Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
gogolj 17.06.2010 u 23:10:28 profil autora
dosad;

one karlovačko reklame su katastrofa, užas, gore od vuvuzela. pa di su lučev mikić i navojec aaaaah

fino iznenadili čile i sjeverna koreja. jedva čekam tekmu španjolske i čilea jea

španjolci podbacili, al nisu ispali još. još su unutra i ako se dignu bit će zajebani, mogli bi i do finala iako je torres u očajnoj formi, jebiga, nije igrao, ozljeda ovo ono
al je iniesta oporavljen i mali je luuuud. čudo od igrača

najgora repka na svitu trenutno - francuska, meksiko ih evo upravo naguzio, guštirao sam. domenech je smiješan, jel on fakat trener... il klaun možda... odma iza njih su najgori grci iako su danas pobjedili nigeriju, nisam gleda, bija na moru, zajebalo buraza na kladari. najgora je i južna afrika, oni su jebeno loši, ono, dosadni

englezi kao kiksali al po meni uz brazil najveći kandidati za osvajanje. samo da im runi bude zdrav. jebiga, ameri nisu loši, dapače, ko je gleda kup konfederacija zna o čemu pričam

aha, brazil. brazil nikad bolji čovječe. svi nešto pričaju razočarali ovo ono. racku razočarali, djeluju moćno. malo im šteka fabiano, a ni za kaku se ne zna još, al virujen da će on proigrat

iz njihove ekipe dolazi, po meni, igrač kola - robinho. isuse, zaboravija san kako je moćan, strašan igrač. strašan. kakav osjećaj za igru, dribling, pass, ona lopta za elana, malo tko na svitu ono ima

argentina svima super, meni ne paše nikako. mislim da neće dalje od četvrtfinala, ne znam kako ide križanje.

nijemci su dobri, kao najviše pokazali, al ni oni neće daleko (moj stari tvrdi da će osvojit, al on ima onu staromodnu spiku -nijemci su nijemci haha)

super mi je bio onaj gol novog zelanda u zadnjoj minuti

i tako

e, da, darko mi je bio rekao da prognozira francuskoj ispadanje u prvom krugu, a ja sam rekao da bi se mogli provuć, ono, jedva. čini se da je bio darko u pravu :)

nikakvo čudo ako sve prognoze fulam :D
janakis 18.06.2010 u 08:59:38 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
dobro je jedino kad karlo pogodi s čepom iz kornera od kamere, to se mora priznati. nije mi jasno zašto ožujsko ne izbaci reklamu da je karlo prešao na ožujsko, dobio okladu i kamion karlovačkog bacio u more.

vidim englesku i argentinu u finalu. messi može sve sam. robinho i ekipa ne. robinho mi je jedan od lošijih "najboljih" igrača. jedan pravi pas po utakmici je premalo. samo petlja oko 16, niš konkretno. iako maicon i lucio su igračine.

capello zna. čak tolko da će englezi prvi put uspjet proć penale.

nijemci zadnjih deset godina imaju kakti lošu momčad, pa svaki put skoro do kraja dođu. tak će i ovaj put biti.

španjolci uredno do 1/4 - 1/2 finala...

ne znam tko će redovno iznenađenje bit ovaj put. urugvaj ili meksiko? čile?
gogolj 18.06.2010 u 16:02:48 profil autora
messi može sve sam. robinho i ekipa ne.


upravo u tome je falinga kod argentine. sve na messia. bezveze. naići će na jaču ekipu di će im zatvorit messia, ko što je inter to radija, i onda si napravija 90%. a ovi stoperi iz koreje su strpali u džep fabiana, ni kaka nije bija baš na razini, pa su ovi opet probili vrlo disciplinirane korejce. najrpije preko maicona pa preko robinha i elana. a ona lopta robinhova rješava utakmicu i sasvim je dosta. ne kužim, šta bi trebao, 4 takve imati u utakmici... a frajer uopće nije veznjak, po vokaciji je krilo, napadač.
gogolj 18.06.2010 u 18:06:39 profil autora
baš odgledao najbolju tekmu dosad - ameri i slovenci.

pirsa krasan gol. ameri pritisnuli i ko što obično biva slovneci iz jedne prilike zabili za 2:0. al ameri nisu odustajali, ne, ne. fantastični mali igračić donovan zabija prejeben gol za smanjenje. inače, frajer je odličan, ima sve, trku i inteligenciju, motor ekipe. kasnije bredli špicom isto sjajan gol na asist carčine u napadu, ne znam kako se zove.

ali, blatter, majku ti jebem imbecilnu, di si ovog malijca našao. lik je oduzeo čistu pobjedu amerima, koja bi bila zasluženija od ičega jer su cijelu tekmu bili bolji. kako je sudio ovu tekmu pa to nisu istine, malo je reć ziheraški, svaki jebeni duel naprijed svirao bi protiv amera, al ovo kod gola, isuse, kakav imbecil, što je on vidio, što?!?!!!!?

