Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
gogolj 09.07.2010 u 20:21:48 profil autora
ova nizozemska mi se ne sviđa, nimalo, već sam to čini mi se rekao...al jebiga, valjda je i njima dokurčilo umirat u lipoti i ispadat redovito u polufinalima (2000. na euru mi je došlo da se rasplačem od tuge kad su ih talijani izbacili na penale...tu tako talentiranu generaciju koja ništa nije osvojila al je igrala najlipši nogomet ikad). pomalo je nevjerojatno da su s ovako katastrofalnim van persijem (a vrlo je realno da on il torres na španjolskoj strani, koji je isto jebeno van forme, riješe finale, i onda će svi moji frendovi reć "aaaaaa, eto ti na, kaeš da je u lošoj formi" haha) u špici dogurali do finala, al iskočio je sneijder i povukao. makar, po meni, najveće su zasluge za finale, najboljeg dueta zadnjih veznih trenutno, van bomela i de jonga. inače, volija bi da uzmu španjolci pa da iniesta bude mvp. ovo što on i xavi igraju, to je bolesno. takva dva igrača skupa u ekipi, ja bolje u životu nisam vidio... i onda kažu messi igra, messi najbolji...
židaka baš i ne čitam, al kad naletim u kafiću na jutarnji, bacim oko, pa sam tako jedan dan pročitao kolumnu di je napisao da su nijemci najbolja turnirska ekipa svih vremena i to je dobro napisao. ovdje su, pak, naletili na ozbiljniju ekipu i desilo se šta se desilo...sad opet svi moji frendovi uglas "aaaaaaaa, a što je engleska, neozbiljna? a argentina?" buahahah
gogolj 12.07.2010 u 00:03:13 profil autora