Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
weeeweee 07.10.2011 u 17:47:14 profil autora
hm, konfuzna ličnost ,pojavila se niotkud i ne znam o čemu vi tu razglabate, zašto mi je ripper iz devedesetih jedina "fora" ličnost iz puberteta pa nažalost dan daans jer se doimao onako samodostatno poluzainteresiran kao moja malenkost...ugl, zašto mene muka hvata kad vidim ove vaše nove pjesme, nekako su priglupe,a izvana s ečine smislenije nego one stare s polusmislenim ,a opet peteroznačnim tekstovima...bile su nekako autentične...pal u nesvijest kad sam pročitaal nešto tipa ripper na prvom albumu kopira madonninu pjesmu i ne znam koga sve ne, a ja rijetko vidim nešto tako autentično,kao kod nejga samog...najluđe od svega je što je to čovjek za kojim se ne bih ni okrenula na ulici...ne zbog neke fizičke manjkavosti, nisma isprazna...ali nekako jedina ličnost s kojom s emogu negdje poistovjetiti...ali ja zapela negdje u jučer...zašto ima nas ljudi koji ne želimo promjene, koji zapnemo negdje u "šervudskoj šumi" i ne želimo letjeti,...u biti bnemam pojma kakve gluposti baljezgam niti otvaram temu...ljudski strahovi možda...
daddy 07.10.2011 u 20:19:15 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
come down.