prognoza: dalje idu ameri i englezi. ameri tuku alžir, a runi i lennon će ubit slovence, a ni alžirci se vjerujem neće dobro provesti.

inače, srbi i nijemci su odigrali solidnu tekmu di je presudio kloseov manjak inteligencije. al srbi prilično loši. nijemci dominirali s 9 igrača i stvorili im 3-4 super prilike + falili penal. iako i srbi mogli rišit, imali stativu. ako prođu, a mogli bi, neko će ih razbit u osmini. nemanja vidić zver što ti bi? srbi kopiraju tomasa stjepana haha
coflek 19.06.2010 u 01:31:43 profil autora
uf, uf, alzirci se super proveli :-) donovanov gol sloveniji je dosad najljepsi,uf,uf . naravno navija se za nizozemsku"""ajmoooo tanđarastiiiiiiii!!!
janakis 19.06.2010 u 03:38:58 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
šta bi trebao, 4 takve imati u utakmici...


pa da. jer i golman će nešto obranit, napadač nešto promašit... jedna od četiri ulazi. ne znam, meni je robinho oduvijek loš. tu i tam neka dobra utakmica, ali generalno nikad niš...

maradona je mogao sve sam, kažu da je messi bolji, pa da vidimo! a ima argentina i sasvim dobru ekipu (obrana je okej, milito, veron...)

englezi loši. ništa čudno ako slovenija s 0-0 prođe dalje, skup s amerima.
gogolj 19.06.2010 u 08:56:07 profil autora
generalno kad je on igrao u realu, skupa sa sneijderom i nistelrojem real se rugao s barcom i osvojio la ligu dva puta. kad su prodali njega u city nije više išlo baš. no, dobro, tebi ne valja i jebajiga

ne kužim zašto ustraješ na tome "sve sam". maradona je igrao prije 20-30 godina i tad se igrao takav nogomet da se moglo "sve sam", a vljda vidiš da je nogomet uznapredovao i da više nema "sve sam", barem protiv ozbiljnijh ekipa.

inače, argentina je prema naprijed prekrcana tim klasama, al natrag bi ih neko mogao razbit preko gutiereza i demichelisa.

a s engleskom što se zbiva zbilja ne znam reći. ovdje baš nije bila stvar u tome da je alžir odigrao super, nego su englezi baš bili loši. osobno, meni je runi najbolji svjetski igrač, a on od one ozljede protiv bayerna više nije isti. ili igra samo da je tamo ili pazi taj gležanj ili neam pojma što, međutim nije samo u njemu stvar. i dalje ih vidim u osmini finala.
janakis 20.06.2010 u 20:20:59 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
pa ne inzistiram na "sve sam", ali hoću reć da argentina ima igrača koji će je povuć ako je loš dan. ima i brazil, ali po meni to nije robinho, nego kaka, no taj pak u zadnje vrijeme nažalost i ne ostavlja dojam da bi mogao nešto spektakularno povuć.

novi zeland mi je odličan! onaj wood koji je ušao mi je strašan, kak je cannavara okrenuo, mogli su i dobit...
gogolj 24.06.2010 u 18:02:40 profil autora
baš ja kažem darku dok čavrljamo o prvenstvu kako se ovaj weiss opametio i odjebo nepotizam i to mu se isplatilo hehe ko nekad cico i crunchie :D

da su talijani ovo izvukli mislim da bi izbacili nizozemce (al svatko mi može reć daaaaj ne seri jer samo nagađam bezveze i to nećemo znati) a ovako će nizozemci proć slovake iako nisu nešto, nizozemci jel
gogolj 25.06.2010 u 21:34:02 profil autora
evo mi se stari iznervirao što ovaj debil isključi čileanca.... da neće gledat tekmu i odeee haha

al kolko su suci naklonjeni ovim "velikanima", to je tako ogavno
par primjera samo danas:
brazilu (juanu -hvata loptu rukom, zadnji igrač, c ronaldo ide sam na golmana) čisti crveni a on dobije smao žuti
sad čileancu drugi žuti, crveni a vidjelo faula nije, frajer gleda prema lopti apsloutno nikakve namjere nema, torres pada ko da mu je noge motornom pilom ispilalo

sranje
gogolj 25.06.2010 u 22:24:24 profil autora
ovaj blažičko je imbecil žešći. amen.
sis 26.06.2010 u 21:49:14 profil autora
još možeš popraviti sve
gogolj 27.06.2010 u 18:29:25 profil autora
dojam je ipak... da nisu ovi nijemci baš tako jebeno moćni kolko su englezi zapravo jebeno očajni.

