npr. u Malom pogonu Tvornice kulture) gdje bi svirali samo "Drvece i rijeke" ili nesto u tom stilu, dakle unaprijed se zna, bit ce samo neke stvari (za sto se vec odlucite) pa tko zeli cuti, doci ce. Cesto ekipa samo iscekuje "Nogomet" i "Seks u skoli" i to je ok, ali nekad je stvarno steta ponavljati kad ima toliko toga dobrog. Npr. ne znam je li ikada Sebastian bio uzivo. E da, falilo mi je 2x2 na Gricevanju, bas se nekako ocekivalo, ali ipak nije bilo. Kako god, bilo je super i cekam sljedeci koncert u Zg, nadam se uskoro!
daddy 18.01.2012 u 09:54:41 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
sebastijan, kažeš. pa eto, dotični gospodin otvara naš recentni diskografski proizvod - dvd i usb "2x2 live" iz zpc-a.
inače, sve se slažem s tobom i nakon što izdamo sljedeći studijski album, napravit ćemo nešto....
DanMrak 18.01.2012 u 09:55:20 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Sebastijan je zadnje sviran u ZPC-u...tako da, bilo ga je live kako ne :)
DanMrak 18.01.2012 u 09:56:11 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Preduhitrio me daddy.
daddy 19.01.2012 u 09:49:59 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
39 sec