Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
Flafi 27.05.2010 u 13:47:37 profil autora
Pokaži ribaš pod. Pokaži bojaš ogradu.
Evo kompletnog programa za festival u Osijeku na kojem će nastupit i Pipsi:
http://www.osijek031.com/osijek.php?najava_id=25067
U petak, 11. 6. su Pipsi, Urban i neki didžejevi, kako je već Puki napisao na faku.
Nisam nikad bio ni u Vegi ni u tom dvorištu Vege, valjda je okej tamo.

Zanimljivo je da u nedjelju nastupa klapa Cambi. A u petak klapa Bambi. Fora.
puki 27.05.2010 u 14:17:59 profil autora
Old rabbits die hard
Ehhe, nisam to ni primjetio, vidiš (Cambi i Bambi ,smajli, ). Dvorište Vege? Hm, tamo se prošle godine održavao UFO, ako se ne varam, ali nisam bio na tome, no bio sam gledati predstavu jednu. Relativno je velik prostor, veći od rukometnog igrališta (kažu kolege iz ureda, pošto se ne pouzdajem u svoje sposobnosti procjene, ali veliko jeste). Ne sjećam se jel ima neki šank ili ne, pretpostavljam da će biti. U biti, nemam nikakve informacije osim "vidjet ćemo". Ali ok, Pipsi sviraju, nije da može biti loše.

Tek sam sad skontao da se ne moram više potpisivati na faqu zbog ove registracije. Ili sam u međuvremenu bio zaboravio. Ali ok. Vidimo se u Osijeku, bit ću sretan.


Ulaz je 30 kn.
ifka 11.06.2010 u 11:13:39 profil autora
a...nigdje ne piše u koliko sati su pipsi...
kad vi dolazite?
puki 11.06.2010 u 16:10:58 profil autora
Old rabbits die hard
Jest, sad vidim da je to malo problem. Piše u nekoj najavi na netu kako se ulaznice prodaju sat vremena prije početka programa, ali ne i kad počinje program.
Ajd ako netko sazna kad bi trebalo to početi, neka napiše ovdje, nisam u Osijeku trenutačno, pa da znam kada trebam krenuti.

Hvala
ifka 11.06.2010 u 16:24:13 profil autora
evo saznala...oko 22:30 počinju svirati
lijepu zabavu želim :)
puki 11.06.2010 u 16:49:12 profil autora
Old rabbits die hard
Oho?! Hvala na informaciji! Ne moram se žuriti onda.