djelovali su ko hrpetina amatera na čelu s nenadjebivim im trenerom capellom
gogolj 27.06.2010 u 18:32:46 profil autora
iako, stari mi je reko da mi je reko :D
gogolj 27.06.2010 u 21:05:16 profil autora
prvenstvo je skroz otišlo u kurac. debakl.
janakis 28.06.2010 u 14:53:33 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
misliš zbog sudaca? ne, ne... pa oni drže nogomet na životu. nogomet će propast onog dana kad se tekma odsudi bez greške.

svi bi videokamere, čipove... to je smrt.

dobro, možda sam naivac, idealist, sanjar, pa mislim da su na ovoj razini greške stvarno nenamjerne... ali... pogledaj film "Les Arbitres" - iznimno interesantno! dokumentarac sniman za vrijeme Eura 08... tekma iz perspektive sudaca - to je potpuno drugi svijet!
janakis 28.06.2010 u 14:58:03 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
a po nijemcima u zadnjih 10 godina uvijek seru, da nikad nisu imali lošiju momčad... pa opet redovito dođu do kraja.
ja sam isto mislio da će bit loši... al ovi novi neki su fakat dobri...
vidjet ćemo...
gogolj 28.06.2010 u 18:40:26 profil autora
ma nisam ja za kamere i tehnologije, al brate jučer se radilo o metrima, prevelike greške. kad se radi o ful zeznutim situacijama di odlučuju centimetri il milimetri onda ne treba dizat neku galamu, al ovo, e, to je previše. meksiko je super ekipa koja igra napadački nogomet i jučer je bila bolja do tog gola i onda ih je to uništilo, suci uništili potencijalno super tekmu.

večeras navijam za čile, oni igraju lip nogomet, brazil mi se ne sviđa
gogolj 28.06.2010 u 18:40:57 profil autora
pogledat ću film, baš me zanima
gogolj 28.06.2010 u 18:45:12 profil autora
daniel 28.06.2010 u 23:07:26 profil autora
gogolj 02.07.2010 u 11:34:21 profil autora
http://www.index.hr/sport/sp2010/clanak/messi-osvetit-cu-engleze-u-ime-oasisa-/4...

naravno, igračina i ljudina tevez zna što valja :D

samo zbog njega želim da argentina ide dalje, kakav messi
gogolj 02.07.2010 u 11:40:39 profil autora
o robbene dragi imaj inspiracije danas da rasturiš ovaj dekadentni brazil!

makar, nizozemska je poprilično očajna
i moje želje su jedno a realnost nešto sasvim drugo
gogolj 02.07.2010 u 17:58:46 profil autora
wooooooohooooooooooooooooooooooooo
janakis 03.07.2010 u 08:50:12 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
urugvaj - gana. koja tekma!
kako je suarez rukama izbacio loptu... očajnički... jedinu moguću stvar je napravio. i isplatilo mu se. koji car.
bilo mi je žao ganaca, ali...
gogolj 03.07.2010 u 11:57:10 profil autora
najjače bilo kad je frajer (zovu ga el loco) zabio panenkom za pobjedu a veli vela: stvarno si loco :D
gogolj 03.07.2010 u 11:58:25 profil autora
DanMrak 04.07.2010 u 18:25:32 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Baš dobro kaj sam pogodila sve momčadi koje će bit u četvrtfinalu i nisam to unovčila. Pa jebemukevu!

Da, pratila sam ovo svjetsko prvenstvo jerbo takav je bio splet okolnosti. :D
gogolj 04.07.2010 u 21:21:50 profil autora
tako uvik bude... svi sve pogode al ne uplate... no, malo je to drukčije kad se lova uplaćuje
DanMrak 05.07.2010 u 10:41:13 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Ma ja se zapravo ne kladim. Nikad nisam. Nema mi smisla jer ne pratim. Evo sad sam donekle pratila i pogodila pa sam se samo sjetila da se to može unovičit. Ali ipak, ne bih se bacala u te vode jer na kraju krajeva to uglavnom na kraju priče bude neisplativ sport.
sis 09.07.2010 u 10:53:16 profil autora
još možeš popraviti sve
Da se kladim, oslanjala bih se na povijest i statistiku , pa budući da nikad na prvenstvu izvan Evrope nije pobijedila evropska repka, sigurno nikad ne bi prognozirala evropsko finale. Srećom, ne kladim se.
Navijam za Nizozemsku iz više razloga koji nisu nogometni. Draga mi je zemlja i ljudi, nakon 2 poraza u finalu lijepo bi bilo da napokon pobijede, osim toga nepodnošljivo mi iritantan Židak je objasnio da mora pobijediti Španjolska. Isto kao što je prije par dana pisao hvalospjeve Njemačkoj.