Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
ajbi 04.02.2003 u 15:17:03 profil autora
Zdravo svima,e,izvinite sto se mesam u politiku na "muzickom" sajtu,ali me interesuje vase misljenje o priznanju krivice Biljane Plavsic,cisto vase licno vidjenje,bez nekih preteranih politickih mudrovanja..
vlado 04.02.2003 u 17:20:56 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Vjerojatno je 'zakopala' Slobu, jer su, doznajemo iz pouzdanih izvora, nakon njenog 'priznanja' otkazali nekoliko kljucnih svjedoka u procesu protiv S.M. Eto.
ZeeK 05.02.2003 u 02:25:44 profil autora
a dobili 'su' i novu drzavu...

ja mislim da je dosta bilo politike na ovom sajtu za slijedecih 1X godina

Drink in peace
dju 05.02.2003 u 08:06:23 profil autora
ma, naravno, nema to veze s pokajanjem, ženska, ziher, i dan danas potpisuje sve što je ikad rekla i napravila. nego, nagodila se s tužiteljem, Haag je ko pijaca iliti plac, ona je trgovala (i Slobo bi, da je imo s čim) nije joj do doživotnog čučanja u Haagu, a, ko što reče Zeek, dobili su Srpsku Republiku, dakle, nije sve bilo uzalud.
I, fakat, ajmo zatvorit tu temu, zagađuje forumaški zrak.
Usput, dobrodošla natrag Ajbi. I daj, ostani ovaj put.
ajbi 05.02.2003 u 16:31:37 profil autora
Mrzim i ja politiku,to je stvar onih sa nedostatkom ljudskog,koji su spremni da lazu,mrze bez razloga,unistavaju zivote,a onda da se "pokaju" Fuj!!!Kakva farsa,eto sta ja mislim o tome!Nagodila se zena,definitivno..Inace,imamo i mi sada novu drzavu-srbija i crna gora,mozemo da budemo i trinidad i tobago,ivica i marica,svejedno,"ceracemo se jos.."dok se sitno ne iscepkamo...bure baruta,eto tako je to!!Dosta politike,nije to za nas,i hvala na dobrodoslici,dju,druzicemo se sigurno!!
ZeeK 06.02.2003 u 00:28:27 profil autora
ja sam mislio na to da od jucer sluzbeno ne postoji Juga....nevermind. za raspravljat o politici sam (nazalost:) uvijek,samo ne na ovom forumu

Drink in peace